Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

_m*

dobranoc...może usłyszysz szept mojego snu....

Polecane posty

Gość dotknij mnie...
Biegnę do Ciebie falą czystą i przejrzysta Biegnę do Ciebie ufnością małego dziecka Biegnę do Ciebie radością moją i smutkiem, tęsknotą i nadzieją Ty daj mi cząstkę siebie tę najpiękniejszą i tę najtrudniejszą A, słowo stanie się dźwiękiem i naszym obrazem Arrasem myśli naszych , naszym czasem... Jesteś ze mną cokolwiek to oznacza Jesteś we mnie tkwiąc w moich myślach Jesteś przy mnie bukietem Twoich słów Jesteś nie namalowanym kolorem, nie wygranym tonem Jesteś Mną, a ja jestem Tobą na tę chwilę gdy malujemy nasz swiat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ... .
Posiedzimy przy kominku, wyciągniemy dłonie w stronę ognia i z iskier wróżyć będziemy wróżby pomyślne... Myśli podążą ich śladem wysoko lecz nie zgasną jak one ogarnie nas ciepło i spokój nieziemski prawie... zgubimy zegarki ...zgubimy telefony... zgubimy szarą codzienność w odcieniach płomieni zapalimy to co w głębi serca lekko się tliło, zrzucimy skorupkę obojętności nieczułości , niewrażliwości będziemy sobą w ciepłym blasku ... Posiedzimy przy kominku, zobaczymy złote refleksy w kieliszkach czerwonego wina... wzniesiemy toast za życie, za miłość ... a jeśli przypadkiem wino doprawimy łzami, powiemy sobie że to tylko dym podrażnił oko.... odnajdziemy uczucia zapomniane , przytulimy do siebie rozgrzane policzki , obudzimy się na nowo i piękniejsze będą serca i dusze...w blasku ognia wszystko jest piękniejsze... odnajdziesz mnie , odnajdę ciebie Posiedzimy przy kominku...zatrzymamy czas, na chwilę na moment ...zostawimy za sobą nasz pośpiech przypomnimy sobie kolor swoich oczu i smak swoich ust...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ..... ..
Gdzie mam Cię szukać ? na wakacjach, urlopie, czy na wczasach? Gdzie rzucił Cię los szalony, gdzie jesteś? nad morzem, jeziorem, w górach, czy lasach? Szukam Cię wszędzie moją wyobraźnią, i wszystko co widzę zamieniam w obrazy, a one przenoszą mnie w świat czarowny, świat marzeń i pragnień - w świat ekstazy. Widzę jak stąpasz po mokrej plaży, ślady na piasku stopami rysując, a morze się z szumem wylewa za Tobą, Twej obecności pamiątki "gumując". Widzę jak płyniesz na żaglach po jeziorze, żaglówka tnie fale i rzeźbi killwater, Ty płyniesz dalej i nie widać śladów, bo wyparta woda wlewa się z powrotem. Widzę jak chodzisz z koszykiem po lesie, próbując grzybów wyśledzić kryjówki, i znów na próżno szukam Twoich śladów, choć wiem, że tu właśnie zrywałaś borówki. Czując jak górskim oddychasz powietrzem, podążam w marzeniach za Tobą górami, lecz wiatr mi, halny, zabrał zapach Ciebie, a deszcz resztę śladów wypłukał kroplami. Powiedz mi powiedz, moja Utęskniona, czy Cię kiedyś odnajdę i pod jakim niebem? Gdziekolwiek jesteś daj znać "SMS-em", a ja - "wyślę siebie e-mail-em do Ciebie".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ... .
Chcę iść razem z Tobą do krainy marzeń i do krainy snów, Nie odtrącaj mojej dłoni, nie przerywaj cichutko szeptanych słów, Trzymaj mnie mocno i nie puszczaj mnie, Będzie to nasza najpiękniejsza podróż - przekonasz się. Chcę z Tobą wędrować w tym pięknym Edenie, Doznając rozkoszy, zagłębiać się w ekstazy upojenie. Ze szczęścia, płynącymi łzami, nawilżać będą się nasze lica, Przytuleni do siebie, szybować będziemy w kierunku księżyca. Daj mi szansę, na spełnienie moich marzeń i moich snów, Rozświetl mi drogę do szczęścia, usłaną tysiącami miłosnych słów. Rzeczywistość dnia codziennego, niech gęsta mgła przesłoni, Będziemy tylko my, w tej niezwykłej, za szczęściem pogoni. Będę cię kochać, moim maleńkim spragnionym serduszkiem, Chcąc być dla Ciebie, ognika nieposkromionym duszkiem. Jak wodę do życia , chcę żebyś mnie potrzebował, Żebyś mnie pieścił , kochał i cieplutko całował. Chcę wędrować z Tobą, przez dalsze dni naszego istnienia, A szansa, od losu nam dana, niech spełni nasze najskrytsze marzenia. 😘:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dotknij mnie...
Spójrz jestem tak blisko..... Jesienną nocą rozkosz płonie Światłem zielonym w mroku źrenic Szepty spadają w nasze dłonie I krzyk na wargach się czerwieni W zamglone lustro twego ciała Uderza falą krew błękitu Symfonia zmysłów doskonała Kaskadą dźwięków brzmi do świtu Szepty co mówią, aż tak wiele Czerwienie z miodem połączone Lustra ciał naszych odurzone Cykady, kaskady, jesienne płomienie Zmrokiem rozbudzone, świtem otulone Rozbrzmiewają szeptem Bądź ze mną jeszcze... wyślij SIEBIE do mnie tesknota1@o2.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ... .
