Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Kłapi

Co warto kupić w Biedronce a co zdecydowanie odradzacie .......Zróbmy liste !!!

Polecane posty

Gość jak wyrzej
a ja wlasnie plecam jabłuszka to zalezy od gustu ale ja lubie lekko kawskowate twarde i soczyste takie ze jak ugryziesz to sok tryska sa pyszne polecam tez warzywa typu ( marchew, cebula, buraki, pietruszka, seler ogolnie wszystki tylko trzeba czaić czy sa swierze i czy niedawno byla dostawa) słodycze ryz kasze makarony mleko smietany jogurty sery ( sa pycha) woda mineralna zarowno gazowana jak i nie gazowana napoje energetyczne za 2,39 za 0,5l( niczym sie nie rożnią od tigerow ) majonezy ( mogą być jesli ktos lubi lagodne) ketchupy plyn do naczyc Kraft (świetny) plyn do plukania tkanin ogolnie kosmetyki reczniki papierowe piwo malinowe takie biedronkowe ( TZW. bezalkoholowe niczym sie nie rozni od GinGersów) pieluchy i patyczi do uszu, chusteczki nawilzane dla maluchow kaszki mleka dla maluchow mieso tylko trzeba wiedziec i sobie sprawdzic ktore ( dla mnie szynka, poledwica i karkowka są ok) mrożonki warzywne ( zwlaszcza warzywa na patelnie) lody ( ciacho zwlaszcza) chleb ciemny Jasny taki sobe nie polecam mięś mielonych ( z czego by nie były) mrożonek typu pierogi, uszka itp. gotowe kotlety np do hanburgera kielbasa zamykana chermetycznie pasztety konserwy Zreszta wiele produktów ktore sa produkowane dla biedronki produkują znane marki wiec rada czytajcie etykiety na opakowaniach a zobaczycie ze polowa z tych rzeczy to produkty nie gorsze od orginałów. Pozdrawiam 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość qwertylkj
Właśnie! Wystarczy wiedzieć kto produkuje! Colę original robi Hoop!Jest pyszna! Kostki rosołowe prymat! Kosmetyki często kolastyna... Warto czytać ulotki bo te same produkty mamy dużo taniej niż te z naklejką producenta :) Ja lubię konserwę turystyczną, jest naprawdę dobra! Czpisy, paluchy(takie grube, zwijane jakby, nie pamiętam nazwy) o smaku serowym- pycha! Colę Płatki śniadanipwe- ciasteczka serki do smarowania w pudełkach plastikowych czekoladę malaga soki wody Oj dużo by się tego jeszcze nazbierało :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie lubie BiedronkiniektóreOK
pyszne są cukierki fantazja oraz takie galaretki, juz nie pamętam czy to też fantazja?? Za to te pierwsze jestem pewna że produkował chyba Fazer, te z Biedronki niczym się nie różnią "delicje" których opakowanie wygląda prawie identycznie jak oryginalne delicje:D nie wiem jak wszystkie smaki, ale malinowe niczym się nie różnią:P paluszki takie grube serowe piwo malinowe( zapomniałam jak się nazywa) podobne w smaku do Freqa:P jeszcze takie wafle ryżowe w czekoladzie były nawet ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co kupuję w Biedronce: pistacje, nerkowce, ziarna słonecznika prażone i solone, chusteczki higieniczne w pudełku, tańsze niż gdziekolwiek i dobre gatunkowo, jogurty z Biedronki, serek mascarpone, takie małe sucharki, kabanosy z Sokołowa. Polecam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co kupuję w Biedronce: pistacje, nerkowce, ziarna słonecznika prażone i solone, chusteczki higieniczne w pudełku, tańsze niż gdziekolwiek i dobre gatunkowo, jogurty z Biedronki, serek mascarpone, takie małe sucharki, kabanosy z Sokołowa. Polecam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość viviannaa
Polecam Pasty do smarowania - zwłaszcza jajeczna Parówki classic Warzywa na patelnię - pycha! Lasagne za jedyne 5 zł - w restauracji ta przyjemność kosztuje 15 Coca Colę Original Herbatę Ice Tea Papier toaletowy Queen Podpaski femina Żele pod prysznic - niesamowicie wydajne i ślicznie pachną Nie polecam Mięs pakowanych Pieczywa Masła i margaryny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mi bardzo smakują bułki z biedronki, sok pomarańczowy wycisakny i warzywny, cola original, ser gouda starty... Maszynki do golenia są dobre, tak samo pady z waty, owoce i warzywa są zawsze świeże. Natomiast prawdziwym minusem biedronki są kolejki na kasach, i zakupy robię tylko w porach gdy większość ludzi śpi lub pracuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość warto kupić herbate
np rooibos jest super za 2,95 zł a nawet lepsza niż teekane za 4 -5zł no i herbatke grzaniec loyd tea ;) kawa też jest super

