Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Pani_Halinka

PrawdziwychKobietKoalicjaPrzeciwkoKłamstwuHerbacieImężomKasującymNumery

Polecane posty

urlop fajna sprawa,ale szkoda że cię nie będzie Bella. aaaa, jutro nasza mała szalona siksa wróci i będzie kilometrowe posty produkować :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wchodzę cała Laurak do tego bo jeszcze by mi się cyce zmniejszyły :-D tylko do pasa tak że będę oddychać przepoconym powietrzem (ta machina stoi obok siłowni)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gracj
Mam problem panie kochane jakiś facet molestuje mnie telefonami\!! \Jesli macie ochote pogadać z dupkiem proponuje byście zadzwoniły do niego.|Lubi opowieści na temat bielizy, a w szczególności tej bielizny którą macie na sobie.\Jego nr to 505870448.\Pomóżci mi i prosze podzwońcie do niego albo chociaż popuszczajcie mu sygnały\!!!! \Dzięki!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aa,Bella miałaś podesłać jakieś inne foto i co ? i gucio, ja mam tylko jeno twoje zdjęcie w okularach. ślij kobito

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myszorek prześle jak tylko ściągne z aparatu bo porobiłam sobie sesje w hotelu w W-wie i na imprezce w Krakowie dla celów kafe więc prześlę na bank ale przed tym 20 to nie mam czasu 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
znam ból. sama potrafiłam o 23 na świętkorzyską na pocztę główną z jakimś pitem w ostatniej chwili jeździć :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak jest nieobgadana randka to jakby jej nie było więc lepiej zdaj nam relację Kropeczko :-) Halinka jak zacznie opisywać wrażenia z tych ćwiczeń, na które pan nie przychodzi i jak biegała z rozpiętym rozporkiem to my będziemy tylko czytać i czytać bo to pewnie z 10 stron zajmie :-) Laurko a może potańcz z córeczką albo poskacz to sie rozgrzejesz ;-) żelazko też dobre ale sie nie przypiecz bo nie będizesz mogła potem takimi skwarkami stukać z nami :-) Bella uważaj w tym azocie czy helu żeby CI całkiem nóg nie wessało :-) czego to ludzie nie wymyślą :-) Już 16 więc się żeganam i do jutra laseczki :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i samą mnie zostawiły Laurka deskę wybrała Myszorek kolegę Rybka dzień pracy zakończyła Kropeczka na randkę co to w zasadzie jakby jej nie było (bo nie obgadana) Stokrotkę też wsysło a ja tu sama jak palec 😭 to też się pożegnam choć nie mam z kim 🖐️ miłego weekendu życzę bo ja go za chwilę zacznę :-D a jutro mogę się nie dopchać do kafe jak go Halinka zmonopolizuje a zresztą przez modem to nie gadanie ale chociaż poczytam trochę :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak rany julek - ja jestem, to innych nie ma. Randka, to \"randka\" - tak powiedziałam - bo kto chodzi na randki o 15.00 ??? O tej godzinie, to można na lunch ewentualnie wyjść. A to spotkanie, to służbowe było - z radcą prawnym w sprawie umowy. Tak jak podejrzewałam, koleś był niższy, nieciekwy okularnik. Wokół mnie sami tacy. A całą hecę z randką, to koleżanka z pokoju wymyśliła..... Ot i tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No a teraz zbieram się do domu, bo tym razem, to facet chory, więc trzeba się w pielęgniarkę przeistoczyć ;-) Do jutra dziewczynki :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stokrotko, a czytałaś mój opis, jacy to faceci się wokół mnie kręcą ? :-( sami nieciekawi, to po pierwsze, po drugie, no kompletnie mnie nie interesują, a po trzecie, to nawet ci nieciekawi, nigdy mi \"kawy\" nie zaproponowali - więc o czym tu mówić ? ;-) Więc w moim przypadku - to randki w TV oglądam, w jakimś filmie ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kropeczko, to CI randka niezapomniana :-) radca prawny też facet :-) ale współczuję bo ja z naszym to dogadać się nie mogę i jeszcze musze mu mówić Panie Mecenasie ;-) w takich warunkachj i to jeszcze o 15.00 to naprawdę \"randka\" mi też randka to raczej z wieczorną pora się kojarzy i ewentualnie o 8.00 może się kończyć ;-) no chyba ,że trzeba przed 22 być w domu bo mama czeka z zegarkiem w ręku :-) skoro Was tu nie ma to też znikam , ale jeszcze specjalnie dla Ciebie Bella bo jak już przebrniesz przez połączenie przez modem to chociaż się uśmiechnij czytając kafe :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bella to jakies fatum - już drugi raz taką gafę strzeliłam :-) tym razem dla Ciebi już cała rabatka :-) 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 ale mnie kusi ,żeby powiedzieć .... tylko nie krzyczcie :-) ... w parku cudownie było....