Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Pani_Halinka

PrawdziwychKobietKoalicjaPrzeciwkoKłamstwuHerbacieImężomKasującymNumery

Polecane posty

Gość to ja jestem belinda
możesz być kim se tylko wymyślisz :classic_cool: tak to jest w necie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a mog być stokrotką 10
no to sobie wymysliłam bycie stokrotką

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to ja jestem belinda
a fajnie być stokrotką? bo ja to bym chyba nie chciała nią ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a mogę być stokrotką 10
a fajnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a mogę być stokrotką 10
ja też bym nie chciała nią być

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć wszystkim 🖐️ - mega dobra wiadomość - mam internet w pracy !!! nie blokują !!! Az mnie ręce świerzbiły, żeby tu do Was wejść, ale no nie wypada od początku w pracy się \"byczyć\" ;-) Halinka, ja już miałam sie Ciebie dawno o to zapytać - jak Twój uczuciowy nastrój ?? Laurka - no popatrz - słowo honoru, że wesele zauważyłam dopiero teraz ! Myszorek, mam TS !! :-D :-D Cześć pomarańcze🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć Kropcia :) uczuciowo to miałam małe załamanie 3 tygodnie temu, ale już teraz jest dobrze, nie mam czasu myśleć o niebieskich migdałach, bo mnie te terminy gonią coraz szybciej :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A Halinka, powiedz Ty mnie - myślisz o nim czasem ? Chciałabyś, żebyscie byli razem ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myślę nawet częściej niż czasem :) serce jeszcze trochę by chciało, ale rozum by już chyba nie pozwolił na to :) chciałabym niniejszym ucałować naszą kochaną Belę 😘 za to radio internetowe, bo tak mi ślicznie tu grają, że ojej :D Kropcia i jak myślisz, jak Ci się będzie pracować?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szczerze mówiąc, to sama jeszcze nie wiem, ludzie niby mili, ale to nie ci starzy ludzie, no ale w końcu tamci starzy też kiedyś byli nowi. A poza tym w końcu nie utrzymywałam poza zawodowych kontaktów z poprzednimi współpracownikami. Trochę inaczej się tutaj pracuje - tak jakoś dziwnie, nioe umiem tego inaczej określić - muszę się tam wpasować. No i nie mam jeszcze dokładnie pojęcia, co ja tam będę robiła, i mam wielką nadzieję, ze będę miała duzo pracy i sie nie będę nudziła, bo nuda w pracy mnie zabija ! Więc czekam na rozwinięcie sytuacji. Komórkę najprawdopodobniej będę miała w poniedziałek, to podam Wam moj numer :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Własnie wrocilismy z zakupow. Ale goraco- ufff. ide myc okna. narazie pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Śmiała :) do mnie też jakaś czarna chmura przybywa, może wreszcie jakaś burza, czy co Dziś mi się śniło, że byłam maszynistą pociągu osobowego i rozjechałam 3 osoby, bo mi nie chciały zejść z torów :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Śmiała - powodzenia, i trzymam kciuki :-D Halinka mi się śniło wczoraj, że mam prowadzić firmę ochroniarską ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzień dobry :) właśnie skończyłam pracować nad prezentacją do pracy i chyba pora rozejrzeć się w kuchni za obiadem :o ależ mi się nie chce :D rozleniwiłam się bo już nie pamiętam kiedy obiad gotowałam :D wczoraj zjedliśmy sobie na starówce, zaraz po wyciceczce do Zoo :classic_cool: męża nie ma pojechał sobie szorować samochód, poza tym czeka nas jeszcze dziś sprzątanie chałupki po całym tygodniu, brr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hello! Smiała powodzenia zycze i ja... Ja wczoraj wszystko posprzatałam i okna lsnia... A wczoraj straszna kłotnia z Pajakiem ale nie bede tu o niej pisac i chce o tym jak najszybciej zapomniec tylko chyba nie da sie tak szybko :( Miłej niedzieli Wam zycze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej :-) Ja mam takie pytanie z innej beczki. Czego używacie do pielęgnacji dekoltu? Co możecie polecieć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no tak, u śmiałej dziś młody komunista świętuje :D trzymaj się kobieto :D bądź dzielna :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co Ty, Sto, tak o tej porze i tak znienacka? Ja to rozumiem - student przed obroną, ale Ty? Matka dzieciom? :D:D Co słychać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzień dobry. co tam Moluś? zniwu coś z mężem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nooo.. Pisałam wczoraj ze sie pożalrlismy i nie gadamy. Ciekawe jak długo ale pewnie troche to potrwa bo ja tym razem sie nie ugne...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka:-) jestem:-) przezylam komunie, wszystko udalo sie wspaniale, nie bylo zadnych potkniec:-) powiem wam, ze mimo iz nie gotowalam i nie pieklam tylko wszystko mi dowiezli a moim jedynym zadaniem bylo odgrzac to wszystko i podac na stol to naharowalam sie strasznie ale warto bylo bo wszyscy byli bardzo zadowoleni i pod wrazeniem mojego przyjecia :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
brawo śmiała :D zuch dziewczyna :D Moluś coś często się kłocisz z tym swoim pająkiem :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ano Myszokru niestety :( Smiała no to super! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×