Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

_m*

dobranoc...może usłyszysz szept mojego snu....

Polecane posty

Gość .*
A kiedy nadejdzie noc Przyjdę do Ciebie sama Ręce zarzucę Ci na szyję I poczuję się taka kochana Przytulę się do Ciebie Wsłucham w serca Twojego tykanie Dotknę Twoich dłoni Już jestem moje kochanie Podaruję Ci blady świt I zachód słońca o zmierzchu I zapłoniemy razem A dookoła nas tylko ciemność Gwiazdy wysoko na niebie A ja wciąż tylko pragnę Ciebie Kiedy nadejdzie dzień...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a to do Ciebie
czy pragniesz dotyku? co drżeniem serca i ust spływaniu rozkoszy przywarciem, jak malin czerwieni tu podawaniem... rozwarciem… tutaj Ci ciepła- podaniu przekazem ...... kaskadą ogrodu spełnienie… perłowym deszczem upalnej nocy - ugaszę o świcie Twoje pragnienie…

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość .*
Nigdy nie będę mogła być z Tobą choć tego pragnę Nigdy nie będę mogła być z Tobą jak tego chcę nie zgadniesz Choć bym spędziła z Tobą dni i godziny całe To wciąż będzie mało i mało Nie wiesz co się dzieje ze mną przy Tobie A co się dzieje, tego nie powiem Kiedy wieczorem przymykam oczy do snu Moja ostatnia myśl, to byś był ze mną tu A kiedy zapadam się w sen głęboki Unoszę się wysoko, ponad obłoki Tam my razem w płomiennym uścisku... Tak bym chciała całą sobą Być tam teraz naprawdę właśnie z Tobą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a to do Ciebie
"W życiu każdego człowieka jest taka Góra .........pokryta pachnącą trawą......rosnącą powyżej kolan.........z ptakami co o świcie jeszcze słyszalne.........a potem już tylko w skupieniu. Była taka ładna historia o dziewczynie...która rozmawiając z kimś przez telefon, zadała rozmówcy pytanie, na które odpowiedział przechodzeń......... potem ona zadała pytanie jemu, on odpowiedział i tak zaczęła się historia bez środka........z początkiem i końcem...........bez środka........bez splecionych dłoni, pocałunków......bez wakacji we dwoj.e.....bez domu...... bez wspólnych nocy...... NIE BEZ SENSU Bo czasami z TEJ góry można wrócić połowę mniejszym jeżeli to konieczne....... a jeśli konieczne-więcej dobre niż złe....... tak trzeba myśleć, w to trzeba wierzyć......... najskuteczniejszą obroną przed miłością... jest MIŁOŚĆ głos ten sam we mnie......... "nie pozwól nigdy aby ktoś , kto przychodzi do Ciebie odszedł nie stawszy się lepszym i bardziej radosnym" " m

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a Pansona głos ten sam: \"nie pozwól nigdy aby ktoś, kto przychodzi do Ciebie odszedł nie stawszy się lepszym i bardziej radosnym\" nie pozwolę......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Położę się przy Tobie cichutko poczuję miękkość Twojego ciała znajdę wszystkie zagłębienia i wypukłości odkryję to przesunę rękoma sprawię żebyś wygięła się pełna mnie kołysz się ze mną powoli aż do momentu... Gdy wszystko się stanie bb-men

