Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość senda41

41-latki też mogłyby się spotykać na tym forum, co wy na to?

Polecane posty

Kochani, dzięki za słowa otuchy i wsparcie. Już mi trochę lepiej. Syn wrócił ze szkoły i pogadaliśmy jak zwykle, a może i nie jak zwykle bo trochę bardziej... Ja jak z nim rozmawiam to się blokuje w pewnym momnecie i nie potrafie już mówić tylko płaczę (nie krzyczę na niego)....a w środku szaleje we mnie burza uczuć i słów których nie potrafię wypowiedzieć. Buberku🌻dzięki za rady pomyślałam nad nimi...i wiesz mój syn nie ma kłopotów z nauką, wręcz przeciwnie z tych przedmiotów z których będzie zdawał maturę jest jednym z najlepszych uczniów w klasie, to chodzi o to, ze nie chodzi na lekcje które uważa za nieważne... co do wzorców.. to tutaj nikt z mojej rodziny nie mieszka, i dalsza rodzina (mojego taty, bo mama jest sama) rozporoszona po całym kraju, a ja oprócz bezdzietnego brata w Łodzi nie mam nikogo. Moi rodzice są bardzo zżyci z moim synem i myślę,że są super wzoracami dla niego - oboje ukończyli studia i bardzo dużo w życiu osiagnęli dzięki pracy i samozaparciu. Ale oni też nie są na miejscu, tylko daleko.... Ale to nie w tym jest problem....., Kochany jeszcze dwa lata temu myślałam, że już okres dojrzewania ma mój syn za sobą, a ja razem z nim......ale podobno u chłopców to się później zaczyna, Trzymam kciuki aby Wasz syn przeszedł ten okres łagodnie, zresztą on nie ma tekiego urazu ja mój (ojciec alkoholik). Jednego teraz żałuję - wiedząc to co wiem, że nie zakończyłam mojego małżeństwa jeszcze kiedy syn był na tyle mały, żeby nic nie pamiętał......ale jestem dobrej myśli.... Już trochę mnie znacie, myślę, że będzie dobrze. Gruszeczko takie zapalenie prawie na pewno powinno być leczone szpitalnie!! Postrasz ją trochę, bo to jest poważna sprawa. A kawały były fajne, dzięki! Mirinda🌻 Flow🌻 Peny🌻 Agrypina🌻 Bea🌻 Diarra🌻 Całuję Was wszystkich papa dobranoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamykk
a moze jakas goraca 40 chcailaby rozprawiczyc wysokiego przystojnego blondyna z krakowa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gruszak1234
Witajcie. Czyzbym była dziś pierwsza??? Zaglądnęłam tutaj z pracy. A roboty tyle że urwanie głowy. Majeczko ja wiem że moj syn i córka bardzo licza sie z moja mamą, która mieszka 150 km odemnie. Tutaj tez raczej nikogo nie mam. Ale moja mama dyplomatycznie czasem porozmawia sobie z jednym to z drugim. A ja kiedy wiem ze juz zupełnia nie panuje nad któryms to dzwonie do niej i poprostu mowie . pogadaj z nim ,nia bo ja nie mam juz siły. I nie wiem jak to robi ale efekt jest . Syn jest bardzo ambitny i straszna plama jest dla niego aby ktos wiedział o tym ze cos nie tak, A cora potzrbuje wciaz kontroli i motywacji. No coz kazde jest inne. I rady dla Ciebie tez nie mogą byc wzorcem ,bo twój syn tez jest inny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie kochani 🌻 Dzisiaj już lepszy nastrój , w pracy wszystko poszło po mojej mysli , a nawet jeszcze lepiej . jestem z siebie bardzo zadowolona i trochę złośliwei cieszę się z utarcia nosa koleżankom , któe za bardzo przyzwyczaiły się do dobrego. :) :) :) Dzisiaj też zastrajkowałam i zaraz po 15.00 zwinełam manele i wyruszyłam do domu . Po drodze zakupiłam tabletki na uspokojenie, żeby jeszcze lepiej się czuć po tych stresach , a zaraz chyba sobie naleję czegoś mocniejszego ( córcia jest w domu ! :P ). Biorę się za czytanie. No, kochani , idzie nam całkiem całkiem . Sporo wpisów. Kochane Flowi Mirinda 🌻 prosze się nade mną nie litowac , bo zanim się sotkamy zapewne nie ja jedna będę miała 2 flaszki na koncie. A powiem wam jeszcze , ze na tę okolicznośc przygotuję oprócz Martini swioja nalewkę , ale taką pioruńsko mocną, że naprawdę taniec przy rurce odstawimy wszystkie ( nawet gdyby miało to yć przy drzewku :P ) Gruszeczko 🌻 głowa do góry . Nigdy nie jest na tyle zle, zeby nie mogło być gorzej ... Maju🌻 j.w. Ale wy chociaż macie rodziców . Ja wprawdzie mam tatę , ale widujemy się bardzo rzadko . Jest w związku z panią (emerytowaną nauczycielką) która jest bardzo apodyktyczna i zaborcza i jest najzwyczajnie w swiecie o mnie zazdrosna . I nie jest mi łatwo z tym żyć .Utrzymujemy sporadyczne kontakty , a właściwie ja tak robię , bo chcę zeby on miał spokój z jej strony , zeby nie było gadania. A jak do mnie przyjeżdża to jej o tym nie mówi. Nie mam na kogo liczyć . Moje problemy z córką musze rozwiązywac wyłacznie sama , naprawdę sama. Czekam i czekam i coś nikogo nie widze ? 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 dla wszystkich .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
