Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość senda41

41-latki też mogłyby się spotykać na tym forum, co wy na to?

Polecane posty

Musiku 🌻 Oj, zabalowałam ! ;) przyznaję się bez bicia ! Już nie pamiętam kiedy ostatnio tyle wypiłam ! Dzwoniła już do południa wczorajsza solenizantka zapytać jak się czuję. Teraz czuje się już dobrze ... ;) Wysłałam wczoraj Lotka ale zapomniałam sprawdzić numery - może masz? Net mi ciężko chodzi - zanim wejdę na stronę Lotto to wieki potrwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czy do kogoś doszła moja piosenka, bo zaczynam się denerwować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Peny 🌻 Śliczna ta piosenka Gosi Andrzejewicz ... rozmarzyłam się ... To są właśnie moje klimaty ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O dzięki Flow juz myślałam że znów mi się nie udało wysłać. Poczta wróciła tylko od Musika, nie wiem czemu i od Gruszki. Jak tam Flow główka jeszcze boli ? Weź sobie aspirynkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Musiku 🌻 Uważaj z tym browarkiem żebys nie cierpiała potem ... :) Nic nie wygrałam - tylko jedna dwójka. A poprzednio miałam trójkę więc całe 10 zł. Ale sobie poszalałam !!! To znaczy, że mój czas jeszcze nie nadszedł. Peny 🌻 Główka juz w porządku. Tylko taka roztrzęsiona jakaś jestem .... Wiem, wiem - to się nazywa delirka :D Ale już doszłam do siebie. Od Gruszki poczta zawsze się cofa ale Ona pisze, że dostaje. Widocznie tak jakoś dziwnie to u Niej działa. Ma zresztą jakiś dziwny adres - pierwszy raz coś takiego widzę. Pytałaś skąd się wzięłam w Gnieźnie - cóż moja droga - to była wielka miłość. Jak słusznie zauważyłaś napisałam \"byla\" ... Nie wróciłabym już na Śląsk - zresztą nie mam do czego. Rodzice nie żyją, brat ma swoją rodzinę no i z pracą też byłby na pewno problem. A tutaj mam przyjaciół, znajomych, pracę i własne życie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Peny🌻 piosenka własnie wpada do mojego foldera z piosenkami , zaraz jeje posłucham - dzieki wielkie. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Musiku🌻 miłej zabawy , ja już od niepamiętnych czasów nie byłam na browarku . :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Diarro to ty też byłaś wczoraj wypiwszy ? No i czy nie lepiej być kobietą wolną i niezależną, czasami się zastanawiam. Bawicie się, bywacie, a ja siedzę w domu, gotuje obiadki a życie mi ucieka i jeszcze trochę to tylko bawienie wnuków mi zostanie. Przeraża mnie starość a was ? Buber dzięki za piosenkę właśnie skończyła się ściągać, zaraz będę słuchać Wydry. Nawet go lubię. Cały dzień dzisiaj buszowałam po tych MP3, ale ciężko tam coś znaleźć. Sami młodzi jeszcze nieznani artyści. Wiadomo tym uznanym trzeba płacić za słuchanie ich utworów. Nie wiem jak wam się udaje ściągnąć coś fajnego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Peny🌻 ja wczoraj składałam zyczenia Karolowi . Ale nie było tak strasznie , wszystko miałam pod kontrola i dlatego dzisiaj czuję się świetnie. Ja tez teraz słucham muzyczki od Buberka Buberku 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moja córcia ściąga muzę z Kazaa , wpisuje się nazwę zespołu albo tytuł utworu i od razu widać czy ktoś to ma czy nie i się pobiera. Czasami trwa to dłużej , bo to pobieranie wychodzi jak ktoś jest w internecie. Słabo się na tym znam . Ja przygotowuję córci tytuły albo wykonawców i ona mi to robi . Tak właśnie skompletowalam sobie mały folderek do słuchania w trakcie obytu w internecie. Tak jest o wiele przyjemniej . :) Jesli chcesz to jeszcze coś ci przeslę. Cos ze staroci .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mnie sama myśl przeraża, że to tak szybko ucieka... A starość no cóż , wiem że tak jest i już . Nie moge powiedzieć , ze boję się starości , boję sie chorób i niedołężności ... Szkoda, ze na dłużej nie mozna się zatrzymać np. teraz właśnie ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochani ! Ale ja naprawdę dobrze się czuję ! :) I pożyję jeszcze trochę ! :D Peny 🌻 Nie zazdrość tej niezależności ... czasem to bym chciała być od kogoś uzależniona tak na amen ! A starość to nic innego tylko inny, starszy wymiar obecnego stanu. :D Przyzwyczaimy się do niej szybciej niz myślicie. A póki co - lepiej nie mysleć po prostu ! Igam 🌻 Co ze zdjęciami kochana ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaraz uciekam na Taniec z gwiazdami na TVN . Masz racje lepiej nie mysleć o starości . To jeszcze kawał czasu . Pozytywne myslenie opóźnia ten proces , więc akysz złe mysli . 🌻🌻🌻👄🌻🌻🌻 Życzę miłej nocki i udanego tygodnia. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Diarro i Buber wasza muzyczka już zapisana w folderku do słuchania. Przysyłajcie takie perełki dalej. Ja też spadam na Pensjonat pod różą. Dobranoc i do jutra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Igam 🌻 Dzięki za zdjęcia ! Okazuje się, że kobiety w naszym wieku mogłyby zakasować niejedna małolatę ! Buber - może wypowiesz się na ten temat jako mężczyna ? W końcu możesz zabawić się w krytyka ! ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uff Staram się jak mogę i już 5 osób ma moje zdjęcia. Reszta już niedługo Trochę wolno to idzie, ale jak obiecałam to będą. Flow- ty to zawsze mnie podtrzymujesz na duchu. Dziękuję za pochwały. Wysyłam Wam zdjęcie z tego wesela, na które poszłam tylko dzięki Wam, bo mnie namawiałyście. Bawiłam się i za to dziękuję. Fakt, że poszłam sama nawet nie przeszkadzał tak bardzo......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Igam 🌻 Zostałyśmy na straży topiku ! Ja tu jestem po to żeby podtrzymywać na duchu każdego kto tego potrzebuje. Bo jak sama bedę miała doła to do kogo sie zwrócę? Do Was !!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
IGAM 🌻 Wielkie dzięki za zdjęcie, swoje dośle później (ale z tego co do tej pory obejżałam to ja jedyna jestem puszysta ,wszystkie jesteście laseczki,chyba zaczne mieć jakieś kompleksy:D) PENY 🌻 dzięki za muzyczke bardzo fajna,prosze o więcej. Ja nikomu narazie nic nie wysyłam bo mam dopiero w planie lekcje obsługi kompa w tej kwestii, mój nauczyciel narazie nie ma czasu,chyba bede musiała użyć jakiegos podstępu:P Jak sie naucze to będe wszystko wysyłać co mam uzbierane w kompie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaraz uciekam na ,,Egzamin z życia,, później Wrona i ,,Pod napięciem,, Zycze Wam kochane spokojnej nocki i pobudki z prawej nóżki usmiechu uśmiechu i jeszcze raz uśmiechu na nowy tydzień a w piątek znów macie słoneczka wolne:D 🌻🌻🌻❤️❤️❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Flow Skarbie ,rzeczywiście na doła najlepsza jest rozmowa z którąś z nas ,mi pomogło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja sobie słucham Ani Dąbrowskiej \"Charlie, Charlie\". Lubię polską muzykę , lubię rozumieć co sie do mnie śpiewa. :D Bea Tylko się nie zakompleksiaj kochana 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×