Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Łodzianin

Praca w Mc Donalds

Polecane posty

Gość dorka15
ja kupuje gotowe bulki + mięso w folii. Do tego salata, pomidor, cebula, ogórek, majonez, ketchup, musztarda. Pycha :) I nie trzeba czekać w aucie pod McDonalds. Ani oglądać tej upośledzonej obslugi co nic nie kuma. Pomiotla.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Stevens0n
dorka15 -> ja tez sie ciesze, ze sama sobie robisz zarcie w domu. Nie musimy przynajmniej obslugiwac takich cwiercinteligentow jak ty :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cotek
witam:) jestem własnie po pierwszym dniu co moge powiedziec stałam na frytkach troche goraco ale bez obarzen nawt mnie nie ochlapało praca MC fakt ogłupiajaca troche jest ciezko nie powiem ale to przeciez praca. Podoba mi sie tu jedno ze ludzie sa fajni bo najwazniejsza jest atmosfera. Nie wiem jak bedzie dalej:)ale mam nadzieje ze nie ma tu wyscigu szczórów tak jak w mojej poprzedniej pracy w wielkoej firmie telekomunikacyjnej tej od neostrady;) Makusie trzymajcie kciuki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cotek
Ps do wszystkich od negatywnych odpowiedzi:)cieszcie sie z tego co macie bo los potrafi płatac figle i nigdy nie wiesz kiedy skonczy sie dobra passa. WZyciu nalezy próbowac wszystkiego na własnej skórze a potem sie dopiero wypowiedziec bo czesto tak bywa ze jest inaczej niz mówia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smack
Pracowałem tam grubo ponad rok i odszedłem Praca raz że bardzo ogłupiająca, nudna, ciężka, za niewolniczą pensję do tego ci wielcy managerowie po zawodówkach którzy zarabiają 500 zł a zachowują się jak Bill Gates, kierownik który udaje że nic nie widzi a tryla ludzmi jak tylko się da. instruktor który Cię pyta co 3 min jaka jest temperatura czegoś tam, po chuj Ci to wiedzieć jak to nie ma wpływu na twoją pracę i efekt końcowy no ale jak nie wiesz to bedize papier.....nagana czyli Pracujesz na 3/4 etatu aaa dlaczego oto odp - stawka godzinowa czyli możesz zgodnie z prawiem wypracować i 250 godzin ale zus zapłacą od 3/4 etatu - nie uciekniesz na kuronia - mogą cię zwodzić przez rok "noo za miesiąc przejdziesz na cały etat) - nie należą Ci się żadne dodatki albo okrojone (za pranie itp) Znam bardzo ale to bardzo wiele histori nawet tak głupich że czasem sam nie wierze ze to widziałem na własne oczy może kiedyś je przytocze aby można było się z czegoś pośmiać Praca tam mnie niczego nie nauczyła absolutnie niczego tylko wypaczyła mój pogląd na temat pracy Drodzy pracownicy jeśli możecie to odejdzicie a NAPEWNO szybko sobie znajdziecie pracę za godziwe wynagrodzenie oraz normalną atmosferę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość WITAM MAM PYTANIE
powiedzcie mi, na jakim tluszczu smaza w mc donalds frytki? zwierzecym czy roslinnym?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość WITAM MAM PYTANIE
powiedzcie mi, na jakim tluszczu smaza w mc donalds frytki? zwierzecym czy roslinnym?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Stevens0n
Roslinnym. Rzepakowym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dorka15