H A L O wracajcie szybko . 🌻👄🌻 Czy coś się stało ... macie szlaban na internet ?:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nooooo , ja się tak nie bawię. Jak mnie nie było , to wam się styki w komputerach paliły a dzisiaj co??????? Klęczycie na grochu????? No to może tym kawałkiem was ściągnę : Pani mówi do Jasia: - Jasiu do tablicy! -Spier***! - Co powiedziałeś???? - Spier***!! - Do dyrektora!! - Nie pójdę do niego bo mu śmierdzą nogi. - Ach ty gówniarzu!!!! Wzięła go za fraki i prowadzi do gabinetu dyrektora. - Panie dyrektorze ten gówniarz mówi do mnie żebym spier**** a o panu że śmierdzą panu nogi! -Ach ty szczeniaku!! - dyrektor wkurzony - Dawaj numer do ojca!! - Nie dam - Dawaj Wreszcie udało się dyrektorowi wyszarpać numer do ojcai dzwonią..... Odzywa się automatyczna sekretarka: \"Tu gabinet panaministra. Prosimy zostawić wiadomość... \"Nauczycielka przestraszona patrzy na dyrektora, on na nią, wreszcie nauczycielka pyta - No i co robimy panie dyrektorze? - Ja idę umyć nogi, a pani niech spier***... I wracać mi szybko .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Byłam dzisiaj u fryzjera kochani! Znowu mogę iść między ludzi ! :D Diarra 🌻 Dobra nalewka nigdy nie jest zła! A jeszcze taka po której będziemy robiły to na co nigdy byśmy sie nie oważyły ... palce lizać !!! :D Co tu tak cicho?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam:) 🖐️ Maju___ no to z tego co piszesz nie tak źle nie wygląda .Skoro sie dobrze uczy a tylko ma młodzieńczo-filozoficzne podejsćie do nauki:) Uświadom mu,że na studiach teżbedzie miał przedmioty które po prostu będzie musiał zaliczyć choć w życiu mu sie za bardzo nie przydadzą, a będzie musial na nie uczęsczać bo zdarzają sie wredni wykładowcy ktorzy potrafią tylko dlatego udupić studenta którego nie widzieli na soich zajęciach...:) Tak bywa.. Diarra____wiesz wydawało sie,że już mnie nic nie zdziwi, ale sytuacja Twojego taty jest niesamowita.Wiecej nic nie powiem, bo......no nic juz nie napiszę nie będzie komentarza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Flow [ kwiat] ja też tej ciszy nie rozumiem . AHA zapalam swieczkę dla Perepeczki - jany był z niego gośc . Tak młodo odszedł...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Flow🌻 - ale zaszalałaś z fryzem , czy tylko jesteś odświeżona ( nadal blond ? ) :) Buberku 🌻 Sa takie meandry zycia , ze och ... szkoda gadać . I ja czasami mam wrażenie , że ja swoimi złymi doświadczeniami mogłabym podzielic wiele osób. Czasami naprawde siebie podziwiam , ze jeszcze daję radę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Peny___pytałaś się kiedy jadę do sanatorium?:) 7 grudnia.Diarra 🌼, Flow 🌼, Bea 🌼, Agrypina 🌼 pozostałym paniom 🌼, A gdzie Mus Truskawkowy??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Buber - bądź dzisiaj gentleman i dokonaj 3000 wpisu . :) :) :) :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Diarra Jestem obcięta na krótko - tak lubię najbardziej. Tak sobie wyliczyłam żeby iść znowu za miesiąc. Wtedy już będę wymagała następnego podcięcia i zrobię sobie pasemka bo z tych obecnych zostały tylko jakieś resztki !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja muszę tez ju zrobic nowe pasemka , wolę byc jaśniejsza blondynką. A swego czasu aksperymentowałam , byłam ruda (ble), naturalna (ciemny blond - ble) , bardzo jasny blond ( ładnie ale niszczą się strasznie włosy ( szkoda ich za bardzo i szybko pojawiają się odrosty ) . A pasemka sa takie akurat. Ale ja fryzjera zalicze przed samymi świętami .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A Buber jak zwykle - był i znikł :D Diarra - ja właśnie tak sobie wyliczyłam żeby zrobić pasemka w połowie grudnia i mieć i na święta i na sylwestra (tylko nie wiem z kim?) :D Ciekawe jak Igam wygląda w tym czymś amerykańskim? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Coś dzisiaj mamy pod górkę ... szkoda. W takim razie ja uciekam . Jak nikt nie chce rozmawiac . :( :( :( Ale wrócę sprawdzić kto wpisze się jako 3000 . :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No no....chciałbym was zobaczyć dziewczyny w tych fajnych kolorach włosów. A kiedy ma być ten wpis?:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O Flow - jesteś jeszcze ? . Mam pytanie , czy ty jesteś na flaszkowej liście ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No niewiasty kochane...:) dopiero 2995 wpisów mam czekać jeszcze te cztery?;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Diarra zapomniałaś? Miałyśmy razem 2000 wpis! Buber - postaraj się ! Juz nic nie napiszę żebyś mógł dokonać tego jubileuszowego! Oddaję Ci wpis !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NIewasty wpadnę na Słowację jak będe w sanatorium to ma coś dobrego przywiozę do picia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie kochani! Buber super!!!!! Stawiasz kolejne Martini!!!!! Weszłam przed chwilką do domu, biegiem do komputerka, a tu patrzę 3000 wpisów! Ostatni 20.04 i to Buberka! Gratulacje! Idę szykować kolację, na razie, pa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i stało się !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 3000 WPIS !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Buber ! Buber ! Buber ! 🌻 🌻 🌻 Jako autor 3000 wpisu stawiasz oczywiście Martini ! A to coś ze Słowacji potraktujemy jako premię !!!! 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×