Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość senda41

41-latki też mogłyby się spotykać na tym forum, co wy na to?

Polecane posty

Cześć wszystkim ! Witaj Agrypina 🌻 w naszych progach ! I od razu na przesłuchanie: :D skąd jesteś, kim jesteś i w ogóle pisz o sobie jak najwięcej bo my to już się znamy (jak łyse konie? - no, nie ...) Buber 🌻 Dzięki za pocztę. Musiku 🌻 Trzymaj kciuki zebym jutro nie cierpała ! :D Włoski umyte, pazurki pomalowane, makijaż jest - ok, niedługo ruszam ! Życzę Wam owocnego pisania ! 👄 P.S. Pilnować 2500 wpisu !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć kochani. Komputer mam juz od wczoraj ale mąż mnie wygryzł bo miał pilną pracę, a dzisiaj od rana pojechałam pobiegać sobie po Katowicach. Bardzo mi tego brakuje i mimo że oszczędzam benzynę to czasami nie mogę się powstrzymać żeby nie jechać. Ale pięknie przebudowują nasze słynne katowickie rondo. Jak skończą będzie się super tamtędy jeździło. Coraz piękniejsza nam się robi ta Polska że tylko patrzeć jak nie będziemy gorsi od innych europejskich krajów. No więc pobiegałam po tych Katowicach, postałam w korkach i aż mi lepiej. Ja potrzebuję tego gwaru i tłoku jak powietrza. Cisza mnie zabija. Flow nie zdążyłam przed twoim wyjściem na imprezkę, ale trzymam kciuki i mam nadzieję że się będziesz dobrze bawiła. Mirindo zdjęcie doszłoładne i wyraźne, dzięki. Czekam jeszcze na zdjęcie Mai, Sendy i Gruszeczki i jak będziemy się wszyscy już znali robimy imprezkę alkoholową przy komputerach. Może w ten wolny piątek co ? Maju super ze masz wreszcie w domu komputer bo będziesz z nami po południu. Gruszeczko no przyślij na razie choć to zdjęcie córki, czekam. Diarro ponoć masz jakieś zdjęcia od Sendy, pamiętaj o nas i wyslij. Witam oczywiscie nowa koleżankę, napisz coś o sobie. Flow i Buber dostałam waszą muzykę ale nie słyszę jej pewnie znowu jakieś problemy techniczne. A teraz mam wielką prośbę. Przyślijcie mi wzór listu motywacyjnego jak ktoś z was ma, bo pilnie potrzebuję. Będę dozgonnie wdzięczna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie kochani🌻 Witam nową koleżankę- cześć Agrypina🌻 Peny -🌻 ja mam tylko fotkę córci Sendy - przysłął mi ja mąż Sendy - ale na podany przez niego adres każda poczta wraca - nie wiem dlaczego ... Senda🌻 dlaczego ta poczta nie dochodzi - chodzi mi o ten adres z imieniem męża :( Mirinda🌻dzieki za fotkę , jeśli pozwolisz , to mogłabym przesłać twoją fotkę tym co nie mogą odebrać MM-sa:) Flow🌻 ale ci fajnie z tą imprezką. Oj dzisiaj i mi przydałoby się coś na odstresowanie.A jutro najwyżej zaserwujemy ci karniaka ...:P albo soczek pomidorowy :) Musiku🌻 Maja🌻 Peny🌻 Ze mną jest odwrotnie - ja lubię ciszę i spokój , hałas i głos dużego miasta powoduje, że zaczyna coś mi się gotowac w żołądku . Nie mogłabym mieszkać w duzym mieście. Ja tez nie mam jeszcze fotek Mai, Sendy i Gruszeczki . Z listem motywajyjnym ci nie pomoge, bo tak się składa, ze nigdy go nie pisałam, jak się zatrudniałam nie było takiej potrzeby i obywm nie musiała nigdy go pisać . Mam nadzieję, ze ktoś ci pomoże.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak widze , znowu na mnie padł okrągły wpis - a co tam postawię i dwie flaszki ... I nawet chyba zaraz wypiję na tę okoliczność lampke wina ... miałam dzisiaj koszmarny dzień w pracy . Az mi się nie chce o tym pisac . Co za cholerna niesprawiedliwość wszędzie i wyzysk człowieka. Jedni padają na nos inni gapią się z bezczynności w okno i jest dobrze. Cholera mnie juz bierze i jutro chyba nie wytrzymam i pójdę do szefa. Za duzo mnie to nerwów kosztuje.... Idę jeszcze po winko . Zaznaczam, że córcia jest w domu ( i pewnie też ode mnie łyka pociągnie ) . :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hello Girls:) Witaj Diarra:) Wysłałem Ci COSŚŚŚŚŚŚŚŚŚŚŚŚ:D Bardzo ładnego - Children of Sanchez

