Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Pani_Halinka

PrawdziwychKobietKoalicjaPrzeciwkoKłamstwuHerbacieImężomKasującymNumery

Polecane posty

nie wy bedziecie mi pytania zadawac, nie bylo nigdy testu dla facetow??? Wy lubicie takie bajery, wiec dla zajecia czasu i dla atrakcji, zeby zrobic taki test facetowi... nigdy tego nie bylo w tych waszyh gazetach???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Teraz dla Halinki, która słusznie odgadła, my Haluś jesteśmy, jak Bree - \"Jesteś tak sztywna, że nawet już nie pamietasz, co to jest seks. Choć w głębi duszy pragniesz namiętności, ignorujesz swoje potrzeby. Chcąc być zawsze najlepsza i mieć wszystko pod kontrolą, zdusiłaś w sobie wszelkie emocje. Musisz po pierwsze odpuścić z tą doskonałością, a po drugie od nowa nauczyć się tego, co naprawdę sprawia ci przyjemnosc. Kiedy wreszcie się odprężysz i zrelaksujesz będziesz bardziej otwarta na miłość i seks.\" Halinka, miotły, normalnie miotły, i to bez emocji :-D :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
uffff, dobrze, ze jak facet jest sztywny, to znaczy, ze seks bedzie lada chwila, napewno nie zapomni co to seks ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no w sumie z tym, że chcę być najlepsza, to się zgadza :D:D:D ale aż taka ze mnie miotła nie jest, facet mnie jeszcze nie rzucił, chyba że po prostu nic nie mówi :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myszorku, dodanie jednego punktu nic nie zmienia, musiałabyś mieć 8 pkt. zeby przeskoczyć na Susan :-) Laurka, ja Ci taki opisik za te 8 pkt wstawię, ze serialu nie musisz oglądać ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ej, wy wierzycie w to???????????????? to ja wam zaraz taki test na poczekaniu strzele i tez taaaaakie opinie beda po punktowaniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem druga od końca, zaraz po mietle :D ale skoro Laurka jest Susan.. to chyba trzecia, co? A potem Gabrielle lub ta napalona blondyna w serialu :D ciekawe czy mamy tu taką :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
seksbomba to taka kobieta, ktora kazdym gestem sprawia, ze facet mysli o seksie, przeciez albo sie jest uwodzicielka albo nie, i to sie chyba wie, nie trzeba tego w gazecie wyczytac :) ale ok, juz siedze cicho. Jak nie macie dla mnie zabawy zadnej, to juz nic nie mowie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dla Laurki - \"Choć serce masz jeszcze gorące, to ostatnie rozczarowania i miłosne zawody nadszrpnęły twoją pewność siebie. Jesteś rozgoryczona. Twoje samopoczucie poprawi się, gdy przypomnisz sobie seksualne triumfy z przeszłości - radzi terapeutka. Kiedy czujesz się nieśmiała lub niepewna, przywołaj na myśl momenty gdy czułaś się seksownie i ówczesną reakcję partnera. A potem ? Idź śmiało do przodu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i chyba nie będziesz \"wiśnia\" i się podzielisz z kolezankami \"miotłami\" swoimi seksualnymi triumfami z przeszlości\" ;-) Może się czegoś nauczymy ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oooo panie beda mowic o seksie, uwielbiam tego sluchac, prosze, smialo.... Opowiadajcie co ciekawego zrobilyscie?;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no jasne, że się znamy zobacz, że w temacie mamy \"przeciwko mężom\". pozbyłyśmy się mężów i teraz odwiedzamy się po kolei i uprawiamy gorący lesbijski seks

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to juz faceci dla was sa nie istotni? Juz skresleni? Czy szukacie nowych? Czy jestescie otwarte na znajomosci?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×