Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość senda41

41-latki też mogłyby się spotykać na tym forum, co wy na to?

Polecane posty

\"...inzynierowie odopwiedzialni za budowe Hali Targowej w Katowicach byli niekompetentni...\" Czy juz padl wyrok w tej sprawie...? Dlaczego zaraz inzyniery...? Moze projektanci, a moze wadliwe materialy...? A moze inne powody, a moze wszystko naraz? hmmm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do -tylko pytam -..................odbiegasz od tematu nie wiem czym chcesz zabłysnąc, bo mnie to swoimi wypowiedziami nie imponujesz a tak wogóle to co tu robisz przeciez to tak ,,jalowy,, topik a z TWOJA PSEUDO-INTELIGENCJA marnujesz sie tu kochana buchaaaaa Diaruniu skarbie wybacz 🌻 ale krew mnie zalewa to chyba skutki ostatnich przeżyć:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do>> mus truskawkowy: a moze idac waszym tropem myslenia, ze kazdy gada sam ze soba, Agawkaa to Buber? Tak sie chlopina niezbornir tlumaczy? macie paranoje - myslicie ze caly swiat mysli tak jak wy? a inaczej tylko jedna osoba? to jest Musie trus... dopiero zart. Agawkaa - nie wyrywaj z kontekstu tylko czytaj wieksze fragmenty!!! choc w ten sposob postepujac podpadasz po norme tego topiku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a kto mowi o psychoanalizie? mowa tylko o kulturze i przyzwoitosci, patrz Agawkoo poprzednia strone posty Bubera i inne jak ci sie chce czytac. A topik dostal kolorow od dwoch dni, nie ma sie co czarowac;P i spadam z was nie z braku argumentow, li tylko powodem sa bilety do Multikina. Do jutra kochaniutkie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć ! Ooooo, nieźle się porobiło, ktoś nam tu mąci... Tak się tylko pytam chyba specjalnie dla nas się zaczerniło. :D I jakoś z uporem maniaka chce nas przekonać do swoich racji, dziwne nie ? Jeśli mnie nie interesuje topik to wcale na niego nie wchodzę i nie piszę. \"Tak się tylko pytam\" chcesz nas rozruszać czy pokłócić..? :D Chyba ani jedno ani drugie Ci się nie uda, ale rozmawiać zawsze możemy, byle kulturalnie. :) Dziewczyny podobnie jak Diarra mam nieodparte wrażenie, że jest to jedna i ta sama osoba, która wyraźnie się nudzi... Nie ma co się denerwować, Buberku wyluzuj... 👄 Dziś mój komputer okupuje córka, więc za wiele do Was nie napiszę, ale postaram się zaglądać w miarę możliwości. Szymciu 🌼 my wciąż jesteśmy, pozdrawiam 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alez miałam niedziele:) spałam- jadłam, spałam- jadłam i tak w kółko. Trzy kilogramy jak nic do przodu:) Od kilku dni wychodze z moim psiakiem na spcer, ale pieronek wcale nie czai, że na dworze sie siusiu robi:) Długo nie moge chodzić, bo mu łapki marzną, ale pierwsze co robi po rzyjściu to gazetka:) Jak mam mu wytłmaczyc, że WC jest na dworze? :) {kwiat] 🌻 🌻 🌻 🌻 👄 👄 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cyk
Morze zmienimy temat i porozmawiamy troche osexsie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam tylko sympatycznych współgospodarzy tego topiku 🌻👄🌻 Zawsze zadziwiają mnie tacy ludzie, co to nie moga zyć żeby nie namieszać. Ile to trzeba miec ulewającej się w sobie zółci, żeby nie móc się opanowac i nie prowokować do kłotni. Tak sobie obserwuję rózne społeczności i myśle, że za dobrze bysmy mieli , zeby i nam to się nie przytrafiło. Zawsze jest jakiś wredy kolega z pracy, sąsiad .... ktoś kto tylko tym zyje. To sa ludzie, którzy nie mają przyjaciół ,a energię czerpią z wszczynanych przez siebie mniejszych lub wiekszych afer, awantur, ..... Wyrzuca się ich przez drzwi , to wchodza oknem , albo zadzwonią .... Wyraźnie na tym topiku eksponujemy swoją niechęć dla takich osób , więc dlaczego tak uparcie nas się trzymają - jak huba drzewa. Trzeba mieć trochę honoru i godności, ale widocznie tego jej brakuje. Zazdrość , zazdrośc i jeszcze raz