Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Łodzianin

Praca w Mc Donalds

Polecane posty

Gość wanderbra
aniamaria kinga zgadzam się z tym co napisałas w 100 proc. sorry jesli ktos pracuje 10 lat w macu to musi byc zdrowo rąbniety. ludzie nie mówcie ze nie mozna znalezc innej pracy, bo to jakies bajki są. praca się znajdzie, tylko jak się nie ma wyksztalcenia ani znajomosci jezyka czy komputera albo w ogóle ambicji to sie zapierdziela w macu. smieszni jestescie naprawde. a juz najbardziej mnie rozwalają te teksty, ze ludzie ktorzy odeszli są słabi. hahaha. tak, słaby jest ktos kto odszesl do lepiej platnej pracy, w ktorej pracuje po 8 h dziennie i ma weekendy...puknijcie się w głowę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pracowałam w McDonald\'sprawie rok. Odeszłam, bo nie chciałam dalej parzyć sobie rąk /parzyłam się, bo zawsze starałam się pracować jak najszybciej, a za to się płaci nieuwagą/. Teraz znów nie mam pracy, ale powrót do McDonald\'s traktuję jako ostatateczność. Jeżeli komuś odpowiada posiadanie blizn pooparzeniowych, to proszę bardzo - niech pracuje w McDonald\'s nawet do emerytury. Jeżeli natomiast ktoś pisze, że pracuje w McDonald\'s i nie ma takich problemów, to znaczy, że się opierdala - nie pracuje. Osobiście - mam jedynie ogromny szacunek dla osób, które pracują w McDonald\'s, bo nie mają innej pracy. Wierzcie mi - bezrobocie wciąż jest potężne, a to, co głoszą o jego spadku, to jedynie komunistyczna propaganda. Pozdrawiam wszystkich i życzę - WZAJEMNEGO SZACUNKU I KULTURY WYPOWIEDZI.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pracuję w mc
...i nie narzekam zarabiam 900-1000zł za 160-168godzin miesiecznie jest cięzko to fakt,ale nie jestem nieudacznikiem,bo pracuję w mc.Jak się ma potencjał i chęci do pracy to i w takiej pracy mozna rozwinąc skrzydla.Dla mnie odchodzą Ci ktorzy nie dają rady pracować,a pieniazki najlepiej jakby same im splywaly,najlepiej za nic nie robienie.Jak w mc źle to idzcie do biedronki ,hipermaketow lub sklepów mięsnych zobaczymy gdzie wam bylo by lepiej.Do tej pry przewinelam sie przez pare zakladow pracy i nigdy nie zarabialam wiecej niz 650zl,więc na zarobki w mc nie narzekam.A to ze ktos nie ma studiow,nie znaczy ze jest beznadziejny,nie obrazajmy innych,bo w zasadzie mogą być mądrzejsi od tych co je mają