Ciekawilo mnie zawsze czemu kolo tego calego McDonalds zawsze jest taki smrodek. Przejeżdżam autem obok i normalnie wali. Czy to jedzenie jest zepsute ? To obrzydliwe :( Szkoda, że jest w Polsce tak wielu ludzi biednych, którzy muszą pracować fizycznie upokarzając się. Przykro mi bardzo z waszego powodu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do Dorka cos tam- to mi przykro ze niestety w naszym kraju zyją osoby, które wiecej kombinuja a nic im nie wychodzi. owszem mogę iś c do Biedronki czy Tesco za duzo mniejsze pieniądze.Ale pytanie: czy pracują c 12H na kasie bez, przenosząc tony produktów w swoich rękach nie bedę sie upokarzać. Wielkie hipermarkety nie szanują praw kodeksu pracy w maku nie jest tak.Do pewnego limitu mozna dźwigać a jeśli ktos nie zna tych limitów to jego problem. Zal mi ludzi którzy wola siedziec i pisac na innych cieżko pracujących. A załoze sie ze połowa z tych osób wpada do Maka zeby cos zjesc. Do Stevenson- o ile wiem to chyba to jest mieszanka olejów rzeopakowy, słonecznikowy i jakis tam jeszcze ale moge sie mylic. Pozdrowionka dla Ciebie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dany
Ja pracuje w KFC dopiero miesiąc i jak czytam te brednie ze jest tam wycisk i pomiatanie pracownikami to mi sie śmiać chce albo że przerwa to 15 min i ani sekundy dłuzej. Wydaje mi sie ze piszą to ludzie ktorzy tylko z opowiadań słyszeli co może sie dziać w takim miejscu. Ogólnie to powiem wam jak jest u nas. Tj. praca jak praca lekka nie jest fakt trzeba sie narobić ale bez przesady. Przerwy mamy 15min lub 30min do wyboru i nie jesteśmy rozliczani co do sekundy, np na serwisie wszystko zależy od współpracowników jeśli dobrze rozdzielimy sie pracą nie ma żadnego problemu powiem więcej możemy w czasie pracy wyjść na papierosa w miarę możliwości. Atmosfera jest super kierownicy pomagają jak mogą a jeszcze do tego żartują i normalnie z nami rozmawiają na linni koleżeństwa. Tak jak mówiłem praca jest ciężka ale bez przesady!!! Co do wynagrodzenia to ja na początku dostałem 7,5 brutto + 0,5 dodatek przez pierwszy miesiąc a teraz mam 9 brutto + 0,7 dodatek i premię. Także nie jest źle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rosi
MCD Piła Stawka 5 brutto na godzinę i to nie żart!!!!!!!!!11

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Stevens0n
Rosi - to nie jest mozlwie poniewaz minimalne wynagrodzenie jakie musisz otrzymac za prace w pelnym etacie to 936zł. 5*168=840zł. Chyba, ze macie umowe-zlecenie albo Mc robi cos calkowicie !@##$@$%@$ i placi nowym pracownikom 80% pensji minimalnej (co jest dozwolone przez pierwszy rok pracy). Sprawdze to, ale sadze ze cos krecisz. dorka15 -> nie chce mi sie dyskutowac z ludzmi prezentujacymi twoj poziom. Idz, spierdalaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Stevens0n
rojek86 -> Pozdrowienia dla ciebie od Wrocław ECE XII :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dorka15
Pomiotła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jaka jest teraz stawka w McD w Warszawie? Będę wdzięczna za odpowiedź. Pozdrawiam wszystkich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Proszę...
