Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość senda41

41-latki też mogłyby się spotykać na tym forum, co wy na to?

Polecane posty

chciałam zapytać z tym komunikatorem na tlenir, czy to jest coś podobnego do gadu- gadu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Basiu, to prawie jak gg. Masz rację musie, ze zlotu zrobiła się klapa....szkoda... Chyba pójdę spać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć. Jestem. Ciągle coś piszę i zaraz mi się kasuje. Nie wiem co jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przepraszam, spóźniłam się, ale jeszcze robiłam zakupy. Jutro jadę na ślub koleżanki i muszę zostawić chłopakom obiad

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to już mały zlot. Jest nas 5 razem i to już jest coś. Część dziewczyn miała gości, może jeszcze nie wyszli?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to chyba jestem sama , a miało być tak fajnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chyba piękny wieczór zawrócił im w głowie. fakt trudno wysiedziec przy komputerze w taki wieczór. Właśnie wróciłam ze spceru z pieskiem i aż mnie skręca że wtaki wieczór muszę pracować. Widzę że zbieramy się powoli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość świetne jesteście
:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gruszko- jeszcze dzisiaj musisz pracować? Współczuję Ci, ja mam dziś wolny wieczór, ale za to jutro od 7:oo do pracy i nie wiem o której wrócę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak naprawde to cały czas kukam przez okno , wyglądam córy która akurat się umówiła na randkę i patrze z zazdrościa na spacerujące pary. a Wy jak zamierzacie spędzić ten letni wieczór?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fakt Basiu perspektywa pracy jutro o 7 , to co innego niz wolny dzień.Ale mam nadzieję że jutro to sobie odbijesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zostałam wydelegowana z pracy na ten ślub.Bo mam najbliżej tzn 100 km. Na wesele chyba nie zostane, no bo jak tak sama. Chociaż mój młodszy mówi, że mam zostać, bo \"wszyscy będą ze sobą się bawić. Ale poza moją koleżanką nikogo nie znam. I jeszcze jutro muszę kupić prezent od wszystkich. Myślicie , że komplet ręczników będzie ok?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pewnie, prezent praktyczny. Syn ma racje, musisz być na weselu i bawić się tak żeby zapamiętać potem to wesele w jesienne dni. Należy Ci się trochę zwariowanej zabawy po tym co ostatnio przeszłaś. Wpraw się w dobry nastrój i koniecznie zostan . To że nikogo nie znasz to czasem jest atut do baprawde dobrej zabawy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myślę, że te ręczniki będą ok. My ostatnio w pracy też mieliśmy ślub i kupiliśmy pościel, taką lepszę i kwiaty oczywiście

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny :) Jestem wkurzona niemozliwie . Moi goście wyjechali 10 minut temu, ale przez ten czas za nic nie mogłam wejśc na forum . Nie wiem nawet czy uda mi się wysłać tę wiadomość :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tu cały czas jestem, tylko komputer mi szwankuje, a mamy dwa, ale oddałam lepszy synom- patrzą na jakiś film

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i chyba sie spoznilam :O przykro mi, ale dopiero co odprowadzilam gosci do wyjscia :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Trzeba mieć stalowe nerwy , że wytrzymać dzisiejsze działanie internetu . No ale , pierwsza informacja poszła. To już nie jest najgorzej. :( 🌻 Wspominałyscie wczesniej coś o tlenie , ja też w swojej stopce mam podany adres , więc jesli ktoś ma ochotę , to zapraszam na pogawędki . :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
może i racja . Na wszelki wypadek ubirę wyjściową sukienkę. Czy na wesele wypada isc w małej czarnej? Czy raczej kolorowo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i widzicie miałam rację, że to nie dziewczyny nawalają tylko goście niemrawo wychodzili. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sonik jak udało się przyjęcie , prawie wszystkie miałyście gości , musicie być w szampańskich nastrojach??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobranoc dziewczyny. Ja już spadam, z tym moim komputerem nic nie zrobię. A po drugie mąż mnie woła do spania i jeszcze gotów się obrazić, jest wtedy niemożliwy. 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×