Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Kłapi

Co warto kupić w Biedronce a co zdecydowanie odradzacie .......Zróbmy liste !!!

Polecane posty

Gość aniolek87
a jeszce przypomnialy mi sie: sok pomaranczowy sun fruit, patyczki do uszu ser zolty ;) cola original, energy drink max power ;)godne polecenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kicia1981
polecam produkty które sama sprawdziłam *batoniki musli , pycha *ciastka typu delicje , pieguski, wafelki *chipsy *bakalie *owoce *activia , jest tańsza *kawa parana *chusteczki , ręczniki papierowe * kłębuszek niebieski oraz produkty z promocji tygodniowych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lilllo
Czy ktoś sie może zatruł owocami z biedronki? Zjadłam pomarańcze,która bylą dziwnie tłusta, może jakieś toksyny, którymi je pryskają i umierałam 3 dni. Dziś zjadłam na próbe kawałek grapefruita i dostałam uczulenia. Czy może to się jeszcze komuś przydarzyło?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kukułka leśna
up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fuka
nie kupujcie czekolady Allegro, raz na 5 razy rigoletto, i chleb jest beznadziejny, zawsze kapec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość biedrooonka
soki Paseo i Vital

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
polecam: woda mineralna oaza,soki plum grapefruit czerwony,soczki pycholandia,orzeszki solone,krakersy sezamowe,paluszki pub,płatki kukurydziane z miodem i orzeszkami(lepsze od nestle),hopki,mleko 3,2%,cola orginal,zdecydowanie nabiał:wszelkie jogurty,maślanki,kefiry,margryna wyborna,masło(mix masła i margaryny w zielonym opakowaniu)serki vitello straciatella-uwielbiam!,serek wiejski jak dla mnie troche za rzadki,ale ten w kubeczku ala almete może być :), paluszki rybne,mieszanka chińska, warzywa na patelnie,budyń pakowany po 4 szt.,chleb tostowy 3 ziarna, krem orzechowo-czekoldowy do pieczywa,czipsy serowo-cebulowe,chrupki serowo-pomidorowe,wszystkie słodycze,a zwłaszcza cukiereczki w puszce,oraz batoniki w paczce,ciastka paryskie,pierniki w czekoladzie;z chemii:papier melodia,płatki kosmetyczne puszek,mydło w płynie,no i baterie są super!!,żubrówka i advocat,zresztą prawie wszystko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 4 lata
2.99 za gotowe ciasto francuskie a z tego można wyczarować i deser i obiad

