Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość senda41

41-latki też mogłyby się spotykać na tym forum, co wy na to?

Polecane posty

Igam 🌻 jadasz obiadki po 21.23 ? A jeżeli chodzi o porady , to ja pewnie w kwestii moje córci miałabym nie jedno pytanie... ustawiam się w kolejce. A co z twoim snem - prosze dbać o siebie. ... Igam - poszukam przepisu na ciasto ześliwkami . Zaraz idę wertowac przepisy ... bo ciś fajnego miałam a na pamięc nie znam. Flow🌻 Buber🌻 JA-TWA 🌻 Gruszka🌻 Wszystkie z tego klubu tęsknimy za tym co dobre , tak chciałoby się byc choc trochę szczęśliwym ... Czym dobił się szwagier ? Opowiadaj... Peny 🌻 Trzymam za ciebie kciuki w poszukiwaniu pracy . A jeżeli chodzi o twojego męża to tylko ci pozazdrościć , no bo skoro jest spełniony w pracy i nawet osiaga szczęscie to i w domu musi byc wesoły i uśmiechnięty ... Maja🌻 troche nas już jest w tej koalicji . Właściwie to nie ma co się cieszyć ... musimy intensywnie działać by to zmienic i jak najszybciej nasza koalicja splajtowała... Zoi 🌻 ja też jestem zainteresowana tym przepisem ( chociaz jestem na dietce) ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maju🌻 Przepis na plesniaka podawałam jakiś czas temu . Zawsze się udaje i jest łatwy , niedrogi i pyszne ciasto : Plesniak Ciasto : 2 szklanki maki 4 żółtka 1 KASIA 1,5 łyżeczki proszku do pieczenia cukier waniliowy zagnieśc razem A ponadto: Powidła ( do wyboru i smaku) cynamon 3/4 szklanki cukru ( do ubicia białek) cukier waniliowy wiórki kokosowe Wyrobione ciasto podzielić na 3 części ( każda innej wielkości ). średnią kulkę ciasta zagnieść z kilkoma łyżeczkami prawdziwego kakao ( żeby było mocno brązowe) . Ciasto włozyć do zamrażalnika ( ma się zamrozić na kość ) . Nastepnie największą kulkę ciasta zetrzec na tarce do jarzyn na wysmarowaną i posypana tartą bułką formę. Ułozyc powidła ( jabłkowe, śliwkowe , wisniowe ) - do wyboru . Posypać je cukrem waniliowym i cynamonem . Zetrzec na powidła średnią - brązową kulkę ciasta. Następnie ubić białka na sztywno z cukrem . Połozyć na powidła . posypać wiórkami kokosowymi. I na to zetrzec najmniejsza kulkę ciasta . Włozyc do pieca , piec ok. 1 godzinkę. A tego do sliwek - przepisu niestety nie mogę znaleźć . :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ciasto śliwkowe : 5 całuch jajek 25 dkg masła 1,5 szklanki maki 1 szklanka cukru pudru 1 łyżeczka proszku do pieczenia 1 torebka cukru waniliwego Wszystko razem utrzeć , układac w cieście sliwki ( lub inne owoce. )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I znowu samotność w sieci :( Znikam tymczasem , dziecko chce odrabiać lekcje . Zajrze później i może będę miala więcej szczęścia na spotkanie z wami .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja latam po przystojnych weterynarzach. Super, że mam te przepisy od Was

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Normalni mi się przejedli w miesiącu odwiedzam 160

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A kiedy masz czas na tylu lekarzy kochana? I kiedy to ciasto będziesz piekła ... to może przyjadę? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to jest ta właśnie moja cudowna praca, że codziennie widzę 11-stu O na gg właśnie pojawiła się pierwsza kochanka mojego męzusia- może się przywitam? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TWA Ty jestes zawsze mile widziana przez moje oczęta ! Zauwazyłaś, że ostatnio w trójkę z Igam siedzimy tu wieczorami i stukamy? Jakaś kara boska ? A moze fluidy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Głodna jestem jak zwykle, ale dobry nastrój mnie dzisiejszego wieczora nie opuszcza, miałam randkę z mężusiem... Niech Was nie zwiodą te słowa, to tylko chwilowe zawieszenie broni...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Głodna jestem jak zwykle, ale dobry nastrój mnie dzisiejszego wieczora nie opuszcza, miałam randkę z mężusiem... Niech Was nie zwiodą te słowa, to tylko chwilowe zawieszenie broni...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TWA Ty jestes zawsze mile widziana przez moje oczęta ! Zauwazyłaś, że ostatnio w trójkę z Igam siedzimy tu wieczorami i stukamy? Jakaś kara boska ? A moze fluidy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Igam - zapomniałam ,że Ty z branży farmaceutycznej ! A tak a propo - polec mi dobre krople do oczu. Już kiedyś o tym pisalaś. Tylko nie za drogie ! TWA Randka ... nawet z mężem ... niekoniecznie musi być udana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TWA Z tym kochaniem to trochę przegięłaś ... Bądźmy szczerzy - podkochiwałam się w Prezesowej! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Godzilla jest w ciąży - jestem za wrażliwa i nie mogę patrzec jak na nią polują :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Diarra - zamknij oczy albo najlepiej wyłącz telewizor. :D Ja tego nie widzę tylko słyszę - siedzę w drugim popkoju.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chyba przełaczę na Godzillę dawno nie płakałam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×