Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość senda41

41-latki też mogłyby się spotykać na tym forum, co wy na to?

Polecane posty

Oglądałam idiotę Majewskiego , a teraz widze, ze dręczą godzille ... Czyżby jakiś mały mezalians na forum ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Diarra Wiesz, że ja z TWA kochamy się od jakiegoś czasu ... platonicznie oczywiście. Może się to zmieni jak pojadę do Wrocka - zaproszenie mam i nie będę musiała koczować na dworcu ! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
VISINE ale powinnam Cię kopnąć w :) - miałaś iść do okulisty A z tym spaniem to spokojnie - będziemy spać w trójkę :) :) :0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Diarra spokojnej nocy. Igam 🌻 Miałam iść ... tzn. pójdę - obiecuję! No to juz wszystko jasne - co trzy baby to nie dwie !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Słuchajcie no chyba lepiej się w końcu spotkać, bo połamiemy pazury na tych klawiszach tak szybko się gada - hi hi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to koleżanki nie ma tu to tamto . ja to się zastanawiam, że ta nasza tabelka taka długa a tu lista obecności króciutka oj króciutka Co jest??????? Mężatki się wystraszyły kobiet z odzysku? Ja jeszcze 2 lata temu zarzekałabym się , że nie rozwiode się z nim. Niestety . I tak sobie tu gadamy, ale to nie tak pięknie jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No kobietki - dostałam eksmisję z komputera! Bawcie się grzecznie już beze mnie ! Jutro w pracy mam małe luzy więc obiecałam sobie, że poskanuję zdjęcia - te które mi zniknęły po awarii. DOBRANOC KOALICJALNTKI !!!!!! 👄 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć Gadułki. Poczytałam , poczytałam..... Ale jestem jeszcze tak rozżalona i wściekla na tego du...... że dziś nie nadaję sie do rozmowy z Wami bo byłabym złośliwa aż do bólu a nie znoszę siebie takiej. Mam nadzieje że jutro juz to ze mnie wyparuje i na spokojnie będę Wam mogła opisac .co zaszlo. A teraz marzy mi sie słodko śnić a tak na przekór ......... Kolorowych dla wszystkich paaaaaaaaaaaaaaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięń dobry, nie było mnie kilka dni, bo byłam na wyjezdzie. do listy urodzin 23.05.1963 , imieniny 18 czerwca. teraz kończe, bo czas się przygotować do pracy. Czytałam, czytałam, wczesniej pisałyście o rozwodach i facetach. Ja z moim byłym jestem teraz w lepszych układach niż jak byliśmy małżeństwem. Zawsze moge na niego liczyć jak mi sie coś nie układa.Czemu się rozwiodłam? Bo byłam głupia. Zakochałam się w gnojku 6 lat młodszym. Byliśmy dziesiet lat. Ale to był toksyczny związek. Facet byl tak zazdrosny, że jak pies za długo siusiał to robił awantury. Ostatni jak wiecie tez okazał sie niewypałem. Teraz to już nawt boję się spojrzec na faceta. spadam, bo czas do pracy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Śliczne moje i Buber oczywiście:D - przystojniak! 🌻🌻🌻 No więc, będę musiała znowu dręczyć syna, żeby zrobił zdjęcie i szedł do kolegi powysyłaś, bo widzę że kumpel zawalił..... no cóż.... Ja wczoraj nie umiałam wejść na kafeterię - dopiero późno wieczorem mi się udało, jak mój Miły już był w domku, więc nie miałam za dużo czasu:D, bo nadrabialiśmy zaległości. Przepis na ciasto z orzechami napiszę zaraz jak je znajdę - jest naprawdę fajne! Diarra, sorry - mam nawet wydrukowany ten przepis, ale nie zapamiętałam nazwy....ale czemu pleśniak? 