Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Prezes Bez

Dolnośląski Klub Bez Zobowiązań

Polecane posty

Gość a tak fabizu
wiem jak tego nie lubisz, ja z toba bedę kochanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o tak fabizu
jestem piękną namiętną kobietą i mogę Ci zrobić dobrze już teraz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o tak fabizu
chcesz tutaj? tak jak kiedyś mam pisać? nie prościej na gg wieczorem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na gg mowisz.... cos mi sie nie zgadza... to moze poprosze tu, skoro juz masz wprawe no to dawaj czadu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alez skarbie nie wstydze sie, a to jak potrafie rozgrzac wiedza tylko nieliczne i nie mam zamiaru pokazywac...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale ten fabizu
sie wstydzi......... pewnie ze to wstyd podniecac i onanizowac sie na forum.... gosc wchodzi juz na drugie forum bo na pierwszym byl za cienki....... nie mial odwagi sie spotkac....... dlatego teraz zostal mu tylko tak zwany cyber seks........ no to fabizu spadaj na czaty....... tam takich pelno..... a daj spokoj ludziom ktorzy chca przezyc cos REALNEGO..... wszyscy oj wszyscy jestescie mocni tylko w gebie...... niby dorosli i odpowiedzialni.... jakze chetni, ze uczestnicza w "klubie bez zobowiazan"...... ale tak naprawde to straszni frustraci zeby zadowalac sie pisaniem..... fabizu mimo oryginalnego nicka jestes nikim...... zal mi cie..... jesli nadal bedziesz sie tu pojawial i udawal wielce odwaznego........ to lepiej zaplac prostytutce lub udaj sie na leczenie........ myslalem ze cyber bawia sie bojazliwe kobiety...... co byloby zrozumiale...... ale ze mezczyzni......... fabizu nie smiej nazywac siebie mezczyzna.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzień dobry. Widzę fabizu, że wykreowałeś się na forumowego zaspakajacza brawo. Ale wiesz jak to jest. Faceci tez nie lubią konkurencji. Kazdy chce być tym macho. Trudne chwile cię czekają. Troche współczuję ale trzymam kciuki. Tylko trochę wyluzuj nie wszystko \"czytaj\" co się rusza - bo właściwie nie wiesz co się rusza prawda ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:))) co jeszcze ciekawego napiszecie? bardzo poprosze coraz ciekawiej:) banda kretynów:)) Poprosze jeszcze kilka slow;) dawno sie tak nie ubawilem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobrze ze o mnie tak dbasz chyba wpadlem ci w oko:) ale spokojnie mam grube szkla tak szybko nie paruja;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz fabizu będę spadał bo widzę że odzywa się w tobie prwdziwy samiec i znowu próbujesz flirtować, ale ja niestety jestem hetero. słyszałem że roman23 lubi takie zabawy. Poszukaj, życzę miłego wieczoru we dwoje, ups we dwóch.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale ten fabizu
bawi sie obiektywna prawda...... czyli ludzi sie ze jest normalnym facetem..... G.... prawda bo normalny facet dazy przede wszystkim do tego zeby znajomosc netowa jak najszybciej przeniesc do realu...... a nasz cyber ogier nie zaczeka nawet do wieczora na laske na gg.......... tylko musi juz, teraz....... jestes gosciu w regionalnym klubie, ale nie odwazysz sie na zadne konkretne spotkanie....... moze dlatego ze w poprzednim klubiku jakis facet z jajami sprzatnal ci laske sprzed nosa...... a ty wtedy zaczales sie wpierdalac na trzeciego....... nic dziwnego ze dzisiaj kobieta cie zostawila...... nie umiesz walczyc o swoje szczescie, to walcz o chwilowe uniesienie....... ale jakiez to zalosne.......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no i zamknal sie
fabizu, lowelas zasrany.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×