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość .*
Na brzegu morza dziś rano Znalazłam muszelkę białą Uchem łowię jej szepty Szumi ciągle to samo Mówi o nocach gorących O gwiazdach na niebie lśniących Jestem dla Ciebie morzem Słońcem za nieboskłonem Liściem zielonym na wietrze Ogniem płonącym przy drodze Usiądź koło mnie wędrowcze Ogrzej się w moich płomieniach Świat stoi przed nami otworem Nie powiem Ci do widzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość .*
Rozkwitłam jak orchidea Wśród lasów dziko rosnąca Podnoszę spłoszone oczy W górę do Ciebie Do słońca Ciało me krzyczy do Ciebie Płonę wciąż z dzikiej rozkoszy Spoglądam w brązowe twe oczy Widzę Ciebie i siebie Dotykam Twe długie włosy I czuję, że jestem w niebie Twoje dłonie na moich udach A usta na moich ustach Tulę się mocno do Ciebie Zamykam Cię w swoich ustach Moje dłonie dotykają wciąż Ciebie Twoja skóra gładka i lśniąca Leżę naga i drżąca Czekam na Ciebie Bez końca....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeszcze raz....... Pansona głos ten sam: \"nie pozwól nigdy aby ktoś, kto przychodzi do Ciebie odszedł nie stawszy się lepszym i bardziej radosnym\" nie pozwolę......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a to do Ciebie
"tęsknię... bardzo... a jak dzwoni to płaczę.... jak nie dzwoni to też.... kapią kropelki z włosów ... uśmiecham się mimo wszystko... o tak :]]]] i tak :))))" m.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a to do Ciebie
i tak :D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość .*
Zasnęłam cicho dziś nocą I bawię się z Tobą w chmurach Przed nami księżyc lśniący Płaszczem srebrnym nas otula A gwiazdy siostry moje Połączą nasze dłonie Chmury po niebie płynące Otulą nas oboje Jesteśmy cząstką nieba Wszechświat się do nas uśmiecha Jesteśmy jedną gwiazdą O nazwie......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość .*
Zasnęłam cicho dziś nocą I bawię się z Tobą w chmurach Przed nami księżyc lśniący Płaszczem srebrnym nas otula A gwiazdy siostry moje Połączą nasze dłonie Chmury po niebie płynące Otulą nas oboje Jesteśmy cząstką nieba Wszechświat się do nas uśmiecha Jesteśmy jedną gwiazdą O nazwie......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość .*
Zasnęłam cicho dziś nocą I bawię się z Tobą w chmurach Przed nami księżyc lśniący Płaszczem srebrnym nas otula A gwiazdy siostry moje Połączą nasze dłonie Chmury po niebie płynące Otulą nas oboje Jesteśmy cząstką nieba Wszechświat się do nas uśmiecha Jesteśmy jedną gwiazdą O nazwie......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość .*
:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość .*
Zakwitły maki na łące Kwiaty ich płoną czerwienią Zieleń otula mnie całą I jestem cichą nadzieją Pragnieniem bycia z Tobą Potrzebą trwania przy Twoim boku Płonącym makiem o zmroku Spełnieniem pragnień najskrytszych Szeptem mówię do Ciebie Proszę o okruch marzenia Nie wiem kim jestem dla Ciebie Wiem tylko, że pragnę Ciebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D i tak trzymać jak w wierszu.. kilka stron wczesniej ... a tutaj o uśmiechu zwyczjane będa słowa nikt nie jest tak bogaty by go nie potrzebował....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość .*
Żeby coś się zdarzyło Żeby mogło się zdarzyć I zjawiła się miłość Trzeba marzyć Zamiast dmuchać na zimne Na gorącym się sparzyć Z deszczu pobiec pod rynnę Trzeba marzyć Gdy spadają jak liście Kartki dat z kalendarzy Kiedy szaro i mgliście Trzeba marzyć W chłodnej, pustej godzinie Na swój los się odważyć Nim twe szczęście cię minie Trzeba marzyć W rytmie wietrznej tęsknoty Wraca fala do plaży Ty pamiętaj wciąż o tym Trzeba marzyć Żeby coś się zdarzyło Żeby mogło się zdarzyć I zjawiła się miłość Trzeba marzyć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a to do Ciebie
tęsknie..... myślą szukam Ciebie tęsknotą dotykam ust oddechem otulam ciało chowam się w ciepłym śnie tam zawsze jesteśmy razem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość .*
Dotknij mnie... Przytul mnie... Pragnij mnie... W oceanie bieli Ja i Ty Namiętnością spełnieni Ja i TY Czuje Ciebie i siebie Jedno tylko istnienie Ja i Ty W Twoich oczach widzę siebie W moich dłoniach tylko Ty Moje usta na Twoich ustach Moja skora ciepła i krucha Tulę się mocno do Ciebie Dookoła nas tylko pustka...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość .*
za czym tak tęsknisz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ja CIEBIE Kocham
Jeżeli kochasz tydzień dwa miesiące nawet przez pięć lat i pisząc "Wisienko kochana wyję prosto do ciebie jak jamnik od rana" cierpliwy jak baranek co na klęczkach swoją matkę ssie Kto do końca nie kocha ten odchodzi paskudny i wszystko źle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a to do Ciebie
za TOBĄ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość .*
Kochany, Dałeś mi dzisiaj różę Tulę ja delikatnie Dotykam czerwone płatki Drogi mój, Moje usta szepczą Twoje imię A dłonie do ramion tulę Tęsknię i płaczę do Ciebie Kiedy Cię wreszcie przytulę Miły mój, Jestem tak blisko Ciebie Twój oddech moim oddechem Oplatam dłońmi Twoją szyję Jesteśmy jednym istnieniem Kochany mój, Ta noc taka długa Księżyc zagląda do okna Myśli moje biegną do Ciebie Ta chwila jest taka krotka Jedyny mój, Spójrz w niebo wysoko Tam nowa gwiazda rozbłysła Na imię dałam jej Miłość...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ja CIEBIE Kocham
Jest .... Jest jeszcze taka miłość ślepa bo widoczna jak szczęśliwe nieszczęście pół radość pół rozpacz ile to trzeba wierzyć milczeć cierpieć nie pytać skakać jak osioł do skrzynki pocztowej by dostać nic za wszystko miej serce i nie patrz w serce odstraszy cię kochać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a to do Ciebie
tak za TOBĄ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość .*
ja tez tesknie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość .*
ja tez tesknie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×