Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość senda41

41-latki też mogłyby się spotykać na tym forum, co wy na to?

Polecane posty

Haneczko🌻 gdybym miała jakiś sprawdzony sposób na nadwagę to wyglądałabym jak Ty :( niestety wszystkie zawodzą, moja tarczyca jest jak blok antyrakietowy. Ale wiem, że najpierw muszę powalczyć ze swoją silną wolą, ustalić priorytety, stanowczo wpłynąc na dziecko ( zeby w domu nie było kuszących zapachów np. zapiekanek, pizzy czy frytek) , i jedyna mozliwa dla mnie dieta cud to 1.000 kalorii , schować głeboko patelnie , a przejśc na gotowane rzeczy , odstawić ziemniaki i to wszystko. ja jestem owocowo-warzywna, więc głodowac nie będę. Tylko zacząć muszę od odszukania silnej woli i mniej pracowac, bo to pochłania mój dobry nastrój i wyzwala stresy . Fotki będą jeszcze dzisiaj . :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam kobietki naszata pytałaś gdzie pracuję -w handlu ale u siebie mam czynne do 23 godz dziś już też byłam popracować 3godz teraz szybko wstawiłam sosik makaronik i obiadek z głowy moja rodzinka to synek 11i córcia 5 no i jak to mówi moja przyjaciółka Piękniś albo Zdzichu .Diara skąd jesteś świeci nam dziś słoneczko pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Kati - jestem ze Sz****na , u mnie dzisiaj jest pięknie , zaraz wybieram się na spacer z pieskiem ... szkoda dnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wysyłam wam 1 fotkę , bo to jedyna na fotka na której jestem , niestety próby zaznajomienia się z aparatem nie poszły zbyt dobrze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Diarro🌻 - właśnie o to chodzi że mowa była o mięsku bez kostek . Na kostki uważam od dawna. Haniu🌻 👄 -samo , -niezaplano2wane. Bea🌻 żeby tak moja familia d... ruszyła, a oni tylko komp i telewizor. Nikomu nie dogodzisz.Ech,...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam was kochane w niedziele unas dzisiaj w danni jest pochmurno i wietrznie ,zaliczylam juz dzisiaj odwiedziny w szpitalu u curci i z zieciulem odwiozlam syna na lotnisko bo musial juz leciec spowrotem do angli poplakalam sie nie lubie pozegnan niewiem jak wy kochane ale dlamnie rostanie z dziecmi zawsze wprowdza nie ciekawy nastroj wrrr...............chcialabym miec ich przy sobie ale wiem ze tak nie moze byc kazde dziecko gdy dorasta ,chce byc samodzielne .........Haneczko i Dario co do nadwagi moge was zrozumiec pewnym okresie swgo zycia wazylam 85 kilo iniby sie tym nie przjmowalam ale zawsze mi bylo jakos nie tak wiec z moja przyjaciolkom postanowilam cos z tym zrobic zaczelam chodzic na basen i aerobik w wodzie potem rower zaczelysmy jezdzic na rowerach po 10 kilometrow potem zwiekszalysmy dlugosc trasy az do 80 i tak codzienie jak wracalam ztrenigu to juz niejadlam kolacji tylko woda mineralna itak schudlam do 60 kilogramow utrzymuje ta wage ale ograniczam sie ze slotkosciami istaram sie niejejsc juz po 18 to byl morderczy trenig no i walka ze swoimi slabosciami smialam sie potem ze za ta meke powinam dostac medal ..........Wnusia w nocke buszuje a wdzionek sobie spi hehe ale jest slodka i przes sen robi fajne minki narazie ,kochane zycze wam milej niedzieli narazie papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asiu - Haneczka prowokacyjnie spytała o dietę, bo ona ( ku mojej zazdrości) ma figurę jak marzenie ... Ja ze swoją muszą walczyć , niestety. Powiedz nam babciu kochana jak wnusia ma na imię 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Naszatku 🌻 no to mie zaskoczylaś z tym mięskiem :( nic na ten temat nie wiem. A przecież fachowcy robią karmę drobiową dla piesków - co o tym myslec ?! Nie znają się, czy tak to ich nie obchodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No Asiu🌻 podziwiam. mnie też wszędzie za dużo i zwalam jak Diarra na tarczycę , ale siebie oszukać się nie da . To te \"zapachy\'\' Jak mówi koleżanka. Czekoladki pyszne, smakowite śniadanka zrobione przez męża, kanapeczki na kolacje i nocne przegryzki. