Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość senda41

41-latki też mogłyby się spotykać na tym forum, co wy na to?

Polecane posty

A ja dziś mam w planach \"Nagi instynkt2 \" ciekawe czy dwójak będzie równie dobra :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Haneczko 🌻 Dobrze, że masz duzo zapału i dobrego humoru, może i nam się udzieli :) Moje okna jeszcze musza poczekac , może i mnie coś tak któregoś pieknego dnia natchnie ... Dzisiaj tylko trochę pokręciłam się po tarasie , zgarnełam resztę liści i lodu ! I juz śladu zimy nie ma , oj sorki , z drugiej strony domu jest jeszcze jedna stara zaspa .. Słoneczka już nie ma, ale jest jako tako ... Dzisiaj tylko relaks , muszę jakoś przegonić te stresy i nabrać dystansu do wszystkiego ... tylko nie za bardzo wiem jak się do tego zabrać. Narazie idę na TV skoro w necie takie pustki ... Czekam na opowieści primaaprilisowe od innych :) U Mirindki nadal komputer niesprawny :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Beatko 🌻 Ja już na snieg nie mogę patrzec , a przebiśniegi w moim ogródku są przesliczne , wyszły też z ziemi tulipany i lilia - z czego strasznie się ciesze, bo była sliczna i bardzo dorodna ( a bałam się o jej przetrwanie) :) . Witaj Glamurko 🌻 a na jakim programie będzie ten \"Nagi instynkt II \"- też chętnie obejrzę ... :) Haneczko - koty są super, i chyba nawet wiem jak Twój wygląda , ale u mnie niestety córcia jest strasznie uczulona na sierść i tylko mozemy na nie popatrzeć ... Ale ja osobiście pieski kocham bardziej i moją sunię szczególnie, chociaż już się starzeje , pojawiają się jej siwe włosy na pysku i mocno utyła :( Wszyscy to zauwazyli , aż się jej skóra marszczy na plecachi brzuch wisi jak u ciężarnej, ale coś nie mam sumienia jej głodzic ... :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kobietki kochane - czy możecie mi podpowiedzieć czy macie jakieś sprawdzone tabletki antykoncepcyjne ? Poradźcie w tej materii, miałam trochę przerwy a medycyna poszła do przodu. :) Lekarzom do końca nie mozna ufać, bo siedzą w kieszeniach u firm farmaceutycznych :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Diara🌻 no to nie jest tak zle jak o tabletki pytasz:) :) Diaruniu ide do kina. Ten film dopiero wszedł od 29 do kin. Mamy juz bilety na 21( z kolezanka:) ) Oj coś mi się nie podoba Twój nastrój. To może byc przesilenie woisenne. Trzymaj się kochana. 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieki Buberku 🌻 ale ja nazwy wielu tabletek znam, ale mnie chodzi konkretnie - z praktyki jak babeczki znoszą stosowane środki (jesli używają same, albo koleżanki) , jak je tolerują, czy nie tyją itd. Które są godne polecenia i dlaczego, które sa absolutnie złe i dlaczego. Jesli ktoś od dawna coś stosuje , to takie rzeczy wie i o takie informacje mi chodzi ... Glamurko🌻 a już myslałam , że ten film ma być w TV, albo ,że może masz go na płycie :( No trudno :) Opowiesz i zobaczyymy jakie będą wrażenia. U nas od roku nawet kina nie ma , tak władze miasta starały się o kulturę ... Ech - szkoda gadać. Zycze Ci udanego wyjścia i miłych wrażeń.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Diarro ja od wielu lat stosuję Dianę 35 nie tylko jest antykoncepcyjna jak również przeciw trądzikowa,Dzięki niej nie mam więcej dzieci i zniknęły problemy z trądzikiem,który przez całe moje piękne lata oszpecał mnie.Na receptę kosztuje 10,80.Po nich nie przytyłam, czasami mam nudności.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny cos na poprawe humoru.skopiowałam z innego topiku. Oto ramówka telewizyjna nowo otwartego kanału telewizyjnego dla alkoholików BOLSAT. 