Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Pani_Halinka

PrawdziwychKobietKoalicjaPrzeciwkoKłamstwuHerbacieImężomKasującymNumery

Polecane posty

no tak. wyżej nie dopisałam, że wywróżył tylko syna i stąd ten mój ryk :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tam wierzę w ta wróżbe bo nie znam nikogo komu by sie nie sprawdziła :-) niestety bo z tego wynika ,że czeka mnie jeszcze córka :-( Myszorku nie masz bo i ja nie mam Twojego :-) ale nie widzę przeszkód

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rybka, nie chcesz córki? No coś Ty, a jak Ci wyjdzie taka fajna mała Halinka to nie będzie fajnie?:D a poza tym czuję się wyłączona poza nawias, w związku z czym protestacyjnie wychodzę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hali Ty się nie gniewaj w nawiasie u mnie byłaś tylko raz - {wiwatHali} a to chyba dobrze nie? córki nie chcę - mam juz dwóch synów :-) to wystarczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mnie się kiedyś wydawało, że będę mieć syna. teraz mi się wydaje, że chcę córkę. :D spać mi się chce caaaaaały dzień dzisiaj 😴 p.s. Dodam, że mi wywróżono to ciecko w ciągu najbliżyszych dwóch lat. uhm zobaczymy czy się sprawdzi :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaniepokojona9
Laurko - tak się cieszę, wszystko układa się po Twojej myśli :-) bardzo mi dzis pomogłaś :-) dzięki i jeszcze do wszystkich - dzięki ,że jesteście dziewczyny czasem problemy zmniejszają się o połowe jak się nimi dzielimy :-) - kiedys Wam powiem dlaczego :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale jesteśmy rozgadane :-) jeszcze się nie zdarzyło żebym była pierwsza :-) ale może Wy wszystkie już świętujecie ? ja jeszcze jutro i pojutrze będę w pracy i mam nadzieję,że któraś jednak się odezwie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzień dobry Rybko :D nie martw się ja też pracuję cały tydzień. nie wnerwia cię ten śnieg ? ja już parę razy straciłąbym dziś życie przez te zaspy :D pada, wieje, leci do oczu i normalnie wnerwia :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Myszorku {RybkakiwadoCiebie zzazaspśnieżnych} :-) Kropeczka chyba jest zadowolona z takiego śniegu :-) Dla mnie tyle tylko ,że musiałam samochód rano odkopać :-) A co sie dzieje z Lurką?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zdąży nie zdąży zdąży nie zdąży zdąży :D tak sobie gdybam czy Halik dojedzie dziś na randkę ze mną :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myszorku to Ty dziś randke masz :-) ? ucałuj Hali od nas :-) i wiesz co podziękuj jej pięknie za założenie topiku Laurko mam to samo w domu więc do kompa raczej się nie zbliżam żeby nie drażnić lwa :-) a bałwana lepić postaram się w sobotę choć też nei chce mi sioę za bardzo, ale niech dzieci wiedzą co to bałwan- o ile oczywiście do tego czasu śnieg jeszcze będzie :-) a co zrobisz z córeczką jak pójdziesz do pracy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zdąży :D tralala lala lala lala la :D nie stroiłam się, a może powinnam była? a jak jej się nie spodobam a jak mnie nie polubi? 😭 :D :D :D :D :D :D :D :D :D może ją przekupię :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pamiętam,że Hali lubi ptasie mleczko i orzeszki w czekoladzie pofarbowała włosy więc rozglądaj sie za oszałamiającym blaskiem :-) Laurko babcie maja to do siebie, że rozpuszczają wnuki ale z drugiej strony kochają je jak nikt inny :-) też myślę o przedszkolu - w kwietniu składa się podania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o mleczku nie pomyślałam :o Halik \"ląduje\" 15.05 więc uciekam dziś z pracy wcześniej :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale tłumy. mnie w domku komp padł zupełnie więc nawet nie miałam jak zajrzeć :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
od razu Rybko :D ledwie wpadłam na pkp (uciekłam z pracy już o 14.30 :D ) to zaczęła do mnie machać :D posiedziałyśmy sobie przy kawie i herbacie 2 godzinki i pojechała dalej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cieszę się ,że spotkanko sie udało :-) mam nadzieję ,że za jakiś czas uda się nam spotkać wszystkim :-) Aha! zauważyłam jadą z pracy komis mebli :-) Jest w Luboniu przy trasie na Puszczykowo:-) Ponad to w Swarzędzu niedaleko rynku jest też taki komis no i z tego co mi mówiłli znajomi ponoć sporo takich jest w Czaczu - choc to kawałek drogi to ponoć warto pojechać :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki Rybko, na pewno poszukam tego w Swarzędzu :) będę potrzebowała jakiś szafek do kuchni..a jesli nie to kupię jakieś pewnie w L.Merlin,bo ostatnio widziałam tak jakieś z sensowną ceną :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wita Was Bela z czerwonym nosem ;-) bosze jak tu zimno 👄 dla Kropeczki ktora się o mnie pytała :-D jako jedyna dodam:-p gratulacje Laurka z powodu pracy i cieszę się niezmiernie że sprawa się pozytywnie zakończyła taki prezent świąteczny z góry dostałaś :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myszorku Ty masz dzisiaj próbe zlotu czarownić :-) wprawdzie tylko 2 czarodziejki się spotykają ale nie w ilości a w jakości zabawa :-D Rybeczko jak tam Twój mąż, on miał nogę w gipsie jeśli nic nie namieszałam?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o :D przyleciała czarodziejka :D zdjęcia są ? :D zlot miałam wczoraj, z taką jedną wariatką :D p.s. że niby tylko Kropeczka się interesowała? :D no wiesz, toż moje słowa nawet nad morze Czerwone latały :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i jak zlot pewnie fajowo było? ja przyleciałam o 6 rano i już w robocie siedzę ale mam krobę :-) ledwo się trzymam na nogach ;-) zazdroszczę Wam trochę tych świąt rodzinnych ja miałam paradę wigilijną, czarnoskórych mikołajów i rybę z morza czarnego na kolację:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki już uciekam :-) wybywamy z koleżankami do miasta kupować sylwestrowe ciuszki :-) Szkoda,że wcześniej nie zaglądnęłam bo bym Cie Belluś wypytała o wyprawę ;-( ale tak to pewnie pogadamy już ze wszystkimi ;-) Mąż już ma ściągnięty gips i wszystko oki Laurko lepiej męża nie denerwuj :-) Jak czasem z moim się pokłóce to potem mu maila piszę i rozwiązuje się problem cichych dni :-) czego to internet nie dokonuje :-) facet w mailowaniu jest o niebo bardziej wyrozumiały :-) Naczytałam się dziś w necie jakiś strasznych rzeczy o możliwych chorobach, kóre mogą mnie dotknąć i nie jestem optymistycznie nastawiona ale zakupy to coś co zawsze mi poprawia humor :-) Życze wszystkim wesołej zabawy i żebyśmy w 2006 roku jeszcze bardziej się poznały :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×