Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Kłapi

Co warto kupić w Biedronce a co zdecydowanie odradzacie .......Zróbmy liste !!!

Polecane posty

Gość madziamadzia
Dziewczyny, czy mogłybyście mi napisać jakie sa rodzaje kremów do stóp w Biedronce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zakupy robię często codziennie mogli by zatrudnić więcej osób do kasy - piwo malinowe znacznie tańsze niż w innych sklepach - sery żółte w plasterkach i całe - salami - parówki kiedyś bardzo dobre z kurczaków zamienili na z wędzonych kurczaków i są gorsze - parówki wieprzowe znacznie lepsze niż w innych sklepach - czipsy szczególnie niektóre nowości są pyszne - większość słodyczy, - większość jogurtów, - ser biały, wiejski - pycha!!! - mrożone warzywa cena niska a jakość w miarę dobra - szampony do włosów, odżywki do włosów, żele pod prysznic o waniliowym zapachu jak budyń ... rewelacja!!! - wina, niektóre likiery - cola oryginal - soki owocowe - cukier tańszy niż w zwykłych sklepach - napój energetyczny co się tyczy mąki kaszy to robaczki zalęgają się jeżeli długo stoi na sklepie, ale przynajmniej mąka szybko schodzi bo jest znacznie tańsza 1 zł a w zwykłych sklepach 2,80 produkty wystawiane w koszach na środku sklepu świetne nożyczki z wzorkami brokatowe długopisy kwiaty gry zabawki dla dzieci kolorowe kubki raczej bym nie kupiła garnków i elektroniki, chociaż od roku świeci mi żarówka energooszczędna i od 3 lat posiadam lampkę z bateriami słonecznymi, działa chociaż nie była schowana na zimę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dżem z biedronki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
najlepsza w biedronce jest woda POLARIS NIEGAZOWANA TRUSKAWKOWA,no i o czywiscie parówki z wedzonych kurczat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pani Domu w snach
Ja osobiście kupuję i jednocześnie polecam: - Woda Polariss Smakowa niegazowana -Sok pomarańczowy - Platki czekoladowe - chipsy i chrupki -mleko -jogurty Tola -ser zoltz ziemowit -kocham orzeszki w czekoladzie takie kolorowe -batony nadziewane -cekolada biala - sos chinski -ryz -makarony -zel pod prysznic -wkladki az 50 sztuk i niedrogo -patzczki -waciki -zmzwacz -Agent - teraz sa fajne kamizelki Nie polecam -podpasek bo maja slaby klej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja bardzo
lubię ser żółty taki okrągły - nie pamiętam jak sie nazywa, ale nie krojony, w takim czerwonym opakowaniu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja kupuję i lubię: - szynka konserwowa (plasterki rolowane lekko) - ser gouda światowid - kaszka waniliowa (prod. bacha) - karkówka na grill!!!!! rewelacja - mieszanka warzywa na patelnię (ulubieniec) - mleko prawdziwe 2% - bardzo smaczne - majonez splendido (nie odróżnisz od markowych - babuni czy dekoracyjny) - gołąbki w słoiku domowy obiadek (mmm, lubię bardziej niż pudliszki) - często mięso (schab wp, pierś) bo u nas zawsze świeże, przy takiej ilości kupujących nie ma szans by było stare - śmietana 30% w niebieskim kubeczku - mleko zsiadłe w kubku 400 g - jak ze wsi - jajka bo świeże i dobre i tanie - pieczywo - bułki poznańskie najlepsze, lepszych nie jadłam - masło w granatowym opakowaniu - musli tropikalne - płatki fit - pyszności :) - sok malinowy dar lata - sok pomarańczowy z cząstkami owoców - sok bananowy karton 1 l - cola orginal (zero, light, orginal)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaa i zaryzkowałam i kupiłam krem przeciwzmarszczowo-liftingujący :) czarno-czerwone opakowanie, ok 6 zł. Nic mu nie brakuje :) pięknie pachnie, nie uczula, fajnie się wchłania no i cera jakaś fajniejsza :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość odkryłam własnie
