Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

hamster

Gdy się rozbieracie

Polecane posty

mnie rozbiera mój facet...a raczej zrywa ze mnie ciuchy :) jestem szczęśliwą posiadaczką sporej pupy...i dobrze mi z tym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość julek
Koch-anka, Gratuluje i zazdroszcze Twemu facetowi chcialbym tez taka miec.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
podziwiam odwazne kobiety, ktore bez skrupulow sie przed partnerem rozbieraja. Te wstydliwe, to udawaczki, jakoby sie wstydzili. Unikajcie takich, bo beda problemy z nimi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
te co sie ukrywaja maja cos do ukrycia, ate co bez skrupulow sie rozbieraja sa uczciwe i szczere

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hamster - masz racje mialem taka ktora sie wstydziala a potem to zaczela sie rozbierac w drugim pokoju ,bo mnie to smieszylo i podgadalem wiec sie wkurzala.Po dluzszm czasie zaczela udawac ze nie chce sie kochac i... rozpadlismy sie.Obecnie mam taka ktora nie tylko sie nie wstydzi ale gdy zobaczy ze sie interesuje to nie tylko pokazuje piersi ale staje w rozkroku i rozchyla reka platki cipki... nigdy nie robila z cipki kapliczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wspaniale! gratuluje Ci takiej wspanialej partnerki. Pozdrow ja i niech dalej tak robi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość julek
Tak malo sie wypowiada, a miliony sie rozbieraja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja nigdy
nie rozbieram sie sama, zawsze rozbiera mnie moj chlopak. Kiedys sie wstydzilam swojego ciala, ale juz na szczescie mi przeszlo, nie boje sie zapalonego swiatla ani wzroku ukochanego :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość my to
zawsze kochamy się w ubraniach...wstydzimy się;) ;) ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość julek
gdzie wasza wypowiedz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ktosieneczka
a ja choc nie wstydze sie przed swoim chłopakiem to jednak wolę rozbierać się i ubierać przodem do niego żeby oszczędzic mu widoku mojej bladej, wielkiej, z celulitem i rozstępami pupci oraz udzisk,.. :-/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość julek
ktosieneczka, nie wstydz sie swego ciala, twoj chlopak na pewno je uwielbia, bo by za inna sie ogladal. Jezeli chcialabys poprawic wyglad swego ciala, to kup sobie miekka szczotke i rano niech Twoj ukochany, zaczynajac od stop w kierunku serca, cale Twoje cialo przeszczotkuje. Po miesiacu bedziesz gwiazda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość julek
czekam na dalsze wypowiedzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja stoję czasem przodem , czasem tyłem ale wtedy specjalnie tyłek wypinam, zawsze jak jest jasno! bo wiem że faceci uwielbiają patrzeć na kobiety, które nie wstydzą się swojego ciała:) częto też robie tak: mój chłopak leży ja staję nad nim w rozkroku i rozbieram się powoli, żeby wszystko widział \"od dołu\" on to uwielbia i jeszcze wiele innych ale ostatnio zrobiłam tak (polecam!): Moje Kochanie poszło na fajkę na balkon, ja zostałam w pokoju i zamknęłam go na nim z zaskoczenia, podciągnęłam rolety, zapaliłam światło, włączyłam muzykę i zaczęłam się rozbierać,tańczyć, specjalnie kręcić dupcią w jego stronę, powoli dotykać, mastrubować się a on tam cały czas był:) i już nie mógł zwytrzymać:P a później jak się ubrałam i go wpuściłam to dosłownie zdarł ze mnie ubranie...ale było zajebiście w tą noc:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość julek
Abika, gratujuje Ci. zazdroszcze Twemu partnerowi, kazdy chcialby miec taka. Rob tak dalej az do 100 lat!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość julek
gdzie jest wiecej takich jak Abika?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie powiem żebym miała figurę doskonałą ale... w pełni akceptuję te niedoskonałaści :P a zresztą jak chcecie wiedzieć więcej to poczytajcie wypowiedzi koch-anki... bo to też ja ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale wieśniactwo
każda pisze że przodem sie rozbiera bo nie ma sie czego wstydzić itp widać na forum próbują sobie dziewczyny polepszyć samopoczucie wakczyć z kompleksami{podświadomie}

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość studencina
Ja rozbieram sie przodem, bo: wiem, że jak już robię to przy Nim, to On chce coś widzieć:) niegrzecznie jest wypinać się do kogoś tyłkiem;) Nie wstydzę się swojego ciałka, jeżeli już to uważam, że mogłabym mieć odrobinkę mniejszy zadek, ale nie jest on zaniedbany i gruby. Ale jeszcze nie miałam okazji rozebrać się tak zupełnie, tylko do majteczek:( Szkoda...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość julek
Studencina, a czemu rozbierasz sie tylko do majtek a nie na golo? Cklopaki uwielbiaja babki pewne siebie, ktore nie maja nic do ukrycia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość julek
napiscie jeszcze cos!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość studencina
Ależ ja nie mam nic do ukrycia:) Tyle tylko, że jeszcze się z moim chłopakiem nie kochaliśmy, a nie chcę go niepotrzebnie drażnić;) Zresztą, jak sam będzie chciał, to mnie rozbierze. On jakoś wyjątkowo dobrze sobie ze mną radzi... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość erwrwrrwf
mam to samo co nacelle, przytylam kilka kg i światło podczas seksu to mój wróg :) kiedyś takich oporów nie mialam, tzn zawsze mialam żeby pokazac cipkę w świetle :P ale piersi bardzo chętnie odkrywałam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×