zazdrość , że innym jest ze soba przyjemnie .... , ze się przyjaźnią ..... , Niestety kochani mamy do czynienia ze zgorzkniałą zawistną osoba, która nie ustapi , nie ma co się czarować. Kłotliwość jest wpisana grubymi literami w jej charakter ... Jak u mojej sasiadki , któa wczoraj zrobiła awanturę drugiemu sąsiadowi, że wrzuca snieg z chodnika na jej część trawnika !!! \"Tak się tylko pytam \"- skończ łapanie nas za słowa... Naprawdę lubisz być wyrzucana !!!??? Oczywiście, ze to nie jest nasz prywatny topik - ale topik ludzi przyjaźnie nastawionych do siebie. jesli chcesz na kogoś powarczeć , to załóż swój topik i zaproś podobnych do siebie mądralińskich psychologów.... I mylisz się, że dzieki tobie nasz topik się zmieni. Dla ciebie kłotnie to kolory ? Gratulacje - i to cała ty .... Agawko - my tu nie jesteśmy od ferowania wyroków na wyrost, od tego są inni ( w kwestii Hali Targowej w Katowicach) - nie denerwuj się za bardzo wypowiedzią \"tak się tylko pytam \" bo z zasady kwestionuje wszystko o czym się pisze ... Musiku 🌻 Nic się nie przejmuj , to wszystko małe piwko .... Szymcia🌻 Poradzimy sobie i z powtórką z rozrywki. Mnie tez czeka wizyta w urzędach. Właściwie teraz powinnam zasuwac do urzędów , : Urzędu Skarbowego - mam juz gotowy PIT i mają mi kasę zwrócić , mnóstwo opłat w Urzędzie Miejskim , a tu niestety .... zostawię to sobie na nastepny tydzień. Jak moja córcia była mała wszędzie ze mna chodziła, ale strasznie ja wszystko ciekawiło i nie miałam z tym wiekszych problemów. Mirindko🌻 Glamur🌻 No niestety twój piesio urodził się w złym okresie do nauki siusiania ... musisz wytrzymać . Tylko cierpliwośc może cię uratowac. Wiosna już blisko. 🌻👄🌻 tylko dla sympatycznych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cyk
Dario takie panie to nazywam swieyolebliwe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześc wam, ale się pośmiałam czytając te wpisy \"gości\" na naszym topiku, ha ha ha dobre. Ja tez się uważam za domorosłego psychologa, bo w końcu \"Wstęp do psychoanalizy\" Froyda przeczytałam juz dawno i myslę że ta osoba jest mężczyzną. Wnioskuję z tego że od razu jak prawdziwy samiec zaatakował Bubera chociaż kilka osób miało podobne poglądy. Mam rację \"Ja się tylko pytam\" :D :D :D ? Diarro na pomysły naszych dzieci nie mamy wpływu, ja cię nie chcę martwic ale juz co druga panienka ma kolczyk w języku więc się powoli nastrajaj :D :D :D Szymciu mój syn też był taki jak twoja mała, wszędzie go było pełno. Musiałam go przypinać do wózka szelkami a i tak ciągle na nich wisiał. Oj dał mi popalić, dlatego jest jedynakiem. Buberku nie masz czasami 5 symfonii Bethovena ? Gdybys miał to prześlij bardzo cię proszę, uwielbiam tego słuchać. Może byc też cos Mozarta. Ostatnio przeczytałam że utwory Mozarta wprowadzają nasz mózg w stan takiego relaksu jak program Sita za kupę szmalu. Słuchajcie mojemu mężowi zaproponowali w RPA bardzo intratną posadę i mieszkanie. Gdyby nie rodzina z która jestem tak związana, a głównie moja mama to bez zastanowienia spakowałabym walizki. Mam coraz mniejszy sentyment do naszego kraju w którym juz pół roku szukam pracy i szlak mnie niedługo trafi. Przepraszam was za pisownię ale mam wirusa w komputerze, Trojana, który jak zwykle miesza mi w klawiaturze. Nie chca go usunąć moje programy antywirusowe i trzeba chyba jutro oddac komputer do servisu. Miłego poniedziałku kochani i nie dajmy sobie zepsuć nastroju. W końcu to nasz prywatny topik :D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cyk
Taka bufa a z kad ci sie dzieci wziely