Dotykam Twoje usta I czuję dreszcz pożądania Kąciki ust moich Błyszczą i drżą Moje dłonie muskają Twoją twarz Mój oddech gości na Twoich ustach Twój język tańczy w rytmie oddania Taniec miłości i pożądania Płynę wzdłuż Twego ciała Dotykiem moim gorącym Ty tulisz mnie delikatnie I jesteś cały drżący Dałeś mi kwiat róży czerwony Na moim torsie złożony Odpływasz w niebyt rozkoszy Całujesz moje dłonie Upijasz się wonią moją Ja uczę się Twego ciała I imię Twoje wymawiam Tak dawno mnie tu nie było. Tak długo na Ciebie czekałam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dotknij mnie...
Czy gdybym rozebrała myśli moje, przykryła je nadzieją, Świat byłby inny A może trzeba myśli zbierać jak kamyki na piaszczystej plaży? Lub chwycić je w dłonie jak gołębie i pozwolić im frunąc ku niebu? Myśli moje niespokojne... drgają lekiem... Myśli moje oswojone usypiają we mnie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ... .
Namaluj mnie proszę tak jak malujesz drzewa Namaluj moje oczy i usta bez dotyku pędzla bez farby i płótna Namaluj mnie nagą w swoich zmysłach Namaluj mnie słowami Namaluj moje kształty linie znacząc westchnieniem Namaluj moje piersi językiem ustami... Namaluj mnie całą z zamkniętymi oczami A kiedy będziesz już kończyć.... Podpisz się sercem podkreślając jednocześnie że należę do Ciebie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ..... ..
Co to jest "Miłość" i gdzie jej szukać? to jak "Być albo nie być" pytanie, bo "Miłość" to wielka niewiadoma, zawsze nią była, jest i pozostanie. Zniewala ci ona kochanków do szału, nie wybierając ni miejsca, ni pory, świat zamieniając w słoneczny ranek, a w słodki uśmiech złe humory. Czasem się o nią prawie ocieramy, i pewnie wcale o tym nie wiemy, że mieszka tylko dwa przystanki dalej, i że codziennie się z nią widujemy. A czasem jest gdzieś, tam daleko, żarliwą tęsknotą przepojona, i choć ma imię, adres i telefon, to pozostanie niespełniona. Ale "najgorsza", to ta ukrywana, co jak poezja, we śnie wymarzona, a której nigdy już chyba nie zaznasz, bo jej się nie da utulić w ramionach. "Miłości", Ty moja utęskniona, co czasem pieścisz, a czasem bijesz, zostań już ze mną na zawsze, proszę, "bo tylko ten kto kocha - żyje".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ... .
Zanim szeptać czułe słowa zapomnimy, nim oślepniemy w okno na świat wpatrzeni, przyjdź do mnie, mój wymarzony... i powoli odkrywaj mych tajemnic zasłony. Delikatności kluczem i namiętności szyfrem otwórz drzwi co prowadzą w nieznane, a zachłyśniemy się świeżością doznań, a odpłyniemy w rozkoszy otchłanie. I tylko przyjdź do mnie kochany... przytul mnie i rozpal ogień szalony, zanim słowa szeptać zapomnimy, nim oślepniemy w okno świata wpatrzeni. już myslałam ze mnie tu samą z tymi wierszami zostawisz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ..... ..
W wazonie zwiędły kwiaty, obrus się zrobił dziwnie szary. Firanki zaczęły trącić nikotyną, powietrze, to whisky opary. Za oknem wiatr wyjąc szaleje i chłoszcze deszczu biczem. A kwiatek na balkonie w skrzynce, samotnie walczy o życie. Nie potrafię płakać, choć się z bólu aż duszę. Nie mogę krzyczeć, choć przeżywam katusze. Odeszłaś cichutko i lekko, a może tu nigdy nie byłaś? Może to tylko wyobraźnia mym życiem się zabawiła? OK, OK, wiem, będzie dobrze, herbatę mam kupić i cukier. Wynieść butelki i wywietrzyć, i spłukać z twarzy łzy suche. Drzewa śmiertelnie nagie, żałośnie liści opłakują stratę. A ja mam słonia na piersi, och, zapomniałem kupić sałatę. OK, OK, wiem, będzie dobrze, muszę się ubrać i posprzątać. Potem golenie i woda "Egoiste", straszna ta nasza rozłąka. Wiem, wiem, Ciebie już nie ma i nigdy Cię nie uścisnę. Nie, coś Ty! ja nie placzę, ha! ha! to nie łzy, to suche liście. OK, OK, wiem, bądzie dobrze, moja najdroższa i jedyna. Ty bądziesz zawsze ze mną, dopóki nie opadnie kurtyna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ... .
Wśród pragnień wielu , Teraz tylko jedno mam marzenie , By smak ust Twoich pić I gasić pragnienie... Słodko, namiętnie, zmysłowo , Gorąco... A smak ust Twoich delikatny, Zmysłowo słodki , Jak jedwab gładki . Gdy tak usta Twe całuje , W skroniach mocniej krew pulsuje , Serca rytm przyśpiesza , Jak sen z jawą , Tak rzeczywistość Z marzeniami się miesza .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ... .
Zegar z patosem wybił dwunastą W pianie wśród płatków siedzą objęci Ogień rozpala świece i ciała Strumień szampana, Ona i On Oczy Jej błyszczą, płoną z miłości A serce bije tylko dla Niego Kilka dotyków, zaraz odfrunie W otchłań tajemną daleko stąd Zapach Jej ciała wzbudza w Nim rządzę Dotyka piersi i czuje dreszcze Jej krzyk rozpala krew w jego żyłach A ciała dwa łączą się w jedno Uniósł Ją wyżej niż świecą gwiazdy Zabrał Jej oddech na krótką chwilę A sam rozpłynął się w uniesieniu Czas się zatrzymał, nastała wieczność

