Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Pani_Halinka

PrawdziwychKobietKoalicjaPrzeciwkoKłamstwuHerbacieImężomKasującymNumery

Polecane posty

nie zostawię, będę sobie śpiewać :D a co Laurko, Halinka twa, ze złotej Pragi dostać ma, pantofelki weluuuuur, o których śni tyle nocy i dni :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pfi, nie kcesz, to nie :D a co, Myszorku, Halinka Twa, co z Bukaresztu dostać ma, z angory szaaal, o którym śni tyle nocy i dni, musisz zdobyć Ty w Bukareszcie, gdzie wojna trwa! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
widzę Emilko, że wychodzisz do pracy mniej więcej o tej porze co ja. jakie to pocieszające :D dzięęęęęęędobry. posilam się bom słaba bo weekendzie. roboty w pracy mnóstwo, w środę zebranie i do jutra muszę pierd....ną prezentację przygotować 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Siemanko Babeczki ! Dzis zakupow ciag dalszy. Jak nic nie kupie to sie powiesze....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Moluś - a masz tam obok siebie jakieś większe miasto, z Centrum Handlowym ? Bo może tam warto pojechać ? Kiedy to wesele ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja w weekend połaziłam z babami po sklepach. wyszły mi z tego łażenia spodnie i golfik bez rękawów :classic_cool: i ze dwa kilo więcej bo o restaruracje i kawiarnie również odwiedzaliśmy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Najblizsze wieksze to Poznan, bo Konin to sie nie liczy, a wesele w niedziele ;) Ale mam dzis dobre przeczucie ze dzis kupie wszystko co mi potrzeba i bede baaardzo zadowolona...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moluś - to jak, odpukać, nic Ci się kupić nie uda - to radzę sie do Poznania w końcu wybrać :-) Myszorek - no to wesoło miałaś - ploty z psiółami, zakupy, kawki, obiadki :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moze w tym tyg uda mi sie byc w Poznaniu bo moj brat chyba w srode leci do Londynu :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to brata pożegnasz - i Moluś - to nie koniec świata ten Londyn, a potem pójdziesz do sklepów, coby sobie humor poprawić :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Emilia S
Ja w pracy jestem od 20 min :) jogurt zjadłam teraz czas na kawę i do pracy rodacy:) Zmarzłam dziś w tym pociągu - brr, w pracy też zimno, moze ta kawa mi pomoze. Wiecie co?? pewnie Ameryki to ja nieodryłam ale zaczął sie wielki ttydzień, a co za tym idzie?? - przygotowywanie sie do świąt, tak się zastanawiam kiedy ja mam zacząć cokolwiek piec?? Dziś to za wcześnie, ale może w środę??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja z Pajączkiem na sniadanie do jego rodzicow. Poziedzimy ze 2 godz a potem szykowanko na wesele. Musze tez zrobic sałatke i cos tam jeszcze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Emilka - nie będę ukrywać, że mam \"chody\" i na żadne święta na razie nie musiała mic przygotowywać :-) Tak jest i tym razem. Śniadanie do Mamy, obiad do rodziców Wajchy, no i koniec świąt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
trzy kropki, ale Ci dobrze:) To są moje I świeta wielkanocne które sama bedę przygotowywała, mama nie ma czasu, ale cóz sałatki i ciasta nie sa trudne, gorzej będzie z pieczeniem mięsa, ale to już mój własny wymysł - mam chęć na pieczone mięso własnej roboty:) A bigos i flaki to mama zrobi - narazie do takich rzeczy się nie zabieram:) A świeta pewnie spędzę bez Irka, we własnym gronie rodzinnym, chyba że coś się zmieni, ew lany poniedziałek razem - tak było w zeszłym roku, jeszcze nie jesteśmy małżeństwem i spędzamy święta oddzielnie, trochę to smutne, ale dla nas wygodne przynajmniej narazie:) Ale marudze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Emilka - nie marudzisz - rozmawiasz :-) a to różnica. Ja też święta spędzam bez swojej Wajchy*, bo tez nie jesteśmy małżeństwem - tak sie przyzwyczaiłam, że nie wyobrażam sobie, żeby było inaczej. *Wajcha - nie wiem, czy wiesz, ale my tak gadamy na swoich facetów. Taka tradycja nam sie tu urodzila :-) Myszorek - pracuje Moluś - też Laurka - śpi ale gdzie Rybka, Stokrotka, Śmiała no i Bella - ile Ona w tej Austrii ma zamiar siedzieć ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej :-) witam Was po urlopie ale mi się nie che 😭 zaległości na kafe nadrobie nie wiem kiedy może się uda przez najbliższy tydzień witam Emilkę 🖐️ i słysze że o świetach mowa ja planuje wizytę u mamusi oraz u mamusi wajchy oraz u koleżanki która się na nartach połamała Emilko ja też nie jestem po ślubie ale święta spędzamy razem tak że wszystko zależy od \"umowy\" :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Własnie sie wkur... na ta nowa laske. Jak mnie nie było robia to co ja bo boss tak jej kazał. I patrze a ta zle to porobiła !!! a raczej nie dokładnie!!! juz jej kiedys powiedziałąm ze jak robic cos 1 raz i nie jest pewnia to niech sie pyta a nie zrobi byle by było... Ale sie wkurzyłam !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moluś każdy ma prawo się pomylić, ale fakt jak nie umiała to mogła się zapyać - jesli miała kogo. Troszke ją rozumiem bo sama bylam nowa i wciąż się tak czuję. Bella witaj:) Ja właśnie sobie wydrukowałam przepisy na schab pieczony i na mazurki - jeden zrobię dla tzw teściowej, a drugi dla mnie - zobaczymy co z tego wyjdzie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja wiem ze kazdy ma prawo sie mylic. Ja prauje w tym \"fachu\" 1,5 roku i tez duzo rzeczy jeszcze nie wiem ale pytam sie. A ona ma wszystko gdzies i jeszcze marudzi, ze wkurza ja ta praca. Jak jej nie pasi to niech spada...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć :-) ja nie angażuję sie w święta aż tak bardzo :-) upieke sernik bo go wszyscy lubimy i jakieś mięso bo to można na ciepło i zimno jeść - może jakiś nowy przepis wypróbuję? macie coś ciekawego? Po Sniadaniu pojedziemy do siostry i moich rodzicó a na drugi dzień do teściów więc nie ma co za dużo przygotowywać :-) raczej myślę o tym jakby tu fajnie spędzić sobotę ... mam taki pomysł żeby dzieciom prezenty zajączkowe w lesie schować ;-) gorzej jak będzie padać :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to masz rację jesli tak traktuje pracę to niech spada. Ja pracuję za 700 zł miesięcznie ale ciesze się że mam pracę, szukam innej lepiej płatnej, ale dopuki czegos nie znajde to staram się tutaj jak mogę, bo lubie te pracę i ludzi z którymi pracuje, poza tym może to że się staram zaowocuje jakoś a jeśli nie to chociaz mam co napisać w CV:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rybka - 🖐️ Dobry pomysł z tymi prezentami - jak będzie padać, to najwyżej płaszcze przeciwdeszczowe włożycie, a potem gorąca herbata :-) Tylko musisz sektor poszukiwań oznaczyć, coby za duży nie był :-) U mnie to już na 90% pewne - 4.05 płynę do Szwecji :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja Emilko mam 5 zł za godzine i pracuje na czarno. Tez szukam czegos lepiej płatnego ale ciezko... Rybko dobry pomysł z tymi prezentami w lesie :) No i jak cos to gumowce na nogi... Kropko do Szwecji???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×