Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość senda41

41-latki też mogłyby się spotykać na tym forum, co wy na to?

Polecane posty

Jak na dzień dzisiejszy to ze mną wszystko w porządku.( tak mi się wydaje)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chociaż po tym co wcześniej napisałam można by pomyśleć że coś jest ze mną nie tak. Prawda???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to się melduję. Diarra 🌻 no kochana rok mi dodałaś, ale co tam.... Glamur🌻 ja też sama wychowuję 2 chłopców i raz mam dołek raz górkę. Nie miej do siebie pretensji o tego faceta. Czasami tak bardzo brakuje kogoś , że traci się na chwilę rozsądek. Będzie dobrze. A dzieci są najważniejsze. Wiem dokładnie jak to jest gdy się nic nie chce, tylko zwinąć na kanapie by nikt od Ciebie nic nie chciał. Ale dobrze , że korzystasz z pomocy. Dasz radę. I tak jak w reklamie z szarej Glamur zrobi się znowu kolorowa , uśmiechnięta kobieta. Trzymaj z nami. Mamy gorsze i lepsze dni. Mnie też tu dziewczyny ciągną za uszy gdy wpadam w dołki. :) Flow🌻 fajnie że jesteś. Tym piwem mi narobiłaś smaku więc kupiłam i z mamcią sobie wypiłyśmy. Jeden synek wrócił a drugi został na noc u kolegi. Co za czasy. Przez ten weekend ciągle suma w domu mi sie nie zgadza to śpi u nas kolega to z kolei moi emigrują ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W poniedziałek mam wizytę u fryzjera. Zamierzam zmienic kolor na jesienny .Wiecie czekolada, rudości i blondy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Igam 🌻 Ja już po piwku. Potem kumpela była jeszcze u mnie na bigosie. I znowu ją coś bedzie bolało ... :D Agrypina 🌻 Zdrowiej, zdrowiej. Jak właściwie masz na imię? A może jakąś fotkę byś nam wysłała bo my już się widziałyśmy na zdjęciach ...? Adresy są w tabelce albo weź od Bubera. Czekamy !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A w ogóle zauważyłyście ,że w końcu nauczyłam się tych kwiatków? łapki nie umiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Igam Ja też się wybieram po niedzieli do fryzjera. Ścinam włoski - jak zawsze. A już od pół roku sobie obiecuję, że zapuszczę ...! :D Może po nowym roku ... zobaczymy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wróciłam z imprezki cała i zdrowa. Tylko niestety ucierpiala moja dietka. Jadłam pyyyyszne ciacho, choc nie powinnam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Flow 🌻 zdaje sie, że reszta śpi, a my niedługo bedziemy z workami pod oczami przez te nocne dyżury

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O Basia super ,że wpadasz. Ciasto no cóż czasem można zgrzeszyć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jutro możemy spać do 12. :) Niestety muszę już uciekać. Mąż na mnie woła. Dobranoc 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Igam Już postanowiłam - w poniedziałek zapisuję się do okulisty. Zauważyłam, że od kilku dni wieczorem oczy mi strasznie łzawią i mam w nich jakby piasek a do tego bolą. Wyłazi siedzenie przed kompem. Basiu Jedno ciastko tuszy nie czyni. Ale tylko jedno ! :D A ja od jutra wracam do ćwiczeń ! Tak postanowiłam i tej wersji będę się trzymała ! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to chyba czas nam wszystkim zmykać do łóżka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Basiu Krótko byłaś ale byłaś. Igam Naprawdę idziemy już spać? Ja to bym na tańce poszła ... :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczynki i \"rodzyneczku\" 🖐️ Za oknem zima,bialo (ale nie od śniegu).Temperatura o 8 wynosiła 0,3 C. Brrrrrrrrrrrrrrrrrr.Zimno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć! 🖐️ Na dworze zimno i szaro, okropność! A nasze imprezowiczki pewnie jeszcze śpią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Glamur
Witam wszystkich:) Uzupełnienie do tabeli - 42 lata, Warszawa, 17-letnia córka, pies Sznaucer(miniatura). Pracuję w tzw. wolnym zawodzie, robię programy dla TV.Ale nie jest tak różwowo. mój mail wertyui@wp.pl Obecnie w totalnym dołku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam witam wzsystkich. Obiadek i moze drzemka,ale chyba nie bp szkoda niedzieli. moze jakis spacer ,wypad??? a co tam pogoda. najważniejsza pogodA DUCHA. PRAWDA??????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Glamur nie daj się i wyłaź z tego doła! Jesteśmy z Tobą! Flow 🖐️, wyspałaś się? Gruszeczko masz mój adres? Czekam i czekam na te zdjęcia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×