06:30 - Gdzie jestem, kim jestem - teleturniej z nagrodami 08:30 - Piwko czy winko - program poranny 09:00 - Wiadomości 09:30 - Alkobiznes - program integracji polsko-czeskiej 10:00 - Dębowe Przedszkole - program dla początkujących 11:00 - The Smirnoffs - telenowela rosyjska 12:00 - Haftowanie na ekranie - reality show 12:30 - Soplicowo 2002 - Relacja z festiwalu piosenki Polskiej 13:00 - Sport - MŚ : Sztafeta 4x100 15:00 - Kielonopolscy (odc. 0.75) - telenowela Polska 14:20 - Teatr Bolstatu : Shakesbeer : To drink or not to drink. 15:30 - Łowienie na Żywca - program dla samotnych kobiet 16:00 - 1410 - Program historyczny 17:00 - Po kielonie - rozmowy polityczne 17:30 - Liga Angielska - Guiness vs. Kilkeny 18:45 - Zwierzyniec - Złoty Bażant - film czeski 19:00 -Wieczorynka - Przygody Jasia Wędrowniczka (The Adventures of Johny Walker) - film animowany prod. angielskiej 19:30 - Zagrożenia XXI w. - Esperal 20:00 - SUPERKINO : Indiana Jones i poszukiwacze zaginionej Warki - film fab. USA 21:30 - Rozmowy w rynsztoku - talk show 22:00 - 40% - lista,lista,lista przebojów 22:30 - Z gwinta - Magazyn reporterów Bolsatu 23:30 - Decyzja należy do ciebie - odc. pt: 0,7 czy połówka 00:00 - Kino : Mocne Odwyk - Pogromca wyzwolonych - horror USA 02:00 - Gość Bolsatu: The Beertels 02:30 - Na planie : Absolwent 03:00 - Jak przerobić Pana Tadeusza - program edukacyjny 03:30 - Wycieczki Bolsatu : TATRA 04:15 - X-Flaszki - program nocny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieki Zahir - wlasnie o takie porady mi chodzi. Ja z tradzikiem nie mam problemów, nigdy nie miałam, ale chodzi mi najbardziej o zmniejszenie uciążliwosci tych trudnych dni ... Czasami mam dosyć wszystkiego i jesli mam coś zacząć brac to juz musze o tym pomysleć - lato idzie . A lekarz zaproponował także tabletki mojej córci ! Zapisał jej mercilon - ulotka obszerna , ale mnie interesuja osobiste uwagi. A może wiesz coś więcej na temat jak to jest z tym paleniem i tabletkami i le w tym prawdy, a na ile to tylko okazja, zeby zmusić do rzucenia palenia. Moja kolezanka pali jak smok , a tabletki bierze od lat - tylko niestety ciagle zmienia i nawet nie wiem co ma teraz na tapecie. Ona nie tyje , ale na niąnie mam co patrzec , bo ona czasami zapomina, ze w ogóle trzeba coś w ciągu dnia zjeść. Więc jest mało wiarygodna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Diarra co tu ukrywać ,palę około 7 papierosów dziennie,palenie szkodzi i my to wiemy .Przy antykoncepcji palenie jest zakazane dla palaczek powyżej 15 papierosów dziennie.Jak przy każdym leku są jakieś przeciwskazania,Przy tych lekach może dojść do zakrzepicy żył ,udaru mózgu itp. ponieważ spalony papieros zwęża naczynia krwionośne.Ale lekarz mój to wie i tylko jak się pyta to kręci głową,bo on sam pali.Diaruniu decyzja należy do ciebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieki Zahir za rady - ja też popalam , ale 1-3 dziennie , więc nie powinnam się tak bardzo przejmowac. Oglądałam Ediego - ale może i ja zobaczę jeszcze raz . ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dziewczyny wieczorkiem🌻 dziękuje Wam o wsparcie👄 Diarra🌻 Szymcia🌻 Glamur🌻 Alja🌻 Zahir🌻 Bea🌻 Haneczka🌻 Buber👄 Dzisiaj miałam pracowity dzień, dobrze bo przynajmniej nie miałam czasu na złe myśli. Diarra pamiętaj, że każda noc będzie zapowiedzią poranka. Życzę Ci z całego serca, abyś miała lepsze dni. Co do tabletek, to niewiele mogę Ci pomóc,nie bardzo stosowałam,a jak już, to miałam niezbyt przyjemne dolegliwości, lecz w tej chwili nie pamiętam jakie to były. Alja będziesz miała Ty i Twoja rodzina trudnych dni. Mój mąż przeżył dokładnie rok temu to samo. Jednak to minie i będzie dobrze. Życzę ci wytrwałości cierpliwości. Będzie OK. Szycia mnie się jednak wydaje, że to pryma aprylisowy żart. Zyczę Ci samych dobrych dni w małżeństwie i rodzinie. Glamur podziel się wrażeniami po filmie. Haneczko aj też dziś między innymi pastwiłam się nad oknami. Byłam też na zakupach, kupiłam