Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość senda41

41-latki też mogłyby się spotykać na tym forum, co wy na to?

Polecane posty

Czy Wy mnie nie lubicie? Co tu wpadam to wszyscy ida spać! ;) :) :) :) :) :) Słuchajcie juz nie jestem taka blondynka Mam włosy zrobione nowa metoda tzw American Color Nie pytajcie o cenę - tez american :( GLAMUR🌻 spotkałam dzisiaj jedna warszawianke u fryzjera. Powiedziała, że Warszawa to wieś w porownaniu do Wrocławia. Tu dopiero się dzieje... I tez mamy TVP Wrocław. Pakuj się - kupie raźniej, a nas tu coraz wiecej z Wrocławia. :) :) :) W buźkach już jestem mistrzyni!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
miało być oczywiście \"w kupie raźniej\" Jutro jeżdze z szefową - znowu nerwy i opierdziel. Rzucam to !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! I z nerwow znowu nocy nie przespie . A Wy spijcie spokojnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć, ja dziś ranny ptaszek:) miłego dnia wszystkim. Czas sie ubrać i do pracy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Igam kochana! Szkoda, że o tej godzinie nie mogę już siedzieć u syna w pokoju, nawet jak nie śpię - może \"złapiemy\" się przez weekend. Całuski dla Ciebie i szukaj nowej pracy, bo ta Cię wykończy! Ale nie rób nic bez głowy kochana powoli, powoli, a znadziesz coś co nie będzie Ci spędzać snu z powiek.Acha, i w tej fryzurce (no cóż, że droga) na pewno wyglądasz super - całuski!!! Peny, depilację robiłam po raz pierwszy ale sama jestam zdumiona - efekt super! Też wcześniej się goliłam, ale \"zapuściłam\" włoski:D i zrobiłam tą cukrówkę. To robi się tak: na szklankę cykru, pół szklanki wody i dodałam dwie łyżki soku z cytryny - to do garnuszka i gotować. Można mieszać - tak ruszać garnkiem. Będą się robiły takie bąbelki i sprawdzać czy jest już kolor brązowy - taki kolor miodu. Jak będzie taki, to odstawić do ostygnięcia. Wtedy stwardnieje, ale można lekko podgrzać lub postawić na kaloryfer i urwać taki kawałek jak orzech włoski i miętosić to w rękach aż sie uplastyczni i zrobi się takie nieprzezroczyste, wtedy wgnieść to na włosy - z włosem - przygotować się - i zrywać pod włos. Miałam wczoraj takie czerwone krostki, ale dzisiaj nie ma po nich śladu! Flow jak depilujesz nogi woskiem to polecam Ci właśnie tą depilację cukrową. To tak samo się nakleja i zrywa, ale dużo tańsze i ne ma takiej tłustej warstwy po tym. Flow Ty talencie kochany - wczoraj miałaś taki zwariowany dzień? Czy zawsze tak? :D Glamur - czarnulko! :D Widzę, że Wrocławianki lgną do naszego topiku! Super - witaj JA-TWA Cześć Glamur, kochana miłego dnia w pracy:D Musiku!! odezwij się, co u Ciebie🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dziewczyny🖐️i jeden rodzynku;) Obijać się nie obijam,ale po prostu nie mam kiedy pisać.Wczoraj wróciłam z pracy po 18,a jeszcze trzeba było młodego sprawdzić przy lekcjach,kolacja,mycie,bo moje dziecko zachowuje się jak żółw dosłownie a mnie mało szlag nie trafi:Obo przecież ile można prosić,nie? A tabelka jest imponująca,ale nie każdej jest adres @ tak samo pod stopką,bo sprawdziłam,to jak wysłać zdjęcie?ale mogę posłać. Właśnie przez okno widziałam jak Igam popryskała sobie szybki i pojechała pracować,tytlko niestety z okna nie widać dobrze tej nowej fryzury;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć🖐️ Agrypinko! Znam ten ból z żółwiowymi dziećmi!! I jeszcze do tego głuchymi, czy coś! Bo nie słyszą jak się do nich mówi żeby coś zrobiły!! I jeszcze uważają, że są takie dorosłe, że och!! łapka 🖐️ nie damy się