Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
sloneczko1984

porcelanowe koronki na zeby...

Polecane posty

Gość Likka
A gdzie się ścierają? Przody czy zakończenia skracając zęby?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Likka
Oj, to pewnie cierpisz na bruksizm( nieświadomie zgrzytasz ze stresu zębami i je ścierasz, pewnie z nocy) i je ścierasz sama, bo same z siebie sie nie ścierają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Likka
Owszem, ważne na co cierpisz. Jeżeli jest tak jak mówię, to twoje korony szlag trafi bardzo szybko, nawet gdyby były one nie wiem jak drogie. Zaciskanie bądź zgrzytanie zębami zniszczy je. Najpierw trzeba się leczyć na bruksizm. To moja dobra rada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
c.d jutro ide do dentysty chodze w tymczasowych chyba juz 5 dni. pilowanie nic nie bolalo wszystko w znieczuleniu. mam nadzieje ze jutro juz moje korony beda gotowe a jak nie to czekam do wtorku...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja mam 11 porcelanowych zabkow i baaardzo jestem zadowolona !!! :-) \" pilowanie \" troszke bolalo ,ale luz....do zniesienia!!! Placilam 350 za zeba ! Teraz mam rowniutkie , ladne i bialutkie ! Zgryz mam lepszy niz mialam swoj ,bo dopasowali mi gorne do dolnych :-) pale ,pije kawe i czerwone winko a zabki nadal bialeeeeeeee polecam !!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak to zwal , bruksizm , zgryzota z faktu zycia w tym kraju ale musze zrobic te korony, zas przy tylu cena odgrywa role i czekam na Wasze propozycje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Likka
W przypadku koron to nie ma co się łasić na cenę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wkoncu sie doczekalam i mam swoje korony:))))) efekt swietny nic nie widac ze to korony...uczucie troche dziwne ale to pewnie kwestia przyzwyczajenia. za taka cene warto bylo. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiki6
do xx nikki fajnie ze masz dopasowany rowny dol i gore bo ja owszem tez mam przod gorny z porceany ale zebe nie sa na jednym poziomie moje wlasne sa troche wyzej to jsa zebe juz boczne ale ja zamierzam dac na nie licowki zeby bylo rowno chcialam dol chociaz miec na rownej wysokosci ale moje zeby sa rowno i znowu tym razem tzry zeby z porcelany boczne sa nizej lekarz powiedzial ze inaczej nie mozna bo taki mam zgryz ijakby zrobil na rownym poziomie tobym mogla buzi dobrze nie zamykac i miec trudnosci z jedzieniem chyba pojde jeszcze do innego i zobacze co on powie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiki6
fakt zeby mam ladne biale i jestem zadowolona tylko kurcze wkurza mnie ze nie na tym samym poziomie mam podobne do Eleni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość biedna studentka
Ludzie kochani, przeciez to mozna zbankrutowac... Mi dentysta walnal 600 zlotych za korone plus 350 za wklad koronowo-korzeniowy, czyli razem 950. Swietnie, nie ma co. Szukam po necie cennikow w warszawskich placowkach i 500 zlotych to chyba najtaniej za porcelanowa. Bo jakos metalowa mi sie nie widzi, heh. A moze nie wiem gdzie szukac.. Pomocy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Studentko ,ja tez mam ten sam problem ,pisalem o nim wyzej .Ale jakos nikt nie chce sie podzielic swoimi cenami i adresami. wec szukamy teraz razem taniej ale dobrej kliniki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość biedna studentka
Ja juz stracilam nadzieje na znalezienie czegos tanszego niz 500 zl w Warszawie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
błagam pomocy czy jest możliwość założenia koronek na wszystkie ząbki proszę o rade czy to nie będzie się żucać w oczy ponieważ chciałabym założyć je dużo bardziej jaśniejsze please o rade:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zdecydowana AGA.
