Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Łodzianin

Praca w Mc Donalds

Polecane posty

Gość Blacki
Witam. Mam do Was pytanko. Pracuje ktoś z Was w Krakowie przy Alejach Pokoju?? Jeśli tak to jak tam jest?? Jaka atmosfera i ile płacą za godzinę?? I jeszcze jedno- czy za ten kurs BHP płacą jak za normalną godzinę pracy?? Czy siedzi się te trzy godziny za friko??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KAMLOTTON
do umowa17 latka, o ile wiem to właśnie umowe o prace się podpisuje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ika9283
hm cchialm isc do pracy w lesznie, niby wyrozumiala firma, a panu nie odpowiadalo ze sie ucze i ze daleko mieszkam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ika9283
jutro zadzwonie do mcd do poznania moze sa bardziej wyrozumiali dla studentek, bo dla tamtego studentka informatyki to za malo na zwykla kelnerke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hostessa
Pracuję od niedawna w Mc Donalds i mam pytanie. Czy ktoś wie czy hostessa może awansować na menagera? Bo przecież hostessy nie mają bladego pojęcia o robieniu kanapek, a menager raczej musi to wiedzieć...Bardzo proszę, jeśli ktoś wie, niech napisze bo w pracy nikt nie chciał mi udzielić odpowiedzi na to pytanie... I jakie są zarobki menagera? Bo ja teraz zarabiam 9,20zł brutto + 0,50gr na godzinę i ciekawi mnie czy są wyższe czy takie same i tylko tytuł pracownika inny. Z góry dzięki każdemu, kto odpisze:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zzzzzooooo
oczywiscie ze hostessa moze zostac managerem , awansowac mozna nawet odrazu ze zwyklego pracownika manager przed kursem ma koło 11 zł a po kursie jakies 13 zł zalezy od restauracji. Robic kanapki nie kazdy manager potrafi są i tacy ktorzy mineli sie z powolaniem i umieja mniej od pracownika ktory dopiero sie zatrudnil :P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ktosZkatowic
Fajny_25 pisales ze w katowiach placa 4 zl to prawda rozmawialem o prace w mcdonald SCC i kobieta mi mowi ze musze pracowac caly tydzien z weekendami stawka 4zl bo oni szukaja tylko ludzi takich co beda w pracy ciagle czy cos takiego poryta atmosfera tam panuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość były manager
nigdy więcej mc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hostessa
Do Zzzzzooooo Dzięki za odpowiedź:) Muszę się starać, bo cienko z kasą a studiować za coś trzeba, szczególnie skończyć studia... Nie mogę zawalić ostatniego roku a mieszkania coraz droższe... Pocztą pantoflową dowiedziałam się, że manager w restauracji, w której pracuję, zarabia średnio 3000zł/mies. Tyle by mi wystarczyło, nawet byłoby za dużo. Chociaż wątpię, że dostanę awans, bo żeby to się stało musiałabym chyba lizać buty każdemu managerowi z kolei, ale a nóż widelec się uda;D Jak nie spróbuję, to się nie dowiem:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trex
nigdy wiecej MC

