Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość senda41

41-latki też mogłyby się spotykać na tym forum, co wy na to?

Polecane posty

U mnie starszy wykonczył gołąbki, ktore moja mama robiła. A młodszy chce coś innego. A mi sie nie chce nic robic , ale zaraz zrobie ekspresowe spaghetti

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jestem sama od wczoraj - syn wyjechał do dziewczyny. Komp mam w całości dla siebie dlatego wczoraj w nocy tak siedziałam - wykorzystywałam okazję ! :D Coś muszę sobie zrobic do jedzenia ale nie chce mi się .... :D Może ktoś mnie zaprosi na obiadek ? 🌻 TWA - wstawaj śpiochu !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Flow tak głośno krzyczysz, że już wszyscy na forum wiedza, że spię, a ja już nie śpię... chodź do mnie na obiad dam Ci ryżu i wody..... hahahaha witam kobietki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie kochani 🌻 Pozdrawiam w ten prawie zimowy poranek ( :P ) pada snieg , więc prawie zima. Moje dziecię idzie własnie na spacerem z pieskiem , więc mam trochę czasu dla siebie i dla was . Widze, ze się rozpisałyście nocką , zebym wiedziała , ze tak będzie, nie odchodziłabym od komputera :( Witam nową koleżankę - psiarę - Zoi 🌻 napisz jakiego masz pieska . :) Flow🌻 masz rację jesli chodzi o tę moją przyjaźń , powazniej musze spojrzec na to wszystko i wyciągnąć odpowiednie wnioski ... tylko potwierdzasz to co ja wczesniej już myślałam na ten temat ... dzięki . Igam 🌻 czy to ty robisz te paznokcie , czy tobie robiono . Moja córcia jest specjalistką od paznokci , tez robi wszystkim dookoła - prawdziwe cudeńka. A sama ma takie paznokcie, że jak troszkę podrosna ( a rosną jak szalone) to wyglądają jak tipsy . Wszystkie koleżanki jej zazdroszczą. Moje są bardzo skromne, bo też ciągle są narazone na złamania ( no i przy mojej ciągłej anemii , albo skłonności do anemii , są kruche , ze aż strach) . Więc ja co najwyżej rzucam lakier i utwardzacz i na tym koniec . A latem jakieś kwiatki . :) Ale ci dobrze z tym urlopem . U mnie prawdziwe szaleństwo w pracy zacznie się lada chwila , bo moja firma musi wyprowadzić się z budynku , będzie kapitalny remont . Możecie sobie wyobrazić jak to będzie wyglądało . Ogromne gmaszysko , akta , meble, archiwum .... koszmar jakich mało . Jeszcze sobie tego nie wyobrażam . Nasza szefowa prosiła nas na zebraniu w piatek o \" pozytywne myslenie\" . Przeprowadzamy się do bydunku bo banku i będziemy jak sledzie w beczce przez 2 lata. A co stało się w łapkę pieskowi ? I napisz co to za rasa ( bo jakoś nie odnotowałam tego wczesniej) JA-TWA 🌻 jeszcze nie przedstawiłaś nam swojego pieska .Ryż z wody jest taki sobie, lepsza jest kasza gryczana . Flow🌻 u mnie na obiad wątróbka z dzika. :) Flow - nie ma sprawy zapraszam na obiadek ... Igam 🌻 za mna gołąbki chodza od dłuższego czasu , ale dla mnie i cóeci nie chce mi się robić . A niestety nie mam od kogo zadobyć ( jak ty od mamy :( ) Musze się zmobilizowac , zrobić hurtowa ilośc i pomrozić . Pycha. Peny 🌻 Moja \"przyjaciółka\" jest jednoczesnie moja kuzynka. Powiem ci szczerze , że ja jestem taką osobą, że dostaję po d... , popłaczę sobie, ale nie umiem się odgrywac . I pewnie dlatego tak to już u mnie jest . Gdybym nie miała tak wielu z nia wspaniałych wspomnień od lat i nie łączyły nas więcy krwi , to pewnie pokazałabym jest co o niej myslę ( albo i nie ... ) a tak , jest mi przykro , ale nie potrafię się jej zrewanzować ... Agrypina🌻 opowiedz coś więcej o tej imprezce ... Igam 🌻 a ja cię w swoich notatkach zapisałam jako blond - musze to zweryfikowac ... :) czekamy na fotki. Całuski dla wszystkich 👄👄🌻 🌻🌻🌻 na dobry dzionek .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki dziewczyny za zaproszenie ! TWA - wybacz ale przy Twoim ryzu z wodą (wiem, że dietka!) to jednak poojadę do Diarry na obiad ! 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TWA Wybacz mi, plis! Ale robię się juz głodna a w kuchni taka cisza .... :D Nic się nie dzieje. Moze juz czas tam zajrzeć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JA-TWA - potarmoś za uszkiem swoja sunię ... I buziaczek od mojej suni . Współczuję ci tej dietki , ścisłej dietki . Ja też jestem na diecie. Ale w ostatnich 2 tygodniach troszeczkę odpuściłam ( ale nadal zero chleba słodyczy i ziemniaków) , bo pod koniec miesiąca musze zrobić badania do karty zdrowia i moze być kiepsko . Ostatnio dostałam \" pozwolenie na pracę\" tylko na 3 miesiące. A wcześniej miała spokój przez prawie 3 lata. Od grudnia biorę się za sport ( aerobik , fitnej - 2 razy w tygodniu i 1 raz basen ) - funduje fundusz socjalny - grzech nie skorzystac . A wątróbki nie odpuszczę , zjem ją z kiszoną kapustą. Flow - zaproszenie aktualne . Ale pychotka , ciekawe czy jadłaś . Właśnie robię przerwe i idę upitrasić .