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Acha jeszcze słówko do Glamur. Nie przejmuj się jak tylko zrobi się ciepło to twoja sunia zobaczy że wszystkie pieski siusiają na trawkę i załapie o co chodzi. Byle do wiosny. Musiku może na gg napiszesz co u ciebie bo kolorowi nam trochę namieszali.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Kochani !🌻 Na złośliwe teksty najlepsza kochani jest IGNORANCJA (chyba, że akurat macie chęć się wyżyć hihi), bo szkoda naszych rąk i klawiatury na takich.....jak się komuś nie podoba u nas niech nie wchodzi - to chyba proste? I chciałam jeszcze dodać, że to co piszemy nie oddaje głębi naszych uczuć - przenoszenie uczuć na ekran jest troszkę kalekie i nie ma w nich informacji, które możemy przekazać będąc ze sobą w bezpośrednim kontakcie.... trzeba o tym zawsze pamiętać i brać na to poprawkę:D i tak jak napisała Peny - a troszkę już ją znam - to nie były jej całe uczucia tylko mały, maleńki skrawek, którym się z nami podzieliła - cóż zrobić, ale słowa często nie oddają naszych myśli..... Szymciu, działaj w sprawie przedszkola i zdaj relację:D i napisz jak dużego zrobiliście tego baławanka! I jak opowiadałaś o tych bajkach... to znajomi mieli kiedyś straszną hecę.... ich syn z namiętnością oglądał batmana i kiedyś, będąc u znajomych tak się bawił razem z kolegą, że z okrzykiem batman!! wleciał do pokoju ...razem z wybitą szybą.. skończyło sie na szczęści na małych zadrapaniach...rzeczywiście, odpowiednie bajki są bardzo ważne, bo dzieci biorą później przykład z bohaterów.... I napisz jak tam wędrówka z malutką po urzędach się udała...:D, panie urzędniczki \"wymiękły\"? Zahir, pracuję na 1/2 etatu....:( , koleżanka która wyjeżdżała do Niemiec w sobotę wysłała mi sms-a , że już jest na granicy, ale ja nie mogłam jej nic wysłać - nie wiem czemu:( - pisało, że \"błąd w przesyłaniu danych\".... Diarra - zdrowiej dziewczyno, bo już wiosna za chwilę :D ! Jeszcze trochę śniegu, a jak będziesz szła po tygodniu do pracy, to zobaczysz, będzie odwilż i trzeba szykować gumowce! i wiosenka!! 🌻🌻🌻, kurcze, Diarra jak trafię na jakąś \"strasznąstaruszkę\" hihi - to mogę 2 x zmienić osobę, którą się będę opiekowała... ale jestem dobrej myśli:D Diarra - chyba założymy klub mamuś, co mają humorzaste pociechy:D i razem się nie damy!!! Mój syncio, to ostatnio wymyślił, że zrobi sobie dredy, a później jak mu powiedziałam, że kiedyś będzie to musiał w końcu obciąć (już kiedyś miał i tak to się skończyło), to stwierdził, że ogoli się na łyso i zrobi sobie na głowie kolorowy tatuaż... tylko dla siebie, bo przecież mu włosy odrosną (jak stwierdził z oburzeniem, kiedy nie przyklasnęłam na tak świetny!! pomysł) Perełko, nie martw się, tylko bądź ciągle pod opieką lekarza.... to podstawa - moja mam też miała konflikt serologiczny i to dawno temu, jakoś z bratem jesteśmy zdrowi i mama też dobrze zniosła ciążę.....a fasolce trzeba soczku, dobrej suróweczki i zadowolonej mamusi:D - bo ona już szystko czuje:D 🌻 - całuski dla mamusi i fasolki 😘😘 Beatko - fajnie, że poodpoczywaliście z mężem! Narty to rzeczywiście fajna sprawa:D Mirindko - ten czas, kiedy się tęskni za kochaną osobą nogdy nie jest stracony, i masz rację - powroty są cudowne:D A bal to bal, choćby popołudniowy:D Glamur jak dzisiaj samopoczucie? Nie daj się depresji, wiem jak to jest....., a facet fajny...trochę mi go szkoda, bo przecież ma nadzieję.....wspomóż się tym deprimem :D i nosek do góry, będzie dobrze😘 A co do pieska... to może zabierz tą gazetkę ze sobą na dwór, żeby wiedziała, że to już tam musi \"gazetkować\" :D Cześć Musiku🌻 - co u Ciebie kochana? 