Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość senda41

41-latki też mogłyby się spotykać na tym forum, co wy na to?

Polecane posty

Gość walerianka40
Ale tu dzisiaj spokojnie,chyba wszystkie kobiety oglądają teledysk,albo co gorsze objadają się,przecież to pora kolacji.Wszystkim życzę smacznego i pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
) Pozdrawiam niedzielnie.Bea nie daj sie choróbsku.Flow🌼.Agrypina jak spedzasz niedzielę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem jestem. Właśnie ściągałam sobie ten utworek. Chcę jeszcze! Zgubiłam się trochę . Koalicja ok tylko czy to jakiś konkretny cel ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Igam Moze być koalicja przeciwko ... dopowiedz sobie sama. 🌻 Czy ktoś mi może wysłać tą piosenkę ?! 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agrypina -ur.28.02-im.08.03 Basia -ur.26 lipca - im.4 grudnia Bea - ur.1 września - im. 6 września Buber - im. 25 kwietnia Diarra - ur. 16 kwietnia - im. 21 czerwca Flow - ur. 1 maja - im. 13 marca Gruszka - ur. 12 września - im. 19 listopada Glamur - Igam - ur. 13 maja - im. 1 października Ja-Twa - ur. 1 lipca - im. 12 listopada Maja - ur. 21 maja - im. 13 marca Mirinda - ur. 13 wrzesnia - im. 24 grudnia Mus - im. 16 wrzesnia Peny - ur. 4 czerwca - im. 29 lipca Senda -ur.ur.21 lipca - im. 5 listopada Teraz jest ok. Tamta tabelka to jakaś pomyłka. Tak niewiele brakuje. Beatko🌻 z grypa nie ma zartów, jeśli możesz to poleż trochę w łóżeczku . Dobrze, ze ma kto o ciebie zadbac :) Walerianka🌻 dzięki za pomoc :) Może pomogę : dzieki za pomoc Buberku]🌻 dopiero zobaczyłam twoja wiadomośc. Sorki wielkie. Ale oglądałam TV , a komputer jest w drugim pokoju. Igam🌻 z tego co pamietam to Basia ma goldena. Choroby skórne są trudne do leczenia , trzeba konsekwentnie do końca leczyć. Peny🌻 dzięki za pomoc. Jak już to ściągne, dam znać. Flow🌻 a co to za tajemnice ? Dlaczego stawiasz Igam do raportu - o jakiej koalicji mówisz ? :O Jeśli to nie tajemnica - no ale skoro mówisz o tym na naszym topiku ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ściągajcie piosenkę wg wskazówek \"może pomóc\" Jest suuper

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KOALICJA PRZECIWKO CHA,SKIM BYŁYM MĘŻOM !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Lista obecności: jak na razie ja i Igam !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czytać kochane , czytać ;) Przeciwko byłym mężom

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My mówimy mu ,że już jest były. Ja-Twa we Wrocławiu u mnie trwało to rok . 3 sprawy i poooooooooszło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to i ja powinnam się zapisać ... chociaż mam to już dawno , bardzo dawno za sobą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Diarra 🌻 tu sie nic nie przedawnia . Były to były

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Muza własnie mi się ściaga - już 40 % . Ale mam ubaw z mojej córci w tej chwili . Ja ja prosiłam o zrobienie herbaty jak oglądałysmy film , jej się nie chciało . Powiedziałam do niej \"pożałujesz\" . A teraz ona poszła się kapać i zapomniała ręczników i błaga mnie o przyniesienie ... a ja przecież jestem zajęta :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiecie co ? To ja wam się do czegoś przyznam - powinnam byc przewodniczącą tej koalicji , bo ja już mam 2 byłych na swoim koncie ! Tylko nie pospadać z foteli . Naprawdę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Diarra🌻 czy ja nie mówiłam, że mam słabe serce i idę do szpitala na badania ? A ty mnie wyślesz na Ratunkowy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To ja zaraz trafię na Ratunkowy , bo juz mało nie spadłam z fotela ze smiechu ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Diarra Ale numer nam wywinęłaś !!! Tak cichutko w kąciku siedzi i dopiero teraz się przyznaje? Gadać która jeszcze ma dwóch byłych ????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O ale tu się wesoło zrobiło. Piosenkę ściągnęłam a właściwie teledysk tylko obraz leeko niewyraźny ale za słychac świetnie. Diarruniu ja od razu byłam pewna że blefujesz. Taka ładna dziewczyna jak ty nie mogła byc sama przez te wszystkie lata. No piszcie laski piszcie bo ja jem właśnie ogromna górę frytek i zbieram rozumki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Teraz z tego się smieję, ale nie było mi do smiechu ... oj nie bylo. Ostatni rozwód mam za sobą ok.10 lat temu.Proces trwał 3 miesiące. Pierwszy trwał rok .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez mam piosenkę - nawet dwie ! Jedną wysłała mi TWA ! Drugą ściągnęłam jako teledysk ! Igam mi pomogła ! Igam - for you 👄 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z pierwszym wielka love , chodziłam z aniołem , wyszłam za diabła. Trzy miesiące małżeństwa i trzy pobyty w szpitalu ( i jak się okazało 2 miesięczna ciąża ). I nawet to nie przeszkadzało mu w pastwieniu się nade mna . Ale cócia bardzo chciała sie urodzić i dlatego ja wybrała a nie jego . Po jakimś czasie kolejny związek , znaliśmy się od zawsze i wydawało mi się, że tym razem nie dam się oszukać, ze już odkryje, jesli będzie chcial grac i udawać kogo innego . I co i d... znowu to samo ze zdwojona siłą . Scenariusz trillera do napisania .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×