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TABELKA URODZINOWO - IMIENINOWA: Agrypina - Basia - im.4 grudnia Bea - ur.1 września - im. 6 września Buber - im. 25 kwietnia Diarra - ur. 16 kwietnia - im. 21 czerwca Flow - ur. 1 maja - im. 13 marca Gruszka - ur. 12 września - im. 19 listopada Glamur - Igam - ur. 13 maja - im. 1 października Ja-Twa - ur. 1 lipca - im. 12 listopada Maja - ur. 21 maja - im. 13 marca Mirinda - ur. 13 wrzesnia - im. 24 grudnia Mus - im. 16 wrzesnia Peny - ur. ? czerwca - im. 29 lipca Senda - im. 5 listopada Prosze uzupełnić .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale jesteście , jak ja sie pojawiam , wszyscy gdzieś uciekają . Ok. idę sobie ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jestem! Dziś mam tu dyżur do wieczora - przerwa tylko na Magdę M bo nie oglądałam w tygodniu. :D Jestem już najedzona, silna, zwarta i gotowa do dyskusji !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agrypina -ur.28.02-im.08.03 Basia - im.4 grudnia Bea - ur.1 września - im. 6 września Buber - im. 25 kwietnia Diarra - ur. 16 kwietnia - im. 21 czerwca Flow - ur. 1 maja - im. 13 marca Gruszka - ur. 12 września - im. 19 listopada Glamur - Igam - ur. 13 maja - im. 1 października Ja-Twa - ur. 1 lipca - im. 12 listopada Maja - ur. 21 maja - im. 13 marca Mirinda - ur. 13 wrzesnia - im. 24 grudnia Mus - im. 16 wrzesnia Peny - ur. ? czerwca - im. 29 lipca Senda - im. 5 listopada Dopisałam sie do listy;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam pytanie 🌻 Czy ma ktoś z was te piosenkę , co śpiewa taka duża grupa ludzi , coś o miłości ,\" niech nam mówią, że to miłośc - czy jakos tak . To zespól jakiegoś gościa, ale nazwiska jego nie pamietam. ... Jeśli tak , to proszę o małą paczuszkę ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Juz jestem po szaleństwie z weterynarzem. Mój piesek to golden retriver. Ma stan zapalny skóry na łapie. A pazurki to mi robiono. Niestety swoje mam marne i koleżanka robi mi tipsy. A ja regularnie zostawiam je na kartonach i bagażniku. Piesek biedny bardzo, a ja mam \"chore dziecko w domu\", płukanie smarowanie , psikanie. Znowu robie spaghetti , teraz starszy zgłodniał. Ciągle w kuchni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale dośc juz o psach. W koncu zrobicie z tego psi topic. Prawda Flow? jest tyle innych fajnych tematów.....:) :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Diarruniu ja mam te piosenkę na płycie CD \"Niech mówią że to nie jest miłość\". Teraz się proszę mojego męża żeby mi ją przegrał na dysk bo ona ma chyba jakieś zabezpieczenia i trzeba je zdjąć. Jak łaskawie mi przegra to ją wam wyślę bo też ją uwielbiam. Diarro skąd skopiowałaś tę tabelkę urodzinowo imieninowa bo ja już ją uzupełniłam. No cóż zrobię to jeszcze raz. Cały dzień dzisiaj czytam jest mi bardzo smutno a mój obiad to wielka improwizacja. Podjadam co chwile coś z lodówki. Mam co prawda jeszcze jednego kotleta od mamy i walczę ze sobą czy go zjeść czy zostawić dla męża. Pewnie zostawię bo taka już głupia jestem. Ja TWA a czemu ty na diecie z wyboru czy z konieczności ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agrypina -ur.28.02-im.08.03 Basia - im.4 grudnia Bea - ur.1 września - im. 6 września Buber - im. 25 kwietnia Diarra - ur. 16 kwietnia - im. 21 czerwca Flow - ur. 1 maja - im. 13 marca Gruszka - ur. 12 września - im. 19 listopada Glamur - Igam - ur. 13 maja - im. 1 października Ja-Twa - ur. 1 lipca - im. 12 listopada Maja - ur. 21 maja - im. 13 marca Mirinda - ur. 13 wrzesnia - im. 24 grudnia Mus - im. 16 wrzesnia Peny - ur. 4 czerwca - im. 29 lipca Senda - im. 5 listopada Uzupełniłam jeszcze raz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość walerianka40
Witam wszystkie 40-latki. Diarra-teledysk piosenki "Niech mówią,że to nie jest miłość" i inne możesz zobaczyć na interii.pl.Znajdź -muzykę,potem teledyski.Spójrz na prawą stronę,na pewno znajdziesz.Kompozytorem jest Piotr Rubik,a śpiewają O.Szomańska i P.Branny. Pozdrawiam 40 latka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny ,pusto tu jakoś dzisiaj.Ja od samego rana leniuchuje bo strasznie się dzisiaj czuje ,bolą mnie ręce i nogi nie wiem czy przypadkiem nie zalapałam jakiejś grypki. W pracy wszystkie dziewczyny kichające ,ale mężuś od samego rana mnie leczy więc myśle że nic mi nie bedzie. Ale musiałam troche wstać i was poczytać bo\" DZIEŃ BEZ WAS TO DZIEŃ STRACONY\"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Beatko Uważaj! Z grypą nie ma żartów! A juz szczególnie z niewyleczoną do końca! Szczepiłaś się?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie ,nie szczepilam się ,bo są problemy ze szczepionką.Ale wierze ,że może to nie będzie grypa tylko zwykłe przeziębienie. Chyba jutro zrobie sobie wolne od pracy i poleże w łóżku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×