Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość senda41

41-latki też mogłyby się spotykać na tym forum, co wy na to?

Polecane posty

Gość zoi
a dla czego sama

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zoi a w jakim jesteś wieku , bo my tu same 40-latki i jeden taki Buber

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JA-TWA Sorki, zapomniałam, że Ty też jestes dyzurna ! 🌻 Czy my dzisiaj pójdziemy w końcu spać? Tak to jest jak baby nie mają z kim się położyć do łóżka !!!!:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak chcesz być z nami na dłużej to zapraszam w imieniu wszystkich. Powiedz skąd jesteś i coś o sobie. My tu wszystkie już od jakiegoś czasu sie znamy, ale topic jest otwarty dla nowych przyjaciół

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zoi
42 latka haha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zoi
mam 42 lata mieszkam w szczecinie przepieknym miescie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Flow ja niestety dziś znowu z pieskiem w nogach. Ale to dobrze , bo w sypialni zimno :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W Szczecinie byłam baaaardzo dawno temu ale miasto rzeczywiście super. Flow 🌻 niedobrzyco nie przywitałaś sie Zoi 🌻 cofnij się wstecz to zobaczysz kto u nas jest.Nasza Flow dba o to by był porządek na topicu- zrobiła tabelkę z info co i jak z każdym z nas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zoi
widze ze nie tylko u mnie w nogach sypia piesek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Flow 🌻 kolejna \"psiara\" na topicu ;) Zoi🌻zaglądaj do nas - u nas czasem smutki i problemy ale najczęściej wesoło. Poza tym w kupie raźniej (kurcze chyba sie powtarzam) Zawsze nas tu duzo - gorzej w nocy. Większość z nas bije sie z dziećmi o czas na necie byle tylko wpaść na chwilę. A Ty masz dzieci?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobra dziewczyny ja zmykam spać. Flow 🌻 marsz do lóżka, bo skończymy z sińcami pod oczami. Miłych senków a wszystkim co śpią spokojnego snu. Buziaczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Igam My tu jeszcze z TWA rozmawiamy ... o facetach. Oczywiście na gg! Dobranoc kochana, śpij smacznie !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
milo was poznac mysle ze juz wszystko uzupelnilam ja tez mam gg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O widze że jestem pierwsza. Dzień dobry wszystkim. Flow Igam i JA TWA jestescie niemozliwe. Jak mozna do 2 w nocy nie spać. Zdarza mi się to najwyżej raz w roku i to z wielkim trudem. Witaj Zoi napisz coś o sobie więcej. Ja zaglądałam tutaj wczoraj ale jak Diarra poszła spać to stwierdziłam że nikogo nie ma i poszłam czytac do łózka. Czytam właśnie książkę o której już tutaj wspominałam Nepomuckiej. Teraz jestem przy przed ostatniej części \"Kochanek doskonały\". Została mi jeszcze ostatnia część \"Starość doskonała\". Ksiązka jest o cudownej dziewczynie, później kobiecie która absolutnie nie ma szczęscia do facetów. W części którą teraz czytam ma akurat 40 lat i znowu koleżanka ją załatwi odbierając jej faceta i dom.Czytam te książkę z łezką w oku mimo ze znam ją prawie na pamięć bo juz ją kiedyś czytałam, ale z przyjemnością czytam jeszcze raz, tak jak bym wracała to starych znajomych. Wróciłam niedawno ze spaceru z moim psem i powiem wam że fajnie mieć takiego futrzaka w domu. Porozmawia się na spacerku z innymi sympatycznymi psiarzami, pożartuje i świat od razu jest przyjazny. Moje zwierzątko własnie lezy w swoim koszu pod moimi nogami i patrzy na mnie i sece mi mięknie.Co prawda wczoraj jak wróciłam do domu i zobaczyłam go rozwalonego na moim łózku, na świeżo wypranej i wyprasowanej narzucie to miałam ochotę przylać mu po dupsku. Ale nigdy tego nie robię bo nie mam sumienia. Diarro Flow ma rację. Jak twoja kuzynka zadzwoni to powiedz jej co o niej myślisz albo zrób tak jak moja koleżanka. Ona też miała taka niesłowną znajomą która dokładnie tak jak twoja kuzynka umawiała się i nie przychodziła albo co gorsza zapraszała ją do siebie i nie było jej w domu. Ta odczekała jakichś czas zaprosiła koleżankę do siebie a jak tamta przyszła ona nie otworzyła jej drzwi mimo że radio grało i ona głosno rozmawiała z mężem. Uważam że sposób był świetny bo na niektórych nic innego nie podziała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Peny Dla mnie to co prawda jeszcze środek nocy, ale juz zaglądam na topic. Mam nadzieję,że nie uzależnię się od komputera jak moi chłopcy. Jedna rzecz jest teraz fajna, że dzięki temu,że załozyli mi służbowe stałe łącze to nie bijemy się o internet. I dlatego też mam mozliwość bycia tu częściej Flow🌻 wy tu o facetach gadałyście beze mnie????????? No to znowu coś przespałam Wszystkim 🌻[ kwiat] dzień dobry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A dzień dobry🖐️dzień dobry,jestem zdziwiona Igam,że ty już na nogach;)wczoraj miałam spotkanie klasowe i było super,ale najgorzej,że spać nie mogę,a poszłam trochę później niź wy;) Pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Igam nocny marku. Może nam wyślesz zdjęcie tej nowej fryzury co ? U mnie biało na dworze ale snieg już lekko topnieje. Słuchajcie wczoraj byłam z sąsiadką na zakupach w Auchanie i nawet nie było źle. Kilku rzeczy się od niej nauczyłam np. porównywania cen bo ja wrzucam do koszyka co mi potrzebne i na ceny jakoś nie zwracam uwagi, a faktycznie jak się dłużej postoi i poszuka to parę złoty można zaoszczędzić. W mojej obecnej sytuacji z pracą to nie jest bez znaczenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Agrypino, a z twoim pieskiem kto rano wychodzi na spacerek ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wszystkim ! Już jestem. Wstałam godzinę temu ale tak mi się z łóżeczka wychodzić nie chciało ! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiecie nie mam mozliwości wyslac Wam mojego nowego wizerunku, bo mój mąż wyprowadził sie z aparatem foto. A mnie nie bardzo jeszcze stać na taki wydatek. Ale jak tylko ktos z moich znajomych zrobi mi jakieś zdjęcie zaraz Wam wyślę. Co jest śmieszne wszyscy tak się przyzwyczaili do blondynki ze nikt mnie nie poznaje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam dzis rodzinna niedziele.Dawno nie bylo nam z chłopcami tak dobrze. Tylko piesek kuleje i niestety bedę musiała poszukać weterynarza. A tak mi sie nie chciało nigdzie wychodzć,No ale to też nasz członek rodziny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×