Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Łodzianin

Praca w Mc Donalds

Polecane posty

Gość different
Mam pytanie ile mniej wiecej zarabia instruktor a ile swing manager? Chodzi mi glownie o wroclawskie restauracje. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość antoni888
Ja szukam pracy w Krakowie, ile płacą za pełny etat w McDonaldzie ? Nocki sa jakoś dodtakowo płatne ? A może bardziej sie opłaca pracować w KFC ? Prosze o opinie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość //
to wytłumaczycie mi jak sie zwolnić??nei wiem co robic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hjgdyueu34
piszesz wypowiedzenie, okres wypowiedzenia 2 tyg i odchodzisz.. proste

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kuri
Właśnie wróciłem z roboty, zdycham :) Za godzinę pracy dostajesz(w większości Mc) około 6,50 zł na rękę. Pełen etat to 40 godzin tygodniowo z tym że bywa tak że jednego dnia pracujesz 10 godzin, drugiego i trzeciego po 11, a czwartego w ogóle nie idziesz do pracy. Możesz sobie więc policzyć ile dostaniesz :) Imo bardziej się opłaca na 3/4 etatu bo i tak jest wtedy możliwość przepracowania pełnych czterdziestu, muszę się przerzucić na 3/4 albo pół bo tak szczerze to trochę nie wyrabiam 10 godzin na nogach :| Nocki są dodatkowo płatne, jeśli się nie mylę to 20% więcej za godzinę. Czy bardziej warto pracować w kfc? Zależy gdzie jest umiejscowione :) W łódzkim carrefourze kfc jest genialne, dosłownie zero klientów ;o Gdybym tak daleko nie mieszkał to tam bym pracował.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość //
no ale moge wtedy odejść tak od razu czy musze te dwa tygodnie przepracować?? u mnie w sumie tydzień:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość antoni888
dzięki Kuri :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość j4
// musisz ten czas przepracować. U mnie czas wypowiedzenia wynosi 1 tydzień.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość crashh
// możesz sobie na te dwa tygodnie wypowiedzenia wziąć l4. tak robiło wielu ludzi z maca gdzie ja pracuje, jak się zwalniali ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dorinje
POMOCY............. Witam pisze prace licencjacka na temat Marketingowa promocja produktu sieci McDonald's w lublinie w latach 2004-2006........czy może mi ktoś pomóc? potrzebuje kilku informacji odnośnie Promocji produktu sieci....... Kanały dystrybucji........ Miejsce sieci „McDonald” w bazie gastronomicznej w Polsce........ na który instrument promocji Mc kładzie największy nacisk i dlaczego..... Prosze o odzew... będe wdzieczna za wszystkie informacje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość albaricoque
