Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Pani_Halinka

PrawdziwychKobietKoalicjaPrzeciwkoKłamstwuHerbacieImężomKasującymNumery

Polecane posty

\"Świat bez ruchu i hałasu Jest dla Bliźniąt stratą czasu! Zamiast lekcji i klasówek Wolą słuchać miłych słówek! Zwykle pracą się nie chlubią I leniwy żywot lubią, Lecz gdy precz wygonią lenia, To pracują bez wytchnienia\" :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i mówiłam, ze to nie o mnie - ja od imprez z dala się trzymam, i nie przepadam, jestem domatorem. Za to z tym leniem i pracą bez wytchnienia się sprawdza :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sto, a czemu nie lubisz Ryb ? To miłe osoby, dla mnie to najmilszy znak. No Belluś powiedz w końcu co masz ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja miałam tylko jedną koleżanke spod panny, i powiem Ci, że bardzo mnie skrzywdziła psychicznie - jakoś tak mnie strasznie stłamsiła, i długo się potem otrząsałam, ale jakoś panny mi nie przeszkadzają. Zresztą wszystko chyba jednak zależy od indywidualnego charakteru, a nie znaku. A Ty Laurka się nie przyznałaś w końcu :-p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam kolegę panne bardzo się lubimy :-) mój znak najlepiej dogaduje się z wodnikiem (choć różnie to bywa ;-) bo moja wajcha to wodnik ;-) z bliźniakiem i panną :-) ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
\"Waga chce wieść rajskie życie - Hulać, spać i jeść obficie! Nie ma nawet ciut ochoty Na zmartwienia i kłopoty! Zanim jakąś myśl wysmaży, Wszystko dobrze zmierzy, zważy... Za to potem nie ma mowy, By tę myśl jej wybić z głowy!\"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No dobra - Bella - to waga Laurka - to strzelec Ale kim jest nasza poetka, co takie fajne wierszyki wkleja ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak waga :-) zdemaskowana się czuje :-D :-) \"rajskie życie\" mówisz Myszorek oj chce chce :-D :-D :-D :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kropuś odpowiem zawile :D oprócz wspólnego imienia, dnia imienin mamy jeszcze wspólny znak zodiaku :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale napisałyście dużo :-) miałam spotkanie z szefem :-) oprócz buziaków uraczył mnie jeszcze długa rozmową :-) pogubiłam się wśród tych znaków :-) Sto szkoda,że nie lubisz rybek ale ja mam podobnie jak zanm kogos i nie lubie go za bardzo to uprzedzam się do podobnych ludzi :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
\"Skorpion pamięć ma nie lada, Przy tym głową nieźle włada, Ale bywa nieżyczliwy I okropnie pamiętliwy! A gdy już do celu zmierza, Ustępować nie zamierza. Sieje przy tym straszny zamęt, Bo ma wielki temperament!\" \"Strzelec wielbi ruch i zmiany! Wciąż jest strasznie zalatany - Meksyk, Chiny, Rzym, Hawaje, Tokio, Kaukaz, Himalaje... Szybko, szybko, byle prędzej!’ Dużo, dużo, byle więcej! Czemu tak bez przerwy gna? Jakiś cel w tym chyba ma...\" \"Wodnik wizje i marzenia W rzeczywistość umie zmieniać. Jeśli ma tylko okazję, Wykorzysta swą fantazję! Zrobi rzeźbę lub obrazek, Machnie jakiś wynalazek... Sto pomysłów w jednej chwili Ma, choć wcale się nie sili!\" \"Rak, gdy tylko czuje drakę, Woli się wycofać rakiem, Lecz gdy tkwi w rodzinnym kole, Wreszcie w swoim jest żywiole! Tu kuzyni, wujków krocie, Tam kuzynki, babcie, ciocie - Kiedy wszyscy są w komplecie, To cudownie jest na świecie!\" \"Byk porządnie się nagłowi, Zanim krok do przodu zrobi, Lecz gdy wreszcie iść zaczyna, Prze do przodu jak maszyna. Choć rozłościć trudno Byka, Lepiej niech mu nikt nie fika, Bo gdy Byk się zdenerwuje, Każdy przed nim respekt czuje!\" co wybierasz Sto ? :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to podsumuję: Bella - waga Laurka - koziorożec Moluś - koziorożec Myszorek - bliźnięta Rybka - ryby Śmiała - koziorożec Sto - ??? Ja - bliźnięta Sto, już niewiele znaków zostało - powiesz w końcy kim jesteś ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widzę że w rogaczach siła, i w bliźniakach - chociaz źle mi się politycznie bliźnięta kojarzą :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Jest odważny, silny, dzielny I okropnie samodzielny! Czasem takie ma pomysły, Że rodzice tracą zmysły! Dzierżąc berło i koronę, Lubi słabych brać w obronę I królewskim obyczajem Potem im się wielbić daje..." lew :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
teraz już wszystko rozumiem :-) dzięki za pomoc Kropeczko :-) Sto Rybki z Lwami nie najlepiej się dogadują :-) to dwa żywioły woda i ogień. Miałam kiedyś chłopaka spod tego znaku i pomimo tego że długo z nim byłam związek nie był zbyt ekscytujący :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sto, Ty nie możesz być lwem - Ty na pannę pasujesz :-) A Myszorek, to wiedział, bo ma nasze daty urodzin - cwaniak :-p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mój mąż też jest panna i to uwielbienie dla porządku to chyba mocno wydumane jest :-) chyba, że chodzi o porządek w samochodzie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czas z Wami płynie dwa razy szybciej ale ja juz do domu biegnę swój prezent odebrać :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie mam. ale zaraz wyślę maila do tych, które mi się nie wpisały :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×