Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Kłapi

Co warto kupić w Biedronce a co zdecydowanie odradzacie .......Zróbmy liste !!!

Polecane posty

Gość kabanosy z biedronki mniam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pomarańczowy pomarańczowy
piwo czasem mają dobre jak warka albo leżajsk mocne ;) a i gin lubuski ;) w dobrej cenie no i bolsa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szto eta bemben drugu
napewno warto środki czystości i czysciki różnego rodzaju

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jedna sobie ona taka
kabanosy mniam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość promocja na kawe jest
kawa tchibo exclusive 500g za 9,99 w biedronce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ser żólty z biedronki
jest dobry ;) bo robi mlekowita

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A Czesia pije
a ja lubie tuńczyka w sosie tysiąca wysp :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blaszane gumniaki
odplamiacz oxy i proszek ultra super a orzechy i bakalie dobra cena i jakość

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kurs silvy proste
śledzie miatiasy super są :) w ogóle rybki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rybki mrożone warto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość łosoś wędzony plastry super
mniam i dobra cena

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka sobie baba jedna
odplamiacze i o dziwo proszki ultra sa dobre ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anna-viktoria
chipsy bananowe nektar bananowy słonecznik prażony kaszki w saszetkach prażynki solone drożdzówki pakowane ciasteczka armand czy jakos tak pieluszki dada serki deserella reczniki papierowe serek wiejski kamyki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość RudaHera
Szczerze powiedziawszy ja niczego nie kupuję niczego w biedronce. Już w ogóle zdecydowałam, że zakończę kupowanie w takich standardowych sklepach. Teraz robię zakupy w a.pl i jestem bardzo zadowolona, z obsługi klienta - a nie jakaś kasjerka z wiecznym grymasem na twarzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja przeciwnie moge polecic
ten napoj BEpower ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość janosik666
Na wstępie powiem dlaczego robię prawie codziennie zakupy w Biedronce - Bo wszystko, z niewielkimi wyjątkami jest tańsze niż w dużych marketach, ze o sklepach osiedlowych nie wspomnę. - Bo jakość towarów, też tych sygnowanych logiem Biedronki jest bardzo dobra, czesto lepsza niż tzw. "markowych" - Bo mam blisko i nie musze jechać samochodem do najbliższego marketu 10 km w jedną str. i wydawać na paliwo - Bo nie zdarzyło mi się że mnie chciała kasjerka oszukać i w ciągu 2 lat jak robię regularnie zakupy to ceny na półkowych etykietach są takie same jak w kasie (w innych duzych marketach nagminnie oszukują!!!) Polecam prawie wszytkie produkty, część co mi nie smakuje po prostu nie kuje wiecej. A co bym mógł polecić czego nie ma na poprzednich stronach - mydło o zapachu owocowym (świetnie działa ma moją skórę, nie powoduje wysuszania ani nie jest za "śliskie" i nie muszę 3 min spłókiwać - Pizza na cienkim cieście wyprodukowana w Niemczech, pakowana pojedyńczo, okrągła...niestety nie widzę jej juz od dawna :( chyba juz nie sprowadzają jej. - wino półsłodkie Portugalskie (czyli z kraju maciezystego Biedronki a wiadomo ze nie chcą mieć złego produktu stamtąd) pyszne i tanie coś ok 7 zł za o,75 -Piwo Leżańsk (markowe nie dla Biedr.) ale w rewelacyjnej cenie 2,19 a smakuje duzo lepiej niż wszytkie inne (jak dla mnie) -cukierki krówki mleczne (sa jeszcze kawowe gorsze) ale te robione dla biedronki a nie Wawela czy inne. Są super a raczej były bo też ich coś od 3 miesięcy nie widzę :(. z wymienionych przedtem -majonez