Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość senda41

41-latki też mogłyby się spotykać na tym forum, co wy na to?

Polecane posty

Ta dyga teściowa bardzo mi współczuła , ale nie potrafiła powiedzieć dlaczego mnie nie uprzedziła, prosiła \"ratuj wasze małżeństwo \" ( czyt. poddawaj się katowaniu jak ona w swoim małżeństwie) albo mówiła żeby mu coś dosypywać na uspokojenie !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Diarra niestety tak się w zyciu dzieje , ze podświadomie ciągle wybieramy takich samych partnerów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miało być - ta druga teściowa . Przez takie \"szczęście\" odechciało mi się facetów na długo . I właściwie nie potrafie chyba już zaufać . Sorry kochane - ale musze ustapiś córci miejsca na ok. pół godzinki .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Diarra W zyciu nie dałabym się katować facetowi ! Nawet jeśli bym go kochała nad życie ! A moje zycie? Ono też jest ważne ! Ten raz kiedy by mnie uderzył byłby jego pierwszym i ostatnim !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny bo jak mówi mój syn ludzie dzielą się na dwie kategorie: katów i ofiary, innej możliwości nie ma. Albo jest się jednym albo drugim. Ja niestety też należę do ofiar i choćbym bardzo chciała być katem to nie potrafię. No a ty Igusiu czemu się rozwiodłaś, a ty Flow ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Flow gdzie ty znowu gaduło poszłaś? A gdzie cała reszta dzisiaj .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mój mąz pracował poza domem i miał zawsze drugi dom poza domem. Ja byłam ta z weekendów. A potem jak zamieszkaliśmy razem znalażł trzecią i do tej już sie wyprowadził. Wiecie już nie mógł mieć dwóch. W koncu się chłop nie rozerwie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem, wyszłam tylko na chwilkę po fajeczki ! Ja nie byłam zdradzana. Ja się bardzo zawiodłam na moim mężu. Okazał się człowiekiem nieodpowiedzialnym i chorobliwie zazdrosnym. Nie chciałam tak żyć i odeszłam . Ponieważ jestem zwolenniczką radykalnych rozwiązań wybrałam to co uznałam za najlepsze dla siebie i dziecka. I daję sobie radę !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Flow ty wg zasady \"wyszłam za mąż zaraz wracam\" ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Smutno się zrobiło , no bo i temat niewiesoły. Dobrze, ze miałyśmy na tyle siły żeby zakończyć te chore związki , za jakich powodów by to nie było. Szczęście jeszcze przed nami . teraz uciekam na Taniec z gwiazdami . Jutro cięzki dzień w pracy . Miłej nocki wam zycze. I udanego poniedziałku . Spijcie słodko . 🌻👄🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Flow pilnuj stronki. ja jadę na obiad do koleżanki Chyba przytyję Wieczorem późniejszym Cię zastąpię, albo pogadamy Pa Pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam:) Miałem dzis filmowy wieczór wpadło mi w rece kilka pierwszy odcinków serialu RZYM\".Swietny.Ale myslę,zę paniom też by sie spodobał.Bo nie tylko historia i wojna...;) ale też dużo wątków dla pań..Dobranoc:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochani! Skończył się mój czas na władanie komputerem - synek wrócił z wojaży i już mnie wygania ! 😭 Jak zwykle wspaniale spędziłam z Wami czas. Do jutra! 👄 🌻 :D Igam - godnie pełnij straż beze mnie ! 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No coż ja to znów jestem nie w porę. Ale sobie poklachałyście....ohoh....... Co do tego klanu to ja sie też przyłączam. Niby to moje życie było takie udane ,ale schodów było bardzo duzo. Najpierw zauroczenie i miłość po grób. Ale kiedy przyszły problemy giganty to zostawałam z nimi sama.I jeszczcze z dużym dzieckiem. Uparłam sie żeby to zmienić. Kosztowało mnie to nie mało wyrzeczen i czasem łez. Udało sieale tylko na pare lat.- ale nic co dobre nie trwa długo. Za dobrze bym miała w tym zatraconym zyciu. A teraz poprostu tak jak Wy boje sie że to pieskie szczeście cały czas jest obok. Boję się że znow dam z siebie tyyyyle, a w zamian gorzkie łzy. Boję sie i tesknie za tym co dobre i tak koło sie zamyka. Imieniny mam za soba jeszcze jutro placek do pracy. Flow NIe daj się tej kontroli.!!!!!!!! Na koniec tak udanego wekendu wkurzył mnie jak myślicie chłop moj szwagier . Ale o tym juz jutro. Nara. papuska- do jutra i mam nadzieje że jutro znajdziecie czasu zeby ze mna poklachac bo jestem zazdrosna. hej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A oczywiście,że popilnuje strony. Właśnie wróciłam. Przez ostatnie 3 godziny wróciłam do wyuczonego zawodu pedagoga terapeuty i robiłam wykład na temat dziecka w sytuacji rozpadu rodziny i tego jak zapobiegać manipulacji dzieckiem. I wyobraźcie sobie, ze tym razem nie była to matka ale ojciec , do którego dziecko ucieka z domu. A on nie wpadł na to że musi byc jakiś powód ,że syn 12 -letni pojawia sie u niego o 22.00 a jak go odwozi do domu o 23.00 to za chwile sie dowiaduje, że mamusi nie było jeszcze w domu. A on nie wpadł na pomysł, żeby pojechać po syna i zabrać go na noc do siebie, a nie zostawiac w pustym domu. Ale sie nagadałam. Musze znowu wrócić do literatury fachowej, bo brak mi wiedzy na pewne tematy . No to śpijcie spokojnie - ja tu pilnuję. Dobranoc wszystkim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Och Laseczki i ty Buberku pewnie wszyscy spicie , a ja dopiero skończyłam drukować służbowe papierki. Jutro urlop, ale i tak muszę wyruszyć w trasę.Na szczęście na krótko. Tzn.już urlop. A teraz idę chociaż na chwilkę przytulić się do poduchy. Ja-Twa 🌻❤️ cudownie,że przysłałaś mi adres tej fundacji. Przeczytałam wszystko.Oni tam też potrzebują wolontariuszy. Zgłoszę się przy okazji do nich. Chciałabym czasem robić to co lubię czyli pracować zgodnie z wykształceniem. A dla Was ciekawskich to stronka fundacji we Wrocku , która zatrudnia psychologów, pedagogów do pomocy ludziom z problemami. Jak pisałam we wcześniejszym poscie lubię podzielić się wiedzą z tego zakresu. Buziaczki lecę chociaż te 3 godzinki pospać pa pa pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry słoneczka. Ja znowu pierwsza ale ja chodzę spać też pierwsza więc nie ma dziwne. Gruszeczko widzę że ty też wczoraj byłaś w kiepskim nastroju, ale ty i inne dziewczyny od rana w pracy a mnie tak strasznie, że wręcz do bólu tej pracy brakuje. Postanowiłam że siedze w domu do końca roku, a potem intensywnie szukam i biorę co się nawinie choćby to była praca ciężka i fizyczna. Dłużej nie dam rady. Igam jak ty tak bardzo kochasz pracę która jest zgodna z twiom wykształceniem to faktycznie musisz takiej szukać. Na pewno warto choćby za mniejsze pieniądze. W moim domu mój mąż jest takim pasjonatem. Wyjeżdża z młodzieżą na soboty i niedziele zupełnie za darmo i jak wraca to tryska szczęściem a ja mu tego zazdroszczę. Tej miłośći jaką ta młodzież go obdarza i tej satysfakcji jaką ma z tej pracy. Czuję się wtedy jeszcze bardziej do niczego i chce mi się wyć. Zawsze podziwiam niektórych nauczycieli jak młodzież ich kocha. To wielka sztuka. Tak że Igusiu zadanie na nowy rok - koniecznie praca w swoim zawodzie. Ale się rozpisałam a muszę kończyć bo mój komputer znowu idzie do poprawki bo miejsca na dysku zrobiło się za mało. Wszystkim miłego dzionka zyczę i do wieczorka (mam nadzieję).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Kochani!! Oj rozmowy były!! rozmowy były suuper, a ja \"walczę\" w domu - jakoś tak nie mam czasu na NIC!! Pilnuję młodego, sprzątam, gotuję a pytam kiedy czas dla mnie?! Może dzisiaj :D Kochane dopisuję się do koalicji......... Ciasto się udało - biszkopt - nawet koty oskubały je po rogach :D A co to jest ten pleśniak? Czy coś? Całuski - do wieczora. Peny - jak sąsiadka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Penny🌻 to nie byłaby praca na etacie tylko wolontariat i w ogóle chce ich zapytać czy mogłabym podziałać u nich w fundacji. Tak by mieć jakieś hobby , a nie tylko praca i dom. jestem w tej koalicji :) więc brak drugiej bratniej duszy chcę zastąpić czymś co lubie. A w tym przypadku to najrozsądniejsza zamiana. Maju🌻 ja w pieczeniu ciast jestem noga. A w ogóle Was nie lubię , bo kiedyś prosiłam o przepis na ciasto ze śliwkami (taki dla uposledzonych kulinarnie) I co ..... i nic . No to śliwki wyladowały w zamrażalniku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam wszystkich cieplutko ze szczecina widze ze lubicie piec ciacha mam fajny przepis na zlota rose

