Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość senda41

41-latki też mogłyby się spotykać na tym forum, co wy na to?

Polecane posty

Bea tylko wpadła i wypadła. A gdzie Musik? Co z ta twoja pracą? Napisz koniecznie bo wszystkie Ci tutaj kibicujemy !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wpadłam jeszcze na chwilkę bo mąż ogląda telewizję jak nigdy. Dziękuję wam wszystkim za rady odnośnie sąsiadki może to po prostu ja jestem nieżyczliwa i dzika. Czasami tak myślę, ale jestem chyba trochę samotnikiem i lubię jak coś robię żeby mi nikt po domu nie biegał. Buber asertywna to ja nigdy nie byłam i pewnie już nie będę wszyscy mi wchodzą na głowę łącznie z psem który mnie wyczuł już po tygodniu. Musiku trzymam kciuki bardzo mocno za ciebie, oby ci się udało z pracą. Beatko kawał był świetny, mój mąż jak mu przeczytałam stwierdził że wszystkie żony sa takie mądre bez wyjatku. Agrypino napisz jak wygląda ta amerykańska koloryzacja bo jestem ciekawa. Flow neostrada jest super, na pewno nie będziesz miała teraz większych problemów, przynajmniej jeżeli chodzi o łącze. Diarro i Gruszeczko wszystkie dziewczyny nie tylko wasze córcie biegają teraz z pępkami i nerkami na wierzchu. Taka moda i trzeba się modlić żeby się skończyła bo inaczej będziemy mieć schorowane społeczeństwo. Trudno się dziwić tym młodym laską że nie chcą nosić gaci pod pachy jak ich koleżanki biegają w biodrówkach. Mirindo a ty nie masz kłopotów wychowawczych z dzieckiem ? Zyczę wam kochani spokojnej nocy, Buberowi miłego wieczoru przy winku a ja do książeczki bo potem mąż będzie krzyczał że po nocy swiecę światło. Pa Pa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Peny tą amerykańską koloryzację to ma Igam,ja zrobiłam po prostu zwykły balejage,ale kolorowo....:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zapomniałam Wam napisać wydarzenie dnia w mojej firmie: mamy kontrolę ze skarbówki ! :D Sama radość !!! Ale nic to ... przeżyjemy! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie bardzo rozumiem co masz na myśli. To co mam w stopce - działa w obie strony ... a że napisałam jako kobieta? Równie dobrze mógł tak napisać mężczyzna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Flow, nie ma sprawy. Po prostu mysle, ze nie jest tak zle po czterdziestce dla kobiety. Jesli facet jest ciagle zajety lub poza zasiegiem to przeciez moze \'zamienic go na lepszy model\', jak mowi piosenka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fajnie się mówi i pisze ... To tak jakbym słyszała moją kumpelę: \"to się zakręć\" . Ciekawe gdzie mam się zakręcić? Mam łazić po pubach i wyrywac facetów? To nie w moim stylu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki za dobre rady FAJNA KOBIETO. Wybacz ale muszę juz uciekać. Zapraszam do nas częściej. 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
GRUSZKO !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Mam nadzieję, że będę pierwsza ! Wszystkiego naj,naj, naj, najlepszego w dniu Twoich Imienin !!!!! A to dla Ciebie kochana: 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gruszeczko ❤️ Z okazji imienin życzę Ci: 🌻 marzeń (żeby się spełniały) 🌻 przyjaciół (żeby pamiętali) 🌻 życia (żeby było kolorowe) 🌻 miłości (żeby przyszła) 🌻 szczęścia (żeby nie opuszczało) 🌻 okularów (żeby były różowe) 🌻 wakacji (by mogły trwać wiecznie) ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ Pozdrawiam Wszystkich cieplutko!!!! ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌻 Życzę ci słońca na każdym niebie, Smaku ,zapachu w codziennym chlebie, Ptaków, motyli i chwil radosnych, A w sercu zawsze zielonej wiosny. GRUSZECZKO dla ciebie w dniu imienin. Zmykam będe wieczorkiem, bo teraz zakupy ,obiad, ciacho i fryzjer. 👄👄👄👄👄👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie kochani 🌻 U nas dzień powitał nas pieknym słońcem przy mroziku - 3 stopnie. Własnie niedawno sie wyklułam. pije poranną kawkę i przez chwilke jestem z wami. 🌻🌻🌻 A potem zakupy .... wieczorem mam wizyte tej mojej marnotrawnej przyjaciółki-kuzynki ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Diarra U mnie białe dachy - chyba w nocy padał śnieg. Ja juz po kawce i zaraz idę na zakupy. Potem - wiadomo: sprzątanie i obiad. 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A jeszcze Agrypina , Glamur i Ja-Twa nie powiedziały nam kiedy mają urodziny i imieniny . TABELKA URODZINOWO - IMIENINOWA: Agrypina🌻 - Basia 🌻 - 4 grudnia Bea🌻 - 1 września - 6 września Buber🌻 - 25 kwietnia Diarra 🌻 - 16 kwietnia - 21 czerwca Flow🌻 - 13 marzec Gruszka🌻 - 12 września - 19 listopada Glamur🌻 - Igam🌻 - 13 maja - 1 października Ja-Twa🌻 - Maja 🌻 - 21 maja - 13 marca Mirinda🌻 - 13 wrzesnia - 24 grudnia Mus🌻 - 16 wrzesniaPeny ]kwiat]- ? czerwca - 29 lipca Senda🌻 - 5 listopada Dopiszcie się kochani (urodziny i imieniny) - w takiej kolejności .🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×