Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość senda41

41-latki też mogłyby się spotykać na tym forum, co wy na to?

Polecane posty

Uzupełniam tabelkę: BASIA41 - Ruda Śląska, 3 synów (18,14,13 lat), księgowa BEA67 - 38 lat, Wrocław, Panna - ur. 1 września, 2 córki BUBER - 43 lata, inżynier,LEW,żonaty już 21 lat, 1 syn DIARRA - 41 lat, Szczytno- Mazury, Baran, pracuje w sądzie, córka 16 lat, 4-letnia suczka, po rozwodzie, GG : 7802886, TLEN : koraal@tlen.pl FLOW42 - 42 lata, Gniezno, Byk, wolna, syn 19 lat, księgowa GG : 1921312, TLEN : flow2004@tlen.pl GRUSZKA1234 - 41 lat, Sosnowiec, Panna, ur. 12 wrzesnia, corka 17 lat, syn19 lat, ksiegowa (kocham zwięrzęta, przyrodę, ciępła dobrą muzykę, czytam powieści historyczne, psychologiczne )GG:8241156 IGAM - 41 lat, Wrocław, Byk, 2 synów (14 i 17 lat ), ma psa i trchorzofretkę, GG : 3135460 MAJA5 - 41 lat, Sląsk, ur. 21 maja, 18 letni syn, ma 2 koty, po rozwodzie, GG : 2706632, TLEN : margerytka3@tlen.pl MIRINDA - 41 lat, Piotrków, Panna, córka 13 lat, nauczycielka, ma psa i kota, GG : 4915937 MUS TRUSKAWKOWY - 39 lat, Lubartów, Strzelec, 2 synów, GG:7512733 PENY - 41 lat, ur. w czerwcu, Sosnowiec, syn student lat 22 SEND41 - 41 lat, Sieradz, Rak, urodziny 21 lipca,2 córki - 6 i 9 lat, nauczycielka; mężatka- prawie 17 lat; lubie czytać romansidła, które dobrze się kończą, trillery Cobena, malować, tworzyć różniste rzeczy, kocham soją pracę,; najważniejsza jest dla mnie moja rodzina. AGRYPINA - Wrocław , 36 lat, sąsiadka Igam GLAMUR - 42 LATA, Warszawa, córka-17 lat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Kochani🖐️ a ja przez te dni wolne miałam rodzinny weekend co nieczęsto mi się zdarza i pielęgnowałm nas wszystkich :D w domku. Na momencik \"wyskoczyłam\", aby przywitać nową koleżankę🖐️ Glamur🌻 i dla Was wszystkich całuski - do jutra papa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co to ? Nikogo nie ma? Ponieważ wczoraj kumpela zjadła mi tylko bigos a nie zdążyła wypić wina więc ... :D :D :D siedzę sobie teraz z lampką czerwonego wytrawnego i kawką z mleczkiem. :D Czy ktoś się dołączy ? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Flow🌻 Jestem na chwilkę - wodę nalewam do wanny:D i przyłączam się do Ciebie z kawką. Mój Miły oczywiście ogląda mecz, a syn gdzieś wybył na moment. ksiażki samotność... jeszcze nie czytałam ale mam w planach, czekam na nią w bibliotece