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ..... ..
Mówiłem o Tobie wiatrom Wzdychały Mówiłem o Tobie deszczom Płakały Mówiłem o Tobie śniegom Topniały Mówiłem o Tobie pąkom Rozkwitały Mówiłem o Tobie kwiatom Pachniały Mówiłem o Tobie listkom Drżały Mówiłem o Tobie morzu Szumiało Mówiłem o Tobie słońcu Grzało Mówiłem o Tobie rozstaniu Milczało Mówiłem o Tobie cierpieniu Bolało Mówiłem o Tobie wszystkim Rozumieli Mówiłem, że Cię kocham Wiedzieli...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ... .
Motylek przyleciał do mnie I usiadł mi na ramieniu, Musnął skrzydełkiem Barwnym w policzek, zapytał; Czy Ty mnie lubisz kochanie? - Tak, odpowiedziałam Bo to byłeś TY! Od razu to wiedziałam Tęsknota Cię tu przywiodła Z miejsca tak odległego Chciałeś mnie dotknąć, choć raz I pojawiłeś się tutaj, dlatego Teraz, z powrotem gdzieś odleciałeś Ale mi poczuć siebie dałeś Wiem, rozłąka jest konieczna Jednak nie martw się Ona nie jest wieczna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ... .
moich marzeniach przy gorzkiej kawie Kochasz się ze mną na świeżej trawie W cieple oddechów pod płachtą nocy Czule zmysłowo patrząc mi w oczy W pewności zwiedzasz spragnione ciało W blasku księżyca bierzesz mnie całą Wir namiętności usta złączone Smak gładkiej skóry ze mnie twe dłonie W chłodnym powietrzu oddech wstrzymany Z pocałunkami dotyk zmieszany Metafizycznie w rozkoszy tonę Ściskam Cię mocno twe ciało płonie Miękko zmysłowo w rytm się kochamy Za każdym razem gwiazd dosięgamy Na skrzydłach wiatru w ramionach Słońca W barwach motyli razem bez końca Piękni szczęśliwi słodko zmęczeni W dzień zasypiamy w siebie wtuleni Śnimy w błogości i bez obawy Póki mam w ustach smak gorzkiej kawy Zerwał się wicher ostatnia kropla Razem z goryczą znika utopia Jestem znów sama w rzeczywistości Z rozdartm sercem bez twej bliskości