😘 - pozdrawiam! Peny mąż juz za chwilkę przyjedzie, widzisz? Ja już po \"trudnych dniach\" i od dzisiaj ćwiczonka:D i mała dietka:D Buberku - pozdrowienia:D 🌻 Dla wszystkich (stałych i życzliwych) bywalców - miłego dnia🌻🌻🌻🌻 Dla nieżyczliwych...również miłego dnia🌻 i żeby się im zaczęło układać w życiu...biedaczkom :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przyjaciel to ktoś więcej niż znajomy, przyjaciel to ktoś kogo uważamy za dopełnienie siebie, przyjaciel to ktoś komu ufamy, przyjaciel to ktoś komu powierzamy nasze największe sekrety, przyjaciel to osoba do której zwracamy się o pomoc, przyjaciel to ktoś kto jest przy nas na dobre i na złe, przyjaciel to ktoś za kogo możemy oddać własne życie i tam po drugiej stronie nie będziemy tego nigdy żałować. Wyluzujmy jutro są Walentynki -Ten wierszyk to dła Was ode mnie. Buziaczek dla👄Diarry,Szymci,Buberka,Perly,Musika Truskawkowego,Maji,Mirindy,Glamur,Bea,Gruszeczki.I dla wszystkich nam życzliwych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć kochani ! Wpadłam na chwilkę, żeby zobaczyć co się u nas dzieje, na szczęście wszystko wróciło do normy. Cieszę się. :) Uściski dla wszystkich, muszę się zająć teraz szykowaniem obiadku. Aha, jeśli chodzi o nasze buntownicze dzieci, to moja córeczka już mi zapowiedziała, że za jakiś czas zrobi sobie kolczyka na języku ! Może to i dobrze, że wiem wcześniej, będę miala czas psychicznie się do tego przygotować. 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O jak gwarno u nas dzisiaj , witajcie słoneczka 🌻 Mam troszkę ciszy w domku , córcia w szkole , pozostałe dziewczyny pojechały na badania do szpitala ( w srodę kolejna operacja tego kolanka pod wypadku córeczki mojej przyjaciółki ). Jutro mają batalię w sądzie - sprawa karna związana z tym wypadkiem i jednoczesnie dziewczyny sa swiadkami w tej mojej sprawie związanej z kradzieżą telefonu. Mnie ta sprawa ominie - ale mam dobrze ( chyba, ze Sąd bardzo będzie chcialł mnie przesłuchać i odroczy rozprawę). Mamy wczorajszy obiadek , więc jedyny cel - lektura przyjemnej książki i słuchanie muzyczki. :) Peny 🌻 nie wiem jak to miałabym zrobić, ale kolczyk w języku - tylko po moim trupie... I tak sie modlę, żeby te głupie mody szybciej minęły ... Współczuję Trojana ... A w kwestii wyjazdu - naprawdę bardzo trudna decyzja , ale jaka interesująca sprawa. Nie mów nie tylko się powaznie zastanówcie, może to będzie to .... Majeczko 🌻 u mnie już jest marnie za oknem i wcale mnie nie ciągnie na podwórko , w nocy było -12 stopni , teraz jest -2 , brrr - narazie wiosna tylko w snach. Troche mnie pocieszacie, że nie tylko moja córcia jest taka ostatnia w swoich pomysłach wprawiających rodzica o palpitacje ... Zahir 🌻 Masz rację , jutro Walentynki i powinniśmy pomysleć o samych przyjemnych sprawach ... Już się za to biorę . Wpadnę później , bo zaraz goście wracaja. :) 👄👄👄 to na poczatek 🌻🌻🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O cześć Majeczko, już myslałam że masz tyle pracy że dzisiaj nie zajrzysz. Kochana mój mąż już jest w domku od soboty, nie widać jaki mam dobry humor. :D Mirindo postaraj się córkę przekonać że to bardzo boli i że język jej od tego spuchnie jak balon. Córka moich znajomych, bardzo fajna i ułozona panienka chciała sobie kiedys zrobic w uchu 10 kolczyków i ja ją przekonałam że moda szybko minie a dziurki w uchu zostaną i mnie posłuchała. Ale tak napradę to nasze dzieci bardziej w tym wieku słuchaja kolegów niż nas. Sama zreszta wiesz najlepiej Mirindo przeciez jesteś nauczycielką. Mój syn jak miał 14 lat to nosił spodnie tak że ciorały mu się po ziemi i żadne groźby ani prośby nie pomagały. W końcu sam przestał. Młodość ma swoje prawa i nie ma rady. Majeczko czy już wiadomo kiedy jedziesz do tych Niemiec ? Denerwujesz się chyba trochę co ? Ja boje się tylko wyjeżdżać sama, natomiast w towarzystwie mogę jechać choćby i na koniec świata.