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ahahaaaaa
pyszny jest sok ananasowy i jabłkowy-jabłko antonówka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niiiii
ostatnio strasznie mi posmakowała herbatka grzaniec sliwkowa, rewelacja a tak poza tym kupuje: mleko chleb tostowy masło konfitury ryz makaron(ale ten drozszy, tani jest okropny) makaron jajeczny wode jajka i wiele innych rzeczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
polecam herbatkę Intensetea Malina z żurawiną. Pycha i mój synek piłby ją na okrągło :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dziewczynka28-28
Nie polecam, warzyw mrozonych na patelnie, kupiłam w sobotę i po gotowaniu wyszła z nich taka obrzydliwa breja ,że wyrzuciłam wszystko do kosza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A jak spał...
Bo to są warzywa do smażenia na patelni jak jest napisane na opakowaniu, mogłaś ugotować na parze;-) Nieumiejętność kochana i kasa wyrzucona w błoto. Czytaj i jeszcze raz czytaj!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paloinka
A co rolnikiem jestes, który dostarcza te warzywa do skupu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alusssia
czesc:) polecam z pełną odpowiedzialnością z biedronki (kupuje w biedronce juz 5 6 lat!) nastepujace pysznosci:): - krakersy sezamowe lub pikantne (jedyne 1,79zł za200g !)sa przepyszne nigdzie takich dobrych nie kupilam jeszcze:) -orzeszki solone, czipsy wszelkiego rodzaju, paluszki, chrupki, snacki etp-tanie i pyszne, dobre jakosciowo wedlug mnie. -slodycze sa wszystkie dobre, probowalam wszystko -soki owocowe, wode mineralna ale procz tej najtanszej za 0,50zl bo to akurat kranowa jakas OWOCE tez sa ok, ale nie zawsze i nie wszystkie, jablka zazwyczaj kwasne, tak samo banany. ale czasem jest lepiej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ama7867
HEJJJ chcialabym wam polecic szczegolnie nast.produkty z biedronki: - KROTKIE RURKI WAFLOWE:a ja polecam szczerze z biedronki pyyyyyszne rureczki waflowe oblane czekolada, sa pakowane w kartonik czerwony kosztuja okolo 3,60zl. sa rerwelacyjne, nazywaja sie amando czy armando, jakos tak. mniam mniam -KRAKERSY PIKANTNE LUB MAKOWE. CUDO:) -JOGURTY,zwlasczza te ktore mają z tylu napis ze sa produkowane przez bakomę -CZIPSY, CHRUPKI PALUSZKI, ORZESZKI -absolutnym hitem jest czekolada z ryzem dmuchanym, niebo w gebie za jedyne 1,19zl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ziutek3
czesc probowalem ta czekolade z ryżem dmuchanym, jest faktycznie wspaniala:) POLECAM WAm ja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pampaja
Polecam 2 kotlety Cordon Bleu za 3,99 chyba i herbaty tańsze niż gdziekolwiek a produkcji Mokate :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dominiqua
Polecam winko, ciasto francuskie i mieszankę sałat! Środki czystości, chemia - nie polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość horacenta
A ja polecam z Chemi zele pod prysznic,chusteczki higieniczne,waciki,patyczki do uszu,mydlo w plynie(zapas takze),worki na smiecie,folia aluminiowa,zmywaki i sciereczki.CZasem jest tanio proszek do prania-persil czy wizir za 29,90zl. Potwierdzam wafelki Marokko-pychotka,czekolada z ryzem mniammmmm :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość biedronkersik
Jako, że biedrona jest naprzeciwko mojej kamienicy, to często tam zaglądam, jak to facet - z lenistwa ;P Co polecam -Czipsy i chrupki, zwłaszcza te orzechowe kulki, oraz takie paluszki serowe. -Mleko, masło, kefir, maślankę -Musztardę rikka (smakuje jak jakaś Kamisa) -Napoje które produkuje Hoop - Cola Orginal, Lemon i Orango, reszta te tańsze to syf nie polecam. -Soczki, zwłaszcza Pysio Zielony -Power Be i Max Power :P -Groszek konserwowy, pasztety i sosy Aspiro czy jakoś tak -Chusteczki do nosa, te ze zwierzakami - ładnie pachną i nie czujesz, że dmuchasz jak w papier toaletowy. Nie polecam - tanich keczupów, fuj - już lepiej kupić ten droższy Madero czy jakoś tak. Tanich napojów - zwłaszcza te tęcza cola na spartamie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Biedronkowa
śliczne body z długim rękawem są w Biedronce i rajstopki frotte dla dzieci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grubaskaaaaaa
paranoja, co robiłaś, że tak schudłaś:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do grubaskaaaaa: jadłam połowę mniej, czyli ok. 1000 kcal. Dieta NŻT - nie żryj tyle, bez słodkiego, fast foodów, bez podjadania, plus zielona czerwona herbata, woda mineralna... i tak powinno być mniej - miałam kryzys (święta!) waga stała w miejscu 2 tyg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moniczkamoniczka
POLECAM: - papier toaletowy Melodia, - płatki kosmetyczne, - nabiał: serki, maślanki, jogurty, - owoce często są dobre i na promocji, - mydło w płynie firmy Serpol, - soki kaktusowe i inne z tej serii, - herbaty owocowe Intenseatea, - pizza mrożona jest w porządku; - ręcznki papierowe; - jogurty polskie z mlekovity (pycha!); - musli; - orzeszki ziemne solone w torebce plastikowej; - kisiele, budynie, galaretki pakowane po parę sztuk; - czekoladowy krem do ciała robiony przez Dax Cosmetics; - batoniki zbożowe (nie pamiętam nazwy); - frytki 1 kg; - soki owocowe przecierowe, takie jak robi "Kubuś" i "Pysio"; - kakao prawdziwe, nierozpuszczalne; - ser feta; - patyczki kosmetycze; - chusteczni higieniczne ( i takie do wyciągania - w kartonie, i te pakowane 10 x 10 sztuk); - syrop do herbaty, napojów "Dar lata" z korkiem "niekapkiem"; - płyn do mycia naczyń "Kraft"; - płyn do prania "Kłębuszek"; - czekolady Allegro; - płatki crunchy; - podpaski firmowe Bella (niska cena); - sery plesniowe (choć raz jakiś firmowy, chyba Turek, kupiłam popsuty); -świeczki - podgrzewacze. NIE POLECAM: - pierogów z mięsem (obrzydliwe, po pierwszym kęsie całą rodziną wyrzuciliśmy całość do kosza!); - pierogów ruskich (nadzienie to jedna cebulowa ciapa); - soku pomidorowego w kartonie (więcej w nim wody, niż soku); - wody mineralnej cytrynowej (sama chemia); - papier toaletowy pachnący (baaaaardz intensywny zapach, można się udusić w łazience); - piw (warto tylko markowe!!!); - podpasek biedronkowych, odkąd zobaczyłam, że są wyprodukowane w Chinach (strach pomysleć z czego je zrobili) NIE ZNAM: - mięsa, wędlin itp. (nigdy nie kupuje takich rzeczy w marketach); - napojów gazowanych, większości słodyczy, chipsów (nie jadam i nie pijam takich rzeczy)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×