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ..... ..
Gdzie się podziała dawna miłość nasza? Wszystko przemija, czas wszystko uśmierca. Jako kwaśnieje słodka wina czasza, Tak też i nasze zmieniły się serca. Ach, kamień, który stopa nasza depce, trawa, o którą szata się ociera, Wiatr, co nam muska włos, gdy w ucho szepce, Wszystko nam cząstkę nas samych odbiera!...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dotknij mnie...
nie nie zmienia się nic po prostu jesteś ..... Jesteś ... jak powietrze niezbędne w moim życiu jak woda która gasi pragnienie jak ogień który rozpala moje wnętrze a jego płomienie liżą serce jak słońce które rozświetla moje życie jak światełko w ciemnym tunelu na którego widok rozpromienia się moja twarz a w oczach pojawiają się iskierki jak najpiękniejszy skarb - bo nie posiadam nic cenniejszego drogocenna i bezcenna ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ... .
Myślę o Tobie, ale jeszcze nie wiem kim jesteś Chcę z tobą być, choć nie wiem,gdzie jestes... Pragne się do Ciebie przytulić, ale nie czuję jak pachniesz Chcę spojrzec ci w oczy, ale nie wiem jakiego są koloru... Chciałabym z Tobą być Choć nie wiem kim i gdzie jesteś moją miłością, ktorej jeszcze nie spotkałam Jesteś w moim sercu Widzę Cię oczami duszy Jestes moim marzeniem Widzę Cię w myślach, które tak często nie dają mi spokoju Bo ty jesteś moją miłością, której jeszcze nie spotkałam Lecz może kiedyś odnajdziemy się... te wiersze piszesz dla kogos, czy tylko ot tak sobie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dotknij mnie...
możesz mnie kochać... zagubiłam się na dłoniach Twojej Miłości przecinam kartkę papieru zapisaną wyznaniem kaleczę palce... a krople krwi spadają łzami na biel postrzępionych kawałków płaczą razem ze mną... płacze sufit obumarłymi szczelinami zatartych chwil rozkoszy za oknem... białe obłoki płyną nad ciszą wiatry zrywają skrzydła motylom łapią je w sieć tak jak ja… łapię wspomnienia…