naszym dzieciaczkom!:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Usiłowałam wysłać wam zdjęcie,ale system mi odrzuca,choć nie wiem dlaczego,bo też mam konto na tlenie,co wyślę to przysyłają,że nie powiodło się dostarczenie wiadomości:Opostaram się później;) Maju czasem to tak krzyczę albo zabieram mu korek z wanny,bo dosłownie się tam rozpuszcza;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Siedzę w pracy, właściwie nic nie robię i znowu dopada mnie dół. Cholernie boję się samotności. Diara, Flow, Maja też jesteście same( z tego co wyczytałam) napiszczcie jak to znosicie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agrypinko zdjęćko do mnie doszło - fajna kobitka z Ciebie:D buziaczek! A piesiunio dla mnie za malutki, bo byłby narażony na zamęczenie, ale śliczny! A dzieciaki to od urodzenia sprawdzają ile wytrzymamy ;) Glamur, nie łam się dziewczyno!! Ja też w pracy NIC nie robię, naprawdę, posiedź na kafeterii z nami to humorek CI się poprawi:D dla Ciebie 🌻🌻🌻 Ja mam mojego Miłego (nie mamy ślubu - młodszy o 9 lat), który jest bardzo kochany, myślę, że Ty też takiego znajdziesz. Głowa do góry i nie myśl już o tamtym - olewasz go, pamiętasz? I nigdy nie będziesz sama!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No, pomalutku się zbieram do domku, dzisiaj mam pogaduchy z kumpelą... ale myślę że zajrzę na nasz topik:D. papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maja, wiem jak pachnie samotność 4 lata byłam sama. Tak się cieszyłam jak go poznałam. 5 miesięcy i znowu sama. Teraz to juz boję się , że znowu jak kogoś poznam - będzie niewypał i znowu będę cierpiała, a tego bym już nie chciała:( Mam do napisania tekst i za czorta nie mogę się skoncentrować. Odkładam z dnia na dzie:( Szef wyjechał do USA i totalnie nikomu nie chce się nic robić. Piata kawa, 10 papieros i tylko czekam do 16. Pózniej dom i też nudy:( Starzeję się czy co:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Glamur, kochana! Pomarz trochę, pobujaj w obłokach... a później do roboty słonko, bo czasu braknie! Wiem, że samotność to obezwładniajace cholerstwo.... ale myślę, że nie będzie tak źle:D, o nowym związku nie myśl, bo wtedy przychodzą do głowy niechciane myśli typu \"a jak to będzie taki sam drań? Nie myśl... będzie facet, to się zobaczy. Całuski. papa 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć wszystkim. Skopiowałam jeszcze raz tabelkę, do której dopisuję mój adres mailowy, żeby nowe koleżanki mogły wysłać mi zdjęcia i przy okazji uzupełnic dane o sobie. BASIA41 - Ruda Śląska, 3 synów (18,14,13 lat), księgowa BEA67 - 38 lat, Wrocław, Panna - ur. 1 września, 2 córki BUBER - 43 lata, inżynier,LEW,żonaty już 21 lat, 1 syn DIARRA - 41 lat, Szczytno- Mazury, Baran, pracuje w sądzie, córka 16 lat, 4-letnia suczka, po rozwodzie, GG : 7802886, TLEN : koraal@tlen.pl FLOW42 - 42 lata, Gniezno, Byk, wolna, syn 19 lat, księgowa GG : 1921312, TLEN : flow2004@tlen.pl GRUSZKA1234 - 41 lat, Sosnowiec, Panna, ur. 12 wrzesnia, corka 17 lat, syn19 lat, ksiegowa (kocham zwięrzęta, przyrodę, ciępła dobrą muzykę, czytam powieści historyczne, psychologiczne )GG:8241156 IGAM - 41 lat, Wrocław, Byk, 2 synów (14 i 17 lat ), ma psa i trchorzofretkę, GG : 3135460 MAJA5 - 41 lat, Sląsk, ur. 21 maja, 18 letni syn, ma 2 koty, po rozwodzie, GG : 2706632, TLEN : margerytka3@tlen.pl MIRINDA - 41 lat, Piotrków, Panna, córka 13 lat, nauczycielka, ma psa i kota, GG : 4915937 MUS TRUSKAWKOWY - 39 lat, Lubartów, Strzelec, 2 synów, GG:7512733 PENY - 41 lat, ur. 04.czerwca, Sosnowiec,mężatka, syn