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość energy drink z biedronki
BE power jest zajebisty za 2,28zł litr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość warto zakupic
SPOŻYWKA : 1 kg parówek 400 g salatki - rozne rodzaje 300 g filety sledziowe w sosie smietanowym buleczki maslane jaja mięcho mielone mieszanka warzywna - mrozona kaszki salatka szwedzka w sloiku mieszanka warzywna w sloiczku ( kukurydza, marchew, groszek) wszelakie konserwy warzywne makarony - wszystkie gotowe ciacho francuskie ryże , kasze sery w plastrach wody chipsy TOP - wszystkie smaki paluszki wszystkie jogurty / serki draże oczywiscie :P lody świrus - wisniowo -smietankowe ( w zimie wycofali :( ) soki - wieloowocowy, pomaranczowy ( 2l ) takie cukierki karmelowe z nadzieniem czekoladowym - nie pamietam nazwy pistacje świeże owoce, warzywa CHEMIA : pasta do zębow - dentalux chusteczki pakowane po 10 szt. platki kosmetyczne mydelka zapachowe tampony ALKOHOL : winko CARLO ROSSI likier Pinacolada i jeszcze jest taki czekoladowy -- tez pychota :) gorzka zołądkowa ODRADZAM : pierogi , bo sie rozlatują w garnku i potem tak wszystko plywa :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ptasie mleczko biedronkowe
mniam mniam mniam i za 7,50 cudne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
chyba ciężko byłoby mi sobie przypomnieć imprezę, na której nie byłoby chipsów z Biedronki;-) całkiem w porządku są jeszcze soki (np. bananowy) i wspomniane już wcześniej kotleciki:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość top chips wymiatają
chipsy z biedronki kabanosy robione przez krakusa pistacje i nerkowce solone tanie a super woda oaza ser żółty w plasterkach batoniki musli herbata milton i kawa (zielone opakowanie) proszki do prania np persil vizir mają super cenę odradzam: sok pomidorowy pasztet pierogi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja z biedronnki generalnie
lubię wszystko :D czesto robie tam zakupy i nie ma porownania z realem, carrefourem (w ktorym o dziwo wcale nie jest tak tanio?) polecam: papier toaletowy melodia (8 rolek za 5zl z groszami- do wyboru zapachowy lub klasyczny) jogurty chleb tostowy maslo czekoladowe woda mineralna, czy zrodlana(?) chleb zwykly MUSLI TRADYCYJNE w zielonym opakowaniu PYCHA!!! kawa rozposzczulna Cafe d'or (?)- nie odbiega smakiem od ''markowej'' i oczywicie wiele innych rzeczy, nie trafiło mi się zebym na coś szczeglnie narzekała. Za to real omijam szerokim łukiem za obrzydlistwa ktore nabyłam kilka razy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mleczna dolina
śmietana jest be..jakaś taka nie śmietanowa a sztuczna ale inne rzeczy są ok ;) jak środki czystości czyściki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
artykuły przemysłowe są dośc dobre, ale i chipsy i w sumie dużo rezcy mogłabym pisać..sporo dobrych rzeczy tam jest :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość energy drink z biedronki
chm B Power dobrze smakuje ale wcale tak nie budzi jak inne energy drinki natomiast masło jest bardzo dobre;) polecam: herbatki loydtea ,roibos grzaniec milton chipsy alkochole są w dobrych cenach wode oaze kawe le grand środki czystości orzechy bakalie ptasie mleczko ser żółty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zeszyty z biedronki się
rozwalają, śmietana jest be,konserwy i pasztety be dobre są: ser żółty,masło,herbatki w tym milton i rooibos,kawa le grand,śrdoki czystości czyściki w dobrych cenach,alkohol w dobrych cenach, ptasie mleczko ciastka paryskie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ulkaulkaulkaulka
keniger top chipsy sok bananowy zielona pycholandia ciastka kruszynki jesli chcecie dostac nagrody za zbieranie pkt zapraszam tu: https://cokupic.pl/zaproszenie/golden_vanill a serwis wiarygodny bo wspolpracuje z allegro. wystarczy wpisac swoj login z allegro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość orzechy i bakalie
oraz suszone jarzynki do zupy, jogurty i deserki wszak je bakoma robi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość całkiem spoko bierdonka
odplamiacz biedronkowy oxy w proszku jest zajebisty właśnie przetestowałam ;) zielona etykietka po 4,50 pollena albo global robi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość galaretki i kisiele
i tego typu rzeczy są super ananasy i brzoskwinie w puszcze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość batoniki musli smako
ale pycha są mniam no i draże była właśnie promocja 0,5 kg tchibo exclusive za 9,99zł coraz bardziej lubie biedronke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chyba nie będę oryginalna jak napiszę, że chipsy albo jeszcze płatki śniadaniowe :) W zasadzie mieszkam obok biedronki więc robię tam zakupy, bo jest taniej, ale ostatnio znajoma wspomniała, że przerzuciła się z robienia zwykłych zakupów w sklepie na rzecz kupowania żywności w sklepach internetowych. Polecała mi sklep dodomku.pl i tak się zastanawiam nad tym, że w sumie coś w tym jest, bo zamiast dźwigać zakupy i denerwować się stojąc w kolejkach do kas, to mam zakupy dostarczone do domu. A po ulubione chipsy w dalszym ciągu mogę wyskoczyć do sklepu obok :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kupuje pogrzewacze zapachowe makaron pastani chyba chemie do domu kawe rozpuszczalna kruszynki mleko,smietany,maslo majonez, kukurycze, groszek w puszcze sosy aspiro sporo jest pormocji kosmetykow, wiec jak cos sie oplaca to tez jakies balsamy, mleczka, toniki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hustawska
Ja kupuje: -pasztety i te drobiowe i z papryką i pomidorowe -chipsy, ale tylko bekonowe -pasty z tuńczyka badz jajeczne -mleko( juz kilka lat kupuje i nigdy sie nie zawiodłam) -sosy( jasne, ciemne, pieczarkowe, bardzo mi smakują) -jaja i to by bylo na tyle:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Babcia Gienia
a co myślicie o margarynie do smarowania pieczywa WYBOROWA - kiedyś była produkowana przez tego samego producenta co DELMA a teraz jest produkowana chyba przez kogoś innego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pomarańczowy pomarańczowy
z biedronki jest dobre masło i często mają super kawe w promocji jak tchibo exclusive

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dziadek Chmiel
POLECAM wino PORTO -TAWNY- cena 22zł ale pychotaaa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×