no więc czytam i czytam i nie mogę przestać. Widzę, że wiele osób jest przeciwna mcpracy, ale ogólnie, ja do niej nie należę :P Z powodu własnych problemów finansowych (i trochę też oczywiście z własnych chęci) zaczęłam pracować już w liceum... i oczywiście wybrałam pracę w MC. Najpierw byłam pracownikiem młodocianym na wakacje, teraz jestem pracownikiem na 1/4 etatu w roku szkolnym i na 3/4 etatu w wakacje. Przyznam, że nie jest źle! Tempo jest, ale lepiej, jak się coś dzieje, niż jak stoi się w miejscu... zarabiam 8,5 brutto jako pracownik restauracji, tak więc z pensją (jeśli mowa o osobie uczącej się, jeszcze nie studentce) nie jest tak źle. Zawsze mogę sobie coś za to kupić i odciążyć słabą pensję rodziców. Uważam, że praca w MC nie jest taka zła. Po pierwsze: uczy odpowiedzialności za własne pieniądze, jak każda praca. Po drugie - uczy, że trzeba się trochę natrudzić, żeby te pieniądze zdobyć. A nie wiele młodych ludzi to rozumie (głównie przez ich rodziców, którzy twierdzą, że \'dziecko\' nie powinno pracować - BZDURA!!!! ). Warunki są, jakie są, ale przecież to też nie jest taka tragedia. Pracę dostosowujesz do swoich możliwości, czasem co prawda siedzisz w niej 10h, ale jeśli jest ruch, czas szybciej mija. Gorąco, harówa jest, ale myślę, że przez to bardziej się szanuje swoje pieniądze. Oczywiście, wszystko zależy od atmosfery, ale jeśli ludzie są w porządku, to ja nie wiem, czemu tyle osób narzeka. Pozdrawiam z jednego z MC w Gdańsku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ki-cek
Popieram przedmówcę, ja pracuje jako młodociany i nie narzekam. Mogło być jeszcze gorzej ^^ a płaca jest świetna za 35h mam 320zł na ręke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kuri po nocy
O_O ... Ta praca nie jest taka zła? Poczekaj do pierwszej nocki... Sceny rodem z horroru i zapieprz taki że kuchnia przy tym to czysty relaks...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Neuro
Ludzie - z tego co widze to czesc plusow to zachety do pracy - zwazcie na jedno - sa korpy i licencje. w licencji to czesto bywa masakra - mobbing, wyzysk itp to norma - moja kobieta tam pracuje, znam instruktora, managera i ladne pare pracownikow 2 mc, szczerze jedyny plus to terminowosc - to fakt - ale nie mozecie uogolniac - tak jak juz wspomnialem - w korpie jest na pewno lepiej, w licencji zapomnij o zwiazku zawodowym itp, grafik - ida na reke ? - ciekawe gdzie wysoka placa ? - ciekawe mila atmosfera - zalezy od zalogi zglaszanie wlascicielowi - zapomnij - on na was kase trzepie - jak ci sie nie podoba - dowidzenia - typowe nie gadajcie ze dobra praca za 750 zl - ja robiac w malutkim sklepie elektryczno przemyslowym 5 dni / 7 h zarabialem na dzien dobry 840 - a nie byl to jakis super sklep - wrecz PRLowska buda. co do ulotek - to fakt -0 zalezy od miasta, ale i tak ZAWSZE zanjdziesz lepsza prace niz mc - chocby kfc tak jak wiele ludzi mowi - tam to co innego jest - nie masz tego ze jestes je**ym nigerem od wszystkiego a w niekturych placowkach wrecz untenmensch ! P.S. prosilbym o pilny kontakt wszystkich ludzi z mc (najlepiej licencja) ktorzy uwazaja ze sie u nich zle dzieje GG: 12117662