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Diarro🌻 też mnie zaskoczyło. Pewnie wiedzą , ale kto będzie język po próżnicy strzępił . Pamiętasz jak nas mamy karmiły kurczakami , a po latach mówili , ze hormony i nie wolno.?! potem była przerwa i znowu to samo . Zależy kto co chce sprzedać i ile podpłaci mediom. Albo choroba wśiekłych krów - to kurczaki się sprzedają , albo ptasia grypa i wołowinkę kupujemy , . Czysta manipulacja . Jak sobie sama sałaty i kurczaka nie wychodujesz to chemię jeść będziesz. A nasze tarczyce hulają !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co do sposobu znajdowania tematów . Myślałam że umiem szybko znaleźć , a wy jeszcze szybciej . Człowiek całe życie się uczy .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj Diarka, nie prowokuj mnie z tą wagą! 🖐️ ❤️ Ja jesem bardzo drbna to fakt, ale uwierz mam gdzie niegdzie małe zwałeczki, które u takiej malizny niestety wychodzą. Jak kobieta ma 175 cm wzrostu i przytyje 3 kilo to tego nie widac ale jak taki mikrus jak ja (158 cm) przytyje 3 kilo to od razu widać. Ja chcę od 5ciu lat zrzucic 3-4 kilogramy i nic! Mysle, że to hormony i nic innego. W moim życiu nie istnieją : słodycze, lody, batony, frytki, pizze, obiady itd. Diarrka, jedyna rozpustą na którą sobie pozwalam jest wino (też ma kalorie) i od czasu do czasu nap tost czy kanapka z serem zapiekana. Jem bardzo mało, wypróżniam się 3-4 razy dziennie i nie powinnam miec kłopotów z waga ale mam. Przyznaję się bez bicia! Nie uprawiam sportu, może gdybym ruszyła tyłkiem to coś by dało ale w tej kwestii jestem strasznie leniwa. Wiem, że powinnam ćwiczyć systemnatycznie ale jak ju wrócę z pracy i się obrobię to już nie mam siły.Moja córcia to owszem, lubi podjadać ale i też waży więcej ode mnie. Tylko, że nastolatka ma szanse na schudniecie. Ciekaw co wy ta dzisiaj serwjecie na obiadek. Kat się przyznała, a reszta??? Buziaczki. Hanna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wnusia ma na imie Julie Sofije jest urocza a tak jest podobna do mojej corci tylko uszka ma za zieciem wazyla 3.540 i54cm dluga.....Ech chcialabym byc w domciu i usciskac to moja mala cozostala z mezem co prawda ma 11 latek ale zawsze ta najmlodsza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hneczko przyznaje sie bez bicia mam dzisiaj kotlecik schabowy marchewka iziemniaczki taki tradycyjny obiadek bo juz sie tu przejadlam tymi ryzami makaronami itp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja mam dziś na obiad zapiekankę mięsno-ziemniaczaną. Jeszcze się piecze, bo dziś sobie dłuuugo leniuchowałam i późno wstawiłam obiadek. Diarra szukałam u siebie na pasku \"ulubionych\" i nie mam tego wcale. Gdzie to jest???