Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Łodzianin

Praca w Mc Donalds

Polecane posty

Gość anna.julia25
Ja nie rozumiem dlaczsego tak bardzo bronicie maca ? Tak naprawde kazdy z was ma troche racji ale prawde mowiac jest to praca potrafiaca wykonczyc czlowieka psychicznie. Uciakajcie z niej jak najpredzej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość annajulia25wawa
Bomirr Jestem jestem Treaz duzo 12-stek mam i super Pozdrawim Rojek ;p Ja nie rozumiem jak mozna sie cieszyc ze trzeba bedzie zapieprzac po 12 godzin dziennie kilka dni z koleji robiac big macki czy uzerac sei z goscmi .Ludzie przejrzyjcie na oczy i zmieniajcie prace

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość annajulia25wawa
Bomirr Jestem jestem Treaz duzo 12-stek mam i super Pozdrawim Rojek ;p Ja nie rozumiem jak mozna sie cieszyc ze trzeba bedzie zapieprzac po 12 godzin dziennie kilka dni z koleji robiac big macki czy uzerac sei z goscmi .Ludzie przejrzyjcie na oczy i zmieniajcie prace

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anka25wawa
22:19 Bomirr Jestem jestem Treaz duzo 12-stek mam i super Pozdrawim Rojek ;p Ludzie jak mozna sie cieszyc ze bedzie sie zapieprzac po 12 godizn dzieninie robiac big macki czy uzerac sie z goscmi .Przejzyjcie na oczy i zmieniajcie jak najszybciej prace

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Biangol
najwidoczniej niektorzy inaczej podchodza do tej pracy a nie tak jak ty .!!!!Moze własnie dlatego...Wykonczyc psychicznie:D:D: normalnie beka:)cos słaba psychike chyba masz:D polecałbym psychologa:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość san
7, 8 zł brutto az zazdroszczę, ja mam 4,60 ( miałam 4.50 , ale mi podwyszyli po 3 miesiącach) wypłata mi starcza na opłacenie uczelni i na dojazdy na nią, gdyby nie studia nie pracowałabym tam, a tak mam co miesiąc pewną kasę, mam umówę wieć w przyszłości łatwiej o pracę będzie....ale ogólnie praca jest ciężka, ale mimo wszytko daję radę bo zalezy mi na uczelni.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mc donalds
a u nas od stycznia podwyzki teraz bede miec 6,80 brutto(jako instruktor) wiec zarobie okolo 900zl-1000zl i to jest bomba,bo u nas ciezko gdziekolwiek zarobic wiecej.Wesolych Swiąt :-) :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiki88on
a ja na 1\4 mam 575 zł. mam stawke 6.80. wyrabiam ok. 80 godz\mies. jestem zwykłym pracownikiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Biangol
Mc Donalds w jakim Mc pracujesz?? w jakim miescie odpisz prosze:) Wszystkim wesołych Świat:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość labrador
Wesołych i radosnych Świąt i szczęśliwego Nowego Roku, powodzenia w pracy i awansu dla wszystkich uczestników Forum życzy Labrador.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Biangol
Nowosci w Mc :Kanapka Alpejska,Kanapka Serowa i zakręcone Frytki:D:D:D:D:D:D:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Biangol
dziwne ale prawdziwe:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Biangol
Kanapka Serowa jest mega rposta:) buła,sos,ser chedar 2x,mieso 4:1,ser ellementaler 2x no idekielek:)a jezeli chodzi o Alpejska to ma byc w niej sos Rosti i placek Rosti placek bedzie smazony na grilu:D:D no i oczywiscie bekon:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki wielkie za odzew!wytłumacz mi tylko jak placek bedzie smazony na grillu bo jakos tego nie widze!wszystkiego dobrego w nowym roku!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KK24
Witam Was Poniekture wypowiedzi to poprostu wielkie G***no praca w MC to jest jak kara boska .pracuje już tam 5,5 roku i spier***m z tamtąnd. A byłem i instruktorem i menagerem przez dwa lata tylko kierownik pedałowaty pajac zdegradował mie bez powodu ( bo byłem zarówny dla zwykłych pracowników) a teraz to awanse na MgR to paranoja robią się wielkie krowy wielkie kierowniczki po OCHP. Ku**a jak mie to wnerwia i jade po nich jak po dzikich świniach to wtedy się ciebie boją i czują respekt . Trzeba jedną taka MGR na bok i kilka słów ze jak spotkasz ją na ulicy leb jej urwiesz i nalejesz do środka a jej fagasa twoi kumple wyruchaja w dupe to się kurwa hamuje przed włądzą i panoczeniem się. krótko na temat !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Personalna zle układa grafik? weż L4 nawet na przemeczenie (krew z nosa zawroty głowy itp) nawet jak bedzie się straszyć komisją ZUS to powiedz słowo PIP to się zesra zestrachu bo w wieksząci knajp to wszystko jest tajne jak porodowe dla kobiet które urodzą dziecko około 700zł . I nawet muszę się sam kurwa ubezpieczac w compencie bo jak bym miał wypadek to huja dostane nie odszkodowanie. mozna by wymieniać od liku. Konsultaci operracyjni to tłuste pedały robieni na wzór : piekny lolo kwiat burdelu ,chamy i prostaki. Moja stawka to 7.50 brutto po 5,5 roku pracy i wypruwaniu zył dla tego syfu. Niepolcam tej roboty bo teraz załoga to debile i warjaty bo tylko tacy tam przychodzą a oni ich biorą BO NIKT INNY NIE PRZYCHODZI> pierdolić MC

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KK24
A pozatym w wawie wiele pracy a nie tylko MCD to nie ażyl . dodatek za prace w nocy 20% niech se wepchną w dupe.a człowiek tluczę się po nocy ałtobusem z 30minut bo mył gary w Macgównie. A paczki dla dzieci na świeta HA HA HA HA HA HA to już dzieci w somali już pewnie lepsze dostały wstyd i hańba a . A pracownicy huj w innych zakładach choś dali po 200zł a tu biuro zapewne wdzieło z naszych skłae na fundusz pracowniczy a nam fige złodzieje tylko bujają sie tymi swoimi samochodzikami i wpierdalają tą rtęć i rosną wieprze. Wole już prace w KF .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość praca w MC
szukam pracy i chciałabym wiedzieć jaka jest sytuacja w MC w Pile. Ciężkiej pracy się nie boję ale interesuje mnie czy godziny pracy są w miarę elastyczne, czy opłaca się dojeżdżać 30km, jaka atmosfera i ogólnie chciałabym znać opinie o pilskim macu. Z góry dzięki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chcesz pracowac to sprobuj
opinie są rozne poczytaj wyżej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość praca w MC
owszem czytałam i mój wniosek że co mac to obyczaj, więc dlatego pytam o ten konkretny. Wiem że spróbować warto ale jeśli będą mnie tam traktować jak przysłowiowego psa, a potem robić kłopoty jak będę chciała odejść to dzięki. Wolę poszukać czegoś innego. Dlatego interesuje mnie ten konkretny Mac, czy kierownictwo jest w porządku czy raczej nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grreg
Nie polecam pracy w maku nikomu.Pracowlem przez poltora roku. Wieczne narzekanie,ponizanie pracownikow itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja wole a ja wole a ja
a ja wole siedziec w domu niz harowac w MC w spalinach rybnych :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Spaliny rybne? Bo padne ze smiechu :D:D:D:D A co to takiego? :D:D:D Boshe ale niektorzy sa glupi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×