Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość senda41

41-latki też mogłyby się spotykać na tym forum, co wy na to?

Polecane posty

Cześć słoneczka , ja też zaraz znikam na zakupy. No i oczywiście po totka - dzisiaj to będzie mój szczęśliwy dzień .... czuję to ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gruszeczko wszystkiego naj naj naj. Niech się spełnią wszystkie marzenia, nawet te najskrytsze.🌻 🌻 🌻. Ja tez wpadłam na chwilę bo zaraz na letnich oponach jadę do mamy. Mój mąż wyjeżdża służbowo więc będę dzisiaj samotna. U nas też biało i przed chwilą przestało sypać. Byle tylko mróz nie chwycił bo będzie slizgawka na jezdni. Miłego dnia wszystkim i do wieczorka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A jeszcze Agrypina , Glamur i Ja-Twa nie powiedziały nam kiedy mają urodziny i imieniny . TABELKA URODZINOWO - IMIENINOWA: Agrypina - Basia - 4 grudnia Bea - 1 września - 6 września Buber - 25 kwietnia Diarra - 16 kwietnia - 21 czerwca Flow - 13 marzec Gruszka - 12 września - 19 listopada Glamur - Igam - 13 maja - 1 października Ja-Twa - Maja - 21 maja - 13 marca Mirinda - 13 wrzesnia - 24 grudnia Mus - 16 wrzesnia Peny - ? czerwca - 29 lipca Senda - 5 listopada

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gruszeczko 🌻 z okazji imienin życzę Ci wszstkiego, wszystkiego dobrego, spełnienia tych Twoich najskrytszych marzeń, pogody ducha, którego nigdy Ci nie brakuje. Spotkania życzliwych ludzi, takich od serca każdego dnia.......... Piszę razem z moimi córkami, a więc od nich też życzę Ci wszystkiego miłego i dobrego, dużo szczęścia i radości. {kwiat] 🌻 👄 ❤️ 🌻 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A jeszcze Agrypina , Glamur i Ja-Twa nie powiedziały nam kiedy mają urodziny i imieniny . TABELKA URODZINOWO - IMIENINOWA: Agrypina - Basia - 4 grudnia Bea - 1 września - 6 września Buber - 25 kwietnia Diarra - 16 kwietnia - 21 czerwca Flow - 13 marzec Gruszka - 12 września - 19 listopada Glamur - Igam - 13 maja - 1 października Ja-Twa - Maja - 21 maja - 13 marca Mirinda - 13 wrzesnia - 24 grudnia Mus - 16 wrzesnia Peny - ? czerwca - 29 lipca Senda - 21 lipca, 5 listopada

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak tabelka będzie pełna będziemy lepiej kontrolować imprezy ....i o nikim nie zapomnimy 🌻 Wczoraj miałam koszmarne zdarzenie , a jeszcze bardziej moja córcia. Ja juz leżałam z \"jaskiem\" w łóżeczku , córcia na fotelu przed TV , oglądamy bicie rekordu w ukłananiu domina ( wczoraj ) . I w pewnym momencie huk , ale to huk . Myslałam , ze karnisz z firankami spadł , a jak sie oakazało oberwał się kawał tynku z sufitu i spadł mojemu dziecku na kolana i na TV . Jak opadł ten tuman kurzu , wybuchnełysmy smiechem , bo na szczęście nic jej się nie stało ... Oberwało sie pole o srednicy jakieś 1.5 m . Gruzu mam całe wiaderko i trochę w misce. Ten sufit ma jakies 25 lat więc , to nic dziwnego , ze tak się stało . U moich sąsiadów parę lat temu oberwało się jeszcze więcej w kuchni , aż szafki pospadały . Posprzątałysmy to wszystko , a cóa smiała się jeszcze przez nastepna godzinę. Musze szukać teraz jakiegoś majstra do załatania tej dziury . ... :P :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TABELKA URODZINOWO - IMIENINOWA: UZUPEŁNIAM TABELKĘ: Agrypina - Basia - im.4 grudnia Bea - ur.1 września - im. 6 września Buber - im. 25 kwietnia Diarra - ur. 16 kwietnia - im. 21 czerwca Flow - ur. 1 maja - im. 13 marca Gruszka - ur. 12 września - im. 19 listopada Glamur - Igam - ur. 13 maja - im. 1 października Ja-Twa - ur. 1 lipca - im. 12 listopada Maja - ur. 21 maja - im. 13 marca Mirinda - ur. 13 wrzesnia - im. 24 grudnia Mus - im. 16 wrzesnia Peny - ur. ? czerwca - im. 29 lipca Senda - im. 5 listopada