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asia chciałabym mieć takiego malucha :) ale muszę poczekać cierpliwie... :) Na mamę jestem już za stara, a na babcię jeszcze za wcześnie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Haneczko 🌻 nie myslałam, że jesteś taka niska - niemozliwe ... ale naprawdę kokietujesz i denerwujesz takie pączki jak ja - swoją \"nadwagą\" ... Ja też w ogóle nie jadam słodyczy ani nic tłustego , a niestety kilogramy mnie uwielbiaja. A kiedyś ważyłam 53 kg ( mam 168 cm) , teraz wystarczyłoby jakieś 65 kg. Ja mam dzisiaj na obiad wodę mineralną :( i herbatę odchudzająca. :P Koleżanka namawia mnie na siłownię , ja ją na basen , ale nie wiem czy coś z tego wyjdzie ... póki co mamy tylko dobre chęci . Asiu 🌻 powodzenia dla Julki , ucałuj ją w nosek ode mnie . Czy Twoje 11 dziecko to syn czy córka, bo już zgłupiałam. Mirindko 🌻 u mnie ulubione są na samej górze zaraz po otwarciu internetu w pierwszym rządku razem z \"plikiem,edycją,widokiem,narzędziami i pomocą\" też to musisz miec.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Diarra nie mam. :( I nie wiem, dlaczego nie mam. Mam tylko: plik, edycja, widok, historia, zakładki, narzędzia i pomoc. :( :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja jestem beznadziejna kuchara i zawsze tylko na łatwizne, żeby kiche zapchac:)Dzis rosołek, a na drugie gulasz drobiowy z sosem i kasza jeczmienna , do tego ogóreczek kiszkoniaczek od babci-palce licac. Co do kosci z kurczaka dla psa-to wypowiem sie jako exia od mojego exa lek. wet-a.nie wolno, bo psu stanie w poprzek albo jakos niekorzystnie poprzebija krtan, przełyk i tego typu rzeczy, bo sa ostre , potem pies sie dusi, nie potrafi sam sobie poradzic.Ityle.Pozdr. niedzielnie wszystkie babeczki.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mirindko🌻 -tam gdzie \'\'wstecz\'\' \'\'dalej\'\' \'\'wyszukaj\'\' to linijkę niżej niż plik Jak o jedzeniu to wszystkie sie uaktywniłyście:D u mnie wolna amerykanka dzisiaj , czyli co kto znajdzie w lodówce . A co do psa . Mój dusi się po każdej wędlince . Jak zwierzęta wiedzą co dobre a co niejadalne...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czy na waszej stronie też jest denerwująca reklama Nivei???😠

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kati1966
Naszata dziękuję Mirandce tłumaczyłaś więc na spokojnie doszłam do celu mam Was w ulubionyh looz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość POMOZ
Kati czesc. miło że ci się udało . dziś już nie pracujesz mam nadzieję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kati1966
Skarbie zawsze pracuję dziś jeszcze na 20godz wieczory zawsze moje zamykam cały ten majdan 12 lat to już trwa to się przyzwyczaiłam chyba..... choć często krew mnie zalewa dzieciaczki zawsze same no chyba że Piękniś akurat jest w domu .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to przekichane . Ja chociaż mam niedziele wolne. Zrób się na czarno to nikt się pod ciebie nie podszyje . U góry preferencje 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wspulczuje ci kati ze musisz w niedziele pracowc inie spedzasz jej z rodzinka , ale tak to bywa czasami ,ja mam na tyledobrze ze niedziela jest dlamnie i dla rodzinki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chciałam coś napisać ale zadzwoniła moja Jo z itali pogadałyśmy a teraz to już zbieram się do pracy życzę Wam dobrego tygodnia miło mi że Was poznałam może się rozkręcę i wyluzuję bo tego mi trzeba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej ,hej witam wieczorkiem!!!!!!!!!!!! Niestety nie było dzisiaj dnia odpoczynku , wygnało nas do ......Karpacza. Coniektórym fociaki wysłałam, kto nie otrzyma prosze o głos. Diarruniu twoją fotke otrzymałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×