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Neuro
Kuri - dobrze mowiszz - wszystko jest cacy - do pierwszej nocki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ki-cek
Mnie nocka nie czeka, jako nieletni mogę pracować tylko w godzinach 9-22 i max7h dziennie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lubelaczek
Po pierwsze Neuro pisze głupoty, ja ptracuje w korporacyjnej i nie mam nic złego do powiedzenia, pracuje TYLKO na nocki no 3/4 etatu i jest fajnie. Jak ktos ma jaja to w 3 osoby zrobimy wszystko do 4.00 a pozniej siedzimy czasem spimy, co do płacy to na cały etat na pewno powyzej 1000zł na ręke ale nie powiem dokładnieile. Ta praca jest o niebo lepsza od siedzenia w jakiejsc budzie gdzie pies z kulawą noga nie zagląda. Ekipe mam super, sami młodzi ludzie, zawsze dzieje sie cos smiesznego, a co do tego ze nieby w korporacji nie ida na ręke z grafikiem to chyba mowią tylko jakies cieniasy co myslały ze praca polega na siedzeniu i obijaniu sie i teraz sie mszczą jak ktos im to wyperswadował. Wiadomo nikt nie ma nic za darmo ale jak che ktos pracowac to spokojnie mozna to pogodzic jeszcze ze studiami (w moim przypadku dziennymi), wiec nie mowcie ze jest tak ciezko jak tylko sie pracuje. Radze dorosnąc i nie wypisywac tu takich kłamstw i głupot. Sama kompromitacja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dorinje
POMOCY............. Witam pisze prace licencjacka na temat Marketingowa promocja produktu sieci McDonald's w lublinie w latach 2004-2006........czy może mi ktoś pomóc? potrzebuje kilku informacji odnośnie Promocji produktu sieci....... Kanały dystrybucji........ Miejsce sieci „McDonald” w bazie gastronomicznej w Polsce........ na który instrument promocji Mc kładzie największy nacisk i dlaczego..... Prosze o odzew... będe wdzieczna za wszystkie informacje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość crashhh
Neuro pieprzysz głupoty i tyle. Poza tym w kfc płaci mniej niż Mc. Ja właśnie jestem po pierwszej takiej pełnej wypłacie i mam coś ponad 1300zł i jestem w sumie zadowolona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eclipse89
mam pytanie do was, jezeli nigdy nie pracowalem w rejstauracjach typu kfc lub mc, to sobie poradze?? czy to jest trudne, czy poprsotu ciezkie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kuri
Obserwując moje poprzednie wypowiedzi można zauważyć, że z czasem człowiek przyzwyczaja się do tej pracy ;) Pierwszy dzień jest tragiczny, choć to chyba zależy od restauracji - akurat u mnie było do dupy bo w pierwszym dniu ani nie widziałem tego całego "instruktora" na oczy a jeszcze postawili mnie samego na kuchni - i potem się dziwili że nie znałem składów kanapek albo odwrotnie wkładałem bułki do tostera... Ale po paru dniach można przywyknąć, teraz już mnie ta praca tak nie przeraża(przynajmniej w dzień). Czy jest trudna? Niekoniecznie, jest po prostu męcząca. Jedynie trzeba bardzo uważać bo o oparzenia nie trudno. Myślę że powinieneś spróbować... A najlepiej to jakoś wstępnie podpytać by Ci pokazali jak ta praca mniej więcej wygląda :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Idex
Zarobki w Krakowie (dla osób które zaczynają) na chwilę obecną 8.50 brutto/h + 50 groszy netto dodatek na pranie + 1zl/h ale doliczane dopero na koniec miesiąca - jeśli przez cały miesiąc się nie spóźniałeś,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szczęściarz
A ja miałem iśc do pracy w McDonaldzie, ale po przeczytaniu waszych opinni i porozmawianiu z kolegami, którzy już pracują w Mc. udało mi się wkręcić do roboty (mówię tu o letniej pracy przez 1 miesiąc) w magazynie. Bardzo miła atmosfera, praca od 8-16, mili ludzie i co najwazniejsze całe 1200 wynagrodzenia + mała premia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szczęściarz
aa...i jescze cały dzień praktycznie moge siedzieć przy kompie i w necie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nexx
Dlaczego ja mam takiego pecha, że w tym roku w mojej restauracji nie przyjmują młodocianych echh ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość XXXxxxxxxxxxxxxxxxxxxx
chyba masz szczęście ja uciekam z tego syfu:D:D::D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość XXXxxxxxxxxxxxxxxxxxxx
i mam właśnie pytanie jak wygląda wymówienie komu mam je dostarczyć mam je dostarczyć osobie z która podpisywałam umowe??:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość XXXxxxxxxxxxxxxxxxxxxx
pomoże ktoś:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grzesiu1231231
praca jak kazda inna ja zarabiam 1600 na miesiac pracuje na matecznym w krakowie atmosfera w miare chodzi o to zeby zrobic i sprzedac wiec generalnie nikt sie nie czepia gdybym zarabial wiecej bylo by nawet ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alex567878
Moze ktos napisac jakie oni dokladnie zadaja pytania na tych kosach tak aby bylo wiadomo na co zwracac uwage na szkoleniach ??? Moze ktos od razu napisze tez odpowiedzi :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×