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dla Gruszeczki: Żyj tak aby każdy kolejny dzień był niesamowity i wyjątkowy. Wypełniaj każdą chwilę tak aby potem wspominać ja z radością. Czerp energię ze słońca, kapiącego deszczu i uśmiechu innych. Szukaj w sobie siły, entuzjazmu i namiętności. Żyj najpiękniej jak umiesz. Po swojemu. Spełniaj się.😘😘🌻🌻🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A co tak tu cicho i dlaczego nasze forum spadło tak daleko . Wracajcie chociaż na troszkę. :( Ja już jestem po zakupach i po obiadku . :) Zakupy udane - spódniczka i butki dla córci i marynareczka dla mamusi i pełne siaty pokarmu.... teraz pełen relaks i czekam na gościa. Póki co , chciałbym z kimś porozmawiać , tylko jak ? I z kim ? 🌻🌻🌻[kwiat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A jakie ciastko robisz Maju. Ja miałam w planach pleśniaka, ale wiem , ze jak upieke to będę jadła :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaraz nasz topik znowu icieknie na drugą stronę, nie można do tego dopuścić :P Aha zakupiłam totolotka i od jutra zostaję milionerką - nie wiem jak wy .... a potem zapraszam was nie do żadnej lesniczówki tylko polecimy sobie na weekend do ciepłych krajów. Słońce, plaża, bajeczne drinki .... przystojni masazyści 9 i masażystki) - co wy na to ? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zapomniałam - muszę pobiec i zagrać. Diarra - rzeczywiście sama tu jestes jak palec. Reszta pewnie w garnkach i przy domowych pracach. U mnie spokój. Mama wyjechała dziś, ąle wszystko zrobione wiec mogę poleniuchowac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Igam 🌻 Biegnij po totka 13 milionów piechotką nie chodzi . Ewentualnie podzielę się z toba wygraną. :P :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jasne w koncu nie jesteśmy zachłanne . Ja też się dzielę z kimś dla mnie może być nawet końcówka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pani z okienka martwiła się czy jej się nie przewróci w głowie od wygranej , a ja mówię, ze jak wygram , to później się nad tym będę zastanawiała. Mnie wystarczy i skromny milionik .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Właśnie wysyłam syna do Toto . ale jak wygram i dam parę stówek to spali zelówki by przepuścić kase. I juz nie będzie narzekał, że samemu iść nudno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moja córcia też już snuje plany ... ale byłoby fajnie . ach . Teraz musze jej ustapić miejsca przed komputerem , ale potem jeszcze zajrzę( zanim ktoś u mnie się zjawi - a może moja przyjaciółka znowu mnie \"wystawi\" - jak ju ż wielokrotnie ... wszystko mozliwe) 🌻🌻🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie🖐️ Dopisuje swoja datę ur.28.02 im.08.03;)wiem,wiem w jednym czasie mam prawie za jednym razem 3 okazje:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich!!! Nareszcie mam komputer na chwilę do siebie. Brakowało mi Was bardzo. W przyszłym tygodniu postaram się poprawić z tym pisaniem. Urodziny mam 26 lipca- jestem lwicą. ;) Flow lub Diarra- proszę- wpiszcie to do tabelki. Kupon toto lotka już mam- znowu na chwilę czuje się milionerką. Marzą mi się ciepłe kraje, słoneczko i morze :) a tu tak zimno, brrrr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Słoneczka Wy moje kochane dziękuję , dziękuję Wam z głebi mojego wesołego dzisiaj