Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Sia

Jak stosować Luteinę na regulacje cykli i czy pomaga ona zajść w ciążę?

Polecane posty

hurrrrrrrrrrrrrrrrrrraaaaaaaaaaaaaa :) zrobiłam test :) ale jestem szczęśliwa:):):):::):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hurrrrrrrrrrrrrrrrrrraaaaaaaaaaaaaa :) zrobiłam test :) ale jestem szczęśliwa:):):):::):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hurrrrrrrrrrrrrrrrrrraaaaaaaaaaaaaa :) zrobiłam test :) ale jestem szczęśliwa:):):):::):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Justysia860410
natalko to znaczy że ciąża jak tak to gratulacje. Wkońcu się ruszyło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) tak,jeszcze w poniedziałek pójdę do mojej gineolog się upewnić,ale moje kochanie się ucieszy jak wróci z pracy:) ja ze szczęscia się popłakałam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oby się potwierdziło w poniedziałek:) ale jestem pewna że tak,bo jeszcze w trakcie brania luteiny zaczęły mnie boleć piersi itp,tak długo na to czekaliśmy i wreszcie się udało:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Natalio idz jak najszybciej do lekarza. Chociaż lekarz może jeszcze nic nie widzieć to powinien zadecydować czy nie powinnaś dalej przyjmować luteiny:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja miałam brać tylko przez 5 dni do 21 dnia cyklu,ostatnią wzięłam 6 listopada,chciałam iść jeszcze dzisiaj,ale już za późno,jakoś do poniedziałku muszę wytrzymać,to będzie najdłuższy weekend w moim życiu heheheh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anafora
Justynko nie dostałam jescze dzis mam 28 dc a powinna byc jutro takze jeszcz wszystko moze sie wydazyc Natlia moje gratulacje wiec sypia sie fasolki mam nadzieje ze dziewczyny nas nie opuscicie i bedziecie zdawały relacje z przebiegu ciazy a muy zostaniemy "ciociami" Natalko a kiedy powinnas miec @ ? bo mi lekarz kazał przyjsc po 10 dniach od spodziewanej @ a ty bierzesz jeszcze luteine mam nadzieje ze nie odstawilas jej na wlasna reke bo to powinnas skonsultowac z lekarzem Coz dawno eli nie było A ja snuje sie od godziny po domu i nie moge zalezc miejsca jest mi smutno a meza przy mnie nie ma Moja rodzine spotkala dzis tragedia moj ukochany chrzestny dzis zmarł a miałam dzis jechac do niego w odwiedziny po pracy ale nie zdazyłam a on tak bardzo chcial sie ze mna pozegnac nie moge sobie tego darowac ze nie znalazłam ostatnio dla niego czasu Przepraszam was ale musialam sie wygadac a nie mam komu rodzicom nie zawracam juz glowy bo oni tez cierpia a nie chce jeszcze im wiecej zmartien dokladac eh co za życie w sobote moj tatko mial wyprawiac imieniny ale nici z imprezy a ja uwielbiam rodzinne spiotkania ta gwara w domu . Miłego weekendu wam życze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
już nie biorę,tak jak pisałam brałam przez 5 dni do 21 dc,zawsze dostawałam po 3 dniach od ostatniej tabletki,a już jest 7 i test pozytywny:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anafora
no i czar prysł zobiłam test 1h temu i jedna kreska ale ja głupia jestem jeszcze bardziej sie zdołowałam tylko ,ten 13 jest pechowy dla mnie wiec pewnie jutro zawita @ w me progi Natalia a jakie masz sluz i czy wogóle go masz i jakie mialas objawy jestem ciekawa jak to jest ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mnie już od jakiś 2 tygodni bolą piersi,szczególnie na to zwróciłam uwagę no i nie dostałam okresu po luteinie i zrobiłam się jakaś leniwa,nic mi się nie chce,mam nadzieję,że moja ginekolog to potwierdzi,a Ty się nie załamuj.Chociaż przyznaję,że też miałam chwile załamania i to często,no nie było mi łatwo,ale teraz żyję nadzieją że będzie dobrze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przykro mi Anaforko. :( Gratulacje Natalio! Ale masz super... Zazdroszczę. Ja wczoraj zrobiłam test i znowu jedna krecha :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja z innego forum