powiedzcie mi jakie buty mam wziąć do pracy w Mc Donalds ? Z góry dziekuję za radę , bo zaczynam w krótce , może nie będzie tak źle jak niektórzy tu piszą i uda mi sie tam wytrzymać przynajmniej okres próbny , czyli 3 m-ce. Pozdrawiam Wszystkich 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Stevens0n
Obuwie musi byc: -Czarne -Ze skory lub materialu skoropodobnego -Z podeszwa antyposlizgowa -W calosci zakrywajace stope

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Witam Wszystkich
Stevens0n ---> bardzo Ci dziękuję za odpowiedź. Poszukam takich , mam jeszcze tydzień , a potem do dzieła , trzymajcie za mnie kciuki , i z góry dzięki , pozdrawiam , papapa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A czy ktos mi poda numery restauracji we Wrocławiu? Zaczynam wkrótce prace i chciałabym się jeszcze paru rzeczy dowiedzieć: 1) Czy do sprzątania dostanę rękawiczki? 2)Czy na zapleczu jest miejsce/ szafki/ na przechowywanie swoich rzeczy? 3)Czy pracownivcy mog ą spozywać swoje własne jedzenie i picie, lub też mogą korzystać z napojów/ jedzenia firmowego/ płatne, czy nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Stevens0n
Numery telefonow do restauracji masz na stronie mcdonalds.pl http://www.mcdonalds.pl/html/index_frame.html?restaurants/start.html 1) Czy do sprzątania dostanę rękawiczki? Tak. 2)Czy na zapleczu jest miejsce/ szafki/ na przechowywanie swoich rzeczy? Nom. Tylko tyle, ze szafek jest zwykle za malo i trzeba ja z kims dzielic. 3)Czy pracownivcy mogą spozywać swoje własne jedzenie i picie, lub też mogą korzystać z napojów/ jedzenia firmowego/ płatne, czy nie? Mozna przynosic i wcinac wlasne zarelko, nie ma zadnego problemu. Napoje sa calkowicie za darmo (cola, sprite, fanta, ice tea, cola light, woda) jednak odradzam te bombelkowane :P Na dlusza mete daja nieprzyjemne efekty :D Co do zarelka z Maca - jako pracownik restauracji bedziesz miala znizke (np. duze kanapki za 4zl, frytaski za 3) ale jesli na floorze jest jakis kumaty manager to zwykle mozna cos ugrac za darmo ;) Albo zasluzyc sobie dobra praca (co zdarza sie niestety niezwykle rzadko - managerowie sa slepi). Z miejsca odradzam restauracje w rynku ze wzgledu na podejscie do pracownika. Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ty z Wrocławia? Ja mam juz wybraną restaurację: chciałam pracować w rynku/ Dominikańskiej lub na dworcu, ale niestety brak wolnych miejsc( a mam tam naprawdę bliziutko). Pozostały mi dojazdy :) Nie chodziło mi o numery telefonów, tylko rzymskie cyfry przypisane restauracjom...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Stevens0n
W rynku sa najwyzsze stawki (8,50zl/h), ale placi sie za to duza cene. Wiecej rozpisywac mi sie nie chce. W Galerii Dominikanskiej ja pracuje. I jest naprawde cacy :) W linku, ktory ci podalem tez sa podane owe "rzymskie cyfry" obok nazwy restauracji. Tak, jestem z Wrocka. I jeszcze jedna sprawa - jesli w tych restauracjach odprawili cie z kwitkiem to po prostu zamorduje. Popyt na pracownikow jest, byl i bedzie ogromny. Na wakacje, rzecz oczywista, zatrudnia sie duzo osob. Ale pod koniec wrzesnia juz bedzie ponowny nabor (zaloze sie o miliard zlotych), a tuz przed wakacjami zaloga ktora sie ostanie powroci do pracy po 12 godzin na dobe. Wlasnie dlatego, ze teraz nowi nie sa zatrudniani (patrzenie na najblizszy tydzien/miesiac to totalny DEBILIZM). I qrwa znowu bedzie to samo - kolejki jak jasna cholera, 2 osoby na serwisie, kierownik zmiany ktory pracuje na kuchni (...). Jak mnie to wpienia... Kierownicy restauracji i operacyjni sa jednak sprytniejsi niz logika i wola teraz zaoszczedzic troche zlociszy niz za pol roku miec spokojna glowe i normalnie prowadzic restauracje. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Stevens0n
