Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość beata herbata

mąż kasuje numery w swoim telefonie

Polecane posty

BEDE SZCZERA-------------------------------------------------------------napisz jak tam wasza znajomość sie rozwija lub kończy, ciekawa jestem jak on zareaguje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiepska666
cos mi to wszystko nie hallo.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
balonik-----------------------------------------------------------on od dłuższego czasu mie chce ze mną rozmawiać, o sprawach służbowych jego ona wie dużo więcej niz ja, ja nic nie wiem, ale z ich rozmów (z tą, którą mam na myśli) wynika, ż eona wie, że on np. dostanie pręmię (ja nie mam o tym pojęcia), że on za tydzien gdzies jedzie itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Beatko, ale jak się tłumaczy przed tobą, dlaczego nie chce rozmawiać, i w ogóle to w takim razie o czym wy rozmawiacie??? ja rozumiem: praca, dzieci, studia, wszystko zajmuje czas, ale porozmawiac ze sobą tez trzeba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
my nie rozmawiamy tylko wymieniamy informacje na tematy konieczne, jak się pytam go np. jak się rozwiązała sprawa jakas tam w pracy to on mnie zbywa, a potem zadzwoni ta jego koleżanka to on jej nie powie, że jest w domu i siedzi z nami i ze ma chwilke na rozmowę tylko gadaja godzinę i on jej właśnie opowiada o tej sprawie, o której ze mną nie chciał rozmawiać, a ta kobieta jest taka, że własnie wieczorami dzwoni na pogaduszki do niego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nieznajomska
od maja i wczesniej tak sobie gawędzą przyjaznie???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz, widzę tu jeden plus: on tych rozmów przed tobą nie ukrywa... wydaje mi się ze to taka mała demonstracja, chce ci pokazać, ze z kims innym znalazł wspólny język. Moze masz za często do niego o coś pretensje? pomyśl, dlaczego w stosunku do ciebie on się zamknął?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no to już wiesz...
czyj numer kasuje. zadowolona? a teraz zabieraj się za gotowanie, zakupy, sprzątanie, jak na prawdziwą kobietę przystało, bo jak narazie to tylko siedzisz od wczoraj przy tym monitorze, dobrze że Ci tyłek do krzesła jeszcze nie przyrósł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Beata, a może ty też prowadź takie miłe rozmowy z kolegą z pracy, jak mąż jest w domu. Ciekawe, czy go to nie zdenerwuje ?? Ech...ciężka sytuacja, i rozwiązań brak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no właśnie chyba zaczne takie rozmowy prowadzić, może powinien zobaczyc jak to jest miło dowiadywać się o sprawach żony z rozmów z obcym męzczyzną

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz beata, tak czytam to co dalej piszesz i chyba sama wiesz że coś się u was wali. Nie twierdzę tu że to Twoja wina, ale coś z tym zrobić musicie. Bo nawet jeśli teraz on jest czysty jak łza to daleko tak nie zajedziecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a mówiłaś mu, ze takie sytuacje sprawiają ci przykrość? bo wiesz, jeszcze zalezy jakim tonem i z jakim nastawieniem ty chcesz z nim rozmawiać na sprawy służbowe...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mówiłam mu, i mówiłam o tym, żeby w domu rozmawiała z nami, a o sprawach słuzbowych lubił ze mną rozmawiac i zawsze do mnie po rade przychodził, a teraz do niej, sprytna z niej baba, wie jak obcego faceta omotać, ja bym tak nie mogła wydzwaniac do obcego męzczyzny wieczorami wiedząc, że jest w domu z dziećmi i zoną

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
słuchaj, śledziłam od początku twój wątek i takmyślę, ze : facet nie ukrywa przed tobą istnienia kolezanki z pracy, z którą rozmawia o sprawach służbowych ( fakt, ze na faceta trochę przydługo), ale jesli zaczełaś mu robić z tego powodu wyrzuty, to nic dziwnego, ze zechce \"zejść do podziemia\" i ukrywać te rozmowy, kasować telefony z komórki itp. Chyba raczej musicie pogadać o tym co się miedzy wami dzieje, a nie miedzy nim a kolezanką...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nefretetttee
cos mi tu nie pasuje. na poczatku piszesz ze nie wiesz kto to bo kasuje numer jak wraca pozno. teraz twierdzisz ze to kolezanka z pracy i rozmawia z nia przy tobie. to jak przegladasz histrorie polaczen to widzisz ten jej numer tam czy nie? no bo skoro rozmawia z nia oficjalnie to po co kasuje ten numer!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja nie wiem czy to JEJ numer on kasuje, nie wiem, bo jak wchodzi do domu to numer jest juz skasowany, a to, że to może być ona wynika z moich obserwacjii, intuicji, domyslen

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tylko kurcze, jak to ona i przy mnie z nia w domu rozmawia to po co potem by jej numer kasowal, cos mi tu nie pasuje, no chyba, że go rzeczywiście coś z nią łaczy, a w domu jak ona dzwoni to rozmawiaja tylko o ploteczkach służbowych, bo ja jestem, nie wiem juz sama

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
słuchaj Beata, a dlaczego ty dzisiaj zamiast pojechać do męza i wyjaśnić nieporozumienia ( podobno sie pokłócilście ) to marnujesz cały dzień na forum, zamiast spozytkowac go na DZIAŁANIE?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
300 km to nie odległośc, a może mąż by zobaczył ze ci zalezy, zaczęlibyście rozmawiać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiecie co, już mam dosyć tego domyslania się, a on mi nic nie powie tylko sie wykręci, a rozmawiać ze mną nie chce bo ciągle jest zmęczony

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wyp...i...o
idz wykasuj sobie łeb. to ja twoj maz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 997 999 998
jak rucha codziennie dziwki to co sie dziwisz ze jest zmeczony

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no i zrobił się
zlot czarownic :( ehhhh te baby

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×