🌻 Igam🌻 JA-TWA🌻 flow🌻 Gruszeczko🌻, nie ma co tracić nerwów na takich d...ków, nie są tego warci. Mam nadzieję, że dobrze spałaś🌻 Glamur, widzisz tak to jest w życiu..... ja spotkałam młodszego i jest super (odpukać) - chociaż o ślubie na razie nie mogę nawet myśleć. A nie wiesz jak potoczyłoby się wszystko gdybyś się nie rozwiodła - nie myśl o tym - idź do przodu.🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widzę,że z rana nikogo tu nie ma:( Ja niestety wieczorem chodzę spać i nie siedzę tak jak wy dziewczyny:OA dwa pokoje uniemożliwiają siedzenie przy kompie,brak sypialni:(no zwiazku z tym brak możliwości siedzenia przy kompie..... A kobietki z odzysku,uważacie się,za takie groźne?;) Pozdrawiam idę do alergologa🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TABELKA URODZINOWO-IMIENINOWA Agrypina -ur.28 luty - im.08 marca Basia - im.4 grudnia Bea - ur.1 września - im. 6 września Buber - im. 25 kwietnia Diarra - ur. 16 kwietnia - im. 21 czerwca Flow - ur. 1 maja - im. 13 marca Gruszka - ur. 12 września - im. 19 listopada Glamur - ur. 23 maja - im. 18 czerwca Igam - ur. 13 maja - im. 1 października Ja-Twa - ur. 1 lipca - im. 12 listopada Maja - ur. 21 maja - im. 13 marca Mirinda - ur. 13 wrzesnia - im. 24 grudnia Mus - im. 16 wrzesnia Peny - ur. 4 czerwca - im. 29 lipca Senda - ur. 21 lipca - im. 5 listopada Brakuje urodzin Basi, Bubera i Musika.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Koniec pracy, idę do domu:) wynudziłam się dzis strasznie:) cały dzień nicnierobienia gorszy jest od efektywnej pracy. Szukam ciekawych pomysłów na reportaż. Może macie coś w zanadrzu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie kochane koalicjantki, niezrzeszone i Buber. Już znowu jestem z wami i mam nadzieję że przez jakiś czas z kompem nie będzie problemu. Mam nowy dysk twardy, 6 razy pojemniejszy od poprzedniego więc mam nadzieję że już będzie OK. Martwie się tylko bo zniknęła mi cała muzyka zapisana na pulpicie. Przeczytałam wszystkie ostatnie wpisy i pośmiałam sie trochę. Srasznie jesteście fajne koalicjantki. Ja TWA przyslij zdjęcie bo jestem ciekawa jak wyglądasz. Twojego Majeczko też nie mogę sie doczekać. poproś syna niech to jakoś załatwi, co ? Igam to ty jestes przedstawicielem medycznym, czy jak to sie tam nazywa. No moja droga to za tę ciężką pracę zarabiasz 4 razy tyle co inni za równie ciężką. Nie radzę zmieniać na pracę psychologa bo na pieprz do kwaśnego mleka nie zarobisz dziewczyno. Cos wam powiem, jak się ma porządną pracę i mocno stoi na nogach to nawet facet specjalnie do szczęścia nie jest potrzebny. Diarro jak tam kuzynka odezwała się ? Gruszeczko napisz co cię tak zbulwersowało. Co do mojej sąsiadki to przyzwyczajam się do nowej dla mnie sytuacji. Ja jestem trochę dzika i nieufna do obcych, to też nie jest dobre. Ja muszę kogoś dobrze poznać żeby go wpuścić do mojego domu i spowiadac mu się z moich spraw. Sąsiadka zbyt gwałtownie wtargnęła w moje życie ale powoli wytyczam granice swojej prywatności i ona chyba załapała o co chodzi. Była wczoraj chwilę na kawie, robię jej nawet ten nieszczęsny szaliczek na drutach a dzisiaj przyniosła mi słoik drzemu własnej roboty. Poza tym za tydzień wyjeżdża do pracy do Włoch więc będę mogła ochłonąć przez miesiąc. Piszcie co tam u was bo bardzo mi was brakowało. Całuski dla wszystkich.😘.