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny, cześć chłopaku, witaj Agrypino! Flow pewnie już się bawi, szkoda że ja tez nie zdążyłam życzyć jej udanej imprezki... :( Fajnie, że moje zdjęcie doszło, Diarra możesz je przesłać innym, ale najpierw proszę mnie, żebym zobaczyła jak to wyjdzie w komputerze, bo chyba o takim sposobie przesłania myślałaś. Czy tak? Też jeszcze nie mam zdjęcia Mai, Sendy i Gruszeczki, więc jak będziecie wysyłac to proszę o mnie nie zapomnieć. 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny, cześć chłopaku, witaj Agrypino! Flow pewnie już się bawi, szkoda że ja tez nie zdążyłam życzyć jej udanej imprezki... :( Fajnie, że moje zdjęcie doszło, Diarra możesz je przesłać innym, ale najpierw proszę mnie, żebym zobaczyła jak to wyjdzie w komputerze, bo chyba o takim sposobie przesłania myślałaś. Czy tak? Też jeszcze nie mam zdjęcia Mai, Sendy i Gruszeczki, więc jak będziecie wysyłac to proszę o mnie nie zapomnieć. 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mirindko🌻 zarzaz poślę ci tę fotkę i jak pozwolisz to puszcze ją innym . Byberku🌻 dzieki , zaraz zajrze na pocztę. Oj mam marny dzisiaj dzien . A jeszcze podejrzałam w międzyczasie do Ewy Drzyzgi i niestety jak to była beczałam razem z nimi ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mirindko🌻 zaraz poślę ci tę fotkę i jak pozwolisz to puszcze ją innym . Byberku🌻 dzieki , zaraz zajrze na pocztę. Oj mam marny dzisiaj dzien . A jeszcze podejrzałam w międzyczasie do Ewy Drzyzgi i niestety jak to była beczałam razem z nimi ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mirindko🌻 zaraz poślę ci tę fotkę i jak pozwolisz to puszcze ją innym . Byberku🌻 dzieki , zaraz zajrze na pocztę. Oj mam marny dzisiaj dzien . A jeszcze podejrzałam w międzyczasie do Ewy Drzyzgi i niestety jak to była beczałam razem z nimi ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Diarro już wszystko wiem, przeczytałam sobie na forum. Czekam na zdjęcie Sendy i reszty towarzystwa. Dalej proszę o wzory listów motywacyjnych bo te z internetu nie zawsze sie dla wszystkich nadają. Miałam kilka dobrych wzorów ale mąż mi z rozpędu wyrzucił. Diarro pijesz to winko bo ja chyba też się czymś mocniejszym dzisiaj uraczę. To bieganie po sklepach jakoś nie poprawiło mi humoru. Na dodatek w czasie remontu zgubiłam gdzieś dokumenty mojego syna i szukam ich już drugi dzień. Jak kamień w wodę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No chyba już działa forum - hurrraaa, i jak tu nie mówić o pechu . Małoo to dzisiaj mam nerwów :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Klonowałam się , bo coś forum nie działalo , a nerwy juz mi wyisadły całkowicie. Musze chyba od mojej suni kaganiec pozyczyc . Piję winko - a co mi tam ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Obiecała, ze jak będzie miała lepsze to wysle, robiła je na poczekaniu - dostałam wczoraj , a dzisiaj wysłałam jej - sprawdziła i pozwoliła wam przesłac . Ale jak zwykle częśc poczty wróciła. Chyba od 3 osób.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Już mi trochę lepiej . musze to wszystko - za przeproszeniem - olać . Szkoda zdrowia. Trzeba chyba zwalić na pogodę, bo faktycznie jest mokro i nieprzyjemnie. I boli mnie duzy palec u nogi ( ten cholerny \"romantyzm\" ):( :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też ciągle układam i układam papiery ( czyt. dokumenty) a i tak jak czegoś pilnie poszukuję, to nie mogę znaleźć . Żywe one czy jak :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jak jestem wściekła to też mnie wszystko boli nie mówiąc juz o tym że wyzywam sie na otoczeniu szkoda, że pogoda fatalna bo może spcerek z Diarą bo Cię uspokoił🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moja sunia biega własnie po podwórku i mam nadieje, że nie przyjdzie \"uperfumowana\" . Ale po dzisiejszym dniu mogę wszystkiego sie spodziewac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Musiku ja tez to oglądałam. I my dziewczyny narzekamy. Mamy ręce i nogi a ta biedna dziewczyna z rozmów w toku nie może z toalety skorzystać bez pomocy. Tak że mi tutaj nie wydziwiać, nad pieskami się nie znęcać jak się troszkę wytarzają w różnych miłych dla noska rzeczach i nie upijac się przy kompach bo klawiaturę można zalać niechcący. Mojego pieska też musiałam przed chwilą spacyfikować bo się usiłował na moje łóżko cichaczem wpakować. Teraz leży plecami do mnie i się nie odzywa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×