Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Pani_Halinka

PrawdziwychKobietKoalicjaPrzeciwkoKłamstwuHerbacieImężomKasującymNumery

Polecane posty

Oczywiscie, Sto, że z mężczyzną swojego życia :-D Chce Mu urządzić romantyczny weekend we dwoje, najlepiej w jakichś pałacowych wnętrzach. Mazury są śliczne - ale Sto, jak my wyjedziemy w sobotę rano, to co my z tych Mazur będziemy mieli ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jelenią polecam :D Szklarska niedaleko, jest gdzie połazić :D i wycieczkę do 1-dniową do Pragi wykupić można :D ale fakt, zadupie okropne :D pociąg z wawy jedzie tam ledwie 9 h :D pod warunkiem, że za wrockiem trakcji kolejowych nie ukradną, w takim wypadku podróż może się \"nieznacznie\" przedłużyć :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
całkim ładnie tam Kropeczko , ważne co można tam robić ciekawego :-) i to bez względu na pogodę... dlatego ja wybieram raczej centra rekreacyjne gdzie jest basen , sauna i inne atrakcje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rybka, dla nas ważne będzie to, że będziemy razem w jakimś fajnym miejscu, może i padać :-D Myszorek - mam 2 dni tylko, a ta Jelenia jest okropnie dalekooo 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja za pewnie weekend majowy w domku spedze z Pajaczkiem bo kompletny brak kasy :( Chyba ze na wycieczke rowerowa pojedziemy :) Kupiłam sobie małe chipsy bo ochota mnie ogarneła. W chipsach zdrapka była i wygrałam nastepna paczke :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
romantyczne sa tez małe pensjonaty :-) czasem standart niegorszy niz w gotelach 4,5 gwiazdkowych a przytulnie i miło :-) byłam w takim w Gdyni więc i do morza blisko :-) a stare pałace jeśli nie mają części muzealnej i takiego stylowego wnętrza to takie zimne są moim zdaniem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moluś wycieczka rowerowa jest super :-) o ile masz wprawę , kiedyś wybrałam się na taka około 30 km w jedną stronę i wrócić nie mogłam ;-) ale przeżycie lepsze niż zwiedzanie najpiękniejszego zamku :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rybko, weź gdzie ja jeszcze pensjonaty znajdę, jak ja pałacu nie mogę znaleźć. Nie no pałac bez stylowego wnętrza to tak jakoś bez sensu jest :-o Moluś - ja na weekend majowy nie szukam tego hotelu, ale na czerwiec bardziej - taką niespodziankę dla Wajchy szykuję :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Acha, myslałam ze na majowy... Wprawe mam takze dam rade. U mnie w okolcy sa fajne sciezki rowerowe wiec bedzie OK. Tylko przeglad trzeba rowerow zrobic po zimie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja szukam w necie, jest sporo wyszukiwarek które oferuja różne miejsca - wybierasz miasto i standart itd. własciwie zawsze tak robiłam a szczerze mówiąc romantycznie może byc nawet 1 km od domu byleby sie wybrać i dobrze bawić :-) no i w zadnym wypadku nie jeździc do domu nawet jak czegoś zapomnisz !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wpisałam sobie w wyszukiwarce \"pałace\" i pełno pieknych ofert. Szoda tylko, ze tak drogo... Marzy mi sie pobyt w takim pałacu. I jeszcze bym pochodziła w takich sukniach jak kiedys damy chodziły :) ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chaber stary pierdziel
Laurka zabiore Cie na Kanary bedziesz chodzic toples a ja bede na Ciebie patrzyl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam dość - wszelkich hoteli i pałaców 😠 Nic wokół Warszawy 😠 WSZYSTKO w Wielkopolsce - Rybka, Myszorek, Śmiała - szcześciary z Was - macie tam wokół pełno pięknych miejsc :-) Rybko - 1 km. od domu ? Pewnie tak - ale w wekend majowy właśnie będziemy \"zwiedzać\" kolejny raz Warszawę, więc chciałabym jednak zmienić otoczenie. Pewnie chodziło mi po głowie zaprosić Go do jakiegoś fajnego hotelu w Wawie, ale no jakoś tak nie widzi mi się. Co do rowerów - to weźcie, raz sobie zrobiłam wycieczkę 60 km., w międzyczasie zlapała mnie migrena i deszcz 😠 Nie lubię rowerowych wycieczek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myszorek, a można nocować w Wilanowie ??? Jek tak, to fajny pomysł :-) Moluś, za chwilę znowu sobie wrzucę w google pałace, bo na razie musze odpocząć przy excellu :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a moze okolice Łącka?? Ładne okolice, lasy, jeziora, stadnina koni, do Płocka 10 km. NIe wiem jak tam z hotelami, napewni jest jeden - ale nie mam poj jaki standard.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale Laurka jesteś :-p No to pieszę, że już i pod namiotem się bawiliśmy, i 1 km. od domu, i w ogóle już nie wiem gdzie - i było fajnie (nawet pod tym namiotem, którego nie lubię ;-) ) Ale zawsze marzyłam o weekendzie w pałacu, i teraz chcę dla Wajchy taką niespodziankę zrobić :-) Więc z pałacu nie zrezygnuję :-) No pozwólcie mi spełnić marzenia ;-) ;-) :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie przejeżdżałaś nigdy przez Jabłonnę ?? ja przeważnie jeżdżę przez nią od rodziców do wawy :D ludzie tam śluby biorą, bo miejsce piękne :) to chyba kilkanaście km od wawy, no może ciut więcej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myszorek, nigdy ! Nawet nie wiedziałam, że tam taki fajny pałac jest - dzięki, dzięki :-D :-D Chyba to jest to ! Blisko, pięknie, no i ceny znośne, w sam raz przyjechac w sobotę rano, a wyjechać w niedzielę po południu :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chaber stary pierdziel
najladniejsza i tak jest Laurka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chaber stary pierdziel
moje marzenia moze spelnic tylko Laurka a nie jakas chuda tykwa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I jak blisko, więc nie trzeba kasy na paliwo, nie trzeba sie spieszyć, i w ogóle :-) Teraz jak będziecie chciały zorganizowac jakiś weekend, to do Myszorka ;-) Właśnie piszę do nich maila z wstępną rezerwacją :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chaber stary pierdziel
Ty masz cialko z moich marzen

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×