między innymi materiały na kartki świateczne, lubię robić je samodzielnie, wydaje mi się, że to tak miło gdy się dostanie kartkę, zrobioną , wiadomo, że poświęcam czas tej osobie, myślę o niej. A wy jak robicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny jutro rocznica śmierci Jana Pawła II, czy dla Was jest to ważne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj, wzruszyliście mnie wszyscy troską i radami..., wzruszyliście, już mi lepiej... Diarra, imienniczko, to jest jakiś pomysł z tymi imieninami, akurat z końcem czerwca mam być jak nowa... Ale imprezę zrobię chyba tylko wirtualną...z obawy o nogi dwie..., Zahir, zastosuję się do rad, skutecznie mnie postraszyłaś, i działa, leżę grzecznie w łóżku, coprawda mentalnie i duchowo umieram, ale dzielnie w bezruchu utrzymuję te kilogramy gipsu, strasz dalej minorowo, od razu pokornieję, Buber, dzięki za wcześniejszą troskę, a w tym szpitalu, to jeszcze mnie okradli, wszystkie dokumenty, wszyyyystkie, komórka, odtwarzacz mp3, pożyczony od syna, szkoda gadać... Senda, dzięki za wsparcie, napisz więcej, jak mąż sobie poradził, jak wyglądała rehabilitacja itd... Poza tym, niestety zaczęłam akurat mieć ten sam problem, co ty, jakby mało było zmartwień i czarnych myśli, i jak ja z tą nogą mam iść się przebadać, no jak? Są jednak ludzie, co podtrzymują na duchu, a sam duch wtedy śmieje się od ucha do ucha; to kiwam z tego miejsca do takiego jednego anioła-pocieszyciela, anielicy własciwie...m.o.t.c. A karteczki zawsze sama absolutnie robię, choć częściej te na gwiazdkę... Szymcia, pozwól się tutaj znowu usłyszeć...czekamy! maja, basia, bea, be-on, glamur, musik - potrzebne mi jakieś emoty, aby was pozdrowić, a nie mam w posiadaniu, tylko taką pamiętam :) :) :) Rocznica? Jasne, że ważne...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alja - z kradzieżami to prawdziwy koszmar, wyobrażam sobie ile masz teraz przez to kłopotów, To jednak prawda, że nieszczęścia chodzą parami . Tylko nie daj się złym nastrojom ... Trzymam kciuki, że wszystko się dobrze skończy i na nasze imieniny zatańczymy , a złodzieja znajdą i wsadzą za kratki !!! EMOTKI masz tutaj : http://forum.o2.pl/emotikony.php Senda 🌻 Ja zawsze wierzę, że strach ma wielkie oczy, z dużej chmury mały deszcz itd. Czasami cięzko się pozbierać , ale będzie dobrze , czego Tobie, sobie i nam wszystkim życzę.:) Ja kartki niestety kupuję - chociaż ostatnio ( od ok. 3 lat) korzystam z tych , które przysyłają mi osoby malujące ustami. Wysyłam im jakies pieniądze 2 razy do roku i dostaję od nich kartki, kalendarz i jakieś inne drobiazgi.Kartki mają przepiękne , wszyscy zadowoleni i ja i oni ... Powiem Ci, że bardzo przezyłam smierć Jana Pawła II - chociaz z moim praktykowaniem wiary jest róznie. Podejrzewam, ze mój obecny stan psychiczny , to po części również ta rocznica.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alja - Ja też tak myslę. :) Juz uciekam do wyrka , przede mną jeszcze jakiś horror , którego pewnie nie dokończę bo zamierzam oglądac w łożeczku. Miłych snów wam życzę , trzymajcie się zdrowo i jutro mam nadzieje zjawimy się w odrobinę lepszych nastrojach ... Pa 🌻👄🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też Wam życzę dobrego i spokojnego snu. 👄 Alja- jutro postaram napisać CI coś więcej, gdyż już dziś jestem padnięta. Idę spać. Pa do jutra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Achillesowo-gipsowo mówię wsystkim 🌼 dobranoc 🌼! Dzięki Senda, że będziesz pamiętać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie🌻 Czas umyka błyskawicznie.Widzę,że dużo się dzieje i to nie tylko u mnie.Cieszę się,ze jesteście,bo dzięki Wam wiem,że nie tylko mnie się przytrafiają różniste-niekoniecznie pożądane-rzeczy.I dajecie mi też poczucie siły-skoro Wy sobie poradziłyście i radzicie,to i ja dam radę. Trzymajcie się wszystkie cieplutko-wiosna da nam siłę.A podobno-każda zmiana to rzecz dobra dla nas(choć nie zawsze od razu to dostrzegamy)To taka znowu myśl,którą się pocieszam. 🌻🌻🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie niedzielnie.🖐️🖐️🖐️ Wszystkim zdrowym i choreńkim dużo uśmiechu życze.Buziaki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
