Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Pani_Halinka

PrawdziwychKobietKoalicjaPrzeciwkoKłamstwuHerbacieImężomKasującymNumery

Polecane posty

no to kamień z serca :D Kropka dawaj foty :D te ze Sto, resztę mam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No dobrze, trzeba jeszcze Kropkę ładnie poprosić - to wyśle :-D ;-) Ok. Myszorek, to Ci prześlę zdjęcie Sto, bo ja dostałam cały komplet zdjęć :-) Daj mi 5 minut.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tutaj się znalazły :D Sto masz fajną kieckę, chyba będę szukała czegoś w atkim kolorze na lipcowy ślub. słuchajcie zaraz wyslę Wam mojego właściwego maila, ten myszorowaty jest tylko dla potrzeb kafe i b.rzadko tam zaglądam :D więc fo wyrzućcie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Łeee to nikt mnie nie będzie prosił :-o ;-) o fotki Stokrotki :-) Myszorek, łatwo Ci mówić, wyrzućcie, jak mi poczta sama podstawia Twój adres. Dawaj ten nowy, to przekonfiguruje adresy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, hej! :-) Już się spowiadam - rocznik 1978, Chorzów. :-) Mam prośbę serdeczną - mój mąż zagląda na tego maila kontrolnie, więc proszę żadnych wyjątkowo atrakcyjnych fotek :-D , żadnych krawatów z powiedzmy... hm... niekompletnie ubranymi częściami ciała... :-P I w ogóle nie za dużo maili... Moze to dziwnie brzmi, ale bardzo zazdrosne jest to moje wielkie szczęście. ;-) i nadmiar poczty mógłby u niego wzbudzić jakieś nieładne podejrzenia... :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eeeee no Nerka, coś Ty, my tu same baby jesteśmy, to co ? Zazdrosny o zdjęcia kobiet ?? To ja Ci się boję w takim razie wysłać swoje zdjęcie ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie no nereczka, to trzeba na odwrót :D oswoimy ci trochę tego twojego zazdrośnika :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wyślijcie grzecznie po jednym, bo się będę awanturować!!! Chcę Was zobaczyć! :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myszor, po rozwodzie przeprowadze się do Ciebie, chcesz? :P Sto, a czemu akurat jemu...? I jak Wy robicie tą buźkę taką złą...? No...?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nerka, ja Ci w takim razie wyślę, nie roznegliżowane (zresztą nie mam takich, musze sobie porobić, pókim młoda ;-) ) tylko maila podaj !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
po jakim rozwodzie nereczko, za jakiegoś dzikusa wyszłaś czy co ? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nercia, wnerwiona buźka 😠 to słowo zly w kwadratowych nawiasach :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mnie też ciągnie do słodyczy, ale ja temu zaradzę, kupię sobie czekoladę :D dziś @ za jakieś 4h powinna się zacząć :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki, teraz już się będe mogła bez oporów wścieklić... :P Laurka, dzieki za Twoją buźkę, jak Ty tak wyglądasz, to ja nie wiem, na co Sto liczy... Chociaż jeszcze Jej nie widziałam... Już czuję, jak wpadam w kompleksy :P Myszorku, dzikus, nie dzikus, kocha mnie bardzo... I ja jego... :-) A że taki jest akurat na tym punkcie - po co mam mu robić przykrość? :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rany, Myszorek, to Ty tak termin okresu co do godziny znasz ??? Czy ktoś może mnie oświecić - i podać adres Nerki ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myszor, Ty do mnie nie mów o czekoladzie! Drażnisz lwicę! (No dobra, do lwicy to mi może trochę daleko... ale się postaram!) O, czas na buźkę! 😠 Ja mam szlaban na słodycze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kropcia, ja napisałam do Ciebie... To znaczy, mam nadzieję, że do Ciebie... :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kropka skoro dostałaś wczoraj ode mnie fotkę nerki to i adres mailowy :D toż były razem :D znam termin @ bo tabsy biorę, ot co :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sto, tylko nie przesadzaj, bo jak Ci sprzęt siądzie, to żeby na mnie nie było... ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myszorku, kochany, nie znasz mnie roztrzepańca - nie pomyślałam o tym adresie ;-) A wyobraź sobie, że moja Wajcha jest 3 razy bardziej roztrzepana, niż ja ! Przy Nim, to ja jestem oazą spokoju, i organizacji :-D No tak, przy tabletkach, to ma sie wszystko jak w zegarku :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie no wiesz, co Sto - ja już jestem na tyle kulturalna i dorosła, ze nie wołam sikać, tylko idę do toalety, dyskretnie :-D :-D :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
buhahhhaha :D Kropka wolałam swoje panieńskie inicjały: M.M. a jakby dodać drugie imię to było M.M.M :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ekhm... Ja się tak śmiało w kwestii męża Laurki wypowiedziałam, a potem dostałam Wasze zdjęcia... :-) Miałby chyba chłopak zgryz... :-) Cóż za grono urodnych kobiet się tu zebrało... :-) I czemu Wam po głowach chodzą diety, że tak zapytam...?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeśli o mnie chodzi to zgryzu nie miał :D widział mnie na videokonferere i ochów nie było 😭 jemu chyba tylko jedna w głowie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiesz Neruś, ja tam nie wiem czyje już dostałaś, a czyich nie - ale zwaz, że głównie brzucha się chcemy pozbyć, a jego na zdjęciach nie ma. Znaczy się brzucha ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×