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Peny🌻 nad czym Ty się kochana zastanawiasz. Przecież nie pojedziesz tam sama:) Pakuj walizki. Do odważnych swiat należy:) Zajrzę może pózniej, teraz czasu brak:) 👄 dla Wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Peny 🌼 moja córka boi się bólu i to na szczęście jeszcze ją powstrzymuje przed zrobieniem sobie dziury w języku. Brrr... mnie na samą myśl cierpnie skóra, nie wiem jak można mieć jakiś metal cały czas w ustach ! A jeśli chodzi o wyjazd do RPA to też bym się bardzo zastanawiała, choć myślę że warto i Glamur ma rację; przecież nie pojedziesz tam sama. Maju 🌼 a Ty kiedy wyjeżdżasz? Wiem, że pisałaś o tym, ale ja nie pamiętam. :( Diarra 🌼 czy czujesz się już dobrze ? Do kiedy masz zwolnienie ? Gdy złe samopoczucie przechodzi to fajnie tak poleniuchować w domu, prawda ? Najgorsze są jednak potem te zaległości w pracy. U mnie, choć wiadomo, że są zastępstwa to i tak zawsze jest coś do uzupełnienia, a wyobrażam sobie ile tego się uzbiera przy pracy papierkowej... Glamur 🌼 czy bierzesz deprim ? Czy pomaga ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mirindko powiedz córce że to nie są żarty, co innego przebić ucho albo nawet nos a co innego język. Córka mojego kolegi przebiła sobie język na wakacjach a po tygodniu wróciła do domu bo język był tak spuchnięty że nie mieścił jej się w ustach. Nastepne dwa tygodnie nie dość że nic nie mówiła to jeszcze jeść nie mogła. Śmiechu z niej było, ale kolczyka nie wyjęła i już. Co to wyjazdu dziewczyny to nie ma mowy. Moja mama by tego nie przeżyła. Na samo wspomnienie juz prawie płacze. Ja nigdy bym jej nie zostawiła. Staram się robić wszystko żeby umilić jej tą starość, żeby jak najczęściej z nią być i nie wyobrażam sobie świąt bez rodziny, mojego syna no i bez śniegu :D :D :D. Odpada. Jak już wyjeżdżać to tylko do Europy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej🖐️ Peny, Buber, Diarra ...wysłałam Wam aktualne zdjecia.... kotki trochę niewyraźnie wyszły - (tzn. wysłał je mój syn... ale pozbierałam tylko te parę adresów, bo nie umiem znowu otworzyć skrzynki, a resztę tam mam wpisaną i on wysyłał je jakoś inaczej... kurcze już mnie ta skrzynak denerwuje. Wiecie, sama nie wiem kiedy jadę:D ale pojadę na pewno... jak będzie hasło to wsiadam i jadę...już jakoś tak się wzmocniłam psychicznie i nawet się nie denerwuję.... Peny fajna propozycja pracy dla Twojego męża (a swoją drogą rzeczywiscie przeleciało widzisz!:D ) ale tam czasami jest niespokojnie..... i masz rację, mamusie mamy tylko na trochę:( i trzeba z nimi pobyć kiedy jeszcze można. Zajrzę jeszcze później - napiszcie czy doszły zdjęcia:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mirrinda🌻biore drugi dzień, ale nie czuję zadnej różnicy. Pewnie jeszcze za wcześnie, żeby zadziałał. Pobiorę przez miesiąc - zobaczymy. Moja córka zrobiła sobie w pępku kolczyk, jej koleżanka niestety w języku. Przez miesiąc nie mogła mówić, taki był spuchniety.Teraz ponoć już jest ok.Jedno wiem, że jak nastolatka na coś się uprze, trudno jej to wypersfadować. Pomału odstawiam Holendra. Diarra ma racje, nie ma co sie na siłę zmuszać. Nie jestem aż tak zdeterminowana, żeby trzymać faceta za wszelką ceną. Jak nie ma motylków - szkoda czasu. on sie coraz bardziej angażuje, a mnie zaczęło to przeszkadzać. Nie ma sensu go oszukiwać. Nie powiedziałam nic jeszcze wprost, ale na jutro nie dałam się zaprosić. To dzień zakochanych, a ja nie jestem zakochana, w oczy mu przecież nie bedę patrzeć:) A Wy kochani jak obchodzicie walentego ? 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maja daję Ci maila 🌻 wertyui@wp.pl Czekam na zdjęcie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Glamur, masz rację, nic na siłę i szkoda faceta, bo wychodzi na to , że fajny... trudno chemia nie zadziałała....Bierz te lekarstwo, czasami trzeba sie troszkę podeprzeć:D Słonko kochane nie wyślę Ci zdjęć, bo nie umiem, a syn wybył na miasto... ale może jak Peny dostanie - to wyśle :D a jak nie, to późno w nocy Ci wyślę😘 jak syn wróci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
maja 🌻 ok, poczekam:) facet wydaje sie fajny i dlatego po co mam mu głwoę zawracć. Niech szuka dalej:) tak to niestety jest jak chemia nie zadziała:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×