Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Pani_Halinka

PrawdziwychKobietKoalicjaPrzeciwkoKłamstwuHerbacieImężomKasującymNumery

Polecane posty

Nie no dobra - niech będzie Paparazzi - zaciekawiłam się tym klubem. Wajcha mi nagadał, że tam modelki, że drogo i że podtatusiali kolesie tam przychodzą. Ciekawe co On tam robił ?? ;-))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale mam nadzieję, że mnie tam kawa nie zrujnuje - ile tam kawa, Sto, kosztuje ? Wiesz może ? Aha, i to jest faktycznie blisko mojej pracy, będę tam w 15 minut, więc możemy się umówić o 16.15 ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pewnie, że zazdrosny - śmieszna ta Jego zazdrość. Niby wszędzie i zawsze mogę wyjść, ale tak sie pyta, z kim i po co, i że Go zostawie. I udaje wtedy obrażonego. Śmieszny jest, ale to miłe, jak tak się dopytuje :-D Znaczy, ze kocha :-D :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sto, ja się nastawiam, że po włosach Cię poznam :-D Ja będę w czarnym, sztruksowym płaszczu - do kolan, i w czarnym, sztruksowym kapeluszu, no i w kozaczkach, i białych \"rajtkach\" - na 100% będziesz wiedziała, że to ja :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny widze że kolejn meeting się szykuje :-D no pięknie ;-) co do paparazzi to ta knajpa jest super ja ją bardzo lubię taka sama jest w krakowie i zakopcu (tam też byłam) i we wrocławiu gdzie nie byłam najładniejsza jest bez wątpienia w Warszawie nie pamiętam cen ale raczej od \"warszawskich\" nie odstają

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No proszę, jednak to fajne miejsce, skoro je tak chwalicie, w takim razie nie wiem, dlaczego Wajcha sie czepiał. Może Jemu się nie spodobało ?? Nie wiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zaczełam chodzić na fitness wkońcu bo już byłam \"zasiedziała\" :-o poszłam wczoraj i od razu złapałam bakcyla więc kupuje karnet na pół roku jak wydam kase to będzie mobilizacja do chodzenia :-)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przejrzałam :D teraz do łazienki bo już od godziny mięśnie ćwiczę :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No trudno, zazdrosny, nie zazdrosny, będzie musiał przeżyć, że ja idę do \"takiego\" klubu :-) Potem Mu opowiem, jak było, i czy mi się klub podobał. Sto - a jak Twoja Wajcha ?? Lepiej, czy gorzej ?? Myszorek, nie wstrzymuj się dłużej, bo to niezdrowe !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To niedobrze Sto :-o No co za chłop z humorami ! LAURKA WSTAWAJ i opowiadaj o czym o nas gadałyście !!! :-p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zjadłam już caaaaaaaaaałą kanapkę, cholera :D mam jeszcze tylko marsa :classic_cool: pozwoliłam sobie, bo jakoś dziś spodnie luźniejsze mimo, że @ już jutro :D dużo pracy? widzę, że Rybka gdzieś wsiąkła, może jakiś wyjazd słuzbowy ?? Śmiała też pracuje ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No właśnie, Ty Myszorek tez byś się mogła podzielić wrażeniami - ale jesteście :-p Ja też Wam nic nie powiem, po spotkaniu ze Sto :-p Myszorek, ja też już zjadłam całą kanapkę, i został mi tylko warzywny FIT Tymbarku, i cukierek - na 100% nie dam rady na tym przeżyć do 16.00, więc wycieczkę po sałatkę na pewno zrobię. A teraz chce mi sie strasznie spać :-o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no przecież ja od razu wlazłam na kafe i się podzieliłam, że bardzo miły wieczór miałam, no co :D Rybka była już po 19, Śmiała wpadła jakieś 40 min. pózniej. kiedy wychodziły było dooooooooooooobrze po 22, nawet chyna bliżej 23 :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No a co robiłyście, jak Śmiała wygląda - bo jak Rybka to mniej więcej wiem, ale Śmiała takie niewyraźne zdjęcie przesłała, że nie wiem dokładnie jak wygląda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Laurka - też sie nastawiam na te włosy - a Ona na białe rajstopy :-D Na pewno się poznamy :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
och Śmiała to taka mała kobietka jak i ja :D blond włosy, troszkę dłuższe niż za ucho, spódnica, kozaczki, śliczny płaszcz :D bardzo kobiece mamy koleżanki :D a ja to taki wypiździoch w starych spodniach i nijakich kłakach na głowie :D :D :D (nie, nie piszę tego tylko po to by ktoś zaprotestował :D :D )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj Myszorek, to trzeba się było wystroić :-) Ja tam sie wystroiłam, makijaż bardziej staranny niż zwykle i fryzura - efekt taki, że koledzy z pokoju - \"stare jelenie\" - stwierdzili, że wyglądam ponętnie i seksownie - dobre sobie. Nie ma to jak komplement od kolegów z pracy ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sto - żartuję - mam zwyczajne ciuchy, w których normalnie do pracy chodzę :-) Aczkolwiek te bardziej ulubione, no i make - up staranniejszy i włosy ułożone - dla Ciebie to wszystko :-D :-D A co to za tajemnica ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jaka restrykcyjna ? Moja psióła bna niej była, i mówiła, że jest ok. tylko ma już dość smaku tych zupek. Psióła schudła po niej, ale jakoś tak nie rewelacyjnie, no ale Ona też aż tak bardzo jej nie przestrzegała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No nie mogę - zaczynam się martwić: Laurka - nie je po 18.00 i ćwiczy na płaski brzuch, Bella - się na fitness zapisała, Sto - ma dietę a ja ? a ja ?? jak będę przy Was wyglądać ??? Sto, a ile masz wzrostu ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja się jakoś zmobilizować nie mogę 😠 Może nie pójdę po tą sałatkę, i na soku warzywnym wytrzymam ??? Ale to chyba bez sensu, bo wtedy będę bardziej głodna wieczorem :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
168 cm., i obecnie ważę 52 kg., ale chciałabym, tak jak 7 lat temu ważyć 50 kg., ale cholera te 2 kg są nie do zrzucenia 😠

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to Ty sto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to Ty sto
qrdupel rzeczywiscie jestes

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj Sto, ja mówiłam, że mam brzuch, i tylko jego bym chciała zrzycić - cała reszta w miarę chuda jest. Chociaż jak zdjęcia aktorek oglądam, to one są jeszcze szczuplejsze, że czasem mi myśl przemknie, czy ja przypadkiem za gruba nie jestem. No ale nie dajmy sie zwariować. Sto - Ty to masz kobieto tutaj wiernych \"wielbicieli\" ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ha, ha - nie no obnażać sie nie będę, a ciuchy mam raczej luźne, więc nie zobaczysz, ale spoko, jak mnie wszystkie odwiedzicie, i sie szykować do klubu będziemy, to Wam pokażę :-D ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×