Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Prezes Bez

Dolnośląski Klub Bez Zobowiązań

Polecane posty

ja też tak myślę:) milość?? o czym Ty mówisz?? nie ma miłości,zwyczajnie NIE MA dorabiamy sobie jedynie teorię do biologi, zobacz co przeczytałam gdzieś tutaj \" ... ta kobieta...... może przypomnieć ci ten oszałamiający zawrót głowy, o jaki przyprawia każde nowe, gwałtowne uczucie. Fascynacja kimś innym przynosi dreszczyk emocji, który bardzo lubisz. Delikatny flirt? Dzięki temu czujesz się bardziej atrakcyjny i równocześnie stajesz się bardziej atrakcyjny dla swojej partnerki. Ona szybko na to reaguje i coś nowego zaczyna się dziać między wami. Jest w tym jakiś sens. Flirt pozwala ci poczuć, że jesteś świetny i rozbudza twoją męskość. \"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie moglam sie powstrzymac zeby jednak czegos nie napisac:P dokladnie tak - flirt doskonale wplywa na zycie seksualne - o to wlasnie chodzi we flircie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kto pisze KOCHAM??!!!?? czy Ty zwariowałeś???!! chyba nie masz pojęcia co to znaczy........ach tak... kocham Cie, umrę z rozpaczy jak nie napiszesz, pamiętasz jak nam było dobrze w tej koniczynie? pamietasz? i szeptałes tak czule, ze tylko ja, ze juz na zawsze... może tak być? myslę, że dobre:D na początek, chciałam zaznaczyć:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dlaczego? zostań, nie znamy się ale wydajesz się być miła, zostań rozmowa będzie ciekawsza:) chociaż to nie moj klub, ja tez nie pyatalam Prezesa Bez czegoś tam ;) czy mogę nie bardzo rozumiem enigamtyczną wypowiedź Pana Mystic Road, mógłby Pan uchylić rąbka tejemnicy o co chodzi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie, teraz rozumiem:D skoro tak mówisz to znasz takie stany z autopsji, to tylko domniemanie ale pewnie tak, bo ja nigdy bym nie wpadła na coś podobnego:) jak to łatwo......powiedzieć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a mnie dzis tak nudno w pracy - zrobilam co bylo do zrobienia... i chcac nie chcac smigam op kafe bez celu.... co ja moge poradzic ze nie ma tu nikogo innego z kim mozna pogadac:( dzis moglabym pisac dluuuuuuuugie maile ... ehh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak mozesz teraz już sam to pisz:) ja jak coś moge i chcę to robię, najlepiej tak:) ale maili bym nie chciała bo nie umiem, bo nie pisze bo nie lubię, zagladam bo czekam............na propozycję.... sensacji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam, przechodziłam obok, patrze cos fajnego wiec zajrzałam i fajnie tu macie....w pracy zrobiłam co byłoo do zrobienia i teraz sie ciut nudze pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czasami film rekamują jako bardzo dobry, a okazuje się przereklamowany zdecydownanie:) jak np. bardzo długie zaręczyny, może coś wybiorę sama...a może innym razem......bo ładna pogoda...i niedługo już czas.... miło było porozmawiać:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to jakis klub samotnych serc
a nie klub zero nzobowiazan.......powieje tu kiedys hardcorem czy nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a faceci
ludzie........nie moge ale chrzanicie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie wszyscy!!! chyba chodziło mi o coś innego jak zakładałem ten topik ale przecież żyjemy w wolnym (jeszcze) kraju i każdy może się wypowiadać i tu zaglądać :D Jak zauważyłem nie ma tu osób szukających z dolnego śląska szukających silny i niezapomniałych doznań, bez skutków ubocznych, bez wyznawania miłości i dozgonnej wierność??? Czyżby dolny śląsk miał zasłynąć ze stałych, silnych związkach, szczęśliwego życia, udanego seksu???? Pozdrowionka dla Wszystkich 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karoo
a o co Ci dokładnie chodziło?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaiinteresowana
jestem z dolnego sląska i zainteresowana tematem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaiinteresowana
porozmawiam shade35@tlen.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×