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Peny Mam nadzieję, że teraz będziesz już z nami częściej. Nie da się ukryć, że najwięcej się tu dzieje wieczorem choć wiadomo, ze dziewczyny po całym dniu nie zawsze maja ochotę i czas tu wpaść. Kochana - ten wyjazd sąsiadki to dla Ciebie łaska boża. Obawiam się bowiem, że tak szybko byś się jej nie pozbyła. :D Glamur Reportaż ? To Ty jesteś dziennikarką ? To może napiszesz o nas ? Oj - wiele reportaży by było gdybyś tak każdą z osobna przepytała ! :D Igam 🌻 klikamy wieczorem. Zaraz będe miała kumpelę i pewnie wyjdzie dopiero po M jak miłość. :D TWA 🌻 Trzymaj się kochana ! Jutro będzie nowy dzień ! Basia 🌻 Gdzie się podziewasz? Czy praca rośnie w oczach? Diarra 🌻 Bea 🌻 Gruszka 🌻 Buber 🌻 Maja 🌻 Agrypina 🌻 Mus 🌻 - odezwij się ! Senda 🌻 - żyjesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich! Melduję, że jeszcze żyję. Słabiutko, ale żyję. Skończyłam pierwszy rozdział pracy magisterkiej i już ledwo widzę na oczy. Nie wiem, czy ja za bardzo się tym nie przejmuję. Czytam Was od czasu do czasu, ale jakoś mam podły humor, żeby coś napisać. Jestem wyekspolatowana, muszę dopiero dojść do siebie. Flow- moja data urodzin już była w tabelce. Lecę teraz na wywiadówkę do szkoły....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Flow - tak, od kilkunastu lat bawie się w telewizję.Nawt na jednej stacji mam swój program:) nie sztuką jest coś zrobić, sztuką jest, aby to wyemitowali:( domyślam się, że zycie niejednej z nas to wspaniały scenariusz:) i to nie na reporaż, ale film cały:) Pozdrawiam ciepło. Jeny jak ja nie lubię jak jest tak zimno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka witam was. Właśnie wróciłam BRR jak zimno!!! Jak teraz cudownie usiąść w ciepełku przed komputerem. Lubię zime ale jak jest tak całkiem biało i puchato. Drzewa oszronione. Mogę wtedy ruszac na koniec swiata. Peny - weszłam kiedys w podobny układ z moimi sąsiadami. Kurcze to co Ty piszesz to była kropla w morzu. Sąsiadka wchodziła do mnie o 8 rano a potem o 14 dołaczał do niej jej mąż i tak siedzieli do 19 . Wyłam w środku o litość. Skończyło sie tym ze na jakiejs impezie jej mąż zasnął a ona zaczęła zakręcac sie koło mojego męża. A ja poprostu wyszłam z własnego domu. Nie było mnie chwilę ,to był prysznic dla męża, przestał byc mily dla tej pani, a ona juz wiecej do nas nie przyszła. Od tej pory mijamy sie ciepłym cześć a sąsiadów mijam zagadując na korytarzu , no coż uraz pozostał. Ale nie całkiem mnie to uprzedziło do ludzi bo dałam sobie w imię tego że czasem trzeba isc na kompromis dla celów wyższych wejsc na głowe mojej rodzince. Stałam się w ich oczach tak malutka, ze wrecz niegodna by byc na tym swiecie.no moze troche przesadzam. D,,,,ek nie ma mozliwosci rzadzic w domu to przyjezdza do mnie i zaczyna szukac jak by tu pokazac mi ze nie umiem sobie sama poradzic. Nie potrafi mi poprostu pomoc , a ja naprawde nie chcę sama montowac okapow, naprawiac kranów, tapetowac itp. TYlko............. a zreszta juz mi dzisiaj lepiej i nie chce do tego wracac , co nas nie złamie to nas wzmocni. A jeszcze to co mnie najbardzej wkurzyło ---moj syn nie powinien dalej sie uczyć bo ....jestesmy biedni. Powinien iść do pracy i pomagać mamie. Chrzestny brat ojca -zamiast zachęcić , poradzic a moze i pomoc. Ale czego ja żadam . Dobra koncze juz przynudzac i nie ma tematu. Teraz im pokażę na co mnie stac.................. Zyczę Wam cieplutkiego kikania .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×