Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Pani_Halinka

PrawdziwychKobietKoalicjaPrzeciwkoKłamstwuHerbacieImężomKasującymNumery

Polecane posty

Gość Vanessssa
Ja tez nie wpadlam tu z bojowym zamiarem walki, ot Sto wzbudzila we mnie agresje swoja odzywka i nastapila wymiana zdan taka jaka nastapila... A wodki niechby z kompotem chetnie bym sie napila, ale nie moge przez najblizsze 7 dni pic %

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ostatnio 2 razy robiłam w gabinecie kosmetycznym - nawet nieźle i tanio strasznie, bo 20 zł., a z pomalowaniem francuskim to 30 zł. Raz mi nawet cyrkonie dokleiła, ale teraz jak nie byłam dość długo, to mi się takie \"zadziory\" porobiły, i zachaczam nimi o wszystko, i tak mnie kto wkurw.....😠, że dzisiaj sama sobie wszystkie durne skórko powycinam SUPER dokładnie !! Dziewczyny, a gdzie Wy się podziałyście ????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No żurek jest niestety kaloryczny i tuczący, ale co tam, ja zajadam sernik, bo inaczej bym chyba z głodu padła, bo do tej pory tylko parówkę zjadłam :-o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Laurka, ale Twoje poświęcenie nie idzie na marne - popatrz na swój płaski brzuch :-D Lepiej Ci już ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ruszysz, ruszysz, to łatwizna ;-) Nie jest płaski ?? No coś Ty, za to na pewno jest BARDZIEJ płaski, niż był :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W Rossmanie, jak w każdej drogerii znajdziesz produkty najróżniejszych firm :) no chyba, że pytasz o te z marką Rossmann. Z tej drugiej grupy ja kupuję zawsze żel do golenia, kosztuje ledwie 10 zł, a jest naprawdę ok, nie widzę powodu by kupować te za ponad 20 :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myszorek, ja chodze na wosk :-) Ale szukam czegoś nie drogiego do demakijażu twarzy, i własnie o Rossmanie pomyślałam, bo w supermarketach, to nic nie ma, a płacić 80 zł., albo i więcej za coś do demakijażu w Sephorze, to mi szkoda. W ogóle czekam już z utęsknieniem na pensję, bo mam całą listę zakupów, a kasy brak :-o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja do demakijażu używam żelu AA (różowego) za ok. 13 zł. b.wydajny, i dal mnie super. Nie cierpię bawić się mleczkami, bo jestem za leniwa :D a tu myk, trochę żelu, trochę wody i po 30 sekundach jestem czyściutka :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale on na pewno nie jest do oczu ? Nie miałam go jeszcze a bardzo lubię AA, to chyba go kupię. Dzięki :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to jest żel do demakijażu, raczej na całą buźkę :D ja po prostu nakładam go na rękę i myję nim twarz, potem spłukuję i już :D wszystko schodzi, i kreski, i tusz, i fluid :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aaaa to Myszorek, ja oddzielnym mleczkiem zmywam oczy, oddzielnym twarz, a potem dopiero myję żelem z wodą - straszna grzebuła ze mnie ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To ja wiem, co to jest - to jest żel do mycia twarzy - miałam to - jest świetne, i pięknie pachnie. Ale to dla mnie żel, a szukam mleczka do demakijazu twarzy. Z tej serii miałam tez peeling - super.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myszorek, pa, pa i dzięki za porady :-) Laurka, no to ja też zmywam żelem z wodą twarz, ale najpierw mleczkami i ja taka \"łazienkowa grzebuła\" jestem, to mi się nie nudzi, lubię przesiadywać w łazience, i \"pielęgnowaqc urodę\" ;-) :-D ha, ha, ale zabrzmiało ;-) Przeciez Wam pisałam, że ja się zbieram rano w 1,5 godziny !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć :-) Rany, ale dzisiaj gorąco - 18 stopni tylko ;-) Chyba wiosna idzie.......... Laurka wytrzymałaś ? Ja wczoraj od 15.00 już nic nie jadłam - ale kuźwa ok. 22.00 to bardzo ciężko było 😠

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sto - masz ślicznie rozczochraną córkę ;-D ;-) Fajna dziewczynka, piesek strasznie mały, to chyba mało kłopotu sprawia, co ? A tak w ogóle, to gdzie są Twoje zdjęcia ?? No bo ja tu czekam z wielką niecierpliwością.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
piesek fajowy :D ale jeszcze ładniejszy będzie jak czarny kolorek pójdzie w zapomnienie :D dzieńdoberek, zrobiłam już tu parę rzeczy, byłam w bufecie a teraz kawka i śniadanko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czyyyyy mnie jeszcze pamięęęęętasz...? [wyje upiornie, patrząc z nadzieją na Myszorka, w łapie zachowawczo ściska wydany przez Panią Halinkę paszport, zgięty tak, żeby nie było widać daty ważności]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D :D :D Nereczka :D dziś odkryłam twego maila :D 🌻 dobrze, że wpadłaś :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hello dziewczyny Sto dzięki za zdjęcia :-) ale gdzie są Twoje? Nereczka :-D kope lat, pamiętam że się pojawiłaś u nas jakiś czas temu masz dziecko i męża którego obserwujesz ;-) ale nie pamiętam nic więcej namieszałam coś? :-D :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
\"Wpadłam\" to takie chwiejne słówko. :-D Jak zdrowie szanownych Pań? Bo mnie coś w kolana wlazło i pani reumatolog bezlitośnie odarła mnie z marzeń o stepperku. Pływać mi się każe uczyć. Pfy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ooo, Bella! Znowu coś przespałam... Ale żeby aż dziecko? Sprawdzę w domu. ;-) Wg stanu informacji na teraz, dziecka nie mam. A co do obserwacji męża... Jestem 5 miesięcy po ślubie, kto by nie obserwował, kiedy to takie dziwne zwierzę... ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
odpisałam na maila :D cześć Belluś :D zaraz cię na tlenie wyściskam, bądź czujna :D Nereczko gdzie byłaś kiedy cię nie było ? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Nerka :-) Czemu Ty się tak długo nie odzywałaś ?? I Myszorek, Ty już coraz później do pracy przyjeżdżasz :-p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×