Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Łodzianin

Praca w Mc Donalds

Polecane posty

Gość WoDZu
Jeszcze Raz Tu zajżałem,Nie polecam Nikomu tej pracy!!Jest to OBOZ PRACY,pracuje sie za 3 osoby,menażerowie nie znaja Slow Prosze ani Dziekuję.A Zarobki to dla Mnie jest Smiech jak na Ta Firme.Pracownik 7,00zl,jak sie zatrudnia,po 3 miesiacach 7,50.A Instruktor który jest za Wszystko odpowiedzialny na Kuchni,szkolenia osob,to On dostaje Zjeby ma 8,10zl ,poprostu smiechu Warte,Slyszalem ze od Grudnia Maja dać 40 groszy podwyzki,nie osmieszaliby sie.!!Juz Brakuje Ludzi,zeby robili e tym Syfie a co bedzie za 1-2 miesiace,chyba Sami Menazerowie bede pracowac za 11zl,oczywiscie Wszystkie Te Sumy to brutto!!.Juz ile razy sie zdaża ze jak sie przychodzi do Pracy to Same niebieskie koszule,Zastanowcie,jak zamieżacie sie przyjmowac do Tego Syfu,bedziecie potem żalowac!!!!POZDRAWIAM.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość andzia21
nie idzcie tam!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość andzia21
nie idzcie tam!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość andzia21
nie idzcie tam!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość he man
witam wszystkich smialkow ktorzy chca pracowac w mc donalds..jesli nie przeszkadza wam praca wg z gory okreslonych bezsensownych regul to nie ma problemu.W tym fast foodzie nawet rece myjesz wg zalaczonego obrazka z podpunktami.Na poczatku oczywiscie mycie , szorowanie , mopowanie , zmiana koszy w ktorych sa strzykawki , pozniej awans na czyszczenie lobby czyli sali ze stolikami i czyszczenie toalety w ktorej zalatwiaja sie wszyscy od klientow poczawszy a skonczywszy na bezdomnych.Zima dochodzi odsniezanie placu , nawet cala noc, a jesli idziesz sie napic herbaty w czasie przerwy nie zdazysz nawet rozgrzac zmarznietych stop.Ogolnie praca jest zorganizowana jak unitarka dla zolnierzy.. glupie komendy i odpowiedzi , pytanie o wyjscie do toalety i prosba o kubek z napojem.Wszystko jest zalezne od tego czy menager sie zgodzi lub nie, wowczas moze ci zaschnac w ustach nawet na 4 godziny.O zarobkach nawet nie wspominam ,gdyz za taka stawke to nikt o zdrowych zmyslach nie bezie pracowal, ale decyzja nalezy do ciebie..acha .. i jeszce jedna bardzo wazna zasada NAWET JESLI NIC NIE MA DO ROBOTY TO I TAK COS ROBISZ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość labrador
W jednym MC w Warszawie, w którym pracowałam już tak jest, że są same niebieskie koszule tj 5 osób a 2 czerwone. A z tymi komendami i piciem napoju, wyjściem do toalety za zgodą menadżera to prawda i kpina w biały dzień. Ale nie tylko w Mc tak jest. W Galerii Mokotów jest taka Chińsko - Wietnamska knajpka, która zatrudnia pracowników na 12 godzin dziennie i mogą oni jeść jak nie ma klientów ( a to w Galerii rzadko się zdarza, bo tłumy są tam codziennie w każdej kanjpie). W ogóle nie mają czegoś takiego jak przerwa 15 min.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sqnix
he man Święta prawda tak to niestety wygląda :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość j213
ale niestety ktos tam pracuje,kto???my ludzie niestety....jakos niezauwazylem by pozamykali te budki z karma dla psow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marloon
za dwa tygodnie ide do pracy do kfc...to praiwe jak mac donalds....czytając wasze komentarze dochodze do wniosku że to był bląd marna płaca, wyzyskiwanie pracowników i tak dalej.... mam nadzieje ze nie wszedzie tak jest i będe zadowolony z tej pracy:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość m-ker
supcolr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mc Kragal Las
Nasza resauracja to wielki syf kila i mogila. Kierowniczki sie zmieniaja jak tamponz w pizdzie. Zarabiamy marne grosze a musimy dojezdzac na trase poza miasto jak te dziwki. Zebz wyzywic rodziny wynosimy co sie da poczawszy od miesa skonczywszy na papierze toaletowym. Jednym słowem nigdy nie zatrudniajcie sie w tym syfie bo bedziecie musieli zapierdalec ze szczotami mopami scierami i sprzatac te gówna które inni zostawią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość WODZU