student lat 22 marta565@interia.pl SEND41 - 41 lat, Sieradz, Rak, urodziny 21 lipca,2 córki - 6 i 9 lat, nauczycielka; mężatka- prawie 17 lat; lubie czytać romansidła, które dobrze się kończą, trillery Cobena, malować, tworzyć różniste rzeczy, kocham soją pracę,; najważniejsza jest dla mnie moja rodzina. AGRYPINA - Wrocław , 36 lat, sąsiadka Igam GLAMUR - 42 LATA, Warszawa, córka-17 lat Maju spróbuję może z ta depilacją cukrową, choć golenie wydaje mi się znacznie szybsze i mniej bolesne. Flow ja dzisiaj gotuję rosołek, a jutro zrobię z niego ogórkową. Diarro mam nadzieję że goście wyjechali, bo smutno bez ciebie. Musiku i Mirindo a wy gdzie ? Igam może zrobisz zdjęcie tej nowej fryzury, jestem ciekawa tej amerykańskiej nowości. Gruszeczko jak tam córa, może weź ją na lody albo długi spacer. Basieńko pracusiu co u ciebie ? Buber czyżbyś do tej pory leczył kaca po imprezce domowej. Witaj nowa koleżanko z Wrocławia, ale nicka zapomniałam. Agrypino ty juz zdrowa całkiem, to nadrabiac zaległości w pisaniu. Glamur głowa do góry. Dla wszystkich miłego dnia. 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam! Miałam dzisiaj coś napisać rano, a tu klops. Nie dość, że szef nigdzie nie pojechał, to jeszcze roboty sporo. Flow i Gruszeczka wiedzą co dzieje się o tym czasie w księgowości. Czeka mnie jeszcze robota w drugiej firmie- dobrze do piątku. :( No i nic nie napisałam. Znowu czuję się zagoniona, czego bardzo nie lubię. Ale muszę przetrzymać ten czas- jak zwykle. Pozdrawiam cieplutko wszystkich! Agrypinko- dziękuję za zdjęcie, fajna z ciebie kobietka. Jak znajdę czas (może jutro) wyślę Ci moje zdjęcie. Gruszeczko- myślę i myślę skąd my (wg Ciebie) możemy się znać. Jest dużo możliwości. Wyślij mi twoje zdjęcie- to Ci powiem. :) Pa 🌻🌻🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agrypino ja też proszę o zdjęcie. Mój adres dopisałam właśnie w tabelce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie wszyscy! Też się melduję na forum, jestem cały czas z Wami, a wczoraj miałam nawet dłuższy dyżur. :D Maju zachęciłaś mnie tą cukrową depilacją, chyba też spróbuję, bo do tej pory wciąż był tylko depilator i depilator... Agrypino też chciałabym Twoje zdjęcie, mój adres mają inne dziewczyny, nie chcę go podawac na forum, więc jeśli pozwolisz to poproszę Basię i mi prześle. Peny wczoraj pytałaś mnie o pracę, odpowiem dzisiaj; lubię swoją prace i lubię dzieci, choć jak w każdej pracy bywa różnie, raz lepiej, raz gorzej, wiadomo też, że w szkolnictwie najgorsze są finanse, ale cóż... Glamur nie dawaj się tym dołom i słuchaj Mai, ona każdego potrafi rozweselić i podnieść na duchu. Bądź z nami i pisz, a to na pewno choć troszkę Ci pomoże. Flow dobrze, że pilnujesz porządku, choć ostatnio jakoś nie zadajesz nam prac domowych. :D :D :D Basiu trzymam kciuki za Ciebie, pisz póki masz natchnienie, będziesz mieć to szybciej z głowy. 🌼 Witaj JA-TWA! 🌼 Igam dziś bardzo się postaram, żeby nie spac jeszcze, gdy Ty się pojawisz! Bardzo! Musiku odezwij się! Buber czy Ty o nas już zapomniałeś??! Diarra na Ciebie też czekamy, oczywiście po wizycie gości. :) Gruszeczko 🌼 🌼 👄 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich!!! Dawno mnie tu nie było....... Widze że mamy następną wrocławianke WITAJ.Mi też wcziraj pierwszy raz przydarzyło się zostać dłużej w pracy .I jak przyszlam o 19 to już mi się nic nie chcialo, ale dzisiaj jestem chociaz nie wiem jak dlugo bo czekam na ... fryzjerkę. Też bede miała moze nowa fryzurke.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Elu fotki dotarły. Dziękuje , nie zła babeczka z ciebie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