serduszka. Dziś tak uroczyście i nawet moje rozbójniki toporki i pazurki pochowały. cały dzień pichcenie.a teraz szaleństwo ,szaleństwo, szaleństwo...................................................... Goscie juz są. Inni przyjdą i jeszcze jutro. Ach... to lubię. Bea snikers wyszedł PYYYYYCHA. Palce lizać. Senda Podziękuj dziewczynkom i ucałuj je ciepło odemnie. A co Wy na to jakbym ja też trochę dziś wygrała. Kurcze to by były niezapomniane imieniny. A co nie zasłużyłam sobie na taką nagrodę????????? Obiecuje że sie podzielę......................... Całuski jeszcze raz wszystkim . Zyczę Wam udanego wieczoru.Pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gruszeczka____wszystkiego najlepszego 🌼🌼🌼 samych radości na tym zwariowanym swiecie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TABELKA URODZINOWO - IMIENINOWA: UZUPEŁNIAM TABELKĘ: Agrypina - ur.28 lutego - im.08 marca Basia - ur. 26 lipca - im.4 grudnia Bea - ur.1 września - im. 6 września Buber - im. 25 kwietnia Diarra - ur. 16 kwietnia - im. 21 czerwca Flow - ur. 1 maja - im. 13 marca Gruszka - ur. 12 września - im. 19 listopada Glamur - Igam - ur. 13 maja - im. 1 października Ja-Twa - ur. 1 lipca - im. 12 listopada Maja - ur. 21 maja - im. 13 marca Mirinda - ur. 13 wrzesnia - im. 24 grudnia Mus - im. 16 wrzesnia Peny - ur. ? czerwca - im. 29 lipca Senda - im. 5 listopada Buberku🌻 uzupełnij tabelkę. Gruszeczko - wesolutkiej zabawy , miłego odpoczynku i tylko usmiechniętej twarzy . bądź zawsze taka szczęśliwa... Ale narobiłaś smaku tym snikersem .... Basiu🌻 wszyscy jak widze marzymy o słońcu i ciepłych krajach ... Agrypina 🌻 u mnie w rodzinie miesiącem imprezowym jest czerwiec , taki piekny miesiąc , ale rąbie po kieszeni strasznie. 🌻🌻🌻🌻 dla wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TABELKA URODZINOWO - IMIENINOWA: UZUPEŁNIAM TABELKĘ: Agrypina - ur.28 lutego - im.08 marca Basia - ur. 26 lipca - im.4 grudnia Bea - ur.1 września - im. 6 września Buber - im. 25 kwietnia Diarra - ur. 16 kwietnia - im. 21 czerwca Flow - ur. 1 maja - im. 13 marca Gruszka - ur. 12 września - im. 19 listopada Glamur - Igam - ur. 13 maja - im. 1 października Ja-Twa - ur. 1 lipca - im. 12 listopada Maja - ur. 21 maja - im. 13 marca Mirinda - ur. 13 wrzesnia - im. 24 grudnia Mus - im. 16 wrzesnia Peny - ur. 04 czerwca - im. 29 lipca Senda - im. 5 listopada

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zjadłam przed chwilą całą tabliczkę czekolady marcepanowej. Troche mnie mdli ale była pychotka. Majeczko kawałek ciasta jeszcze mi sie zmieści upiekłaś już słoneczko. Diarro ale numer z tym sufitem dobrze że córce nie spadł na głowę bo nie byłoby jej do śmiechu. Musiku pisz dziewczyno co z pracą, pociesz mnie że nie jest tak źle na rynku jak myslę i że jak sie bardzo chce to coś się znajdzie. Agrypino podoba mi się twój piesek napisz cos o nim grzeczny jest w domu, nie niszczy rzeczy ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Diaruniu czy twoja koleżanka jeszcze nie przyszła ?Trzymam kciuki za spotkanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Peny - kawał tego sufitu niestety spadł i na jej głowę , reszta na kolana i telewizor. Było sporo sprzatania , mam nadzieję , że reszta nie odpadnie . :P A córa tak się smiała, że dzisiaj mówi , że ją mięśnie brzucha bolą ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×