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mi też się z mężem dobrze układa, własnie zaraz będę z nim film oglądać :-) teraz jak się rodzi dziecko to słuch jest badany tym sprzętem z Orkiestry ale jak starszego rodziłam to nic z tych rzeczy... ech Polska... mam nadzieję,że to nie poważna wada choć mam w rodzinie tego typu problemy i to raczej nie przeszkadza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Laurko 🌼 włączyli CI już to ogrzewanie? jak nie to kocem się owijaj i grzane winko popijaj :-) sma bym takiego winka sie napiła ale mi to raczej gorąco jest ;-) najbardziej takie wino smakowało mi jak sie na Śnieżkę wdrapałam ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ależ jestem dziś śpiąca 😴 dziwne, zaraz po serialu usnęłam :) przybywajcie kobitki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rybko tak zgrabnie łączysz uczucie do rodziny z \"przypadkowymi uniesieniami\". jesteś dla mnie jakby.. kosmitką :D refleksja po serialu: jak to możliwe by nie zwariować w domu z 4ką dzieci, prawdziwymi małymi potworami. i jak to silne musi być matczyne uczucie, że kobita potrafi obwiniać tylko siebie i udaje jej się pizgnąć tego wszystkiego ;) refleksja po ost. pochówkach zmarłych zaraz po porodzie dzieci: coś mi się obiło o uszy, że czasem rodzice mogą mieć \"problem\" z pochowaniem takiego maleństwa ze względu na to, że jeszcze ochrzczone nie było. i tak mnie zastanowiło - gdzie w naszym kraju chowa się ludzi niewierzących, którzy kompletnie nie mają z kościołem (żadnym) nic wspólnego ??? kogo woła się na pogrzeb ? urzędnika? ktoś coś wie? :D wciąż śpię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myszorku od dziś nazywaj mnie w takim razie kosmitką :-) Udaje mi się to łączyć bo nie traktuję niczego oprócz swojej rodziny poważnie. Reszta to zabawa, uniesienia- dobrze to nazwałaś bo to właśnie tylko tyle...a jednak potrzebne mi ... Myszorku napisz mi tu co w tym serialu bo chyba chodzi o gotowe na wszystko ? Przypomniało mi się dopiero jak leciały końcowe napisy ;-( Ja też lubie ciepełko w domu choc jesienią i zima uwielbiam usiąśc na tapczanie, wtulić się w męża i popijajć grzane winko rozkoszować sie wichurą lub deszczem za oknem. Do tego potrzebuje raczej niższe temp. choc i tak w domu mam 22-23 stopnie :-) Milutkiego dnia dla wszystkich:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
serial: (uwaga - nie pamiętam imion :D ) - kobitka rozwiedziona, z córką - jej związek z sąsiadem hydraulikiem przeszedł mały kryzys, bo niechcący znalazła w jego szafce kupę forsy i pistolet :D facet ją pogonił,bo się za to grzebanie zezłościł, ale potem mu przeszło i sam do niej polazł. (był seksik :D ) - ruda, prawie rozwiedziona, z dwójką dzieci (w tym niedoszły morderca :D ) - okropnie przeżywa fakt, że ma OKROPNIE nieczułego syna, któemu w głowie tylko to,że stracił samochód (ruda z mężem wywieźli wóz i poczekali aż go ktoś ukradnie), a nie to że prawie zabił kobiecinę - młoda żonka dorabiająca rogi bogatemu mężowi zerwała ostatecznie związek z ogordnikiem (ogrodnik wyspowiadał się ze wszystkiego księdzu :D ) - biedna blondynka przeżyła małe załamanie nerwowe przez swoje urocze bachory (uzależniła się od leków pobudzających i organizm trochę jej fiksuje) - mąż od samobójczyni zabił najstarszą, złośliwą,upierdliwą sąsiadkę bo okazało się,że to ona przesłała list (który przyczynił się do decyzji naszej narratorki o samobójstwie) wnerwił się chłop, bo bab pyskata przyznała się,że chciała jego żonę poszantażować (o jakąs tam zamierzchłą sprawę z jakimś dzieckiem - to jeszcze jest niewyjaśnione) di end :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myszorku wielkie dzięki :-) ten seksik na przemian z morderswem jeszcze widziałam ale kompletnie nie jarzyłam o co chodzi - teraz wszystko jasne :-) Nawet nie wiem której babeczce kibicować :-) rudą lubie za niezachwianą wiarę w swoje racje i podziwiam za umiejętność prowadzenia domu, blondynka z dziećmi czasem m a myśli podobne do mioch jeśli chodzi np. o występy w szkolnych przedstawieniach, romansująca - wiadomo :-) choc wybór młodego ogrodnika duzo przesadzony, można się było spodziewać,że to się tak skończy, będę czekała na następny obiekt jej westchnień i mam nadzieję,że będize trochę starszy niz syn jej przyjaciółki :-)... z tą tajemniczą rozwódka nie mam zbyt wiele wspólnego i ten wątek jakos najmniej mnie wciąga :-) ale serial całkim całkiem :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
uzależnienie działa u mnie świetnie :-) wstałam zrobiłam kawe i od razu kafe włączyłam na odsysanie do machiny chyba nie pójdę bo dzisiaj wieczorem imprezę robię a w mieszkaniu burdel jak się patrzy muszę posprzątać zrobić zimną płytę 😭 ale na pewno do Was jeszcze wpadnę :-) \"gotowe\" oglądałam nawet ok ten serial

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bella 🖐️ cały dzień będziesz sprzątać ? Idź na to odsysanie bo jestem strasznie ciekawa co to jest a sama się nie wybiorę ;-( a co przygotowujesz na tę zimną płytę ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×