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesć:) Byłem dziś na meczu siatkówki I ligi mężczyzn..Przegraliśmy z Wrocławiem 2:3 Gratulacje dla Bei i Igam :)Agrypina🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Glamur
Flow, czytałam " Samotnoąść w sieci" , to pod jej wpływem zalogowałam się randkach i przezyłam dokładnie to samo co bohaterzy, włącznie z ciążą. Z tym, że Jakubem to ja chyba została, On jak bohaterka wrócił do żony. Ma być ekranizacja tej ksiązki, ma też powstać dokument, o ludziach, którym samotność zmieniła życie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Buber Nie zawsze można wygrywać ...:D Glamur Ja SAMOTNOŚĆ W SIECI czytałam kilka razy. Nie takiego zakończenia się spodziewałam ale cóż ... takie jest życie. Czy nie byłoby lepiej dla Ciebie gdybyś się zaczerniła żeby nikt się nie mógł podszyć pod Twój nick?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Flow ja też czytałam \"Samotność\", a teraz czytam \"Los powtórzony\", też Wiśniewskiego. Gruszeczko doczekałam się!!! Dziękuję za zdjęcia i cierpliwie czekam na Twoje.🌼 Glamur trzymaj się! 👄 Buziaczki dla wszystkich 👄miłego wieczoru i nocy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Za dzisiejszą nieobecność macie jutro w skórę !!!! Ci co nie byli oczywiście !!!! DOBRANOC !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wasza dyżurna oczywiście jest. GLAMUR🌻 tu parę osób mogłoby w tym dokumencie wystąpić i powiedziec jak samotność zmieniła ich życie.:) :) :) Wcale nie na gorsze. Popatrz na Flow nareszcie ma czas na kieliszek wina ;)) Ferajna nam sie powiększa. Dla wszystkich :)) 🌻 🌻 🌻 Jutro fryzjer ;0 No to wszystkim miłych snów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
FLOW 🌻 mnie nie bij ----ja się zameldowałam. Pa ! śpiochy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć słonka:D Już siedzę sobie w pracy, szefcia nie ma, więc będę chwilke.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Flow i Igam, Wy to macie zdrowie tak siedzieć po nocy! Ja jak idę do pracy, to musze iść spać ok. 11, a i tak chodzę rano jak ćma! Fajne były te wolne dni. Niestety... już się skończyły. Dzisiaj mi będą naprawiać kabelek, tak obiecali. Na cudowny dzień dla wszystkich 🌻🌻🌻, bo na dworze smutno!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na piękny dzień dobrego dnia🌻 Witam dziewczyny! Ale tabelka?!grono sie powieksza,czuje się troche lepiej ale kaszel mnie męczy jak nie wiem co....:(okropnie,jakbym była gruźliczką..... Miłego dnia życzę🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Agrypinko🖐️ Fajnie, że lepiej się już czujesz, a jak tak Cię meczy ten kaszel, to posmaruj sobie piersi i plecki na wysokości płuc jakąś maścią rozgrzewającą i zawiń się w cieplutki szal. Robię herbatkę ziołową - zapraszam 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maju stronka była piękna. Spadam do pracy.Jeszcze tylko skrobanie autka i w drogę Pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć wszystkim. Melduję się i zaraz spadam bo jestem w trakcie rannego treningu na steperze. Właśnie mam 2 min przerwy. jeszcze jedna runda i zasłuzona kąpiel. Dzisiaj kiepsko mi idzie bo miałam 4 dni przerwy. Jak mi wyschną włosy to biegnę do biblioteki bo juz wszystko przeczytałam i poszukam tej książki samotność w sieci. Tez dużo o niej słyszałam. Buber my z mężem kiedyś tez chodziliśmy na wszystkie mecze siatkówki i koszykówki, ale teraz totalne lenistwo w niedzielę. Mój piesio dalej chory, własnie pojechał na kontrolę do lekarza. czarno to widzę naprawdę. No spadam bo czuję jak mi pot spływa po plecach i wsiąka w cztery koszulki które mam na sobie. jak ktos chce dołączyc do mnie z treningami to zapraszam, możemy przełożyć na późniejsze godziny. Potrzebny tylko stepper za 40 zł lub rowerek stacjonarny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Peusiu🖐️ Miłego ćwiczenia i wspaniałej kąpieli🌻 Ja codziennie robię ćwiczenia z moim pieskiem, godzina chodzenia po łączkach, górkach i trawkach:D , przydałoby się ćwiczenie na górne partie - bo rączki coś \"zmiękły\" - chyba się wezmę za hantelki! Igam:D cieszę się, że się podobała!:( 🌻🌻🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cieszę się Maju ze ty jak zwykle w dobrym humorzeJa dzisiaj tez i to bez wiekszego powodu. Gruszeczko i Diarro dzięki za muzyczkę. Gruszeczko masz bardzo fajne dzieci, zwłaszcza córcia sliczna dziewczyna. I ciesz się że masz z nimi dobry kontakt, to swiadczy że jesteś mądrą mamą. Teraz czekamy na twoje zdjęcia. Może nowe koleżanki też cos przyślą, hm ???? Maju ja mojego psa też biorę na spacery ale on się zupełnie do tego nie nadaje. Po pierwsze jest grubas i nie lubi spacerować. Jak widzi że próbuję go gdzieś wyciągnąć natychmiast robi w tył zwrot i pędzi do domu. Po drugie ma zwyczj obwąchiwania każdej trawki z pięć minut. Tak że na spacwerze jest pół godziny a raptem 200m od domu. Ale jestem skonana po tych ćwiczeniach. Muszę chyba dzisiaj kupić L-karnitynę bo bez wspomagaczy nie daję już rady.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Peny, wiem coś na temat takich leńków piesków - mój poprzedni piesek też był taki, za to teraz mam trening dla mnie i przyjemność dla pieska w jednym:D. Humorek, dzięki, jak PRAWIE zawsze:D super

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gruszeczko, a ja przeglądam meile i nie widzę Twojego zdjęćka i Twoich pociech :( , bardzo o nie proszę 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość glamur
Wiatam wszystkich:) dla mnie dobrze, że już wolne dni się skończyły:) W pracy przynajmniej mniej myślę( szczególnie o dziecku, które mogło być, a niestety....) Z jednej strony chyba dobrze się stało, bo już jedno wychowuję sama. Z drugim, samotnie, nie wiem jak bym sobie poradziła, ale często myślę o tym:( Odnośnie " Samotności w sieci" dziś spotykam się z facetem, który ma robić dokument, o ludziach, którym książka zmieniła życie. Może czytałyście o tym na portalu wp.pl . Może razem będziemy coś robić? Zobaczymy:) Bardzo chętnie obejrzę wasze zdjęcia, a i sama też prześlę. podaję jeszcze raz maila wertyui@pl POZDRAWIAM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość glamur
Co się robi, żeby stać się czarnym?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Glamur wejdź w preferencje, masz je na górze strony i postępuj według wskazówek. Powodzenia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć🖐️ Glamur, Mirinda i inni jesteście? Igam fryzurka zrobiona?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Maja, ja jestem, ale coś tu teraz strasznie pusto. Jak Twój kabelek od kompa? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×