płyn do mycia (podłóg itp) CLER - pomarańczowy. Niech się schowają wszystkie ajaxy, jeśli chodzi o skuteczność i rewelacyjny, długo utrzymujący się zapach!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Doliviia
ten Cler to CUDO!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość suzi79
Po przeprowadzce do mniejszego miasta zostałam skazana na Biedronkę, gdyż do dużych supermarketów mam daleko a inne sklepy u nas to sieć Społem(...) i małe sklepiki. Początkowo byłam załamana, ale teraz nawet sobie chwalę ten dyskont, ku zdziwieniu moim i pozostałych. Moje TOPy biedronkowe to: -śledzie wiejskie robione przez Lisnera, w śmietanie także -metka tatarska bodajże Sokołowa, szynka konserwowa w plastrach -serek wiejski, jogurty pitne i inne Bakomy -paluszki lajkonika, talarki -orzeszki arachidowe, ostatnio nawet są pikantne i w miodzie -woda Polaris i Żywiec, czasem są smakowe -chlebek Złocisty, bułki z ziarnem i grahamki, chleb chrupki typu wasa -dżemy rapsodia, szczególnie porzeczkowy -soki typu Kaktus itp -sok z miąższem pomarańczowy, jabłko antonówka -pieluchy i chusteczki Dada -tuńczyk w kawałkach, konserwa mięsna Gulasz angielski -herbata czerwona- różne smaki -wiele innych podstawowych produktów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Woooooow, ale temat :D W Biedronce zdecydowanie warto kupować jedzenie, bo jest smaczne i niedrogie. Osobiście jestem fanką pierogów, płatków na mleko fitness, czekolad allegro, tych nowych z prażonym ryżem i sosów do ryżu. A co odradzam... Trudno powiedzieć... No może wodę primavera. Jest tania, ale smakuje gorzej niż kranówka :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć wszystkim:)) Ja bardzo często, tak jak i moi współlokatorzy, robię zakupy w Biedronce. Wiadomo Biedronka najlepsza dla studenta:)) Co kupuję? - nabiał (jogurty wszelkiego rodzaju, ser twarogowy chudy, sery żółte) - warzywa i owoce, bo są tam na prawdę tanie - oczywiście słodycze : chipsy serowo-cebulowe, chałwę (ok. 1,70), czekoladę (pyszna jest tak z chrupkami ryżowymi), lody Świrus "Dwie czekolady) - czerwone buraczki w słoiku, oliwki - kawę i herbatę - tabletki multivitaminowe (takie do rozpuszczania w wodzie - papier toaletowy i płyn do mycia naczyń - no i czasem alkohol, bo wina mają w świetnych cenach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Obsesyjnie szukam
Oj ludzie...macie tematy. Wszystko warto kupować w Biedronce, bo naprawdę mają b. dobrą jakość produktów. I nie piszę tego tylko z pozycji klientki. A to, że komuś coś nie smakuje, nie oznacza, że jest kiepskiej jakości. Natomiast moim hitem są serki Zielona łąka-szczególnie czekoladowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość od kiedy
chipsy to slodycze:P ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość masarna
Ja też lubię biedronkę :) Polecam rurki nadziewane szczególnie te z białym, pycha :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Możecie się śmiać ale parówki są pyszne :-D pizza też jest dobra bardzo duża i kosztuje coś koło 8 zeta,trzeb a tylko sera dokupić,delicje szczególnie bananowe w białej czekoladzie pycha :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Serek pleśniowy mi bardziej smakuje niż sekret mnicha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no to wyliczanka co warto
-batoniki musli -orzechy nerkowce i pistacje -rodzynki śliwki suszone -serek żółty -galaretki kisiele -woda niegazowana -u nas pieczywo -kawa herbata wyliczanka co nie warto brzoskwinie świeze i owoce i warzywa(lepiej do lidla sie wybrać) słodycze są ble proszki do prania i środki czystości(marki biedronka) kremy w proszku np do karpatki kosmetyki makaron wędliny i pasztety serki homogenizowane soki i napoje ,nektary przyprawy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość syla26daro