splendido (chyba tak sie pisze) ale ten zielony smakuje lepiej od winiary dekoracynego (ten tańszy żółto czerwona etykieta - nie polecam niesmaczny) -owoce i warzywa jesli sa świeże - jak jest promocja o 50% taniej to trzeba patrzeć co się kupuje bo (jak wszedzie) promocje robią na towar zaczynający przejżewać/psuć się. - chleb zwykły biały 500g kosztujący dziś u mnie 99groszy (szok bo potaniało niedawno) jak dobrze wypieczony to bardzo fajny, czasem za blady to gorszy. -papryka, pieprz mielony, przyprawa do kurczaków takie wielgachne torby a za cenę małej paczuszki a smakują jak Kamis!! i są chyba z 5 razy tańsze -super soki pomarańczowe z miąższem za 1/2 ceny a są robione przez Hortex ....długo by jeszcze wymieniać Czego nie polecam -wedliny, generalnie wszystkie. -ryby pakowane -część wyrobów mleczych, jak dla mnie tylko serek wiejski daje radę - tanie płyny kolorowe (ale to wszedzie nie nalezy tego pić) za to cola oryginal z Hoop lepiej mi smakuje niz Coca Cola :P Wiecej teraz nie pamiętam, w każdym razie zasada jest taka ze biorę coś na test , jak nie pasuje to nie kupuję tego wiecej! I zawsze czytam przez kogo jest wyprodukowane dla Biedronki choć ostatnio nie zawsze jest napisane :/ jest na przykład tylko że no "w EU" :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to tylko ja nikt inny
kwa tchibo exlusive 500g za 11 ;) jest w promocji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sylwinka24
Ja kupuję dużo rzeczy, ale najbardziej uwielbiam kabanosy z Krakusa - mniam pychota. Hermetycznie zapakowane za ok. 9 zł. Ktos pisal ze nie lubi jogurtow - ale przeciez wiekszosc jest wyprodukowana przez Bakome a to dobra firma.Lubie tez cwiartki wędzone z kuraka :D i sezamki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no cóż na to wygląda
ja lubię herbatkę rooibos i herbate grzaniec zbiedronki super ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość draże z biedronki
pycha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bez hasla p
Ja kupuje: -jajka -cole oryginal albo zero -nalesniki z serem 4szt. (pycha) -majonez -warzywa na patelnie -czekolade (ale ta z ryzem preparowanym) nie pamietam nazwy ;p -jogurty,serki -napoje energetyzujace -nieraz musli -wkladki -tik taki (ping pongi czy jakos tak) -pomidory -owoce (banany,pomarancze,grapefruit,mandarynki) -chleb (dobry jest) -lody litrowe- tez sa ok. -nieraz kupuje paste jajeczna ;D -taki plyn do mycia naczyc (nazwa to balsam-kraft) -szapman dobry i nie drogi xD hehe -ladnie pachna perfumy niektore (np. hana montana xD)- nie biedronkowe a biedronkowe to jakis zapach nawet ladny ale nazwy nie pamietam ;) pozdroo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość j/
ja kupuje: parowki z kurczat - pycha pasztet drobiowy; soki w kartonach [latki kukurydziane papier toaletowy reczniki papierowe z promocji: wyposazenie kuchni: naczynia, roboty, kubki, ociekacz ubrania dla dzieci: kurtki, rajtuzy,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asjunia
a ja wczoraj odkryłam w Biedronce bagietki z masłem czosnkowym do zapiekania w piekarniku mniam mniam ;-) a do tego polecam: płyn do naczyń kraft serek wiejski papier toaletowy i ręczniki papierowe cola original piwo trix- jabłkowe majonez - splendido musli szczególnie tropicalne masło osełkowe waciki kosmetyczne batonik estella deserowa nie polecam środków czystości bo jakoś nie pasują mie ale środki czystości polecam za to z Lidla - marka W%

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czakalaka
ja ostatnio sobie knorra nudle kupilam grzybowe i rosiolowe, pychota :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hahaha wszystko jasne
makrela i śledzie z biedronki i łosoś mrożony mniiaaamniuśne pyszne ;) makreli takiej dobrej nigdy nie jadłam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×