Dodatkowo zamiast prowadzic normalna rekrutacje w Mc zatrudniani sa totalni imbecyle, barany, sciemniacze, pyskacze itp. itd. Zamiast po okresie probnym powypieprzac bydlo aby ostala sie tylko dobra zaloga i by moc na nowo zatrudniac ci biora jak leca i wlasnie pod koniec wakacji nawet jednostki potencjalnie lepsze nie moga pracowac (wylacznie z twoich postow potrafie wywnioskowac, ze mam do czynienia raczej z osoba konkretna). Pierwsza rozmowa przyszlego pracownika z personalnym powinna byc decydujaca - najlapiej by bylo gdyby motloch nie przechodzil dalej. Praca w Mc nie jest dla kazdego. Pozdrawiam heheheheheh :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No więc tak: pracować w Mc Donalds chciałam od zawsze: nie jest to moze szczyt moich ambicji, ale ciekawe doswiadczenie. Z uwagi na to, ze mieszkam w okolicy pl. Legionów, za cel postawiłam sobie pracę w którejś z trzech najblizszych mi restauracji. Przebywając w okolicy dworca wstąpiłam i wypełniłam ankietę, którą przekazałam jakiemuś menadżerowi przy kasie. Ten, zaszokowany moją dyspozycyjnością, wręcz siłą zapchał mnie do tzw. centrum pracy, gdzie miła pani poprowadziła mnie dalej poprzez całą ścieżkę aplikacji. Po mej zapowiedzi, ze interesują mnie tylko te trzy restauracje powiedziała, ze nie ma szans( miała na kartce zgłoszenia bieżące od kierowników z tych restauracji, które kogos potrzebują). Okazało się, ze praca w nich wchodzi w grę tylko na nocne zmiany, a ja mogę pracować w godzinach 16-24/ 1. Wolne miejsca, jak to określiła, są lub będą od wrzesnia nw Bielanach( za daleko) i na ks. Witolda, oraz w TGG, do którego przyjmowani są na razie pracownicy, chcący pracować w nowym Mc Donaldsie w Magnolii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cosmo2
Trochę prawdy na temat pracy Pracujesz na 3/4 etatu bo stawka jest mniejsza w pile cos kolo 5,30 BRUTTO!, a że pracujesz w stawce godzinowej to możesz wyrobić i 200 godzin wiec cała restauracja jest zatrudniona na 3/4 etatu i wszyscy pracuja po 170 godzin! Dzieki temu w lipcu jak przepracowalam 170 godzin dostalam 650 zł. Atmosfera jest zła ciągłe straszenie tym że zaraz przyjedzie "tajemniczy gość" cały czas słyszysz za plecami prośby aby szybciej i szybciej znaczy to jest tak Manager stoi za tobą ma założone ręce patrzy na Ciebie i mówi ze klijent czeka już 3 min ( naturalnie nie pomaga Ci leczy wytyka że za wolno ), cały czas zapieprz jak nie ma nic do roboty to możesz być pewien że będziesz myła kibel albo szufelką zrywała gumy do żucia z parkingu. Jak już kompletnie nie ma ruchu to namawiają Cię abyś poszła do domu ( wtedy masz przepracowane godziny z dnia lecz Ci nie zapłacą ) jak nie chcesz iść do domu to dostaniesz takie zadanie że zaraz Ci się zachce iść do tego domu. Nad wszystkim czuwa kierownik udaje że nic nie widzi a drze się na menagerów aby wyjebały 5 ludzi do domu bo nie ma roboty. Ubrań NIE MOZNA zostawić w szatni!! podobno sanepid zabrania więc nosisz te swoje ubranie i buty ze sobą do pracy codzinnie!. W szatni kradną trzeba pilnować rzeczy! Często dowiadujesz się jak będziesz pracować dopiero w piątek nie wiesz o której będziesz w pracy za 3 dni ! Menadzerowie to jest osobny temat, zależy od człowieka lecz płacz na zapleczu pracowników np w pile to jest rzecz normalna, koleżanki nie wytrzymują tego wszystkiego, poniżania, obrażania