[cześć} wszystkim ! Agrypina - ja dostałam Twoje fotki - nawet dwa razy. Dzięki. 🌻 Wieczorem postaram się odesłać swoje. Elu - w końcu się objawiłaś !!! 🌻 A tyle było zachodu z tymi zdjęciami. Dzięki kochana ! Maju - imienniczko 🌻 nie każdy mój dzień jest taki zakręcony. Ale cóż ... czasem tak jest i wtedy dostaję kopa w ... :D Basiu 🌻 oj, ja dobrze wiem jak to czasem z naszą pracą jest. Nieskormnie pochwalę się, że moje środki trwałe juz są na trwałe w kompie (w ciągu 2 dni) - ciekawe co na to moja szefowa? Mirinda 🌻 dzisiaj ja mam dyżur wieczorny - Igam ma trasę z szefową, nie wiadomo czy zdąży wrócic do nas i wjakim stanie. Bea 🌻 no - fajnie, że jesteś. Gdzie się podziewałaś kochana? Ja jestem umówiona fo fryzjera na czwartek. Senda 🌻 w końcu się zjawiłaś !!!!!!!!! JA-TWA 🌻 zostałas powitana przez grono bywalczyń. Może się odezwiesz? Musiku 🌻 wracaj do nas ! Buber 🌻 zaginiony po imieninach .... Glamur 🌻 wieczorem napiszę Ci coś o swojej samotności. Peny 🌻 Diarra 🌻 czy goście juz wyjechali?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie kochani 🌻 Goście wyjechali , ale tak naprawdę mam juz wszystkiego dosyć . Obiadki , sprzatanie itp. wszystko na mojej głowie. Nawet na chwilkę odpoczynku nie mogłam sobie pozwolić , a jeszcze byłam totalnie obkopcona papierosami ( moja przyjaciółka pali ok.1,5 paczki dziennie) . Całe szczęscie, ze juz pojechałam zawieźć cókę do sanatorium i wieczorem wraca do Kielc ( już nie zajeżdżając do do mnie ). Wreszcie błoga cisza i koniec zamieszania. Igam🌻 nie wiem jak to się stało ,że w tabelce masz 41 lat skoro dokładnie znam twoją datę urodzenia -sorki wielkie. Gruszeczko🌻 moja córcia co chwila ma jakiś zawó miłosny, już za nią nie nadążam. Teraz sympatyzuje z chłopakiem, który całkowicie mi nie leży , bo był w towarzystwie chłopaka , który ja okradł i tak do końca nie jestem pewna czy nie maczał w tym palców. Ona mu wierzy , ze nie i nie mam nic do gadania. Och te dzieciaki ... Flow 🌻 ja stale mam problemy z bankiem ( PKO BP ) , nagminnie nie ma kasy w bankomatach , a w piatem siadła im sieć internetowa i żadnych pieniędzy przez cały dzień nie było , nawet w okienkach . A ogonki po 20 minut , to wcale nie tak długo. :( Ja mam mozliwośc robienia przelewo internetowych , ale próbowałam juz dwa razy i mi nie wiem dlaczego odrzucało operacje. Dlatego też , właściwie tylko podglądam swoje konto i to wszystko , a zlecenia stałe robię przy okienku. Senda🌻 Miło cię zobaczyc , dzieki za fotki , masz urocze córeczki . Podziekuj ode mnie mężowi za przesyłki. :) list jest w drodze. Glamur🌻 jak fajnie , ze jesteś juz \"czarna\". I, że jesteś z nami... Pisz kochana , a będzie nam wspólnie łatwiej pokonywac przeciwności losu . Uwierz mi , wszystko można przezyc . Mój triller ( czyt. moje wspomnienia z małżeństwa ) jeszcze czeka na napisanie. Może kiedys napiszę jakiś scenariusz... i jeszcze nan im zarobie... [kwiat👄🌻 pozdrowienia dla nowej koleżanki. cześć Ja-Twa ( którą podglądałam na innym topiku - razem z Flow 42 :P . Jak ja wam zazdroszczę tego Wrocławia ... Dla wszystkich 🌻🌻🌻🌻kwiat]🌻🌻🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam serdecznie kochane dziewczynki!!! i dziekuję za miłe powitanie. Diarra, a jak Ty nas z Flow 42 wyczaiłaś ? My sobie tam cichutko jak myszki pod miotłą piszemy we dwie, no i jakby nie patrzeć mamy topik dla siebie! Jesteś zachwycona Wrockiem - powiesz mi dlaczego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×