Witamy wszystkich! Sprawdziliśmy i kupujemy regularnie: sól jodowana w niebieskim woreczku, panierka do mięs "chrupiący przysmak" z Kamis, savanah-herbata z miodem i wanilią od Mokate, cafe d'or kawa rozpuszczalna, parówki culineo od Morliny, sosy sałatkowe culineo 5 szt. za 2 zł. cukier waniliowy i proszek do pieczenia Gellwe pak po 5 szt., kaszka manna "lepszy start" malinowa i bananowa, słodki kubek Gellwe: budyń waniliowy, czekolada, kisiel, przyprawa z Knorr w mini kostkach, budyń, kisiel "mój deser" Gellwe, cola orginal, woda gazowana z narysowaną palmą na etykiecie, makaron nitki w małych prostokątnych, czerwonych woreczkach, ketchup "madero" od Develey, sos sałatkowy dressing winegret w butelce od Develey, mleko w kartonie "prawdziwe", czkolady malaga, tiki taki i kasztanki od Wawel, jogurty fru vita o smaku kiwi, wszystkie inne jogurty, kawa rozpuszczalna w saszetkach 3w1 orzechowa, lody "belcanto" waniliowe z advokatem, lody "evento" śmietankowo-śmietankowe, prażynki paprykowe, mydło "nova crem", odplamiacz "oxy", płyn do płukania tkanin "eden", np. czerwony, mleczko do czyszczenia "tim lemon", płyn uniwersalny "cler" grejfrutowo-mandarynkowy, oryginalny "clin", dość tanio, ręczniki papierowe "milla" pakowane po 4 rolki, pasta do zębów "multi white", mydło w płynie "linda", odświerzacz powietrza "avil", podpaski "femina". Narazie tyle sobie przypomnieliśmy:) Co do niefajnych rzeczy, to chyba mleko sojowe...nam nie smakowało:( Biedronka jest o.k:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość masz na myśli
koncentrat pomidorowy Madero ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość syla26daro
Kochani! Nie jesteśmy pewni czy mówimy o tym samym produkcie...My kupujemy ketchup. Nie jesteśmy pewni czy istnieje koncentrat Madero, no chyba, że piszemy o tym samym produkcie. Jest on produkowany przez firmę Develey, znaną markę w Polsce. Nawet jeśli jest z nim coś nie tak, to nic na to nie poradzimy, bo go po prostu uwielbiamy:) Ale dzięki za komentarz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość * * missiabela * *
jest i koncentrat i ketchup. jest tańszy koncentrat i on jest gorszy, ale firma Madero i jej koncentrat i ketchup jest dobry rodzynki w czekoladzie ok 3 zł i orzechy w czekoladzie kolorowe ok 4 zł pycha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
- Pieczywo ryżowe - Chusteczki nawilżane DADA niebieskie z rumiankiem - jogurty - napoje witaminowe w puszkach NIE POLECAM - napojów typu cola itp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Weronika- weronka
cola original dobra jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość scarlet1976****
rurki armand-waflowe w mlecznej czekoladzie-on plus

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Krzysiek89
Polecam większość produktów, szczególnie płatki Chocoshock. Nie polecam żółtych serów - trafiła mi się kostka goudy przypominająca ser pleśniowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KLauucha
Polecam ; Chipsy najlepsze sa top chipsy platki sniadaniowe chcochoki napoj plum jabco mieta wszystkie slodycze nie ktore bulki czesto sa jakies nowe rzeczy np.skarpetki to tez goraco polecam napoje energetyczne(mniam> ;p czekoladke z ryzem lody€ nie polecam xd Mies konserw(poza ogorkami > papieru toaletowego neo butow maslanek ( czesto sa zepsute chleba ( szczegolnie tostowego) wszystkich owocow poza limonkami i cytrynami bo wszystkie sa kwasne a limetka i cytryna takie byc powinny xd pisakow drozdzowek ale reszta jest super i mam biedronke dosc daleko ale i tak sie tam obkupuje ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×