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ..... ..
To taki spacer po ciepłych miękkich wzgórzach pachnących jeszcze snem powiekach jak aksamitne kołdry wargach w pół słowa zatrzymanych gdzie lekki oddech w nich wstrzymany czeka na miejsce w moich wargach tak uroczyście drżysz jakbym ofiarę składał albo jakbym wiatr ruszał przytulony do twego kształtu dźwiękiem cichych słów a może jeszcze śpisz? może ja pieszczę tylko przebudzoną myśl? daj proszę umówiony znak niech namaluje skóra kwiatostany róż niech się poruszą szczyty miękkich gór otworzy ciało na me ciało niech.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dotknij mnie...
możesz utonąć w moich oczach wachlarzem rzęs zaciśniętych... kolorem oceanu błyszczących możesz zaplatać obrączki z mych włosów kolorem zboża malowanych, w ciemności poznawać dotykiem drżących palców

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ... .
Usiądź proszę dziś koło mnie choć przez chwilę popatrz w oczy w swoich zamknij moje dłonie nim w ramiona rzucisz nocy. Choć raz dłużej zostań proszę me pragnienie ugaś wreszcie wypędź zimną nocy ciszę bądź realnie,a nie we śnie. Smutek zamknij w swych ramionach daj mym łzom w twój rękaw wchłonąć zostań proszę dziś do rana ciału memu pozwól płonąć!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ..... ..
Przyodziej mnie bo jestem nagi bez twych ramion daj mi pić stań się oazą źródłem ugaś me płomienie nakarm daj mi ciało jeść i samotnego odwiedź w snach bez ciebie życie to więzienie Na obcym lądzie pośród cichych dusz tunelem mroku prowadź w światło życia choć więcej anioł jesteś niźli stróż w twej cudnej pieśni ocalenia słucham.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dotknij mnie...
moje serce pełne Ciebie wciąż tęskni i płacze za Tobą..... jesteś zbyt daleko bym mogła Cię objąć... zbyt blisko bym mogła swobodnie oddychać.. pragnę Cię......... więcej... moje dłonie wtopione w lśnienie Twych włosów... moje oczy wpatrzone w blask Twego spojrzenia.... moje myśli błądzące w szale pożądania... moje serce stęsknione pragnące Twego kochania... dziękuję❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ... .
Czymże jest Miłość, kochanie? Odpowiedz patrząc mi w oczy Wnet mowa milczeniem się stanie Nieziemski blask nas otoczy Czymże jest Miłość, kochanie? I znowu słów Ci brakuje Nie umiesz, nie jesteś w stanie Wyrazić tego, co czujesz Czymże jest Miłość, kochanie? Wspólnotą? Jednością? Szczęściem? Wiecznością czy wiecznym czekaniem Na to gdy ujrzysz mnie wreszcie? Czymże jest Miłość, kochanie? Bliskością? Pocałunkami? Rozkoszą? Oczarowaniem? Jawą czy marzeniami? Czymże jest Miłość, kochanie?... Encyklopedia nie powie Gdyż nie ma w niej definicji Na to, co w sercu i w głowie Nikt tego nie ujrzy, nie zliczy Opuść powieki i poczuj Wsłuchując się w serca bicie Łzy szczęścia popłyną z Twych oczu Zrozumiesz że Miłość... jest życiem Ucieczką od codzienności Lekarstwem na wszelką boleść Jest kresem Twej samotności Jest wszystkim, czego pragnąłeś Tańcem w bezkresnej przestrzeni Ma w sobie moc nieprzeciętną Jest w stanie wszystko odmienić Niweczy smutek i ciemność Znajdujesz w niej zrozumienie Możesz jej wszystko powierzyć Na każde Twoje skinienie Gotowa jest cały świat zmienić Zaraża wszystkich swym pięknem Topi lód w sercach laików Już nie potrzeba nic więcej To Ona nadaje sens życiu Czymże jest Miłość, kochanie? Czy wiesz już? Nie bój się! Powiedz! Spojrzałeś prosto w me oczy Wystarczy, mam już odpowiedź Miłość wypełnia Twe wnętrze Przemawia przez ciało Twoje Krzyczysz, że Miłość jest we mnie Krzyczysz, gdyż Miłość tkwi w Tobie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ..... ..
Rozpiąłem koszulę obłoków na sobie Jako bramę ciepła, aksamitu ciała, Prosząc palce Twoje, by zechciały dobiec Do nagości piersi, w której miłość spała. Rozpostarłem usta - wargi jako skrzydła, By ulecieć mogły w długim pocałunku. Zapachem Cię mamiąc z rozkoszy kadzidła, W ustach Twych najmilsza szukałem ratunku. Oczom patrzeć chcącym - zamknąłem powieki, Bojąc się, że wzrokiem zawstydzę pieszczotę… Przecież tak pragnąłem „miłosnej opieki”, Takąż niepomierną miałem nań ochotę…