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć koalicjantki i niekoalicjantki ! U mnie dziś bardzo zimno, co prawda śnieg nie pada ale taka temperatura jakby za chwilę miał spaść. Gruszko - dzis kontrolerzy sobie odpuścili ... wiadomo - skarbówka rządzi sie swoimi prawami - no ale jutro na pewno już przyjdą. Peny Nowy rok to okazja do rozpoczęcia czegoś - w Twoim wypadku pracy - lub zakończenia czegoś - w moim wypadku to miałoby być rzucenie palenia ... eeeee ... nie wiem. Ale zawsze warto sobie jakis cel postawić no i dążyć do niego. Życzę Ci wytrwałości. Igam Wolontariat - fajna sprawa. I oczywiście pożyteczna. Czy wyrobisz się czasowo? I dom i praca i jeszcze to. Dla całej niewymienionej reszty - 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Flow nie mam zamiaru teraz się w to ładować. Mam zamiar zabrać się za to gdy będę miała inna prace. Mozna pracować tam np tylko raz w tygodniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja -Twa Ty masz u mnie w promocji wizyty prywatne :) Wczoraj wieczorem miałam taką prywatna sesję, pisałam o tym. Jak grzecznie spałyście.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć, na chwilkę! Igam na ciasto ze śliwkami nie mam sprawdzonego przepisu - ale mam przepis na ciasto, które zawsze wychodzi i jest banalnie proste! i nie zawiera tłuszczu, no chyba, że liczyć tłuszcz w orzechach. :D Witaj Zoi 🖐️ zapodawaj ten przepis, bo fajnie sie nazywa. Cześć Peny, Flow , Igam, JA-TWA i Buber 🌻 Acha, dostaliście moje zdjęcie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×