Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Pani_Halinka

PrawdziwychKobietKoalicjaPrzeciwkoKłamstwuHerbacieImężomKasującymNumery

Polecane posty

nieprawda :P jestem o 8 jak byłam :D tylko zaczynam od małych porządków w mailach i śniadania :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Można wyściskać wirtualnie, pewnie, że można... :-) Szkoda, że nie tu... Na gg były takie fajne \"czochrające\" emotikonki... :-D Moje ulubione. Bella - ja się nie gniewam. :-) Dużo Was tu, wiesz, ile czasu mnie zajmie, zanim będę wiedziała, co u której się dzieje? Będę musiała pilnie czytać. :-) Kropki - witaj, jak fajnie, że mnie pamiętacie... 🌻 Dzięki za powitania! A ja nie wiem, gdzie byłam, kiedy mnie nie było... Polityką się interesowałam, cy cóś... Ale na nerwy i stawy mi poszło i postanowiłam to zarzucić. :-) Teraz będę do Was częściej zaglądać (póki szef ma urlop, to w ogóle często, ale potem też się postaram). ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
małe sprostowanie :D phi, ewentulanie pfi zapożyczamy właściwie od Halika :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sto, to ja chcę Twoje zdjęcie, bo go nie dostałam, - plizzz :-D Aha, patrz, jaka - to nie wiedziałam, że, teraz wśród dziewczynek, to króluje taka rozczochrana fryzura :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pragnę donieść, że jakieś 20 min. temu wysłałam smsa do Pani Laurencji i wciąż jej nie ma. skandal :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
potwierdzam, doszły same fotki dzieciaków z psiakiem, nie ma tam sylwestrowej Sto, ani grama :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kropciu, to WSZYSTKO przez politykę... [trzepocze rzęsami, usiłując wyglądać niewinnie] Czy ja się znam z Panią Stokrotką? [myśli intensywnie] Czy mam się oficjalnie przedstawiać...?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja mam luzik... Mąż mię :P zarzucił, że mam grube nóżki, to się wybrałam do lekarza i teraz mam na piśmie, że mam je opuchnięte... :P I ze stepperka nici... Z rowerka nici... A troszkę grube jednak są... :-/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nerka, a Ty może w rządzie pracujesz, że wszystko przez politykę ;-) Mąż nie zarzucił, a się pewnie zatroskał :-p, że może \"nóżki chore\" ;-) Laurka, nie poddawaj się, jak już nie możesz, to głupiego cukierka zjedz, bo to najszybciej apetyt poskramia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O żesz..... Sto, a ja już skrzynkę 10 razy sprawdziłam, ae nam siebie dawkujesz ;-) Nie to co ja - tyle swoich zdjeć nawysyłałam, że dziewczyny już mają dosyć :-D ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NIE MA 😭 Belluś - co Ty masz za cynk ;-) Wiecie co ? Strasznie mi sie nie chce dzisiaj pracować, na zakupy bym poszła, a i Myszorek przyszedł do mnie TS !!!!! Z rękawiczkami !!! Jestem normalnie wniebowzięta !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o cholerka ja myślałam że do wszystkich doszło no nieźle się na niebiesko wystroiłaś Sto ma super make up i włosy musicie to zobaczyć :-D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nareszcie !!! Mam zdjęcie od Sto - burza blond loków, niebieska biżuteria, zabójcze spojrzenie - czy Ty aby tam nie poderwałaś za wielu facetów ?? :-D :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ech, Mysia, najpierw chyba musiałabyś nam tu krótką autoprezentacje zrobić, i swoje fotki podesłać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też chcę, ja też chcę!!! Myszor, aniele, jak mnie jeszcze nie wyrzuciłaś z mroków niepamięci, to udostępnij Szanownym Paniom mój adres mailowy i mordkę... Chyba, że się boisz o ich zdrowie psychiczne, heh... :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam na imię Agnieszka. :-) Myszorku, Ty okrutnico... :-) A jak pomdleją...? Będziesz wirtualnie cucić? :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wysłałam im to małe z nową fryzurką po ślubie :D bo ślubne się gdzieś zapodziały 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×