Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Pani_Halinka

PrawdziwychKobietKoalicjaPrzeciwkoKłamstwuHerbacieImężomKasującymNumery

Polecane posty

No proszę, prawie już za 15 dziewiąta, i nikogo tutaj nie ma ?? Co jest ? Meldować mi się tu szybciutko :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie weekend spokojny, jak zwykle trochę sprzątania, poza tym odpoczynek w domu :) pojeżdziliśmy też po sklepach za marynarką dla męża, warto było, bo zakup się udał :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja przymierzałam śliczną sukienkę w solarze, już pod kątem lata i ślubu przyjaciólki. sukienka fajna, niby do kolan powinna sięgać, niestety z moim wzrostem musiałabym ją ściąć dobre 10 cm :o 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja wczoraj widziałam śliczna sukienke w TV :-) miała ja na sobie Skrzynecka prowadząc Taniec z Gwiazdami :-) widziała któraś z Was?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mi sie nie podobała sukienka, a Skrzyneckiej po prostu nie cierpię w tym programie - rany, ale ona głupoty pieprzy. Cześć Laurka :-) Myszorek, a jaką sukienkę mierzyłaś ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też za nią nie przepadam ;-)a nawet powim,że po raz pierwszy chyba podobała mi się jej sukienka :-) a komu kibicujecie ? bo ja Rozmusowi :-) podoba mi sie też partner Kwaśniewskiej ale ona sama nie za bardzo tańczy moim zdaniem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przymierzałam jasną sukienkę na ramiączkach, która często pojawia się w reklamach kolorowych gazet - ciemnowłosa dziewczyna stoi na tle jakiejś żółtej bodajże ściany :D podoba mi się bardzo, ale niestety za niska jestem. zresztą ja zawsze muszę wszystko skracać od nogawek po rękawy więc nie wiem na co liczyłam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Semanerko! Własnie sie obudziłam. 😴 Weekend dziwny... Sukienke miała fajna ale ja bym takiej nie obrała bo nie lubie miec gołych rak. Moja ulobiona para to Rozmus z Ania! 16 kwietnia idziemy na wesele i nie mam sie w co ubrac !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Powiem Wam, że I edycji w ogóle nie oglądałam, widziałam tylko finał, jakoś tak przypadkiem. II edycję oglądałam, o ile miała czas, no i finał też widziałam, a w II edycję sie wciągnęłam i oglądam od początku. Stwiardziłam, że to fajny program, promujący taniec, a odkąd sama chodziłam na kurs, to wiem, jak to trudno sie nauczyć, a jak łatwo krytykować. Dlatego lubię tam wszystkich, nie mam chyba ulubionej pary, każdy się stara, i szkoda mi tych, co odpadają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zgadza się - Oleńka po prostu nie nadąża i zbyt wyraźnie widać różnice pomiędzy umiejętnościami tancerzy :-) ale z takim partnerem sama bym chętnie zatańczyła :-) Koroniewskiej nie lubie ale trzeba przyznać ,że tańczy nieźle wydaje mi sie jednak,że w tym programie coraz częściej chodzi o show niż o poprawność kroków tanecznych aha ! a jeszcze nasza Miss World :-) jak miała tą kitke to wyglądała na 16 lat :-) ale taka chuda to bym chyba nie chciała być :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej melduje się weekend imprezowy miałam więc ledwo żyje dzisiaj byłam tez u mamy oraz na zakupach w krakowie gdzie w sklepie wpadłam na mojego byłego gościa z moją byłą przyjaciółką był :-o co do tańca z gwiazdami to podoba mi się najbardziej ania i rozmus mroczka nie lubie ale tańczy pięknie tak się wciągnełam w te tańce że żałuje że 2 pierwszych edycji nie widziałam ;-) :-D :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Molus nie martw sie tylko przejglądnij szafę może coś ciekawego znajdziesz :-) a w co chciałabys sie ubrać? masz rację Kropeczko - najłatwiej się krytykuje :-) też mi szkoda tych odpadających , wczoraj ta kobietka prawie się popłakała :-( ale ona w poprzedniej edycji też odpadła zaraz na początku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Belluś :-) Ja też żałuję, że pierwszych dwóch edycji nie widziałam. Nie krytykuję drewnianych tancerek, bo sama taką jestem, i wiem, jak cholernie trudno się jest \"rozluźnić\". Dlatego lubię Olę K., bo wiem, że ma \"drewniany problem\". Wydaje mi się, że Kręglicka też taka trochę drewniana jest, ale też lubie tą parę. Liczyłam, że sie \"popastwię\" nad Koroniewską, bo jej nie lubie, ale okazuje sie, że bardzo ładnie tańczy. Wg mnie, najmniej do tańca to się Renata Dancewicz nadaje, i szkoda mi jej partnera, bo sympatyczny facet. Więc same widzicie - lubię wszystkich :-) Myszorek, a masz gdzieś zdjęcie tej sukienki ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kropuś na pewno jest w ost. TS ta reklama, w poprzednim zresztą też chyba była :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moja szafa swieci pustkami !!! Musze cos kupic tylko z kaska tak cienko ze szok :(. Myslałam o jakims garniutrku bo kiecka to raczej odpada...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ta Blanka, co tańczyła ze Stockingerem, to chyba ma pecha, bo na początku odpada, już mogli jej dać kogoś lepszego. A np. Ania, co tańczy z Rozmusem, to ma zawsze takich śmiesznych łysych facetów - oprócz Witka z I edycji. Lubię ją :-) Belluś, jak spotkanie z byłym ?? Sama byłaś ? Czy z Wajchą swoją ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ja myslałąm ze wczoraj odpadnie Dancewiczka bo ta jej pomyłka w tancu była taka ze az Pająk wychaczył ! I szkoda mi bło ze Blanka z Tomkim odpadła...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nawet jak skończyła Dancewiczka tańczyć to operator uchwycił jak mówi przepraszam do partnera :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Laurencja, a co Ty Molusia namawiasz na sukienkę ? Ja byłam w garniturze na weselu, i dziękuję Bogu, że nie kupowałam na tą \"zajebistą\" okazję sukienki, bo nie dosć, że niewygodnie, to jeszcze bym kasę wydała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×