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dotknij mnie...
Moja łza spadla na Twoja koszule Spoglądasz czule w moje oczy Ja już nic nie mowie Tylko do Ciebie się tulę Tak szybko minął ten czas Kiedy my dwoje razem Szliśmy tą jedną uliczka marzeń Dzisiaj powiedziałam: odchodzę... Nie chcesz zrozumieć moich słów Zamknąłeś mnie w pułapce wspomnień Ja jednak musze wzbić się ku niebu NIe pozwól mi ...odejść

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ... .
Miłość swoimi rządzi się prawami Miłość przychodzi gdy nie chcemy jej czasami W miłości jak w życiu różnie bywa Z miłością czas cudownie nam upływa Chcę iść z Tobą przez życie na dobre i złe Chcę iść z Tobą przez całe życie me Chcę iść przez życie mając obok Ciebie Chcę iść przez życie ofiarując Ci siebie Wiem, że kochamy nie zawsze z wzajemnością To jednak kochamy z dużą ufnością Wiem, że jesteś dla mnie nieosiągalnym celem Lecz daj mi szansę i bądź mym przyjacielem Wiem, że w życiu czeka sporo trudności Ale to wszystko zniosę w imię mojej miłości

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ... .
Przepraszam, Że Cię poznałam, Ale ja tego nie przewidziałam Przepraszam, Że Cię polubiłam, Ale tego też nie ułożyłam Przepraszam, Że miłości Ci nie ofiarowałam Bo serce słuchać nie chciało... Przepraszam, Że Cię skrzywdziłam, Że taką egoistką byłam Przepraszam, Że Cię zraniłam Bo w Twą miłość wątpiłam... Przepraszam, Że sprawy sobie nie zdawałam, Że możesz mnie kochać... Choć na to nie zasługiwałam... Przepraszam, Że jak dziewczynka mała się zachowałam... Brałam, a nic w zamian nie dawałam... Przepraszam, Że Ci nie ufałam I Twej miłości się bałam... Przepraszam, Że serce płacze Dlatego, że Ciebie nie zobaczę PRZEPRASZAM... Wiem, że bólu to słowo nie usunie... Że miłości Twojej nie jestem godna... Więc zrób z nią, co chcesz....Podepcz... Sponiewieraj ... Ale spraw by Zmniejszyły się cierpienia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×