Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Pani_Halinka

PrawdziwychKobietKoalicjaPrzeciwkoKłamstwuHerbacieImężomKasującymNumery

Polecane posty

Bellus wiesz, ja zawsze mówiłam,że student bez poprawki to jak żołnierz bez karabinu :-) co byś potem dzieciom opowiadała??? wiem,że kasa trochę boli tak wydana , drogi te poprawki u Ciebie :-( ale dasz radę , wierzę w to mocno, kiedy masz termin? Laurko, wiem, wiem co masz na myśli... nie to nie tylko niespotykanie się .... wiesz jakie miałam ostatnio problemy i to bardzo zaważyło na mojej decyzji czy też braku zainteresowania ... to podobnie jak z Toba z biegiem czasu przyzwyczajam się do myśli i jest mi z tym coraz lepiej :-) a praca - wiesz faktycznie pomyśl ... tak daleko, jak mało czasu dla córki, same minusy :-) znajdziesz pewnie lepszą i bliżej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
naprawdę??? ja kończyła prywatna uczelnię i za I nie poprawkę nie było opłat, za druga chyba około 50 zł, a za egzamin komisyjny 300 zł ale to trochę czasu w tył :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
strasznie drogie te poprawki Belluś, więc rozumiem, że cię rzuca na samą myśl o tym :D przecież taką kasę można by tak ładnie wydać, nie ? :D bo sama poprawka to nic, nic nadzwyczajnego :D wcinam sobie właśnie serek wiejski i myślę od czego zacząć jak wrócę do domu 😭 przez tę przeprowadzkę od ponad 2 tygodni nie sprzątaliśmy bo nie było kiedy i teraz można się wręcz, uhm, do umywalki przykleić :D poza tym muszę na jutro wieczór jakieś żarcie sklecić, toż nie będziemy pić na puste żołądki ;) :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
będziemy pić :D to na pewno :D a co będziemy jeść to się okaże dziś wieczorem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no jak to co :D Wajchy na pewno małymi kieliszkami będą się posługiwać :D a kobietki albo winko albo razem z nimi, zależy w jakim będą nastroju :D ostatnio piłyśmy z nimi, ale to była nasza weselna wódka, nie pić jej byłoby grzechem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rany julek - nie było mnie tylko 2 godziny, a tutaj takie smutne sensacje ! Laurko kochana - jak Ci już kiedyś pisałam nigdy nie można być pewnym po rozmowie kwalifikacyjnej, dopóki nie masz umowy. Niestety tak wiele zależy, od zupełnie nieistotnych czynników, czy nas przyjmą, czy nie, że właściwie nie ma na to recepty. A z tego, co opisujesz, to wydaje mi się, że na Twoje miejsce ktoś kogoś po prostu \"wcisnął\" po znajomości :-o Inaczej nie umiem tego wytłumaczyć. I wierz, tak u nas się często zdarza. Ale żeby Cię nie zdołowac, to dopisuję się do tego, co Bella napisała - moze się okazać, że Cie tam przyjmą, bo najwyraźniej Twoje kwalifikacje bardzo im odpowiadają. Ja Ci tego z całego serca życze. Belluś - tak jak Rybka mówiła, co to za student bez poprawki :-) A pieniądze rzecz względna, za kilka miesięcy zapomisz i o poprawce i o 250 zł.. I masz cenne doświadczenie na przyszłość - do każdego egzaminu musisz sie przygotować. Myszorek - no to wesoło w ten weekend będziesz miała :-)) Udanej zabawy życzę. Rybko - jakie Ty miałaś, kochana problemy ??? I dołączam sie do Laurki - chyba dobrze, ze sie skończyło. Chociaz z drugiej strony teraz Ci smunto - to choć - Kropka Cię przytuli :-D 😘 No i dokładając smutnych informacji - mi przedwczoraj zmarł wujek :-o Mężatko, czy to Ty jesteś tańczącą wśród ananasów ??? Wielki całus dla Ciebie 😘 Mail się produkuje :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to wyżej to ja :D mój nowy nick został wyśmiany przez nie powiem kogo 😭 zostanę tu taka myszowata for ever 😭 :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja już myślałam, że to ktoś obcy, i że znowu po mnie zapadła cisza. Myszorek nik ładny, ale teraz to już sobie Ciebie inaczej nie mogę kojarzyć, jak \"myszor\". Trzeba było od początku z tymi chabrowymi wyjechać ;-) A poza tym, jak to zdrabniać ?? Masz Twój Styl ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też nie mam 😭 A czekam na tą gazetę normalnie jak na jakieś zbawienie ;-) Ale mam jakieś złe przeczucie, że mi nie przyślą i dlatego tak się Ciebię o to wypytuję \"chabrowe oczy\" :-))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
od dziś będę się wpisywać tak czy siak, w zależności od nastroju :D a zwracać się można dalej per Myszorku :D bez karmelków :P bo nas zemdli od tych słodkości :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pfi, lufa. chciałaś mnie też zobić Czołgistką 😭 a nie od dziś wiadomo, że to nick pasujący jak ulał dla Halika :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
www.twojstyl.pl Kropuś wejdź, popatrzysz na okładkę to może ci to choć trochę pomoże :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No nie - to w sklepach już jest, a my nie mamy, w dupę z taką prenumeratą 😠 Laurka, ja wszystko wiem, co Ty powiedziałaś :-p Myszorek - a skąd nagle taka zmiana niku ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ha, Myszorek, teraz Ty \"zabiłaś topik\" :-D A tak w ogóle - to Ty masz chabrowe oczy ?? I jaki to kolor ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i gdzie Wy sie koalicjantki podziałyście ?? Sto - nie mam nadal zdjęć od Ciebie 😭 - moje do Ciebie dotarły ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
się nie pożegnałam, ooppss :D właśnie kończę się obiadać i zabieram do roboty :D jakby się paliło proszę o głuchacza - podejdę do kompa :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×