itp, straszą naganami jak się napijesz bez pozwolenia!!! Pracujesz np od 8 do 17 ale o 17 05 dopiero zejdziesz z kasy musisz iść się rozliczyć więc wychodzisz z pracy około godziny 17 25 Niby odbijasz kartę z godziną przyjścia i wyjscia odbijasz że wyszłaś o 17 25 ale zapomnij że ci za to zapłacą o 22 menadzerka robi korekte RĘCZNIE ustawia godziny wejścia i wyjścia więc zmieni z 17 25 na 17 00 i tak codziennie, ale jak się spóznisz o 3 min to wpisują ci 8 03 Wszyscy się moglą aby kierownik odszedł nikt absolutnie nikt go nie lubi, pozwala sobie nawet na niewybredne teksty do ładniejszych dziewczyn. Aha w pracy nie można rozmawiać! nie wolno i tyle. Na szczęście już niedługo i odchodzę!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cosmo2 -> jesli odejdziesz to zloz wniosek do Panstwowej Inspekcji Pracy o skontrolowanie restauracji (jest zapewniona calkowita anonimowosc, kontrolerzy nie moga nawet ujawnic ze sa tutaj ze wzgledu na wniosek zlozony przez pracownika). Jesli PiP udowodni, ze robia was w wala na czasie pracy moze nalozyc kare w wysokosci 30000zł. I mam nadzieje, ze nalozy. I bynajmniej nie rob tego z zawisci czy cus, ale po prostu zeby pomoc przyszlym lub obecnym pracownikom. Tak osobiscie to rece bym poucinal nieuczciwym pracodawcom. Oszukiwanie na czasie pracy to najwieksze s!@#$%%o jakie mozna robic. Niestety u mnie w budzie tez sie to czasem zdarza (managerowie nie poprawiaja grafika). Jestem po prostu na tym punkcie przewrazliwiony. Co do calego \"szopera\" to niestety cos za cos. U mnie w restauracji szoper calkowicie lezy (mamy chyba 200 miejsce), ale dzieki temu nie ma takiej paranoi i jak u ciebie. Atmosfera jest swietna, a jesli juz lzy to ze smiechu ;) Co do samej korekty czasu pracy - nie liczy sie czas na korekcie ale CZAS NA GRAFIKU PRACY, KTORY PODPISUJESZ! Jesli te dwa czasy sa inne to przy wyplacie brany jest pod uwage tylko ten czas, ktory jest na grafiku dziennym. Co do samego rozmawiania w pracy. Wiekszosc managerow wychodzi z zalozenia - \"rozmawiacie? Czyli sie obijacie! Jesli sie obijacie to nie poprawie grafika!\". Totalny debilizm. Po prostu ynteligentni managerowie nie potrafia zrozumiec, ze atmosfera, morale, usmiech potrafia naprawde swietnie zmotywowac pracownika, zwiekszyc jego zadowolenie z pracy i poprawic caly \"image\" McDonald\'s (ktory jest calkowicie do dupy). Ale ONI sa sprytniejsi i madrzejsi niz cala nauka o \"managemencie\". Mam nadzieje, ze wkrotce nie bede musial czytac takich postow jak Twoj. Takich \"managerow\" i \"kierownikow\" zakopalbym w lesie. Pozdrawiam i zycze powodzenia w szukaniu nowej pracy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
joac -> wierz mi, jesli podejdziesz za miesiac to prawdopodobnie znajdziesz prace w kazdej restauracji. Srednia dlugosc pracy w McD nie przekracza 3 miesiecy. Dodatkowo za kilka dni odchodza mlodociani. Do ks. Witolda, i TGG nie masz chyba za daleko? ;) 15 minut tramwajem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zima89
Czesc! Mam pytanko, ja tez zaczynam prace w Mc Donaldzie od wrzesnia. To dla mnie pierwsza praca i mam nadzieje ze dam rade, bardzo mi na niej zalezy. Czy ktos moglby mi cos powiedziec o ubraniu jakie obowiazuje w Mc Donaldzie, bo powiedziano mi ze koszulke i daszek dostane a co z reszta? Buty mam sobie kupic, ale nie wiem gdzie, chodzilam po sklepach z odzieza ochronna ale sa tylko biale,moze ktos moze mi przeslac zdjecie jak one maja wygladac i gdzie je moge kupic.BARDZO PROSZE. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×