MARLOON -Nie decyduj sie nigdy w Zyciu na ta prace.!!Powtorze sie jeszcze raz,Jebać CALY TEN mc.syf!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czesuafa2000
powoli zaczyna nie wkuwiac atosfera jaka ta panuje odczua sie podzial na starych i owych pracownikow, a najgorsze jak niektorzy przejmuja sie swoja rola, tzn. robieniem kanapek, przyierdalaja sie jeden do drugiego jakby w zamian za to ze kogos zjebia mieliby dostac podwyzke.... ta pierdolona atmosfere powoduja sami ludzzie ze odechciewa sie tam pracowac ludzie do cholery co z wami?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MARTYNA MC
Hej wszystkim bardziej zorientowanym i mniej :) W sumie nie wiem od czego zaczac .. pracuje w MC od czerwca .. mialam byc to tylko chwilowa praca na wakacje ,ale zostalam, nie dlatego ,ze poorzebowalam kasy ,ale dlatego ,ze nie potrafilam sie rozstac z ludzmi tam pracujacymi i z praca z przeroznymi ludzmi . Na pewno nie nadaje sie do niej ktos ,kto ma nastawienie na NIE .. Zanim podjelam prace w MC slyszalam wiele opini od pracownikow i od ludzi ,ktorzy nie mieli z mc nic wspolnego .. postanowilam sama sprawdzic i stwierdzam ,ze sprawdzic zawsze warto ! Ja nie zaluje . Dzieki Mc stalam sie smialsza , poznalam wspanialych ludzi , i to taka mala szkola zycia . Godziny mozesz ustalic z pracodawca jak tylko chcesz . Mozesz pracowac tylko we wtorki od 15-20 ? Mowisz o tym ,zapisuja to w dyspozycyjnosci i chodzisz tylko we wtorki od 15-20 ... Chcesz zwiekszyc dyspozycyjnasc dogadujesz sie z kierownikiem i sam/a ustalasz godziny pracy .. Kasa wcale nie jest taka mala ..przecietna ! Zalezy tez od wyrobionych godzin ..same pieniadze z nieba nie zleca... Zaczynasz na kuchni ( mop, zmiotka itp to chyba naturalne ? -ktos o porzadek musi zadbac ,a w ciagu dnia papierkow itp sie nazbiera ) , pozniej sa dalsze etapy , drive , kasa . ITD . Wykazujesz sie zostajesz zauwazony daja Ci szanse na wyzszych szczeblach ! Warto sprobowac , kazdy jest z nas inny i jak nie sprobuje to sie nie dowie ! Rozpisalam sie ,ale chcialam podzielic sie moimi doswiadczeniami i wrazeniami .. Pozdrawiam !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość labrador
Do Martyny Mc: Tak możesz pracować tylko we wtorki od 15 - 20. Ciekawa jestem który kierownik restauracji wyraża zgodę na taki grafik. U mnie w Warszawie w dzielnicy z dala od centrum to dawali po 6 dni w tygodniu. A jak chciało się mniej to krzywo patrzyli. Najlepiej 6 dni po 9 godzin.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pracownik
Pracuje w AmRest - firma zarządzająca KFC, Pizza Hut i paroma innymi brandami. Żeby rozwiać wszelkie wątpliwości podaje stawki godzinowe. Oczywiście różnią się one pomiędzy regionami a nawet restauracjami. Wszystkie stawki brutto Dla Pizzy Hut Kelnerka od 5,70 /godz Kucharz od 6,50 /godz Instruktor od 7 /godz Pracownik Kluczowy od 7,5 /godz Kierownik zmiany od 1400 / miesiecznie Za Kierownika Restauracji od 2200 /miesiecznie dodatkowo do kazdej przepracowanej godziny 0,7 zł ekwiwalentu bhp (to jest kwota netto) dla pracowników Ekwiwalent dla kierownictwa jest stały i wynosi 270 zł Na KFC stawki nieco wyższe ale prace troszkę cieższa Oczywiście wyżywienie (jeden posiłek dziennie za 1 zł) Normy pracy raczej przestrzegane (tu nacisk na raczej, zależy od kierownika) Możliwość awansu jest bardzo duża Co miesiąc niezła pula na premie (nie każdy kierownik ją przyznaje) Od nowego roku minimalna stawka będzie wynosiła 6,5 zł /godzine wiec należy sie liczyć z podniesieniem wszystkich wynagrodzeń Dodatkowo chciałbym zaznaczyć ze Mc Donalds w tej chwili praci nowym pracownikom 10 zł brutto za godzine. Kelnerka wyciąga od 500 zł do 900 zł napiwków m-c (warunek pracuje 5 dni w tygodniu)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lalalallala