http://www.odszedlwspanialy.1k.pl/ To dla tych co chcą uczcić I rocznicę śmierci Papierza.Senado,pójdę o 21 .00 do kościoła na krótką modlitwę za jego duszę i zapalę lampkę.Pamiętasz jak po jego śmierci ludzie się jednoczyli,przebaczali sobie.Zobacz na ile starczyło im wytrwałości na tydzień,albo na trochę dłużej.Myślą tylko o sobie i nie liczą się z drugą osobą. Aljia jak masz ciężki gips to może wymień sobie na żywiczy.Jest lekki,możesz się z nim kąpać -po kąpieli wysuszyć suszarką.Jedna opaska kosztuje ok.50 zł+otulina ze specjalnego tworzywa. Szymciu dużo sloneczka dla Ciebie. Bea,witaj Bauceron🌼 Diarra❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szukalem Was przyszliscie i teraz Wam za to dziekuje .... I prosze Was abyscie sie modlili za mnie za zycia i posmierci Zawsze o tym pamietajmy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niedługo po tym, jak Karol Wojtyła został papieżem, zatroskany o zdrowie przyjaciela, biskupa Andrzeja Deskura, osobiście zatelefonował do szwajcarskiej kliniki, w której leczył się Deskur. Gdy telefonistka w szpitalu w Zurychu usłyszała w słuchawce: \"Jestem papieżem, dzwonię z Watykanu\", odpowiedziała: - Taaak? A ja jestem cesarzową Chin\". Rok 1998, Boże Narodzenie. Na Placu św. Piotra zebrało się tysiące wiernych. Ponieważ padał ulewny deszcz, wierni trzymali nad swymi głowami otwarte parasole. W wyznaczonej porze w oknie swego apartamentu pojawił się papież, który swoje wystąpienie zakończył słowami: - Pozdrawiam wszystkich tu zebranych! I pozdrawiam też wszystkie parasole! Buziaki poranne dla wszystkich! Zahir-ja słyszałam, że lipa z takim lekkim gipsem, niby nie to samo (ale tak naprawdę to ja ignorantka w sprawach medycznych), co prawdziwy i ciężki. Poza tym cokolwiek drogi jednak, no i suszarki nie mam w domu, hahahaha...Ale za rady dzięki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niedługo po tym, jak Karol Wojtyła został papieżem, zatroskany o zdrowie przyjaciela, biskupa Andrzeja Deskura, osobiście zatelefonował do szwajcarskiej kliniki, w której leczył się Deskur. Gdy telefonistka w szpitalu w Zurychu usłyszała w słuchawce: \"Jestem papieżem, dzwonię z Watykanu\", odpowiedziała: - Taaak? A ja jestem cesarzową Chin\". Rok 1998, Boże Narodzenie. Na Placu św. Piotra zebrało się tysiące wiernych. Ponieważ padał ulewny deszcz, wierni trzymali nad swymi głowami otwarte parasole. W wyznaczonej porze w oknie swego apartamentu pojawił się papież, który swoje wystąpienie zakończył słowami: - Pozdrawiam wszystkich tu zebranych! I pozdrawiam też wszystkie parasole! Buziaki poranne dla wszystkich! Zahir-ja słyszałam, że lipa z takim lekkim gipsem, niby nie to samo (ale tak naprawdę to ja ignorantka w sprawach medycznych), co prawdziwy i ciężki. Poza tym cokolwiek drogi jednak, no i suszarki nie mam w domu, hahahaha...Ale za rady dzięki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Senda____oczywiście że dzisiejsza rocznica jest dla nas b.wa żna Ja zapamietałem , gdy w środe po śmierci papieża była w TV relacja z procesji z ciałem papieza przenoszonym do Bazyliki Św. Piotra....Podczas tej procesji chór śpiewał litanię do Wszystkich Świetych. Zrobiło to na mnie niesamowite wroażenie. Zreszta oglądałem powtorkę tej procesji w dniu pogrzebu. I mam ja nagraną . I czasami wracam do tej relacji....Niesamowicie zaśpiewana ta litania.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×