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bomirr
Pozdro dla Rojka , Biangola i reszty. Jak znajde chwilke dlusza to sie wypoiem dluzej. Ale Rojek i Biangol powiedzeli praktycznie to co mysle :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość labrador
Praca "ambitniejsza od MC" Tzn umysłowa ( komputer, język, itp.) potrafi być gorsza od mc donalda. I pracują tam beznadziejni ludzie bez ambicji, bez klasy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rojek86
widziszBomir zgadzamy siew 100% A co sie tyczy poparzenia.Pracuje juz w macu5miesiac i tea mamy niezły zapierdziel ale przykro mi nie mam ani jednej blizny.widocznie ci ktorzy sie oparzyli nie sa odpowiedni do tej pracy.wybaczcie ale tu nie tylko trzeba robic ale tez myslec wiec to napewno nie jest praca dla bezmyslnych:)pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość labrador
Pośpiech wskazany przy łapaniu, pcheł i jedzeniu z jednej miski. Ja też się nie poparzyłam o fryturę. Owszem może przy tosterach czy grillu, ale to z własnej głupoty i nieuwagi, np. zdejmowałam ręką jeden dekiel z tostera, a nie wolno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Biangol
Mydło i proszek??:D:D:D najpierw samemu trzeba zaczac uzywac, zeby innym wypominac :D:D:D dokładnie Bomirrr sa pseudo-przyjaciele ale to przykre... Pozdrawiam wszystkich:)ciebie Szakalku rowniez:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pozdrawiam wszystkich z mc
.....i tych co kochają Magdę M :-D :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bomirr bo bardziej przypominasz pracownika ZUK- (Zakład Usług Komunalnych ) niz Mc Donalds :D tak ze podaruj sobie odrobine luksusu. Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bomirr
Szkal... Przykre jest to ze sa tacy ludzie jak ty ... Jesli masz cos do mnie to powiedz mi to w 4 oczy a nie jak pipka udajesz twardziela bo myslisz ze nikt nie sprawdzi kim jestes .... Sorry ale zle trafiles .... 2 lata informatyki jednak cos daja ... I jak blokujesz kogos na gg to badz sumienny a nie na jakis czas odblokujesz zeby status zobaczyc... Zal mi ciebie ... i ty masz rodzine? Przykre... Dorosnij czlowieku... Pozdrawiam cie szakalku bo mi ciebie szkoda ... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Biangol
dokładnie... jesli ma sie internet trzeba wiedziec jak nim uzytkowac:D:D:D a jesli ma cie cos do kogos to radzę w 4 oczy :D:D: Pozdro dla wszystkich. P.S- czy ktos widział dziub-dziuba??:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Biangol
a moze ZUK to skrót od Zajebiscie Układam Klocki??:D:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Angel sweet
Bommir jesteś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Angel sweet
Nie wiem dlaczego jesteś niemiły dla kolegi SZAKALA-ale mam przeczucie ze fajny z niego Gość i bardzo chciałabym go bliżej poznać. SZAKAL co Ty na to?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Angel sweet
SZAKAL!!!!!! Czy TY pracujesz w mc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Angel niewarto na takiego osobnika czasu tracic... Co on reprezentuje swoimi wypowiedzami??? Wchodzi na forum gdzie ludzie rozmawiaja i zaczyna wyzywac kogos!! I to jest normalne? Sorry :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Angel sweet
Ale może SZAKAL jest dziś nerwowy? Nadal myślę, że musi być fajny i mam nadzieje że nie pracuje w mc!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Biangol
Sweet Angel przepraszam ze sie wtracam ,a czy ty pracujesz w Mc>>:D:D: ide juz spac bo jutro ciezki dzionek 3majcie sie:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Angel sweet
Witajcie!! Pozdrawiam wszystkich! Biangol nie pracuje w mc- coś w tym złego?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rojek86
ale wy macie problemy!jak chcesz go poznac to sie go zapytaj a nie tutaj sie dopytujesz!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aniamariakinga
Ciekawe... Lepiej mniej sie napracoawać, miec wiecej kasy, czasu i dlatego uważacie,że jestem gorsza bo nie pracuje w maku??? Mak to praca dla studentów. Uwierzcie mi, że nie dla ludzi z ambicjami. Chyba, że lubicie zapierdal i poniżenie. Wasza sprawa. Jak dostałam inną oferte to nie zastanawiałam sie ani sekundy. W Dużych miastach mak to speluna dla chlorów. A pracy sie nie boje. Jestem po prostu ambitna. I dumna z siebie, ze tam nie siedze. Żal mi niektórych osób tutaj. No ale widać mak funkcjonuje tylko dzieki takim osobom. Znajduja tania siłe robocza i tak jada i zbijaja kase. Nie chcieli mnie zwolnic bo byłam dobra, ale zbyt madra i ambitna, żebym tam sie marnowała. A ofert jest dużo. Zastanówcie sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Biangol
no nie nic złego poprostu ciekawosc mnie zżera:D:D:D:D:D:D:D Pozdrówka;););)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rojek86
no comment annamaria kinga czy jak tam dalej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Angel sweet
Biangol!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Angel sweet
a co Ty taki ciekawy jesteś? Może Ty jesteś zainteresowany?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do ANIAMARIAKINGA
..Żal mi...ale Ciebie,ponieważ,gybyś miala ambicję nie wyrażałabys się w ten sposób,ale jestes raczej malo inteligentną osobą,jeżeli czujesz się upowazniona do tego by obrazać ludzi,ktorzy tam pracują.Życzę Ci powodzenia na przyszłość-oby Cię nie opuścilo,bo zostanie Ci wtedy tylko Twoja jak mówisz ambicja i talent.Heh...dobre...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aniamariakinga
Jakoś dla moich pracowników mam szacunek. Mak to praca dla studentów. Może jesteście sadomasochistami i lubicie być poniżani. Naprawde jesteście tania siła robocza i nie szanujecie sie jezeli pracujecie tam kilka lat i to za śmieszne pieniadze. w dużym miescie gdzie mieszkam nie ma problemu z praca. Naprawde ofert jest dużo. Prosze was zastanówcie sie czy mopowanie podłog i robienie kanapek to jest to co chcecie robic dłuższy czas. Kiedy naprawde jest o wiele wiecej ciekawych miejsc pracy gdzie naprawde Cie szanuja i wiesz, że jestes osoba wartościowa (bo tak Cie traktuja). Żal mi coniektórych tutaj. Widać, że nie znacie życia. Ale jak lubicie zapierdal za grosze i brak szacunku dla siebie to zycze powodzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×