ale mi gin kazała brać luteinę od 19 do 26 dnia cyklu potem zrobić test i JEŻELI WYJDZIE POZYTWNIE to luteine brac nadal!!pomaga na podtrzymanie ciąży. jezeli test negatywny luteine odstawic i czekac na okres.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Justysia860410
naprawdę przykro mi Anaforko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anafora
no i zawitała @ do mnie eh i trzeba w poniedziałek zadzwonic do gina i sie umoi na monitorig chyba musze zrobic sobie badania Ja jestem załamana tym wszystkim wszystko mnie przytłacza nic mi sie nie chce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dzili
Hej kobietki.Ja też wczoraj zaczełam nowy cykl.Właśnie zaczełam nową pracę i zapisałam się na kurs prawa jazdy.Fajnie by było jakby jakaś niespodzianka się przytrafiła w takim momencie ale specjalnie nie będę narazie sie starać!hm....Mojej ostatniej ciąży nie planowałam a lekaż mówił że mam cykle bezowulacyjne i bez clio nie dam rady.To se facet pogadał...może tym razem będzie tak samo wyłączę się od tego i już,,,Całuski dla każdej z osobna!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I ja też zaczęłam właśnie nowy cykl :( Powodzenia Kobietki ;) Anaforko nie łam się. Dzili ma rację, trzeba wyluzować... Pozdrawiam wszystkie Forumowiczki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześc dziewczynki. zapraszam na forum Zamkniete na ktorym czytac mogą tylko ci którzy sa zalogowani. nikt poza nie ma tam dostepu. ja tam jestem też już pół roku. jeżeli któraś ma chec do nas dołączyć niech napisze do mnie na n-k a ja jej wysle link. nikt nie proszony tam nie wejdzie wiec nie moge podać linku tutaj. dziewczyny sa super, i te ktore sa w ciazy i te ktore zaciazyly i te ktore sie staraja tak jak ja dzielimy sie problemami tak jak tu, wstawiamy zdjecia, i gadamy o glupotach jak ktoras ma chec to niech napisze mi wiadomosc oczywiscie nikt nie broni pisac tu tez ale tam jest bardziej ze tak powiem dyskretnie zapraszam ja i moje funfele moj mail : elus1982@o2.pl podajcie nick zebym wiedziala kto to a poza tym to ja 10dc powoli sie staram anaforko :( dorothy :( tak mi przykrooooo :( natalia gratulacjeeee :D 🌼 dla reszty kobitek całuski :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość donia30
gratulacje dla Natalki!!! Elus z ciekawości tam zajrzę,bo skoro mówisz, że tam tak fajnie jest to czemu nie? Anaforko - nie martw się tak bardzo, przeciez my jestesmy w takiej samej sytuacji i wiemy jak to boli...jak bedziesz chciała sie wygadać to łap mnie na gg,pozdrawiam wszystkie kobietki :-) ja znowu wrzuciłam na luz no bo i cóz mi pozostało, porobie jeszcze te badania o których mi podpowiedziała Anaforka a reszte zostawie w rękach opatrzności ;-)pa pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale się denerwuję,dziś idę do gin.mam nadzieję,że potwierdzi ciążę:) całą noc nie spałam.Pozdrowionka laski,dam znać jak wrócę,trzymajcie kciuki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anafora
hej natalia napewno bedzie wszystko oki trzymam kciuki za ciebie Elus na pewno ja tez zagladne w wolnej chwili

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i byłam,nic się nie dowiedziałam bo jest za wcześnie na usg,mam brać kwas foliowy,nie przemęczać się i narazie koniec z sexem,mam przyjść za 2 tygodnie.Ale moja gin jest zadowolona:D mówi że jak test jest pozytywny to bardzo dobrze i że luteina podziałała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Natalko dobrze ci mówiłam że za wcześnie na dostrzeżenie ciąży:) Lekarz kazał dalej brać Luteinę czy nie??? Ja zaczęłam brać i mogę powiedzieć że działa bo w końcu nastąpił u mnie skok temperatury:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natalka85
hej,już nie mam brać luteiny,już nie mogę się doczekać następnej wizyty:D pozdrowionka laseczki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Justyna860410
hej dziwczyny jutro idę na usg upewnić się czy na 100% jestm w ciąży

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anaforko może popatrzyy na sibie na n-k??? dziewczyny dajmy swoje namiary sobie co? aaaa anafoko podałaś mi chyba imie i nazwisko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×