a ja zauwazylam ze mc sie zorientowal ze jest tak hujowy te reklamy w TV i w innych miejscach, praca dla ambitnych sranie w banie.... A co do tych napiwkow jak chcialam kiedys zostawic lasce chyba 5gr bo nie miala wydac to powiedziala ze nie moga przyjmowac zadnych pieniedzy nawet tych marnych 5gr (masakra). Ja nie mam wyksztalcenia wyzszego a dostaje 15zl na godz netto i szykuje sie podwyzka do 20zl a wprzyszlym roku jeszcze wiecej. Parcowalam w pubie za 3,5-4zl moglam godz brac jak mi pasowalo, o siku nie musialam sie nikogo prosic, nawet palic moglam kiedy chcialam.... a i tak to marna kasa moim zdaniem....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasia131313
w mc pracownik 10 zł?? w łodzi swing ma stawkę minimalną 11, a pracownik ok 7.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maleństwo023
czesc wszystkim ja w polsce w maku pracowałam 4 lata doszłam do stanowiska instruktor umowe rozwiazałam na mocy porozumienia stron bo nadazyła mi sie okazja wyjazdu do anglii tu tez pracuje w maku wszystko jest podobnie a wracajac do polskiego maka to fakt nie jest łatwo ludzie miejacy dwie lewe rece nie nadaja sie tam! wyjezdzajac rok temu zarabiałam ok1500 na reke miałam wolne w sob i niedz mogłam sie uczyc a przede wszystkim stac mnie było na utrzymanie sie. od tamtego czasu wiele sie zmienilo stawka podstawową jest juz 10 zł brutto wiec mozna wiecej zarobic. bardzo lubie ta prace a napewno nie wyrazam sie o niej w negatywny sposob. kierowniczke miałam zarabista pracuje sie z mlodymi ludzmi i atmosfera jest super. ok czasami po miedzy ludzmi bywaja zgzyty ale to zalezy od czlowieka. POZDROWIENIA DLA LUDZI PRACUJĄCYCH W RESTAURACJI SEZAM W WARSZAWIE ANETA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jest jeszcze mac
ze dla swinga-9,5 brutto dla pracownika 6,7 wiec kiszka wkurza mnie to ze nie ma takich samych stawek a praca ta sama tylko w innym regionie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maleństwo023
no fakt to jest nie sprawiedliwe ze w innych miastach są inne stawki za ta samą prace!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marco 25
OJ MUSZELKA JAK MOZE BYC TAM DOBRA PRACA SKORO SAMI W TELEWIZJI SIE PROSZA ZEBY KTOKOLWIEK UNICH CHCIAL PRACOWAC !!! NIEOSZUKUJMY SIE TAKIE SAMO WYKORZYSTYWANIE LUDZI JAK W JE...NYCH SUPERMARKETACH !!! POZDRAWIAM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość scoobydoobydoo
i wy narzekacie,poczytajcie o naszej korporacji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pracowałem 3 mieś. Jakie 1500zl? Na 3/4 etatu to max 600zl a moja dziewczyna cały etat i 700zl max. Mozesz dostac managera i to max. Jest ona zaraz po pracowniku zwyklym. I masz 1200zl max 1500 po podwyzce. Kolezanka pracowala tam 8lat !!!! I wyzucili ją. To jest Mc Donalds. I zarabiala 1500zl. Chcecie to pracujcie tam. daje wam max 3 mies. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lrax
mam pytanie ile moge zarobić mając 16 lat w ferie w M'C na h oczywiście

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zanim zaczełam prace w mc czytałam to forum . Pomyślałam wtedy , że jakoś musze wytrzymać chociaż 3 miesiące . Pracuje już rok i jest super ! Studiuje dziennie mam praktyki i prace i bez problemu moge wszystko łączyć dzięki elastycznym grafikom . Na początku nie jest łatwo to nie jest praca dla każdego , trzeba być dynamicznym i wytrzymałym a potem jak zawiązują się relacje jest młoda ekipa to poprostu jest zajebiście ! a zarobki ? Ja wyciągam ok 800 zł i nie narzekam bo nie muszę się z tego utrzymać a jedynie urozmaicic studencki żywot :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ALE kicha
ładna lipa za taką kasę to nawet bym dupy nieruszył z domu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewulka23
Już parę ładnych godzin czytam wszystkie posty dotyczące tego tematu. Studiuję zaocznie, szukam pracy, jutro wybieram się na rozmowę w sprawie pracy w McDonalds na ulicę Piotrkowską w Łodzi. Po waszych postach mam mętlik w głowie i strach w oczach oraz chęć do podjęcia tego wyzwania. Szczególnie odpowiadają mi elastyczne godziny pracy. Czy orientujecie się w którym Łódzkim macu są teraz przyjęcia? Dodam, że jestem z Pabianic. Aha, po jakim czasie od rozmowy przyjmują do pracy? Dziekuję z góry za odpowiedzi! Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×