Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
sloneczko1984

porcelanowe koronki na zeby...

Polecane posty

Gość Tina S
A czy moglabys uprzejmie podac adres do dobrej kliniki stomatologicznej w Czechach. Z gory serdecznie dziekuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jeaja
Tina S To sporo znajomych jezdzi tam robic zeby,ja jeszcze nie byłam... tu mam swojego dentyste i jakos nie chce go zmieniac... wujek robił całą górna szczeke,u nas zapłaciłby ok.5 tysiecy-tak wyliczył wstepnie lekarz,tam zrobił i zapłacił 2,8 tys.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość koronka sronka
witajcie dziewczyny... ja mam koronke na 2 , jestem strasznie niezadowolona!!!!!!!!! po pierwsze..mam sine dziąslo a po drogie idiotka mi za bardzo dziąslo wypilowala, ze mam wyzej tą koronke od jedynki i trojki w ogole nie jest symetryczna z drugą dwojką bo jest stanowczo za wysoko! mam ją na wkladzie bo ząb byl po resekcji ..zaplacilam za wklad i koronke 600zl, poprostu spierdolila mi sprawe, nie moge sie normalnie usmiechać, kicha na całego!! Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wwww
powiedz gdzie ci tak zle zrobili to bede wiedziala ktory gabinet omijac szerokim lukiem :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jeszcze raz to samo
mam pytanko? czym te koronki sa przytwierdzane do tych spilowanych zebów? klejem jakims?nie odpadnie ta koronka od resztki zeba? i drugie pytanko? potem mozna zeby myc elektryczna szczoteczka? czy te obroty jej nie zaszkodza?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość punktualna
a zauwazyliscie,ze np.prawie wszyscy ludzie z telewizji maja piekna zabki? a przeciez nie nosili aparatow,wiec jak im te zabki robia jak gwiazdom hollywod?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bezzębny
a co zrobi lekarz jezeli z zeba nic nie zostało?wkręca w szczęke sztyft to chyba boli i dużo kosztuje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jaaaaaaaew
nie nie...mi jak sie złamał zab-jedynka ,lekarz wkrecal sztyft, zeby koronka miala sie na czym trzymac, mnie to nie bolało- moze dlatego ze zab był martwy...a nic za to nie płaciłam bo to mi robił w ramach gwarancji...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hejaaaaaaaaaaaa
czy 450zł za wkład korzeniowo coś tami 600zł za koronkę to dużo?(warszawa)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość helllllllllllllooooooooooooooo
upppppppppppppp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 888****888
ja mialam robione koronki porcelanowe na przednie zeby i chodz mialam znieczulenia to i tak bolala , mialam spilowane bardzo mocno po tem zrobili mi odcisk mojej gornej szczeki , po wszystkim zalpzyli mi tymczasowe koronki na 2 tyg po tym czasie moje 3zeby byly gotowe i zalane " cementem" koszt jednej porcelanowej koronki kosztowal 350 zl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wlasnie....
350 to bardzo tanio, tak mi sie wydaje. Jestem z olszyna i zamierzam popytac w gabinetach o cene tego zabiegu. Moze ktos sie orientuje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jjaaw
u mnie tez koronka porcelanowa kosztowała mnie 350 zł,jestem ze sląska ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jhjhj
a u mnie w wawie 600zł qw dental clubie buuuuuuuuuuu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a w olsztynie
kto wie ile?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem w trakcie robienia porcelanowego mostka 4 pkt. Koszt 1600 zł. Mam już dwie tymczasowe korony, w piątek odcisk a za tydzień odbiór. Polecam Stomadent Pozdr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość YYYY
a może ktos zna dobrego stomatologa w Kielcach i nie drogiego??? interesuje mnie też porcelana. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość askaa
a czy Wam tez widac od spodu kawalek metalu bo niewiem czy tak bylo i jak teraz myjecie zabki majac korone czy delikatnie czy tak jak wczesniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jjaaw
ja mam krótko moją koronke i przyznam sie ze przy myciu jestem uwazniejsza,boje sie jakos tak normalnie wyszorowac zeby,boje sie jednoczesnie ze jak bede tak uwazała to wkoncu zeby koło koronki bedą niedomyte... :O ach-dołka mam i jeszcze te zeby.... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość askaa
a co z tym metalem widac wam od spodu czy nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość obojetne
chyba nie powinno byc widac ŻADNEGO metalu! ale ja nie wiem:( sama ide jutro na pierwsza koronkowa wizyte. nie wiem co bedzie mi robic... mam nadzieje ze nie pilowac! strasznie sie denerwuje:( zakladam całkowicie porcelanowa koronke na gorna dwojke bo nie mam zwyklego siekacza tylko niedorozwiniety kieł. całkowity koszt zabiegu wyliczono mi na 900 złotych. myslę ze to trochę drogo, ale boję się, że jak pojde do tanszego dentysty to może coś zle pojdzie. w ogole strasznie sie stresuje. :(:(:( pozdrawiam aA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość newyork
Poradzcie dobrego STOMATOLOGA z KRAKOWA!!! PLISSS!!!!!! najlepiej gdzies z centrum,bo tu mieszkam,(choc to nie warunek) Pozdraaawiam!!!!!!!!!!!!! I błagam o porade!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość obojetne
w wiekszosci (jak nie we wszystkich) naszych wypadkow licowki nic nam nie daja. Ja np. mam kiel zamiast dwojki. co mi da licowka na kiel? nic. kiel nadal kłem pozostanie. musze wiec zrobic koronke, ale na razie moja sprawa stoi w miejscu, bo zeby dobrze dobrac kolor trzeba go dobierac przy swietle dziennym a ja nie mogę wybrac sie do dentysty przed poludniem. :( pozdrawiam aA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zebik
czy ktoras z was miala zakladane koronki porcelanowe na zeby trzonowe (szostka, siodemka)? chodzi o taki przypadek, kiedy ubytek w zebie jest zbyt rozlegly, by go wypelnic plomba. w moim przypadku bylo to wynikiem zle zalozonej wczesniej plomby, pod ktora rozchulala sie prochnica i zrobila swoje :( teraz jestem wlasnie po leczeniu kanalowym, mam miec zamocowany taki trzon (stalowy? inny? moze ktos wie??) i dopasowana korone. czy moze ktos zechcialaby wymienic sie ze mna doswiadczeniami??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i juzzzzz
zebik moja mama niedawno zrobila sobie koronke na szostce czy na piatce... jest zadowolona, to był zab w mlodosci leczony kanalowo, wszystko wygladalo podobnie,najpierw pilowanie,fleczer i po 4 dniach koronka.Polecal jej bo ten martwy zab juz był oslabiony, mogl sie złamac a tak nic mu nie grozi:) Glowa do gory;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zebik
jak sie zorientowalam, to w moim przypadku to nie ma byc koronka, tylko "wypelnienie porcelanowe". a to ponoc roznica... moze ktos ma cos do powiedzenia sensownego?? bede wdzieczna....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A we Wrocławiu
Czy możecie polecić dobry,sprawdzony gabinet który zamuje się koronkami,może ktoś robił ostatnio koronki i zna aktualne ceny? pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dddzzzzz
320 zl za 1 zeba z porcelany cena z grudnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×