pewnie ze mozna na wszystkie zeby i wlasnie beda jak biale pereli tylko trrzeba miec kasy jak lodu ale zastanowic sie czy warto bo to nieodwracalny zabieg tzw.trumna na zeba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dakotaa
Biedna studentko.Czasem warto poszukać dentystów poza Warszawą.Warszawskie ceny są porażające.Warto zapłacić za dojazd.W Lesznie jest doskonały dentysta,za mostek na 8 zębów przednich i leczenie wziął 3 tys.Dobrzy dentyści są w Zielonej Górze.Poszukaj w necie albo popytaj znajomych.W Warszawie przepłaca się za wszystko.Przyjaciółka jeżdziła z córką 80 km do ortodonty i wyszło jej i tak połowę taniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ,wlasnie dalej czekam na konkretne adresy , telefony do sprawdzonych dentystpow podwarszawskich , gdzie ceny sa ponoc polowe tanze. Moja dentystka zaspiewala mi za najtansza korone od 1200zl !!!! ,wiec to mala przesada....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pipor
czesc, ostatnio robiłem 4 koronki i zaplaciłem za nie 1280 zł, sam nie wiedziałem z poczatku ile mnie wyniesie, nie chcial mi powiedziec, i niespodzianka bo szykowałem sie min 1800 zł robiłem w strzegomiu woj dolnoślaskie, koło wrocławia, facet naprwde sztuk mistrz, do koloru, do wielkości idealnie,wszystko jest schowane pod dziąsłem, jak prawdziwe zęby. przyjezdrzaja do niego nawet z nimiec, wegier.. naprawde polecam jeśliby ktoś chciałby do niego nr to pisac wladek_17@o2.pl. naprawde fachowiec, mojemu staremu 13 lat temu zakładałwszystkie koronki, całą górną szczenke i od tamtego momentu nic mu tam nie robił, i nie ma szczeliny miedzy kor a zębem.. swietny protetyk. ja mam załozone koronki stałee ale na czas tymczasowy, sprawdza czy sie z zębami pod nimi nic nie dzieje, taka rutyna jego dla pewności, i to mi sie podoba, ze lipy nie chowa pod koronką, dlatego sie trzyma:) pozdro..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W koncu dobre newsy ,ze sa dobrzy protetycy i do tego maja zyciowe ceny :-) Napisalem do Kolegi meila ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Patrycja xXx
a ja..? Mam 15 lat !!! I wywrocilam sie w szkole i zgubiłam górną dwojke.. Od razu udałam sie do stomatologa.. Ma mi zakładać porcelanową koronkę ; | która kosztuje 600 zl . Jak przebiega taki zabieg . ? Dodaję, że korzeń mam zdrowy..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gagggga
pół roku temu miałam robione koronki na dwa przednie zęby, czyli na jedynki i chyba dentysta mnie oszukał, bo koronki strasznie się różnią od moich naturalnych zębów, są żółte .Czy to prawda że nie można dobrać odpowiednio koloru. Jestem z tego powodu załamana POMOCY, poradzcie coś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marmar1212
kolor koron dobiera sie idealnie do twoich zębow za pomocą np programu spectroshade,albo bylas w źle wyposażonym podrzędnym gabinecie bo szkoda ci było dołożyc , albo miałaś pecha, współczuje. Idz tam z reklamacją!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie betonuja tylko cementuja:) i koronke robi sie w pracowni protetycznej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gdzie na śląsku robią fajne i w miarę przystępne cenowo koronki? mnie od cysty w dziąsle obumarła dolna lewa jadynka i sciemniała...ehh:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pombi
Mam okropny problem z zębami. Są one kszywe i brzydkie. Zawsze gdy z kimś rozmawiem wstydze sie usmiechnać. Chce sobie zrobić koronke ale nie wiem skąd wźiąść tyle pieniedzy. Pomozcie blagam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kkkinga
witam!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kkkinga
testuję komp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kkkinga
już ok. witam! trochę poczytałam o tych waszych koronkach i chyba umówie się do dent. mam tylko nadzieję że to nie boli tak bardzoooo:))). napiszcie mi tylko na co powinnam się uczulić przy wyborze fachowca i o co pytać przy koronkach bo nie mam pojęcia ...Dzięki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×