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maciekei
może pracownik mc dostac pozyczke od firmy ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość edkm
ika9283 tak ja pracuje w któryms z tych mcd na 27grudnia tak dokladnie... i jest spoko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość edkm
ika9283 w poznaniu to sa bardzo wyrozumiali dla studentow. wybierasz sobie godziny w ktorych mozesz pracowac, etat no i dni. wszystko dla twojej wygody, nawet sa dodatki do dojazdow jak ktos dojezdza...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość były manager
Kto wam takie pierdoły opowiada że jako manager zarabia się 3tyś????????????Ja pracowałam dosyc długo i dostawałam ok 1,5....Pomyślcie a dopiero później piszcie te głupoty...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość McNiewolnik
Słyszałem ze pomagier moze wyjąc ok 2,5-3 tys np.w Wawie czy Zakopanem,ja mam 1600na rekę w warmińsko-mazurskim takze to calkiem realne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mcpraca
do hostessy musialabys chyba lizac co innego. a ja slyszalem ze manager w mc dostaje 10 tys.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tenss P
A we wrocławiu jest 8 zlotych jak sie samemu pierze i ma wlasne buty to 9 zlotych ,wszystko jest elastyczne i jest czad ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość McInstruktor
JA PRACUJE TAM 4,5 ROKU, MGR DOSTAJE OK 12 ZL ZA GODZINE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość isse
orientuje sie ktoś jakie są stawki w mc w gdyni ? myślałam że 11 miesięcy w green wayu to dość by dostać pracę w gdyni w czymś lepszym ale najwyraźniej się myliłam i chyba wystartuję do mca ... ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krkrkrkrkrkr
a kto ś się orientuje jaka atmosfera jest w macu na floriańskiej w krakowie???????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pytacz forumowy
kilka pytan dla tych co pracuja: - czy personel kasowy dostaje wiecej niz pracownik z kuchni? - czy odrazu mozna isc na kase, bez wczesniejszej pracy w kuchni? - czy macie posliek pracowniczy? pozdr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość edkm
pytacz forumowy -nie na kasie i na kuchni ludzie maja ta sama stawke, czyli jest to bez znaczenia, -tak, jest mozliwe ze dadza cie najpierw do przeszkolenia na kase a nie na kuchnie, -nie, nie ma czegos lakiego jak posilek pracowniczy (tki posilek przysluguje tylko tym, którzy dojezdzaja jako support z innych miast do twojego).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xoxon
Zwykle jest tak, że szkolenie na kasie jest ostatnie i najczęściej najpierw się idzie na salę, potem kuchnia (grill, toster,garnirowanie, frytki), bop (produkty smażone) i na końcu serwis

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ważne
dostałam awans na instruktora. solidnie się na niego napracowałam, ale nie o to chodzi. wiem ze za jakiś czas mam mieć tzw KOS-a. dostałam też książeczkę ze standardami ale one w dużej mierze bardziej potrzebne są dla menadzera- tak mi mówili. co ja - jak onstruktor mam wiedzieć. wiadomo: temperatury sprzętu. czas smażenia, skłąd kanapek+ ile czego się daje. ale takei rzeczy jak znajomość srodków czyszczących lub ważność bułek że np 60 dni są ważne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Instruktor
Wie Ktoś może kto bedzie kierownikiem w nowym mcdonaldzie w dąbrowie górniczej w centrum handlowym "pogoria" ?. wiem że konsultantam bedzie ray.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Instruktor
i czemu wszyscy prad tym Rayem tak dupami trzęsą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hehehe oglądnełam te reklame i az sie smieje... ONI SZUKAJĄ AUTENTYCZNIE FRAJERÓW! Byłam z ciekawości na rozmowie o prace w McDonalds, i to w jednym z najruchliwszych miejsc we Wrocku, więc mysłałam ze tym bardziej będzie porządniejsza płaca. Jestem studentką więc tez możliwośc elastycznych gpdzin pracy mnie zachęciłą a tutaj buehehe najlepsze. Płacą 8 brutto na godzine i jedyne godziny pracy jakie proponują to od 5:30 do 14:45 i od 14:45 do 23:40.... I to powiedziała że nie wie nawet czy przejdzie że będe tylko w wybrane dni robiła, bo oni raczej na pol etatu nie lubią zatrduniać. Zapytałam potem jak jest z premiami, a oni mi na to: Premie masz szanse dostac jezeli Ci sie trafi tajemniczy klient, ktory jest 1 lub 2 razy w miesiacu i podchodzi do wybranych kasjerek,jak go dobrze obsluzysz to masz szanse na premie, jak nie to zadnych innych nie przewidujemy. heheh na kasie w Tesco wiecej placa, masz siedzącą pracę, i bardziej elastyczne godziny pracy...mozesz pracowac po 4-8 godz lub wiecej i w dni które ci pasuje...-nie mowie tego by chwalić prace w Tesco ale dla porównania jaki mcDonalds jest chujowy :O McDonalds to wielki shit :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fdxzdfvzcvzcvfr4
Hej... czy jest mozliwosc pracy w McDonalds tyko w sb i nd po 8-10h.??? Jakie sa stawki w Warszawie za h. pracy?? Dzieki za odp. z góry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lewis
witam mam pytanko ile placa w mc donalds w kielcach nowemu pracownikowi i czy praca jest trudna ?? jak jest ze studentami studii dziennych ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×